محتوا نویسی محتوا نویسی .

محتوا نویسی

برنامه لاغری با تردمیل در یک ماه

برنامه لاغری با تردمیل در یک ماه:یکی از وسائل تمرینی برای ورزش، آماده سازی و کم کردن وزن و لاغری مورد استفاده قرار می گیرد، تردمیل است. عده ای دوست دارند که وزن خود را سریع کم کنند و عده دیگری هم علاقمند هستند که به صورت منظم و برنامه دار از تردمیل برای لاغری استفاده کنند. در ادامه برنامه ای شش هفته ای کاهش وزن با تردمیل و توصیه هایی برای کم کردن کردن وزن به صورت سریع ارائه می شود. قبل از خرید تردیمل حتما برنامه های ورزشی و لاغری را بررسی کنید :

برنامه لاغری با تردمیل در یک ماه

پیش از شروع برنامه در نظر داشته باشید که باید ضربان قلب شما بین 75 تا 90 درصد مقدار هدفتان باشد. ماکزیمم ضربان قلب برای خانم ها و آقایان به صورت زیر به دست می آید:

ماکزیمم ضربان قلب خانم ها: سن آن ها – 226
ماکزیمم ضربان قلب خانم ها: سن آن ها – 220
ضمنا در نظر داشته باشید که برای افراد تازه کار، مهم است که اول بر روی موارد استقامتی خود کار کرده و سپس تمرین های شدید را انجام دهند.

هفته اول: تمرین ساده روی تردمیل
در طول هفته اول لازم نیست که زیاد فشار روی خود بیاورید. تمام آن چیزی که لازم دارید این است که موارد پایه ای را رعایت کنید و با برنامه آشنا شوید. با پیاده روی 10 دقیقه ای سبک روی تردمیل آغاز کنید تا با سطح آن آشنا شوید.شیب را در 0 تنظیم کنید با سرعت 1 مایل بر ساعت به مدت دو دقیقه روی آن راه بروید.پس از هر دو دقیقه، سرعت را یک مایل در ساعت افزایش دهید و به حداکثر سرعت 8 کیلومتر در ساعت برسید.با تکمیل 10 دقیقه، سرعت را به سرعت یک و نیمکیلومتر در ساعت کاهش دهید و 5 دقیقه روی آن راه بروید تا تمرین تمام شود.اگر می خواهید به جای 15 دقیقه 30 دقیقه تمرین کنید لازم است که با سرعت 2 شروع کرده و هر دو دقیقه 1 واحد سرعت را افزایش دهید تا به 11 کیلومتر بر ساعت برسید و سپس مجددا به سرعت دو برگردید.


هفته دوم: تمرین تردمیل شیب دار
این هفته برنامه مقداری چالشی تر می شود و با تردمیل شیب دار شروع می شود.با راه رفتن سبک بر روی تردمیل با شیب 2 و با سرعت چهار و نیم کیلومتر در ساعت به مدت 5 دقیقه شروع کنید.سپس شیب را روی درجه 3 قرار داده و با سرعت 3.5 به مدت دو دقیقه ادامه دهید.هر دو دقیقه شیب را یک واحد افزایش داده و سرعت را نیم واحد بیشتر کنید تا به شیب 7 و سرعت 5.5 برسید.
به یاد داشته باشید که شیب هم مانند سرعت باید به آرامی کم شود.پس از پایان حداقل 5 دقیقه با سرعت کمتر از چهار و نیم کیلومتر در ساعت و در شیب 2 خود را سرد کنید.

