محتوا نويسي محتوا نويسي .

محتوا نويسي

اجاره ويلا در تالش

 

اجاره ويلا در تالش: استان گيلان يكي از باصفاترين و بكرترين استان هاي شمالي ايران است كه با جاذبه هاي ديدني بسيارش دل از همه برده است. افرادي كه به قصد اجاره ويلا تالش را انتخاب مي كنند، هميشه آرزو مي كنند كه اي كاش سفر چند روزه شان، به گونه اي ادامه دار مي شد تا بتوانند تمام عمر را در اين منطقه از گيلان زندگي كنند.اما براي اين كه مسافرت دلنشين بعدي ات را برنامه ريزي كني، بهترين كار اين است كه برنامه اي هم براي گشت و گذار در جنگل هاي خاطره انگيز گيلان داشته باشي و با اين هدف عزم سفر به تالش را داشته باشي.
شايد تا به حال بارها به اقامت در تالش فكر كرده باشيد اما اگر مي‌خواهيد جزئيات بيشتري در اين باره بدانيد، آنچه در ادامه مي‌آيد را بخوانيد و براي تجربه‌اي جديد و ناب آماده شويد.

معمولا بهترين پيشنهاد براي اقامتي امن و لذت بخش و آرام در تالش اجاره ويلا است . اجاره ويلا در تالش داراي زمينه هاي مختلفي است كه در زير به آن اشاره مي كنيم.

    اجاره ويلا جنگلي
    اجاره ويلا شهري
    اجاره ويلا روستايي
    اجاره ويلا ييلاقي و كوهستاني
    اجاره ويلا ساحلي.
اجاره ويلا جنگلي در تالش
اجاره ويلا جنگلي در تالش باعث مي شود كه شما به راحتي در دل جنگل هاي شمال پياده روي كنيد و از فضاي جنگل نهايت استفاده را بكنيد.

با اجاره ويلا جنگلي در تالش، يك فرصت منحصربفرد به خودتان بدهيد و آرامش بخش ترين روزها و دل انگيز ترين صبح ها را تجربه كنيد و آرامش شب را به صداي ظريف پرندگان جنگلي تحويل بگيريد.

 

امكان اجاره ويلا در جنگل تالش داراي شرايط مختلفي است. برخي از ويلاهاي جنگلي در نزيكي شهر و در جنگل و برخي در دل جنگل هستند و برخي هم در نزديكي ساحل و درياچه و جنگل بنا شده اند.

ويلاهاي جنگلي داراي امكانات كافي و بي نظيري هستند كه به تناسب، نوع امكانات داراي هزينه هاي مختلفي نيز مي باشند.

اجاره ويلا ييلاقي و كوهستاني در تالش
در تالش سرزمين هاي ييلاقي و كوهستاني زيادي وجود دارد كه هم مردم بومي در آن جا زندگي مي كنند و هم مورد پسند و توجه توريست هاي زيادي است.

به همين دليل توريست ها تمايل دارند با اجاره ويلا ييلاقي در تالش تجربه متفاوتي از حضور در گيلان و دامنه هاي سر سبز را داشته باشند.

اين ويلاها، با امكانات مختلف ارائه شده اند و به راحتي مي توان از راه دور و نزديك، توسط گلستاني ها آن ها را رزرو كرد و به محض حضور در محل ويلاي اجاره شده را در اختيار گرفت.

 

اجاره ويلا ساحلي در تالش
افرادي كه به دنبال اجاره ويلا ساحلي در تالش هستند. اجاره ويلا ساحلي معمولا اين تصوير را در ذهن تداعي مي كند كه با اجاره ويلا تا گام در حياط ويلا مي گذاريد به ساحل برسيد و در حياط ويلا بتوانيد منظره دريا را به خوبي مشاهده كنيد و آن را لمس كنيد.

بايد به اين نكته توجه داشته باشند كه ويلاهاي ساحلي تالش كمي از دريا دور است و شما بايد تقريبا مسافت 500 تا 2 كيلومتر و گاها بيشتر را براي رسيدن به ساحل داشته باشيد و اگر به دنبال اجاره ويلا ساحلي در يك قدمي ساحل هستيد به دنبال اجاره ويلا ساحلي در رامسر باشيد.

 

اجاره كلبه جنگلي در تالش
هر چند در گلستاني ها صرفا مي توانيد ويلاهاي مختلف را اجاره كنيد اما در تالش كلبه هايي جنگلي نيز وجود دارد كه امكان اجاره كلبه جنگلي در تالش را فراهم كرده است. اين روزها از شبكه تهران، فيلمي به نام " زندگي از نو " پخش مي شود كه در آن فردي در حال اجاره كلبه هاي جنگلي و ساحلي به توريست هاست.

اين منطقه دقيقا در تالش واقع است و هم اكنون به طور واقعي داير است و توريست ها مي توانند به آن سر بزنند و كلبه هاي آن جا را رزرو كنند.

 

اما دقت داشته باشيد كه اين كلبه ها، به هيچ وجه داراي امكانات ويلا نيستند و نمي توان آن ها را به عنوان مكان لاكچري به شمار آورد.

اجاره ويلا استخردار در تالش
همانطور كه گفتيم امكان اجاره ويلا با ساحل اختصاصي در تالش فراهم نيست به همين دليل علاقمندان به ساحل گردي و شنا لاجرم بايد گزينه ديگري انتخاب كنند و آن هم اجاره ويلا استخردار در تالش است.

با اجاره ويلا استخر دار تالش و محدوديت هايش براي دسترسي مستقيم به دريا به چشم نخواهد آمد. بنابراين شما مي توانيد با چنين اقدامي فرصت 24 ساعته اي براي تمام روزها براي شنا داشته باشيد آن هم كاملا شخصي و در محيطي كاملا اختصاصي.

 

اجاره ويلا در تالش گيسوم
اجاره ويلا جنگلي در گيسوم از فرصت اقامت امن در جنگل بهره مند باشيد. با اجاره ويلا در نزديكي گيسوم مي توانيد تجربه اي خاص و بي نظير داشته باشيد.

وقتي كه جنگل را پيموديد و دوباره به راه خود ادامه داديد به ساحلي بي نظير مي رسيد كه اين ساحل زيبا بخشي بي نظير از درياي خزر است. در اين قسمت مي توانيد به پارك ساحلي گيسوم برويد و اقامتي بي نظير داشته باشيد.

از طرفي در ساحل و منطقه گيسوم ويلاهايي وجود دارد كه اگر بخواهيد به قصد اجاره ويلا در گيسوم به آن مكان سفر كنيد، بايد متحمل هزينه زيادي شويد.

 

بنابراين بهترين پيشنهاد به شما اجاره ويلا تالش است تا بدين صورت بتوانيد با پيمودن حدود نيم ساعت به منطقه زيباي گيسوم برسيد و از اين مجموعه زيبا لذت ببريد.

قيمت اجاره ويلا در تالش
قيمت اجاره ويلا در تالش، بازه نسبتاً وسيعي را شامل مي‌شود زيرا ويلاها امكانات و شرايط بسيار متفاوتي دارند. ضمن اينكه طبيعتاً اجاره ويلا در تالش، در روزهاي تعطيلات بيشتر مي‌شود يعني نه تنها هزينه ويلاها با هم فرق دارد بلكه اجاره يك ويلاي خاص هم در زمان‌هاي مختلف يكسان نيست.

ممكن است اجاره يك ويلاي نقلي و صميمي با حياطي كوچك و باصفا در ايام معمول سال، بين ۱5۰ تا ۲۰۰ هزار تومان براي هر شب باشد. از سوي ديگر ممكن است ويلايي بزرگتر، زيباتر و لوكس‌تر بيابيد كه قيمتش به بيش از ۱ ميليون تومان براي هر شب برسد.

شايد در ابتدا قيمت اين ويلا كمي گران به نظر بيايد اما با توجه به فضاي قابل توجه چنين ويلاهايي و ظرفيت پذيرايي از تعداد بيشتري ميهمان، هزينه اقامت پس از تقسيم ميان ميهمانان، كاهش خواهد يافت.