هفته سوم: پیاده روی جانبی روی تردمیل
به غیر از کاهش وزن، کارهای دیگری هم می توانید انجام دهید که فوایدی مانند تقویت مفاصل باسن، ران و ساق ها را در پی داشته باشد.با یک پیاده روی سبک 5 دقیقه ای با سرعت 1 مایل در ساعت شروع کنید.هنگامی که گرم شدید، به سمت راست بچرخید و با سرعت 1.5 مایل در ساعت به مدت 1 دقیقه پیاده روی کنید. سپس همین کار را برای سمت چپ هم انجام دهید.پس از دو دقیقه راه رفتن جانبی، مجددا به سمت راست بچرخید و برای یک دقیقه با سرعت 2 مایل بر ساعت راه بروید. همین کار را برای سمت چپ هم مجددا انجام دهید.پس از این کار، رو به جلو شوید و با سرعت شش و نیم کیلومتر بر ساعت به مدت دو دقیقه شروع به دویدن نمایید.این فرایند را تکرار کنید تا 25 دقیقه تمرین روی تردمیل تمام شود. سرد کردن نهایی را نیز فراموش نکنید.


هفته چهارم: پیاده روی و دویدن آهسته به صورت متناوب
در پایان هفته سوم به راحتی می توانید 30 دقیقه روی تردمیل ورزش کنید و حالا می توانید آن را به 45 الی 50 دقیقه هم افزایش دهید.در این تمرین، مجبور خواهید بود که حالت خود را بین پیاده روی سریع و دوین آهسته متناوبا عوض نمایید.با سرعت چهار و نیم کیلومتر در ساعت شروع کنید و سپس به آرامی سرعت را به 9/5 کیلومتر بر ساعت افزایش دهید تا شروع به دویدن کنید.
بعد از این نقطه فقط در صورتی سرعت را افزایش دهید که مطمئن باشید می توانید آن را کنترل کنید.بعد از 5 دقیقه دویدن آهسته به سرعتی برگردید که بتوانید 2 دقیقه پیاده روی سبک انجام دهید.سپس مجددا سرعت را زیاد کرده تا 5 دقیقه دویدن آهسته داشته باشید و بعد دوباره دو دقیقه پیاده روی سریع.این چرخه را تکرار کنید تا حداقل 45 الی 50 دقیقه روی تردمیل باشید.

هفته پنجم: دویدن سریع روی تردمیل
دویدن سریع و پرفشار به دلیل تاثیرش بر عملکرد ورزشی و نتایج سریعترش در کاهش وزن شناخته شده است.با 5 الی 7 دقیقه پیاده روی برای گرم کردن شروع کنید.هنگامی که به طور کامل گرم شدید، برای 20 ثانیه آینده با سرعت بدوید. هدف اصلی شما باید این باشد که به 80٪ تا90٪ ضربان قلب هدف برسیدپس از 20 ثانیه با سرعت دویدن، 2 دقیقه بعدی را به صورت سریع راه بروید.این چرخه را ادامه دهید تا به زمان کل 30 دقیقه برسید.


هفته ششم: استفاده از تمام تکنیک های تردمیل
در طول هفته نهایی استفاده از تردمیل برای لاغری ، شما باید تمام روش های ذکر شده در بالا را در یک تمرین واحد قرار دهید. در این تمرین نیاز است که از یک کورنومتر کمک گرفته و یا این که از یک همکار بخواهید تا زمان را برای شما نگه دارد.با 5 دقیقه پیاده روی برای گرم کردن شروع کنید.سپس 2 دقیقه پیاده روی جانبی در هر سمت داشته باشید.

پس از اتمام پیاده روی، 10 ثانیه (حداکثر ضربان قلب 80 بین تا 85 درصد حداکثر ضربان) با سرعت بدوید و سپس 1 دقیقه پیاده روی سریع داشته باشید.این مرحله را حداقل پنج بار تکرار کنید.پس از هر چرخه می توانید شیب را دو واحد افزایش دهید.فراموش نکنید که برای کاهش فشار خون در پاها، پس از پایان تمرین 5 دقیقه خود را سرد کنید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۰:۲۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

مزایا و معایب سینی کابل پلاستیکی

یکی از انواع سینی کابل برق سینی کابل پلاستیکی می باشد که برای کابل کشی های تاسیسات الکتریکی در ساختمان ها تولید شده می باشد. از سینی کابل پلاستیکی یا  pvc برای هدایت، انتقال و محافظت کابل های برق در سقف ساختمان و زمین و دیوار استفاده می کنند.در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا به بررسی مزایا و معایب سینی کابل پلاستیکی یا  pvc بپردازیم.تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا مطالب جالبی را برای سینی کابل بیان کنیم:

سینی کابل پلاستیکی چیست؟
 یکی از انواع محصولاتی که دز ساختمان سازی از آن استفاده می شود و محافظت کابل های برق در سقف ساختمان و زمین و دیوار را برعهده دارد سینی کابل پلاستیکی می باشد و استفاده از آن مزایا و معایب منحصر به خود را دارد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.


مزایای استفاده از سینی کابل پلاستیکی
جالب است بدانید که سینی کابل پلاستیکی با استفاده از تکنولوژی بروز دنیا و تجارت مهندسین ماهر و کاردان ساخته شده است. برای عبور مجموعه ای از کابل های سبک انتخاب سینی کابل پلاستیکی بسیار مناسب می باشد، زیرا تغییرات، حجم و اصلاحات در سیم کشی نیاز به یک جنس بسیار قوی ندارند و عموما برای نصب و راه اندازی کابل های نوری حساس و ظریف مانند کابل کشی های فیبر نوری که ماهیت پیچیده ای دارند، بسیار مناسب می باشد و کابل ها در زوایای مختلف تحت فشار نیستند و به راحتی قرار می گیرند.
در حقیقت سینی کابل پلاستیکی یک سیستم پشتیبانی بسیار کامل را به‌ وجود می‌آورد. این سینی کابل قابلیت نصب بر روی زمین، سقف و دیوار را دارد و و بر عکس سینی کابل نوع سبدی که بین هر پله آن یک فاصله وجود دارد سینی کابل پلاستیکی در قسمت ابتدایی و انتهای سینی و سطح بالایی آن باز می باشد.
سینی کابل پلاستیکی نیازی نیست در داخل دیوار یا زمین نصب شود زیرا نارسانا است و علاوه بر اینکه وزن سبکی دارد، بسیار محکم می باشد و در سیگنال‌ها هیچ گونه اختلالی به وجود نمی آورد و همچنین در برابر UV، خوردگی و تغییرات شیمیایی مقاوم است.
سینی کابل پلاستیکی بیشتر کاربرد سیستم های کابلکشی فشار ضعیف و شبکه دارد.
سینی کابل پلاستیکی قابلیت اتصال بالایی دارد و نصب آن ها راحت است ، از طرفی این سینی ها نسبت به همتایان خود قیمت پایین تری دارند.
سینی های کابل در ضخامت ها و عرض های متفاوتی تولید می شوند.
یکی دیگر از مزایای سینی کابل پلاستیکی این است که انتهای آنها بسته می باشد و  همین امر مانع از ورود گرد و خاک به داخل آنها می باشد.
راحتی در نصب و اتصال دادن آنها در اجرای کابل کشی ساده است.نصب راحت سینی کابل پلاستیکی یکی دیگر از مزایای این نوع سینی کابل می باشد که باعث استفاده بیشتر آن می شود.
معایب سینی کابل پلاستیکی
استفاده از سینی کابل پلاستیکی برای قرار دادن کابل های قوی و سنگین مناسب نمی باشند زیرا توانایی نگهداری تغییرات حجمی و اصلاحات این نوع سیم کشی را دارا نمی باشند.
یکی دیگر از معایب سینی کابل پلاستیکی این مورد می باشد که سینی کابل پلاستیکی در مقابل حرارت و آتش سوزی ضعیف می باشد و هنگام آتش سوزی سینی همراه با کابل می سوزد.اما در سینی کابل فلزی به راحتی می توان با آغشته کردن آن ها به مواد غیر قابل اشتعال از این موضوع جلوگیری کرد.