به طور كلي، اجاره ويلا در تالش، با هدف هاي مختلف صورت مي گيرد. افرادي كه سنتي پسند هستند و مي خواهند سفري رويايي داشته باشند با اجاره ويلا در جنگلي در تالش و يا اجاره ويلا در روستاي تالش ، متفاوت ترين سفر خود را رقم بزنند.

اما افرادي كه علاقه به ويلاهاي لوكس و لاكچري دارند، مي توانند با اجاره ويلا شهري در تالش، به گونه اي ديگر از لذت  دست يابند.

اما متفاوت ترين حالت اجاره ويلا كه معمولا در شهرهاي ديگر يافت نمي شود، اجاره ويلا ييلاقي و كوهستاني در تالش است كه فضايي متفاوت را براي شما فراهم مي كنند تا بتوانيد تجربه زندگي چند روزه در ييلاقي سر سبز در ايام ارديبهشت و خرداد ماه را در كارنامه تفريح و زندگي خود ثبت كنيد.

چرا براي سفر تالش را انتخاب كنيم؟
معمولا ايراني ها تابستان و بهار را در مكان هاي سر سبز سپري مي كنند و سفر به شمال كشور يكي از بهترين گزينه هايي است كه به ذهن مي اورند.

اما براي اين كه بتوانيد رويايي ترين مناظر را تجربه كنيد و خيال گشت و گذار در اروپا را از سر بيرون كنيد بايد چند روزي را براي سفر به تالش برنامه ريزي كنيد.

زماني كه مي‌خواهيم براي سفر برنامه‌ريزي كنيم، پس از انتخاب وسيله حمل و نقل، به فكر محل اقامت مي‌افتيم. اگر بخواهيم كاملاً در چهارچوب عمل كنيم و انتخابي «مثل هميشه» داشته باشيم، احتمالاً به رزرو هتل براي اقامت‌مان فكر مي‌كنيم. اما اگر بخواهيم كمي متفاوت فكر كنيم و تجربه جذاب‌تري را پشت سر بگذاريم، گزينه‌اي مانند اجاره ويلا در تالش مي‌تواند انتخاب بسيار خوشايند و خاصي براي‌مان باشد.

 

تالش كجاست؟
تالش در استان گيلان با طبيعت بكر و گاه وحشي خود، يكي از پرطرفدارترين شهرها براي سفر است. اين منطقه كه اسمش را از قوم تالش گرفته،، از غرب به استان اردبيل، از شمال به آستارا و از جنوب به رودبار و از شرق به درياي خزر و انزلي محدود مي‌شود و همين قرار گرفتن در بين دريا و كوه و جنگل خواستني ترش هم ميكند.

طبيعت تالش انقدر ناب است و تصاوير جديدي پيش رويت قرار مي‌دهد كه گاهي فكر ميكني به جاي ديگري در اين كره خاكي سفر كرده‌اي. براي همين هم هست كه بدون ديدن جاهاي ديدني تالش، انگار اصلا ايران را نديده‌ايد.

 

بهترين فصل سفر به تالش
در مورد تالش بايد بگوييم كه اين منطقه به عنوان شهر 4 فصل به شمار مي آيد. يعني شما در هر فصلي كه بخواهيد مي توانيد به اين شهر سفر كنيد و از جاذبه هاي گردشگري آن لذت ببريد.

هر چند ممكن است كه برخي از بخش هاي كوهستاني تر و مناطق ييلاقي، طراوت ايام بهار را نداشته باشند، اما زيبايي هاي فصل پاييز و زمستان براي برخي از بخش ها كماكان همانند روزهاي بهار است و براي برخي بخش ها با تغيير رنگ و فصل، زيبايي هاي جديد به بار مي آورد. به همين دليل است كه براي سفر به گيلان و تالش نبايد نگران ايام و فصل هاي مختلف بود.

تنها براي سفر به تالش براي زمستان و پاييز يك پيشنهاد واقعا ارزشمند داريم و آن هم اين است كه براي در امان بودن از بارش هاي ناگهاني و البته سيل آسا، بهترين پيشنهاد به شما اين است كه با اجاره ويلا تالش را براي چند روز، سفر لذت بخش انتخاب كنيد.

حتي مي توانيد با اجاره ويلا استخردار در تالش، در فصل زمستان، از فرصت آبتني بهره مند باشيد. با اجاره ويلا استخر دار در تالش يك آبتني لذت بخش براي هر زماني كه بخواهيد براي شما فراهم است و لازم نيست نگران سوت هاي پياپي ساحل بان ها باشيد

 

جاذبه هاي گردشگري تالش
تالش علاوه بر جاذبه هاي طبيعي از جمله درياي نيلگون مازندران، رودها، جلگه هاي كشاورزي، داراي بسياري از مناطق و مكان هاي ديدني ميباشد از جمله:

ييلاقات تالش از جمله: سوباتان ،آق اولر، مريان، شكردشت، كاخ ييلاقي سردار امجد، بام سبز تالش، زيارتگاه نرگس خاتون، منطقه ييلاقي دوخاله كوه تالش، قلعه صلصال، آبشار ورزان، پارك ساحلي و توريستي قروق، ساحل گيسوم، آتشكده ايسپيه مزگت، پارك جنگلي سياه داران، سورتمه ريلي، رودخانه كرگان رود، بازار هفتگي هشتپر، درياچه سراگاه در بين جنگل، روستاي جنگلي كيش ديبي و ...

منطقه ييلاقي سوباتان
اگر براي سفر به تالش اقدام به اجاره ويلا در تالش كرده ايد، براي سفر به منطقه زيباي سوباتان حدود 20 تا 30 كيلومتر بايد راه طي كنيد تا به اين منطقه زيبا برسيد. اين فاصله تقريبا با 30 دقيقه زمان صرف كردن به راحتي طي مي شود. بنابراين مي توان گفت از جمله مزيت هاي منطقه سوباتان نزديك بودن آن به محل اقامت شما در تالش است.

 

اگر مي خواهيد بدانيد سوباتان دقيقا مربوط به كدام بخش از تالش است كافي است به مسير شهر ليسار از توابع شهرستان تالش برويد. در اين منطقه مردمان ليسار در حال زندگي كردن هستند و از زندگي واقعا لذت مي برند اما توريست ها در تمام فصول سال مي توانند به اين منطقه توريستي سفر كنند و لذت ببرند.


برچسب: اجاره ويلا در تالش، اجاره ويلا جنگلي در تالش، اجاره ويلا استخردار در تالش، اجاره ويلا ساحلي در تالش، قيمت اجاره ويلا در تالش، اجاره ويلا ارزان در تالش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۳:۰۱ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

اجاره ويلا در رامسر

 

اجاره ويلا در رامسر داراي تنوع زيادي است و گزينه هاي زيادي پيش روي شماست.  شهر رامسر دو جاذبه ي طبيعي دريا و جنگل را در بر دارد و باعث زيبايي دو چندان آن شده است، بسياري از گردشگران در فصل تابستان به مناطق ييلاقي و خوش آب و هواي رامسر مي روند. رامسر لقب عروس شهرهاي ايران را دارد و به عنوان قطب مهم گردشگري در كشور و حتي در جهان مشهور است. با استقبال زيادي كه اجاره ويلا در رامسر دارد شما بايد قبل از اينكه بار سفر را به سمت رامسر ببنديد براي اقامت در رامسر گزينه اجاره ويلا در رامسر را انتخاب كنيد.

اجاره سوئيت در رامسر
آنچه رامسر را در فهرست بهترين‌هاي گردشگري ايران قرار داده تنوع بي حد جاذبه‌هاي تفريحي و توريستي است. از طرفي با مناظر دريا و ساحل رامسر مواجه هستيم و از طرف ديگر طبيعت بكر و زيباي كوهستان و جنگل را در اختيار داريم. خوشبختانه تنوع ديدني‌ها در اين منطقه آنچنان بالاست كه مي‌تواند شما را به بهترين نحو سرگرم كند. با اجاره سوئيت در رامسر راهي اين شهر ديدني شويد.

اجاره سوئيت ارزان در رامسر
سفر خود را با اجاره سوئيت ارزان در رامسر آغاز كنيد. اين فرايند از طريق سامانه گلستاني ها به صورت آنلاين انجام خواهد شد و خيال شما را از بابت دسترسي به يك اقامتگاه مناسب راحت خواهد كرد. در قدم بعدي ليستي از جاذبه‌هاي طبيعي و تفريحي منطقه تهيه كنيد. ماجراجويي خود را از سطح شهر آغار كنيد.

بازديد از ديدني‌هاي شهر. بازار رامسر، خيابان‌ها و رستوران‌هاي سنتي مي‌تواند لذت بخش و دلنشين باشد. سري به تله كابين رامسر بزنيد و از مناظر جنگل و دريا لذت ببريد. با اجاره سوئيت ارزان در رامسر مي توانيد هزينه زيادي را صرفه جويي و لذت بيشتري از سفر خود به اين شهر ديدني ببريد.

اجاره ويلا  در رامسر
شما كسي را ميشناسيد كه از سفركردن لذتي نبرد. سفر را مي توانيم از لذت بخش ترين قسمت هاي زندگي خودمان به شمار آوريم. البته اگر اجاره ويلا در رامسر براي ما مشكل نباشد.

زماني كه تصميمي مي گيريم كوله بار سفر خودمان را حاضر كنيم و به طبيعت بكر شمال پناه ببريم، اولين سوالي كه به ذهنمان خطور مي كند براي اقامت در رامسر، من كجا اقامت كنم؟ به همين منظور اجاره ويلا در رامسر براي شما در اولويت قرار مي گيرد. پس تلاش مي كنيد تا قبل از هر گونه حركتي براي اجاره ويلا در رامسر اقدام كنيد.

 

اجاره ويلا لاكچري در رامسر
تعدادي از مسافرين علاقه دارند كه زماني به سفر مي روند براي اقامت در رامسر از ويلاهاي استفاده كنند كه داراي امكانات بي نظيري باشد. براي همين منظور براي اقامت در رامسر از گزينه اجاره ويلا لاكچري در رامسر استفاده مي كنند. اجاره ويلا لوكس در رامسر بسيار جذاب و لذت بخش مي باشد.

 

اجاره ويلا استخردار در رامسر
اسم ويلاهاي استخردار كه ميان ميايد همه در ذهن خود شمال كشور را تداعي مي كنند. بله اكثر ويلاهاي استخردار در شمال كشور مي باشند. بيشتر شهرهاي ساحلي در شمال داراي ويلاهاي استخردار مي باشند. امكانات اين ويلاهاي بسيار عالي مي باشند و در به صورت ويلاي يك خوابه , دو خوابه و دوبلكس ساخته مي شوند.

به همين دليل مي توانيم يكي از امكانات منحصر به فرد در سفر به رامسر اجاره ويلا استخردار در رامسر بدانيم. فرق ندارد زمستان باشد يا تابستان، گرم باشد يا سرد. مهم اين است كه از اين سفر لذت ببريد. براي اجاره ويلا استخردار در رامسر در دو نوع استخر سرپوشيده و استخر رو باز ارائه مي شوند و بسته به نوع سليقه ي شما انتخاب مي گردند.

 

اجاره ويلا در رامسر

اجاره ويلا ارزان در رامسر
براي همه كساني كه قصد سفر به رامسر دارند اجاره ويلا رزان در رامسر بسيار مهم است. در سفر داشتن يك اقامتگاه ارزان بسيار ضروري است و مي تواند تا حدي هزينه هاي اضافي سفر را كاهش دهد و شما مي توانيد براي اجاره ويلا ارزان در رامسر با ما همراه باشيد.

 

اجاره ويلا جنگلي در رامسر
اجاره ويلا جنگلي در رامسر ، لذت بخش است. وقتي به شمال فكر مي كنيم، لذت شنا، قدم زدن در ساحل، و نفس كشيدن در جنگل، قلبمان را به تپش مي اندازد. اجاره ويلا جنگلي در رامسر تصور كنيد به رامسر خوش آب و هوا، سفر كرده ايد و در ويلا جنگلي در رامسر، اقامت داريد. ويلايي خوش ساخت، در دل جنگلي زيبا، پوشيده از درختان بلند و سبزه هاي براق. ويلايي كه پاكيزه و مرتب است و امكانات مورد نياز براي سرگرمي، آشپزي، و رفاه شما را دارد. چه چيزي مي تواند هيجان انگيزتر از اجاره ويلا جنگلي در رامسر باشد؟

 

اجاره ويلا روزانه در رامسر
اجاره ويلا روزانه در رامسر داراي مزيت هاي زيادي است. اين ويلاها بهترين گزينه براي خانواده هاي مي باشد كه تعداد نفرات آنها زياد است و به صورت خانوادگي سفر مي كنند و داراي امكانات اوليه كافي مي باشد و همچنين بدون مزاحمت ويلا دربست در اختيار شما مي باشد. همچنين براي اجاره ويلا روزانه در رامسر شما هزينه زيادي را پرداخت نخواهيد كرد.

 

اجاره ويلا ساحلي در رامسر
زماني كه قصد سفر به رامسر را داريد طبيعتا براي اجاره ويلا در رامسر به دنبال گزينه هاي خوبي هستيد. اجاره ويلا ساحلي در رامسر مي تواند براي شما لذت بخش تر از اجاره ويلا در رامسر باشد.اما به اين نكته توجه داشته باشيد كه قيمت اجاره ويلا ساحلي در رامسر كمي بيشتر از اجاره روزانه ويلا در رامسر مي باشد.

 

شماره تماس اجاره ويلا در رامسر
اجاره روزانه و شبانه سوئيت آپارتمان ويلا با بهترين قيمت در رامسر و كيفيت عالي. شما ميتوانيد تنها با تماس با شماره 09114481870 بهترين ويلاهاي دربستي و استخردار را با امكانات عالي رزرو نماييد.

اجاره سوئيت لب دريا در رامسر
اجاره سوئيت لب دريا در رامسر براي اكثر افراد جزو اولويت هاي سفر و بسيار دوست داشتني است. يكي از ماندگارترين لحظات ما از ساحل شنيدن صداي زيباي امواج و راه رفتن در ماسه هاي طولاني كنار ساحل بوده است.

داشتن يك ويلاي رويايي در اين اتمسفر مي تواند شما را به دور از شلوغي هاي شهري به آرامش لذت بخش برساند. ويلاهاي كنار دريا تقريبا به امكانات شهري دور نيستند و همچنين در فصل هاي پاييز و زمستان به جاده ها و خيابان هاي اصلي نزديك هستند.

 

اجاره ويلا در رامسر

جاهاي ديدني رامسر

جواهر ده – صدرنشين زيباترين روستاهاي ايران

نام اين روستا به تنهايي مي تواند به شما بفهماند كه جاي درستي را انتخاب كرده ايد. در ابتداي مطلب توضيح داديم كه جاذبه هاي گردشگري رامسر باعث شده اند تا به رامسر عنوان عروس شهرهاي شمال ايران داده شود، اما حالا مي خواهيم بگوييم كه چرا نام اين روستا جواهرده است.

همانطور كه جواهر مي تواند باعث زيبايي شود، روستاي جواهرده نيز مانند جواهري است كه گردشگران خارجي و داخلي را براي بازديد از رامسر جذب مي كند.روستاي جواهرده يكي از مكان هاي ديدني اطراف رامسر به شمار مي رود و فاصله آن تا شهر تنها ۳۰ دقيقه است.

اجاره ويلا در جواهرده رامسر
از ديگر مناظري كه در رامسر انتظار شما را مي كشد طبيعت بي نظير جنگل‌هاي اين منطقه است. مسير خود را با بازديد از روستاي زيباي جواهرده ادامه بدهيد. اين روستا به آّبشارهاي پر آب، كوهستان‌هاي مرتفع و باغات خود معروف است و مي تواند شما را به بهترين نحو سر شوق بياورد. ناگفته نماند كه اين روستا يكي از بهترين مناطق جهت اجاره ويلا در جواهرده رامسر است و علاقه مندان خاص خود را دارد.