قیمت سینی کابل پلاستیکی چقدر است؟
جالب است بدانید که عوامل زیادی در تعیین قیمت سینی های کابل پلاستیکی وجود دارد که این فاکتورهای تاثیر گذار شامل موارد زیر می باشد:

عرض و طول شاخه ها ، ۱۰ ، ۲۰ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۰ ، ۷۰ ، ۸۰‌، ۹۰ ‌، ۱۰۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۰ سانتی متری
پلاستیک ، فلز یا متریال ساخت
نوع سفارش : پانچ ، ساده ، متقاطع ، طرحدار
ضخامت
نوع آبکاری ، سرد یا گرم
به طور کلی باید بگوییم که سینی کابل های پلاستیکی با توجه به معایبی که برای آن بیان کردیم در مقایسه با سینی کابل های فلزی و گالوانیزه از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.

سینی کابل پلاستیکی در چه اندازه هایی تولید می شود؟
سینی های کابل  پلاستیکی در ضخامت ها و عرض های متفاوتی تولید می شوند.در ضخامت های ۱ ، ۱.۲۵ ، ۱.۵ و ۲ میلی متر و عرض های ۵ سانتی متر تا ۶۰ سانتی متر.بنا به ضخامت عرض و کیفیت آن ها قیمت هر متر متفاوت شروع شده و بالاتر می رود.


از سینی کابل پلاستیکی استفاده کنیم یا فلزی؟
استفاده از سینیکابل پلاستیکی باعث ایجاد نمای شکیل و مرتب به تاسیسات شما می شود. اما در مقابل آن سینی کابل های فلزی به راحتی دچار پوسیدگی، زنگ زدگی و خوردگی در برابر رطوبت، بخارهای اسیدی و شیمیایی می شوند به طوریکه پس از گذشت زمان کوتاه لازم به تعویض و نوسازی دارند و این امر در برگیرنده هزینه مجدد و همچنین اتلاف زمان می باشد.حال تصمیم با خود شما می باشد که از سینی کابل پلاستیکی استفاده کنید یا سینی کابل فلزی.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۹:۱۶ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

طراحی فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی و فیلمبرداری

برای داشتن فروش عالی و پیشرفت در حوزه شغلی خود باید فروشگاه اینترنتی خوبی داشته باشید. شما به عنوان یک مرکز فروشگاهی با داشتن یک فروشگاه آنلاین میتوانید تمامی خدمات خود را به صورت اینترنتی معرفی کنید. با داشتن فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی بدون شک ارزش کسب و کار شما را اضافه خواهد کرد و مشتریان نه تنها آن را دوست دارند، بلکه آنها نیز به شما باز خواهند گشت. از طرفی دیگر، این باعث ایجاد وفاداری مشتری می شود، که برای سودآوری شما نیز مناسب است. رضایت مشتری یکی از عوامل مهم در ساخت شهرت برند شما و بازاریابی عالی خواهد بود. یک فروشگاه اینترنتی با امکانات حرفه ای و کاربر پسند کمک می‌کند تا دوربین های خود را خوبی در معرض نمایش قرار دهید. خیلی از افراد قبل از خرید دوربین در گوگل در مورد برند ، امکانات ، کیفیت ، قیمت و سایر مشخصات فنی دوربین تحقیق می کنند. اگر یک فروشگاه سئو شده با رتبه عالی داشته باشید می‌توانید این مشتریان را به خود جذب کنید. این کار فروش و درآمد شما را در مدت ‌زمان کوتاهی چندین برابر می‌کند.

شما میتوانید از فروشگاه ساز اوژن به مدت 7 روز به صورت رایگان استفاده کنید و همین طور میتوانید تغییرات دلخواه را اجرا کنید . گروه نرم افزاری اوژن بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فعالیت می نماید. در حال حاضر با تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی، توانسته است محصولی با استاندارد بالا طراحی و تولید نماید.
برای مشاوره رایگان با شماره 09116367929  تماس بگیرید
با فروشگاه ساز اوژن یک فروشگاه قابل اطمینان راه‌اندازی کنید

 


هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی چقدر است؟

مسئله قیمت یکی از مهمترین موارد در زمینه توسعه تجارت الکترونیکی است. به همین دلیل در بررسی این جنبه نیاز به توجه ویژه به هر جزئیات دارد. به منظور درک دقیق هزینه واقعی تولید وب سایت دوربین عکاسی ، در زیر گردش کار مفصلی برای توسعه وب سایت ارائه می دهیم.