 

 

اجاره ويلا در رامسر

تله كابين رامسر
تفاوت و جذابيت اين تله كابين را در نگاه اول پيدا ميكنيد! بله؛در كمترين زمان از ساحل به نوك قله برسيد.
تله كابين رامسر از ساحل شروع مي شود و به قله كوه ايلميلي مي رسد. در اين مجموعه شما به برند هاي معتبر، شهر بازي، رستوران و پلازا، كافه و همچنين هتل زيباي بام سبز دسترسي خواهيد داشت.

 

اجاره ويلا در رامسر

بوستان جنگلي صفارود
در فاصله‌ي ۹ كيلومتري از مسير جواهرده به رامسر، «بوستان جنگلي صفارود»، قرار دارد كه از جاذبه‌هاي گردشگري طبيعي در شهرستان رامسر به‌شمار مي‌رود.

اين منطقه‌ي گردشگري در دل دره، در مجاورت رود صفارود و در بخش پاييني جاده واقع شده است. «آب‌معدن»، نام ديگر اين بوستان جنگلي زيبا و دوست‌داشتني است كه مكاني ايده‌‌آل براي گردهمايي خانواده‌هاي محلي هنگام ۱۳ فروردين محسوب مي‌شود.

 

اجاره ويلا در رامسر

آب گرم سادات محله
از ديگر جاذبه‌هاي گردشگري طبيعي در شهرستان رامسر، چشمه‌هاي آب گرم اين شهرستان است كه به دليل وجود املاح معدني در سراسر كشور معروف است. آب گرم سادات محله يكي از مناطقي است كه در فاصله‌ي ۵ كيلومتري اين شهرستان قرار گرفته و به دليل بهره‌مندي اين ناحيه از آب‌هاي گرم معدني با ويژگي‌هاي درماني و دارويي، همواره ميزبان جمع زيادي از گردشگران داخلي و خارجي است.

 

اجاره ويلا در رامسر

جنگل دالخاني
جنگل دالخاني يكي از معروف ترين جاذبه هاي طبيعي رامسر است و براي جنگل بكر و تميز، لذت فوق العاده رانندگي در ميان درختان انبوه و زيبايي بي حد و حصر خود در چهارفصل سال مشهور شده است.

راه دسترسي به سد ميجران نيز از جاده اين جنگل مي گذرد. همچنين در انتهاي جنگل دالخاني چند روستاي توريستي و بسيار زيبا مانند گرسماسر، جنت رودبار و ... قرار دارد.

 

اجاره ويلا در رامسر

درياچه قو جواهرده رامسر
درياچه قو رامسر كه توجه بسياري از گردشگران را به خود جلب كرده است در نزديكي روستاي جواهرده قرار دارد. اين درياچه فوق العاده زيباست كه با توسعه يك بركه كوچك و با تلاش بخش خصوصي تشكيل شده است.

درياچه جواهرده رامسر يك درياچه مصنوعي است كه محيط تفريحي با اهداف گردشگري توسعه داده شده و جزو جاهاي ديدني رامسر محسوب مي شود. جاده جواهرده بسيار پر پيچ و خم است اما بسيار زيبا و شما را به مقصدي تماشايي مي رساند.

 

اجاره ويلا در رامسر

پل عابر پياده معلق رامسر
اگر اهل هيجان و آدرنالين هستيد پل معلق عابر پياده را تجربه كنيد، از آن گذر كنيد و خودتان را به قسمت ديگري از مجموعه بزرگ تله كابين رامسر برسانيد. تكان هايي كه پل مي خورد و ارتفاع آن، يك عبور مهيج و لذت بخش را برايتان فراهم مي كنند.

 

اجاره ويلا در رامسر

منطقه ييلاقي گرسماسر
منطقه ييلاقي گرسماسر از ديگر جاذبه هاي گردشگري طبيعي در رامسر است كه قدمتي بالغ بر 10 قرن دارد و در بين گردشگران از محبوبيت و شهرت بسياري برخوردار مي باشد.

گرسماسر در واقع روستايي با طبيعتي بكر و دلچسب پر از جاذبه هاي گردشگري متنوع مي باشد كه در فاصله ي 40 كيلومتري از غرب رامسر مقرر است. ارتفاع روستا از دريا 2 هزار متر است و تحت تاثير اقليم كوهستاني قرار دارد و همين امر موجب شده تا زمستان اين روستا بسيار سرد و تابستان آن معتدل و خنك باشد.

اين روستا با بافت مسكوني در شيبي ملايم قرار گرفته است، كوچه هاي پيچ در پيچ روستا و خانه هاي قديمي آن، نماي بسيار زيبايي از معماري سنتي و ساده به روستا بخشيده است.

 

اجاره ويلا در رامسر

عمارت كاخ مرمر رامسر
عمارت كاخ مرمر رامسر در دوران پهلوي (سال 1316) با مساحتي در حدود 600 متر در يك باغ با مساحت 60 هزار متر ساخته شده و يكي از منحصر به فرد ترين باغ هاي ايران از نظر تنوع گونه هاي گياهي است كه اولين نهال هاي مركبات اصلاح شده و گونه هاي گياهي متفاوت و ناياب خارجي در آن كاشته شده است.

عمارت كاخ مرمر داراي جلوه‌هاي زيبا و سقف بسيار ديدني با 4 ستون سنگي بزرگ خوش تراش، ببر سنگي، مجسمه‌هاي برنزي و مرمري، تابلوهاي نقاشي عتيقه، فرش‌هاي نفيس، كريستال، منبت كاري‌هاي استادانه ، گچبري‌هاي زيبا و آثار هنرمندان بزرگ ايران و جهان مي‌باشد.

كاخ مرمر رامسر كه 22 سال مصادره و متروك بود در نهايت تبديل به كاخ موزه مرمر شد و اكنون در ميان جاهاي ديدني رامسر با نام تماشاگه خزر نيز شناخته مي شود.
ساعت بازديد كاخ مرمر رامسر :  ساعت 9 صبح الي 16 عصر

 

اجاره ويلا در رامسر

بلوار معلم رامسر
بلوار معلم رامسر كه در دوران پهلوي ساخته شده است مانند كمربندي دريا، كوه و جنگل را به هم وصل مي كند. در زمان هاي قديم در انتهاي اين بلوار كازينو قرار داشته و به همين دليل قديمي‌تر ها به آن بلوار كازينو نيز مي گويند.

اين بلوار در سال 1310 ساخته شد و بعد از انقلاب نامش به بلوار معلم تغيير كرد. بلوار معلم و در انتهاي اين بلوار هتل قديم رامسر هر دو از جاهاي ديدني رامسر هستند كه قدمت نسبتا زيادي دارند.

 


برچسب: اجاره ويلا در رامسر، اجاره ويلا استخردار در رامسر، اجاره ويلا لاكچري در رامسر، اجاره ويلا ارزان در رامسر، اجاره ويلا ساحلي در رامسر، اجاره ويلا جنگلي در رامسر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۲:۳۱ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

اجاره ويلا در زيارت

 

اجاره ويلا در زيارت : روستاي زيارت يكي از بي نظيرترين روستاي هاي منطقه شمال است كه همه وقتي به گرگان سفر مي كنند دوست دارند از اين منطقه ديدن كنند. اما اولين چيزي كه به آن فكر مي كنند اجاره ويلا در زيارت است. بيشتر مردم دوست دارند به جاي اينكه هزينه زيادي را بابت اقامت در زيارت پرداخت كنند بتوانند با اجاره سوئيت ارزان در زيارت هزينه ها را مديريت كنند. گاها داشتن يك ويلاي اجاره اي با ويوي جنگل در زيارت بسيار لذت بخش مي باشد. شما مي توانيد بهترين سوئيت هاي اجاره اي و ويلاهاي بي نظير با چشم اندازي جنگل و كوه با امكانات رفاهي را در اين روستا رزرو كنيد. بهترين ويلاهاي اجاره اي را در دل روستا و يا درمنطقه جنگلي روستا و همچنين در جاده آبشار زيارت را با قيمت هاي متنوع و چشم انداز جنگلي از سايت گلستان رزروكنيد.