وقتی صحبت از هزینه طراحی سایت تجارت الکترونیکی می شود - همه اینها به این بستگی دارد که شما ترجیح می دهید از یک تم آماده استفاده کنید یا یک طرح کاملاً سفارشی را پیاده کنید ، زیرا تفاوت قیمت بین این دو گزینه می تواند چشمگیر باشد.

روش پرداخت در فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی چگونه است؟
در این سیستم می توان صورت نقدی یا اینترنتی پرداخت انجام شود و در هنگام ثبت سفارش در مرحله پرداخت ، روش پرداخت را انتخاب کرد. همه کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در طراحی وب سایت لوازم کامپیوتری، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. می توان در صورتی که آدرس تحویل سفارش، شهر محل فروشگاه باشد مشتریان می‌‏توانند هزینه را هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و از طریق دستگاه کارتخوان سیار نیز پرداخت خود را انجام دهند. همچنین کلیه خریداران می توانند هنگام تحویل سفارش مبلغ آن را به صورت نقدی پرداخت نمایند.


نحوه ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی چگونه است؟
در هرساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی وجود دارد. در این روش رسیدگی و پردازش سفارش‏‌ هایی که در ساعت‏‌ های غیر کاری ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏ های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد. امکان ثبت سفارش در طراحی فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد . کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در طراحی فروشگاه آنلاین دوربین عکاسی به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل ، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند.

آیا امکان انتخاب نوع ارسال و حمل سفارش در طراحی فروشگاه آنلاین دوربین عکاسی وجود دارد؟
بله هر خریدار با توجه به راحتی خود می تواند یک روش ارسال را انتخاب کند البته اگر این زیرساخت در فروشگاه اینترنتی شما قرار داده شده باشد. می توان از روش های مختلف تحویل کالا مانند پست پیشتاز، پیک موتوری ، باربری ، تحویل اکسپرس و … استفاده نمود. حتی می توان مشخص کردن روز و ساعت تحویل کالا ، در شهر های دارای نمایندگی ، زمان مشخصی را برای تحویل کالا تعیین نمود.

در فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی چه محصولاتی می توان عرضه کرد؟
دوربین عکاسی حرفه ای و مبتدی ، لنز ، لوازم جانبی لنز عکاسی ، فیلتر لنز ، کیف دوربین ، پایه دوربین ، حافظه جانبی و رم ، لوازم نورپردازی ، فیلتر عکاسی ، باتری دوربین ، میکروفن ، شارژر ، فلش مموری ، کوداکوپتر ، تجهیزات فیلمبرداری هوایی و .....


روش پیگیری سفارش ها در فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی چگونه است؟
پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن sms و Email سفارش و فاکتور برای خریدار و فروشنده ارسال می شود. برای پیگیری سفارش می‏‌توانید شماره 20 رقمی مرسوله را در آدرس زیر وارد کنید:http://itemtracking.post.ir و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از وضعیت مرسوله آگاه شد و یا با مراجعه به پست منطقه محل سکونت خود و ارائه کد 20 رقمی از وضعیت مرسوله آگاه شد.

برخی از امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی اوژن
طراحی ظاهری زیبا و جذاب
معرفی پکیج‌های سفارشی و مناسبتی
امکان معرفی کامل فروشگاه دوربین عکاسی
معرفی خدمات دوربین عکاسی
دسته بندی و نمایش تصویری دوربین عکاسی
امکان معرفی نمونه کارهای انجام شده
ثبت سفارسات دوربین عکاسی
امکان خرید آنلاین محصولات مختلف
پرداخت با درگاه‌ پرداخت الکترونیکی
پشتیبانی از کاربران
معرفی کامل انواع دوربین عکاسی
امکان ارتباط با کاربران
قرار دادن آخرین اطلاعیه‌ها و اخبار
ارائه مقالات آموزشی و وبلاگ
سرعت بارگذاری صفحات وب سایت
امکان ثبت پیشنهاد برای هر محصول
نظرسنجی از مشتریان
گالری تصاویر و ویدیو
صفحه تماس با ما
صفحه درباره ما
طراحی واکنش‌گرا
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
نمایش آدرس در نقشه گوگل
اتصال شبکه‌های اجتماعی به سایت
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۸:۰۸ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

انرژی در فنگ شویی چه کاربردی دارد؟

یکی از ارکان مهم در علم فنگ شویی انرژی می باشد که مناسب با تقویت هر یک از هدف ها باید به جریان مثبت انرژی در مناطق خاصی تمرکز کرد ،مثلا اگر نیازمند جذب انرژی ثروت،آرامش،سلامتی،بهبود روابط عاطفی ،بهبود و ارتقای شغلی و درآمدی و… هر آنچه که می خواهید به آن دست پیدا کنید هستید درمرحله اول باید انرژی آن را برای خود فعال نمایید و باید انرژی ها را بشناسید، درک کنید و بهترین شکل آن را فعال نمایید در این مقاله شما با مباحث انرژی آشنا خواهید شد.فنگ شویی دانش زندگی متعادل و هماهنگ بین انسان و طبیعت پیرامون اوست که آغاز پیدایش آن به اندیشه های کهن شرقی با قدمت چند هزار ساله بر می گردد.

منظور از انرژی در فنگ شویی چیست؟
انرژی در فنگ شویی به عنوان یک اصل اساسی و اصولی می باشد و پایه اصول اولیه آن انرژی می باشد که بر گرفته از طبیعت می باشد. هر پدیده‌ای در جهان ما ترکیبی از یک انرژی نامر‌‌ئی است که در همه ذرات وجود دارد و نفوذ می‌کند. این نیرو که انرژی حیاتی و کیهانی نیز خوانده می‌شود همه‌ جا به‌ طور مشهود و یا نامشهود وجود دارد.با جذب انرژی مثبت است که می توانید شاهد رشد و موفقیت های خود در اهداف و زندگی تان باشید.

اسامی انرژی در فنگ شویی
انرژی در فنگ شویی اسامی مختلفی دارد؛

در چین chi ،در ژاپن Qi،در هند Prana نامیده می‌شود. در غرب از کلماتی نظیر اتمسفر‌‌‌‌‌، حالت‌‌‌ و نیروی زندگی استفاده می‌شود ! در انرژی در فنگ‌شویی از کلمه « چی » استفاده می‌کنیم‌‌. نیروی حیاتی چی در فنگ شویی اکسیری است که به فرد حیات می‌بخشد. از دیدگاه سنتی چین هر انسانی در بدو تولد میزان معینی نیروی چی را با خود دارد و آن را چون میراثی برای مسیر زندگی خود دریافت می‌دارد‌ و هر زمان این نیرو به اتمام رسد عمر وی نیز به پایان می‌رسد. این نیرو با هوای‌‌ تازه‌‌‌‌‌، غذای خوب و چی‌‌ تازه مرتب تجدید ‌‌می‌شود. تمام این موارد به جذب انرژی ثروت در فنگ شویی و یا سلامتی و جذب انرژی های مثبت تاثیر گذار خواهد بود.

انواع انرژی موجود در فنگ شویی
5 نوع انرژی در فنگ شویی وجود دارد که بسیار مهم هستند عبارت‌اند از:


چی: انرژی ای که بر همه‌ چیز نفوذ می‌کند‌‌‌‌‌، و در مورد آن می‌توان گفت به هر نوع انرژیی نامر‌‌ئی «چی» می‌گویند.

انرژی مغناطیسی: انرژیی که بر جذب و دفع‌‌ تاثیرگذار است و محاسبه آن نسبت به حرکت سیارات و ستارگان و با ارتباط با عقربه‌های قطب‌نما انجام می‌شود.