اجاره سوئيت ارزان در زيارت
اجاره سوئيت ارزان در زيارت بدين معني نيست كه ويلاي شما خوب نيست. فقط اين دسته از سوئيت ها در حاشيه روستا با امكانات كمتري مي باشد و بهترين گزينه براي افرادي مي باشد كه به دنبال گردش و تفريح هستند و فقط براي استراحت در شب به فكر اجاره سوئيت ارزان در زيات مي باشند.

 

اجاره سوئيت در زيارت گرگان
سايت گلستاني ها بهترين مرجع براي اجاره سوئيت در زيارت مي باشد كه شما ميتوانيد بهترين سوئيت ها , ويلاها و كلبه هاي بومگردي در روستاي زيارت را با قيمتهاي متنوع اجاره نماييد. اجاره ويلا در زيارت كار بسيار سختي نيست و در اين روستا سوئيت هاي اجاره اي بسيار زيادي وجود دارد كه شما با توجه به بودجه خود مي توانيد براي اجاره ويلا در روستاي زيارت يكي از اين ويلاها را رزرو كنيد.

اجاره آپارتمان مبله تك در خواب در زيارت
اين سوئيت آپارتمان داراي يك واحد تك خواب در طبقه همكف و با حياط مي باشد كه ظرفيت 4 نفر را دارا مي باشد و قيمت ان از شبي 150 هزار تومان مي باشد. امكانات اين ويلا كامل مي باشد و شامل تختخواب دو نفره , بخار ي برقي و بخاري نفتي , ميز ناهارخوري , ... مي باشد.

ويلا در منطقه اي بسيار زيبا و ديدني مي باشد و بهترين گزينه براي زوج هاي جوان ميباشد.

 

اجاره ويلا دو خواب در زيارت براي 6 نفر
اين سوئيت آپارتمان دو خوابه دردو طبقه مي باشد كه هر كدام از طبقات داراي ظرفيت 6 نفر مي باشند. سوئيت داراي تراس بسيار زيبا رو به جنگل مي باشد  و با قيمت از شبي 200 هزار تومان مي باشد. البته در ايام تعطيلات اين قيمت ها كمي متفاوت تر مي باشد و براي مسافريني كه هميشه مهمان ما باشند و يا در تعداد شبهاي متوالي درخواست اجاره ويلا در زيارت را داشته باشند تخفيف نيز قائل مي شويم.

امكانات سوئيت آپارتمان مبله دو خواب در زيارت مانند مبلمان , تختخواب دو نفره , لوازم پخت وپز , ميز ناهارخوري و براي گرمايش از بخاري نفتي و برقي و سرمايش پنكه مورد استفاده قرار مي گيرد.

تراس ويلا نقلي و با ويوي مناسبي ميباشد و اگر به دنبال اجاره ويلا در زيارت هستيد و به نظافت ويلا اهميت مي دهيد يكي از بهترين گزينه ها براي اجاره ويلا در زيارت مي باشد.

 

مزيت اجاره ويلا در زيارت  قرار گرفتن در نزديكي يك رستوران با طبخ انواع غذاهاي سنتي و مدرن مي باشد و شما به آساني مي توانيد هر نوع غذايي را به دلخواه سفارش دهيد. اين سوئيت آپارتمان را مي توانيد با قيمت 250 هزار تومان در تعطيلات براي اقامت در روستاي زيارت رزرو نماييد.

اجاره  ويلا لوكس در زيارت
از آنجايي كه مسافران زيادي به روستاي زيارت سفر ميكنند و هر گردشگري با توجه به نياز خود به دنبال اجاره ويلا در زيارت است از اين رو شما در زيارت شاهد تنوع بسيار زيادي در ويلا هستيد. شما براي اجاره ويلا لوكس در زيارت دچار مشكل نخواهيد شد چرا كه مي توانيد با توجه به بودجه اي كه در نظر گرفته ايد براي اقامت در زيارت سوئيت و يا ويلا رزرو كنيد.

بومگردي در زيارت گرگان
روستاي زيارت هم مانند تمامي روستاهاي گردشگري ديگر داراي كلبه هاي بومگردي مي باشد. كلبه بومگردي زيارت نشان از سبك زندگي مردمان روستايي آن منطقه را دارد. آب و هواي بي نظير در ميان خانه هاي روستايي به دور از تكنولوژي امروزه بسيار لذت بخش و هيجان انگيز است. به شما پيشنهاد مي كنيم كه حتما در سفر خود براي اقامت از كلبه بومگردي زيارت نيز استفاده نمايند.

 

تجربه يك زندگي روستايي با طعم غذاي محلي و عطر نان تنوري. كلبه بوم گردي خانه دوست زيارت براي حفظ زندگي روستايي به صورت كف خواب مي باشد و همچنين اتاق اتاق طراحي شده است. هر 5 نفر مي توانند يك اتاق را با منظره زيبا براي اقامت انتخاب نمايند و هزينه اقامت در اين مجموعه براي هر نفر با صبحانه محلي و چاي عصرانه 70 هزار تومان مي باشد.

قيمت اجاره سوئيت در زيارت گرگان
قيمت اجاره سوئيت در زيارت با توجه به شرايط ممكن داراي تنوع بسيار زيادي مي باشد. اين ويلاها با توجه به امكانات و محيطي قرار گيري قيمت هاي متفاوتي نيز دارند.

پيشنهاد بي نظيره ما براي شما ، استفاده از وب سايت گلستان است كه ميتواند راهنما‌ و راهگشاي خوبي جهت مقايسه قيمت اجاره سوئيت در زيارت باشد تا انتخاب ايده آلي داشته باشيد به اين ترتيب سفر اقتصادي به همراه تفريحات بيشتر را تجربه خواهيد كرد و از ارزاني قيمت سوئيت در زيارت شگفت زده خواهيد شد.

ضمن اينكه در ايام اوج و شلوغي مسافرت ها اجاره ويلا در زيارت آن هم با قيمت ارزان و كيفيت بالا،  همچون پيدا كردن سوزن در انبار كاه است و خب قيمت هم بسته به منطقه اي كه سوئيت در آن قرار گرفته همچنين امكاناتي كه در اختيار مسافران قرار داده مي شود و نيز تعداد اتاق و تخت هاي آن بستگي دارد اينكه تك خوابه باشد يا چند خوابه فرق مي كند چرا كه در روستاي زيارت  قيمت ها از 150هزار تومان ، 250 هزار تومان و در برخي مناطق بالاي 850 هزار تومان است.

با اين تفاسير مسافران عزيز كه قصد اجاره يا بررسي قيمت اجاره ويلا در زيارت را دارند مي بايست به نكات گفته شده توجه نمايند، و بدانند سوئيت‌ها به دليل كوچكي و ارزاني، زودتر از هتل ها و هتل آپارتمان ها اجاره داده مي شوند ، پس هرچه سريعتر  قيمت اجاره ويلا در زيارت را بررسي و نسبت به اجاره ويلا در زيارت اقدام نمايند.

معمولا ارزان ترين ويلاي اجاره اي در زيارت از شبي 150 هزارتومان شروع مي شود و اين دسته از سوئيت اجاره اي در زيارت از امكانات كمي برخوردار هستند و يا اينكه در طبقه همكف قراردارند.

 

اجاره سوئيت در روستاي زيارت گرگان
يكي از مشكلات اكثر گردشگران و مسافرين اجاره ويلا در زيارت و يا پيدا كردن ويلاي ارزان قيمت در زيارت مي باشد. با توجه به اينكه روستاي زيارت رو به گسترش است و تعداد سوئيت هاي اجاره اي رو به افزايش مي باشد امكان اجاره ويلا در زيارت آسان تر شده است.

 

اجاره كلبه جنگلي در روستاي زيارت

روستاي زيارت يكي از روستاهاي ييلاقي شهر گرگان مي باشد كه بسيار در ميان مردم محبوب مي باشد. البته امروزه با توجه به روند رشد ويلاسازي و خانه هاي مدرن بافت سنتي و قديمي آن ديگر مثل قديم نيست و تقريبا به روستاي مدرن تبديل مي شود اما هنوز هم بوي نان سنتي و همچنين با اجاره خانه سنتي در زيارت مي توانيد خاطرات گذشته را زنده نگه داريد.

هنوز هم مي توان خانه هاي قديمي و چوبي را در روستاي زيارت پيدا كرد. هنوز هم در جاي جاي آن مي توان تابلوي اجاره ويلا در زيارت را ديد كه بتوانيد ساعتي از اين زندگي پر از زرق و برق دور شويد و لذت يك زندگي روستايي را تجربه كنيد.

 

اجاره خانه روستايي در زيارت

در روستاي زيارت سكوها و تراس هاي چوبي با گل هاي شمعداني روي آنها منظره اي هست كه تو همه جاي روستا تكرار ميشه و بسيار چشم نواز هستش.

كوچه ها با شيب هاي زياد به هم وصل ميشه و گهگاه پيرمرد و پيرزن هايي با لباس هاي رنگارنگ رو ميبينيد كه دست به كمر دارن قدم ميزنن و همشون بدون استثنا با ديدن شما بهتون سلام ميكنن. داخل خانه هاي سنتي روستاي زيارت گرگان بسيار خاص و تماشاييه و درهاي كوچك و پنجره هاي رنگي و جاجيم هايي كه در كف خانه پهن است بسيار زيباست .

پيشنهاد مي كنم اگر به دنبال اجاره خانه سنتي در زيارت هستيد كلبه چوبي بهرام را انتخاب نماييد.

 

اجاره سوئيت در روستاي زيارت

در ميان روستا امامزاده اي وجود دارد كه براي مردم اين منطقه بسيار مورد احترام مي باشد و دركنار اين امامزاده استخر آب گرم نيز وجود دارد كه هر ساله مسافران زيادي از آن استفاده ميكنند.

اگر دوست داريد كه در كنار امامزاده بمانيد مي توانيد اجاره ويلا در زيارت را از ساختمان هاي اطراف شروع كنيد كه تقريبا تمامي آنها تبديل به سوئيت شده اند.

كمي كه از روستا بگذريم كم كم نماي طبقاتي خانه هاي چوبي روستاي زيارت كه بر روي هم ساخته شده اند نمايان ميشه.رفته رفته مناظر دراطراف ما بازتر و بازتر ميشن و ميدان ديد بسيار گسترده تر ميشه. كوه ها ي معروف اين روستا به نام زبله , تلمبار و سردانسر كه هر كدام زيبايي بي نظيري دارد شكوه خود را به نمايش مي گذارند.

 

مسير دسترسي به روستاي زيارت

مسير دسترسي به روستاي زيارت آسفالته مي باشد و در ميان مسير درختان سر به فلك كشيده كه همچون سايباني بر روي خيابان را پوشانده است مواجه مي شويد و در اين هنگام صداي رودخانه و آواي خوش پرندگان شما را به سمت خود جلب مي كند و در انتهاي اين فضاي ارامش بخش به روستاي زيارت مي رسيد. در طول مسير اين روستا شما زنان خونگرم و زحمتكش را مي بينيد كه دركنار تنورهاي داغ و گلي در حال پخت نان محلي روستاي زيارت مي باشند.

 

محلات معروف روستاي زيارت
سرخچشمه , كوچه تلكا , كوچه چفكا , كوي ميدان , گلسار , گاو خوسه , كفتر خوسه , كندس تخته , تپه , دلوا و اودين , نخود چشمه و ... .شما مي توانيد حتي در اين محلات نيز اقدام به اجاره ويلا در زيارت را داشته باشيد.

جاهاي ديدني زيارت
آبشار دو قلوي زيارت
چشمه آبگرم زيارت
امامزاده روستا
مجموعه آبشارهاي دره تل انبار 
آبشار خال دره
ارتفاعات زُبله
شَمسَك
تلمبار
كلاه گردان
طبيعت سردانسر
سفيد آب
تالو
بافت قديمي و خانه هاي سنتي روستا
مسير دسترسي به كوه هاي معروف زيارت
مسيركوه  سردانسر : سرخچشمه , دلوا , اودين , نخود چشمه , سردانسر

 

مسير كوه زبله : جاده آبشار , گاو خوسه , تپه , گرگ لو,كولي چال , زبله

مسير كوه تلمبار : جاده آبشار, كندس تخته , شهر بت (شربت), امر تخت ,چشمه سياه خاني , تالو , تلمبار

 

آبشار دوقلوي زيارت
بعد ازگذر از امامزاده شما به جاده خاكي برمي خوريد كه در حدود 4 كيلومتر بايد آن را طي كنيد تا به آبشار دوقلوي روستاي زيارت برسيد. پس از پارك خودروها و پياده روي كوتاه ۱۰ دقيقه اي و عبوز از روي ۳ پل كوتاه فلزي و چوبي وارد تنگه اي بسيار خنك با صخره هاي بلندي ميشيم كه در دوردست ابشار بلند زيارت با پراكندن قطرات اب در فضاي بسته تنگه هواي بسيار مطبوع و خنكي رو ايجاد كرده و همواره مملو از مسافران علاقه مند و البته مردم طبيعت دوست شهر گرگان هستش .

البته مي توانيد به جاي اجاره ويلا در روستاي زيارت به فكر اجاره يك سوئيت درجاده آبشار باشيد. ويلاهاي اين قسمت داراي ويوي بسيار زيبايي هستند اما در نظر بگيريد كه داراي امكانات كمتري از قبيل برق , لوله كشي گاز و آب مي باشند و در اين ويلاها براي روشنايي از موتور برق , آب ازآب تانكر و براي گاز از كپسول استفاده مي كنند.

 

 


برچسب: اجاره ويلا در زيارت، اجاره ويلا ارزان در زيارت، اجاره كلبه در زيارت، قيمت اجاره ويلا در زيارت، بومگردي در زيارت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۲:۱۲ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

اجاره ويلا در ماسال

 

اجاره ويلا در ماسال : تا به حال به ماسال سفركرده ايد؟ آيا مي دانيد اين بهشت كوچك در كجاي استان گبلان است؟ اگر نمي دانيد ماسال كجاست در شناخت اين منطقه شگت انگيز كوتاهي كرده ايد. ماسال درهمسايگي كوه هاي تالش قرار دارد  در پايان اين مقاله شما به اين نتيجه خواهيد رسيد كه ماسال به عنوان مقصد سفر بعدي شما خواهد بود. اما لازمه سفر به ماسال اجاره ويلا در ماسال مي ياشد. ارتفاعات گيلان به دليل آب و هواي بي نظيري كه دارد طرفداران زيادي دارد و در بيشتر مواقع از سال ويلاهاي اجاره اي آن رزرو مي شود پس شما هم براي اينكه نگراني نداشته باشيد قبل از حركت به سمت ماسال براي اجاره كلبه در ماسال جويا باشيد. با اجاره كلبه در ماسال خودتان را به قلب بهشت گم شده هدايت كنيد. اين منطقه حقيقتا همچون بهشتي بر روي كره زمين است.

اگر يك بار به اين شهر سفر كنيد بدون شك ديگر قصد بازگشت به شهر خود را نخواهيد داشت. اما بايد بگوييم هر سفري، بازگشتي در پيش دارد. تنها بايد اقدام به اجاره كلبه در ماسال نماييد، و خودتان را براي چند روز هم كه شده است، از شهرهاي شلوغ و آلوده دور كنيد.

البته اين سليقه شماشت شايد دوست داشته باشيد صبح را با اقامت در هتل آغاز كنيد اما اگر به دنبال طبيعت و روستا گردي هستيد اجاره كلبه در ماسال بهترين پيشنهاد است.  اجاره ويلا , سوئيت و كلبه چوبي را در ماسال و ييلاقات بي نظير آن با ارزان ترين حالت ممكن و دسترسي بسيارآسان  و تراس هايي با چشم انداز اقيانوس بيكران ابر و ويو جنگل و كوهستان را از ما بخواهيد .

اجاره ويلا در ماسال
ماسال يكي از ييلاقات خنك و دست نخورده استان گيلان است كه كمتر كسي نام آن را نشنيده است. براي اقامت در ماسال شما بايد به دنبال اجاره ويلا در ماسال باشيد چرا كه اين ييلاق ديدني جاهاي بسيار زيادي دارد كه نمي توان در يك روز به همه آنها سري زد.