انرژی سرزمین:‌‌ این انرژی تاثیرات نامر‌‌ئی را در حوزه وسیعی شامل می‌شود ! مثل محل دفن گذشتگان‌‌‌، گورستان‌ها‌‌‌، مکان‌های دفن زباله‌‌‌‌‌، اراضی فاضلاب‌های شهری و…
انرژی نمادهای خجسته:آسان‌ترین و سریع‌ترین روش برای تقویت این نیرو اطراف با استفاده از نماد‌های مختلف.
انرژی یین و یانگ: انرژی یین و یانگ یکی دیگر از اصلی ترین و اصولی ترین قوانین فنگ شویی است که قبل از هر چیز در محیط و یا در سیستم بدن باید رعایت شود. هر آنچه را در جهان پیرامون ما شکل گرفته است شامل یک دو قطبی است که یین و یانگ نیز در فنگ شویی نمایانگر این دو قطب در هستی است. در مقاله یی چینگ می توانید اطلاعات کامل تری نیز کسب کنید.
آنچه امروزه در علم فنگ‌شویی «چی» نامیده می‌شود‌‌‌، گردش پیچیده انرژی الکترومغناطیس است ! همه چیزها را در عالم هستی به هم ارتباط می‌دهد. در شرق دور برای مهار گردش این نیرو از روش سنتی نظیر ،طب سوزنی،هنرهای رزمی نظیر‌‌ تای چی (‌Tai chi‌‌‌‌‌)،چی کونگ (Chi Gone)،و یا آی کیدو (Aikido) استفاده می‌کنند.
انرژی در طب سوزنی و فنگ شویی
طب سوزنی یکی دیگر از مباحث انرژی در فنگ شویی است و طب سوزنی چینی می‌گوید‌‌‌ ! بدن انسان شبکه‌ای از خطوط نصف‌النهاری یا پر از کانال‌های انرژی است‌‌. وقتی جریان در یکی از این کانال‌ها متوقف شود با واردکردن یک سوزن ریز انسداد را برطرف کرده‌‌ تا بار دیگر انرژیی بتواند آزادانه در مسیر خود جریان یابد.
‌‌«چی‌‌»‌ اساساً در اصل و جهان هستی به هر چیزی که ماندگار است می‌گویند‌‌‌،مانند:

بدن انسان‌‌‌‌‌
گیاهان
ساختمان‌‌‌‌‌
اما بخشی از آن پیوسته به بیرون جریان پیدا می‌کند یا برعکس از بیرون (منبع خود) به داخل جاری می‌شود‌‌ ! ‌‌«چی‌‌» شخصی شما با ‌‌«چی‌‌» دوروبرتان درهم می‌آمیزد. بنابراین شما به نزدیک‌ترین محیط اطراف خود وصل شده و در نتیجه با جهان و عالم بزرگ هستی در ارتباط هستید. بعضی از افراد خیلی حساس قادرند اطلاعات دوردست را با داشتن حس ششم یا تله‌پاتی یا حس قبل از وقوع دریافت کنند‌‌‌، چون کوچک‌ترین امواج انرژی از دورترین نقاط هم به ما می‌رسد.


انرژی اجسام در محیط
هر وسیله ای چه جاندار چه غیر جاندار داری انرژی چی مخصوص به خود است ! وقتی از گیاه زنده یا حیوانات صحبت می کنیم می توانیم به راحتی انرژی و حرکت را ببینیم ولی در وسایل غیر جاندار چطور می توان انرژی را درک و لمس کرد؟ حتی یک کاسه پلاستیکی ، یک صندلی چرمی و هر آنچه در اطراف خود می ببنید دارای انرژی هستند هر چیزی که پلاستیکی باشد از نفت و مشتقات آن درست شده خوب این نفت از کجا استراج شده از اعماق زمین و طبق یک فعل و انفعالاتی تبدیل به یک جنس و متریال دیگه شده است .