 

اجاره ويلا ارزان در ماسال
در زمان اجاره ويلا در ماسال حتما به مسافت و موقعيت مكاني ويلا توجه كنيد تا بتوانيد براي اقامت ويلاي ارزان قيمت پيدا كنيد. اجاره ويلا ارزان در ماسال راهي براي كاهش هزينه ها مي باشد كه مي توانيد با مديريت هزينه ها سفري به ياد ماندني را رقم بزنيد.

 

قيمت اجاره ويلا درماسال
ويلا و سوئيت هاي ماسال با توجه به اينكه در كدام منطقه از ماسال و يا در روستاهاي ييلاقي واقع شده باشند داراي قيمتهاي متفاوتي مي باشند. اما شما مي توانيد ويلايي با قيمت از شبي 100 هزار تومان درماسال اجاره كنيد.

 

 

اجاره ويلا لوكس در ماسال
چيدمان داخلي ويلا و همچنين لوازم و مبلمان ويلا تاثير زيادي بر روي نظر مسافرين دارد. همه مردم تقريبا به دنبال اجاره ويلا ارزان در ماسال هستند اما مسافران زيادي هستند كه قيمت اجاره ويلا در ماسال برايشان اهميت زيادي ندارد و براي اقامت به دنبال اجاره ويلا لوكس در ماسال هستند. ويلاهاي لوكس ماسال داراي تراس بزرگ و با ويوي بي نظير و همچنين داراي امكانات بيشتر و مدرن تري نسبت به ويلاهاي ديگر مي باشد.

 

اجاره ويلا دوبلكس در ماسال
دوست داريد ماسال را در يك ويلا با يك تراس بسيار بزرگ با چشم اندازي بي نظير و دوبلكس تجربه كنيد؟ ويلاهاي دوبلكس اين منطقه چشم انداز فوق العاده اي دارند و معمولا كوه هاي پوشيده از درختان انبوه هستند. به دليل موقعيت قرارگيري اين ويلاها، دسترسي به ساير ييلاق هاي كه در ماسال وجود دارند، راحت است و معمولا در اطراف آن زمين هاي كشاورزي و كوه هاي زيادي وجود دارد. دسترسي به بام سبز ماسال از اين ويلاها خيلي راحت است و مشكلي از نظر دسترسي به مركز شهر هم نخواهيد داشت.

 

اجاره ويلا جنگلي در ماسال
ويلاهاي جنگلي يكي از بهترين ويلاهاي ماسال است كه طرفداران زيادي دارند. در واقع اكثر مسافرين براي اجاره ويلا جنگلي در ماسال عازم سفر به ماسال مي شوند. اين ويلاها در ميان درختان سرسبز قرار دارند و اطراف شما پوشيده از درخت و گل هاي زيبا و بي نظير مي باشد.

فصل بهار و تابستان مسافران علاقه بيشتري به اجاره ويلا جنگلي در ماسال دارند چرا كه در اين فصل شكوفايي درختان و عطر گل هلي رنگارنگ بويي فضا را پوشانده است. امكانات رفاهي و اقامتي در اين ويلاها به طور كامل فراهم است و در حياط آن ها مي توانيد چاي ذغالي دم كنيد و آرامش واقعي را تجربه كنيد.

 

قيمت ارزان ويلا در ماسال هم عامل بي تاثيري در انتخاب ويلا جنگلي نيست. قيمت ويلا جنگلي در ماسال معمولا مناسب تر است. اجاره ويلا جنگلي در ماسال بهترين گزينه است. آب و هواي بي نظير اين منطقه به شما كمك مي كند تا خاطره اي ماندگار از سفر به اين اقامتگاه ها داشته باشيد.

اجاره كلبه در ماسال
ييلاقات زيباي ماسال از جمله منطقه اولسبلنگاه، شاندرمن و اليزه مكاني دنج براي شهرنشين هايي ميباشند كه وقت سفر را غنيمت دانسته و چند روزي را از زندگي پر سر و صداي شهري فاصله گرفته اند تا در سكوت منطقه روح خود را به آرامش دعوت كنند از اين رو تجربه زندگي روستايي در كلبه هاي اجاره اي ماسال و گاها در كنار اجاق هاي هيزمي آن ها و محفلي گرم در كنار همسفرانتان ميتواند برايتان به ارمغان بياورد كه تا مدت ها خاطره خوش آن در ذهنتان باقي ميماند.

اجاره كلبه چوبي ييلاق ماسال
اجاره كلبه چوبي ييلاق در طبيعت جنگلي يكي از گزينه هاي جذاب براي گذراندن اوقات فراغت باشد. اگر مي خواهيد در يك منطقه دنج و به دور از سر و صدا چند روزي اقامت داشته باشيد پيشنهاد مي كنيم به دنبال اجاره كلبه چوبي در ماسال باشيد.اجاره كلبه چوبي در ييلاق ماسال در دل جنگل، به شما چشم انداز عالي و بي نظير هديه خواهد داد.

 

اجاره سوئيت در ماسال
شايد اجاره سوئيت ارزان در ماسال بهترين گزينه باشد. اجاره يك سوئيت تميز در محيطي لذت بخش و با حياط بزرگ و پوشيده از درختان زياد ميوه چه حسي به شما مي دهد؟ تقريبا هر كسي دوست دارد وقتي به مسافرت مي رود، كمترين هزينه را داشته باشد.

ماسال يك روستاي خوش آب و هواست و چشم انداز آن ها خيره كننده است و معمولا سوئيت هايي كه در اين منطقه وجود دارند، رو به زمين هاي كشاورزي و شالي است كه در هر فصلي از سال، زيبايي هاي منحصر به فرد خود را دارد.

 

در كنار تمام زيبايي ها و امكاناتي كه اين سوئيت ها دارند، محيطي آرام و دنج با امنيت كامل باعث مي شود شما اقامتي بدون دغدغه داشته باشيد و از سفرتان لذت ببريد. چيزي كه شما را متعجب خواهد كرد، قيمت ارزان ويلا در ماسال و قيمت اجاره سوئيت درماسال كه باعث مي شود شما براي سفر تصميم قطعي بگيريد.

اجاره خانه در ماسال
براي اجاره ويلا در ماسال گزينه هاي زيادي وجود دارد يكي ديگر از گزينه هاي اقامت در ماسال اجاره خانه در ماسال است. شما مي توانيد براي اقامت در ماسال از خانه هاي روستايي ساده با چيدمان سنتي استفاده كنيد. معمولا اين خانه ها داراي يك تراس كوچك هستند كه شما مي توانيد با نگاه كردن به طبيعت آرامش پيدا كنيد.مي توانيد براي پياده روي به محيط اطراف برويد. اجاره اين اقامتگاه ها در ماسال بهترين گزينه براي تعداد مسافران زياد است چون قيمت خانه در ماسال خيلي به صرفه تر از اجاره ويلا در ماسال است.

 

ماسال كجاست؟

ماسال يكي از شهرهاي بسيار زيبا و ديدني گيلان مي باشد كه داراي جاذبه هاي طبيعي و گردشگري بسيار زيادي ميباشد. ماسال به دليل وجود ييلاقات بي نظير و بكر و همچنين اقيانوس ابر بر سر زبان ها افتاده و بسيار مشهور شده است. ييلاق ماسال در 60 كيلومتري شهر تالش قرار گرفته است.و از راه صومعه سرا با رشت ۵۵ كيلومتر فاصله دارد. اگر از تهران بخواهيد حركت كنيد حدود ۶ ساعت در راه هستيد و بعد به مقصد مي‌رسيد.

اولين چيزي كه در اين شهر شما خواهيد ديد بلوار بزرگي است كه با گذر از ميان آن شما را به سمت ييلاقات حيرت آور اين شهر هدايت مي كند. شهر ماسال بعد از رودبار يكي از مرتفع ترين شهرهاي گيلان به شمار مي رود. همينكه از شهر در حدود يك ساعت خارج شويد منظره بي نظير بام ماسال را خواهيد ديد. جايي كه چشمان شما جز طبيعت خارق العاده را نخواهيدديد.

 

اجاره ويلا در ماسال

مسير دسترسي به ماسال
شهرستان ماسال از شمال به رضوانشهر، از شرق به فومن و صومعه سرا، از غرب و جنوب به خلخال و در نهايت استان اردبيل محدود مي‌شود. ماسال در غرب رشت قرار گرفته است؛ از همين رو فاصله‌ي رشت تا ماسال از مسير صومعه سرا در حدود ۵۵ كيلومتر است. از طرفي اين منطقه با تالش تقريبا ۶۰ كيلومتر فاصله دارد. با يك حساب سرانگشتي مي‌توان گفت كه براي رسيدن به ماسال از مركز گيلان، مسافتي بيش از يك ساعت را بايد طي كرد.

بهترين فصل سفر به ماسال
ماسال يكي از شهرهايي است كه در بيشتر مواقع سال داراي مه مي باشد و شما براي ديدن اين شهر بكر و بي نظير بهتر است از ارديبهشت ماه تا اوايل مهر ماه به اين شهر سفر كنيد.

 

جاذبه هاي ديدني ماسال
ييلاقات ماسال
يكي از بي نظيريترين ييلاق هاي ماسال اولسبلنگاه است. اين ييلاق محبوب داراي كلبه هاي چوبي با چشم انداز خيره كننده از مراتع وسيع مي باشد. براي اينكه به اولسبلنگاه برسيم بايد از سمت جاده جنوبي خروجي شهر ماسال حركت كنيم. از ماسال تا اولسبلنگاه  در حدود 25 كيلومتر فاصله نيست. اين جاده داراي پيچ هاي تند و تيز مي باشد در مسير حركت دقت زيادي كنيد.

اولسبلنگاه يك ييلاق پر جمعيت است كه پر است از ساختمان‌هاي مسكوني چوبي. اغلب ساكنين اولسبلنگاه از شهروندان ماسال هستند و براي استراحت و گذراندن فصل گرما در آنجا زندگي مي‌كنند.

 از ديگرييلاق‌ها، ييلاق النزه ,ييلاق تلارگاه، ييلاق خنديله پشت، ييلاق بيلگاه دول، ييلاق مارجونه، ييلاق ايسپي دشت، ييلاق رشته پشت، ييلاق مولومه بند، ييلاق شنبه راه، ييلاق واشيار، ييلاق سي في، ييلاق نمنه پشت و ييلاق سوچاله.

 

اجاره ويلا در ماسال

رودخانه خالكايي و مرغك
اين دو رودخانه بسيار معروف است . رودخانه خالكايي از قله شاه معلم سرچشمه مي گيرد و از ميان شهر ماسال عبور مي كند. در كنار رودخانه يك پارك ساحي بي نظيري طراحي كرده اند كه جان مي دهد ساعتي در كنارآن خود را به يك ليوان چاي داغ مهمان كرد.

آبشارهاي ماسال
ماسال منطقه اي معروف و پر از آبشارهاي زيبا و ديدني مي باشد. يكي از اين آشارها , آبشار ويوز در نزديكي منطقه ييلاقي النزه در شاندرمن، آبشار ۱۵ متري خون، آبشار تولي نساء و آبشار رامينه كه ۱۰ متر ارتفاع دارد.

 

غارهاي ماسال
شهر ماسال غارهاي كوچك و بزرگ زيادي را در دل خود جاي داده است.در اين منطقه شما شاهد ديدن 17 غار زيبا خواهيد شد كه برخي از اين غارها قدمت زيادي دارند و باستاني مي باشند مانند غار باستاني خنديله پشت، غار چسلي، غار كلچال. بعضي از اين غارها هم طبيعي هستند.  بزرگترين غار اين منطقه غارآويشو مي باشد. اين غار در بستر دره‌اي كم آب در بين مناطق تائي بنه، انده چو و خماسون قرار دارد. غار آويشو در منطقه شاندرمن قرار گرفته و از ديگر غارهاي استان گيلان بزرگ‌تر است.

 

اجاره ويلا در ماسال

صخره‌نوردي در ماسال
صخره نوردي يكي ديگر از كارهاي پر هيجان است كه شما در سفر به ماسال مي توانيد آن را تجربه كنيد. يكي از بهترين روستاهايي كه ميتوان صخره نوردي كرد اسبه ريسه مي باشد. مسير دسترسي به اين روستا به گونه اي مي باشد كه شما مبايد از جاده خاكي انحرافي بعد از هتل رامينه شروع به حركت كنيد و به روستاي ماسوله خاني برسيد. سپس بعد از پيمودن ۳ كيلومتر به اسبه ريسه مي‌رسيد. اسبه ريسه كنار تخته سنگي بزرگ قرار گرفته و گروه‌هاي كوه‌نوردي و صخره‌نوردي را به طرف خودش مي‌كشاند.

جاده ماسال به خلخال
يكي ديگر از مقاصد كوهنوردي در ماسال جاده ماسال به خلخال مي باشد. اين جاده بسيار زيبا مي باشد و قطعا شما را شگفت زده خواهد كرد.

بام ماسال
اين منطقه از ماسال بسيار رويايي و ديدني است و اگر به شهر ماسال سفر كنيد و بام سبز آن را نبينيد ضرر كرده ايد. از اين منطقه مي توانيد بسيار از جاهاي شهر را ببينيد. اين بام يكي از بهترين چشم اندازهاي طبيعت را به شما هديه مي دهد. از اينجا شما مي توانيد بخش‌هايي از شهرستان صومعه سرا و بندر انزلي را جور ديگر ببينيد. بام ماسال يكي از شگفتي هاي طبيعت است كه حتما بايد يكبارآن را ببينيد.

 

اجاره ويلا در ماسال

اقيانوس ابر
احتمالا از اين موضوع آگاه هستيد كه برخي از شهرهاي ايران كه در ارتفاع واقع شده اند داراي اقيانوس ابر مي باشند. ماسال هم يكي از اين شهرهاي بينظير مي باشد. شما ميتوانيد در اين منطقه رقص ابرها را در زير پاي خود احساس كنيد. براي تجربه اين لحظه شيرين فقط كافي است كه ماسال را بهعنوان يك مقصد گردشگري انتخاب كنيد.

 

آرامگاه سردار جنگل
اگر مي‌خواهيد آرامگاه ميرزا كوچك خان جنگلي را ببينيد، برويد ماسال. او وقتي مي‌خواسته به خلخال برود در ارتفاعات آلاله گير مي‌كند و گرفتار كولاك و يخبندان مي‌شود.

 

اجاره ويلا در ماسال

از ماسال چي بخريم؟
از صنايع دستي اين شهر كه به عنوان سوغات نيز عرضه مي‌شود، مي‌توان به توليد شال و صنايع چوبي و چلونگري و جاجيم بافي اشاره كرد. همچنين نان زرين نيز از سوغات معروف اين شهر است كه در نواحي ييلاقي آن عرضه مي‌شود اشاره كرد.

سوغات ماسال از كجا بخريم؟
يكي از چيزهايي كه در استان گيلان با آن مواجه مي‌شويد بازارهاي محلي است. يكي از اين بازارهاي محلي بازار محلي پنجشنبه بازار منطقه شاندرمن است. در اين بازار كه در ميدان اصلي شاندرمن برگزار مي‌شود، مي‌توانيد محصولات محلي و صنايع دستي تهيه كنيد.

يكي ديگر از بازارهاي محلي منطقه، شنبه بازار است. مي‌توانيد از اين بازار فرآورده‌هاي دامي مانند پنير، كره و ترشي‌هاي محلي تهيه كنيد. همچنين در فصل نهالكاري انواع و اقسام نهال‌ها به خصوص نهال توت را مي‌توانيد در اين شنبه بازار پيدا كنيد.


برچسب: قيمت اجاره ويلا در ماسال، اجاره ويلا در ماسال، اجاره ويلا جنگلي در ماسال، اجاره كلبه درماسال، اجاره ويلا در ييلاقات ماسال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۱:۳۹ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)