بنابراین همه چیز را می توان به این نوعی تجزیه تحلیل کرد و انرژی های آن را پیدا نمود و با توجه به رنگ و متریال و قرار دادن آن در جایگان مناسب نوع انرژی های اجسام را برای خود فعال کنیم. برای المان ها و نمادها هم به همین شکل عمل می شود. زمانی که شما از یک مجسمه خاص یا هر نوع نماد و المانی که به آن اعتقاد دارید سعی کنید بسته به انرژی جنس، شکل و رنگ جایگاه آن را مشخص کنید و انرژی را برای خود به بهترین شکل ممکن فعال نمایید.

هدف اصلی انرژی در فنگ شویی
مهم نیست که کدام مکتب فنگ شویی را برای چیدمان خود انتخاب می کنید و با آن کار می کنید.(روش قطب نما، مربع لوشو ، درب وردی و….) مهم جذب و هدایت جریان چی در داخل محیط شما به چه شکلی است که از جریان خوبی از چی در بدن و محیط شما پشتیبانی می کند. انرژی در فنگ شویی به صورت رنگ ، جسم، اشکال می تواند در محیط شما تاثیر گذار باشد به عنوان مثال عنصر آتش با رنگ قرمز ،اشکال نوک تیز و مثلثی،شمع،شومینهاجاق گاز و… می باشد شما می توانید بخش جنوبی محیط خود را با انرژی Chi مناسب تزیین کنید و از انرژی های هم راستای محیط خود بهره مند شوید.

اصول و قوانین فنگ شویی و انرژی در فنگ شویی این توانایی را به ما خواهد داد تا بتوانیم با محیط و انرژی های پیرامون خود ارتباط برقرار کرده و زندگی خود را به بهترین شکل ممکن بسازیم.برای جریان انرژی های مثبت محل کار و زندگی تان می توانید از مشاوره های سرکار خانم دکتر ژاله معروف که یکی از اساتید برجسته در علم فنگ شویی می باشند استفاده کنید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۶:۳۱ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

چاپ کتاب در تاجیکستان

شاید برای شما جالب باشد که بدانید کتاب های فارسی زبان، با استقبال بالایی در میان سایر فارسی زبانان از کشور های دیگر روبروست. در واقع دو دسته مخاطب به جز فارسی زبانان مقیم ایران، برای کتاب های فارسی زبان وجود دارد که دسته اول فارسی زبانان مقیم خارج از کشور هستند که به شدت به کتاب های به زبان فارسی علاقه مندند، دسته دیگر فارسی زبانان سایر کشور های دنیاست. به عنوان مثال فارسی زبانان در افغانستان، تاجیکستان و … از علاقه مندان به کتاب های چاپ شده به زبان فارسی هستند. متاسفانه بسیاری از کتاب ها بدون پرداخت حق ناشر، در کشورهای دیگر تکثیر می شود و چیزی عاید نویسنده نمی شود.

از این جهت ناشران و نویسندگان می توانند با چاپ کتاب در تاجیکستان و در کل هر کشوری که مخاطبان مشتاقی به خواندن کتاب های فارسی دارند، درآمد مناسبی کسب کنند. از طرفی چاپ کتاب در کشورهای دیگر کانند تاجیکستان یا افغانستان به گسترش مخاطبان نویسنده در خارج از مرز های ایران کمک می کند. در این مقاله با توجه به موضوع مطرح شده، به اهداف چاپ کتاب در انتشارات خارجی و چگونگی چاپ کتاب در خارج از کشور می پردازیم.

مخاطبان کتاب های فارسی زبان در کشورهایی که گویششان وامدار زبان فارسی است، بیشتر است. مانند کشور تاجیکستان که مردمان اهل کتاب آن برای خرید و خواندن کتاب های نوشته شده به زبان فارسی به نمایشگاه های زیادی سر می زنند. در واقع با چاپ کتاب در تاجیکستان، علاوه بر کسب سود و درآمدی مناسب برای ناشر و نویسنده، راه را برای خواندن کتب فارسی برای مخاطبان خارجی هموار می کنیم.

اهداف چاپ کتاب در انتشارات خارجی
اولین و مهم ترین هدف از چاپ کتاب در انتشارات خارجی، قراردادن اثر خود در دسترس طیف گسترده ای از مخاطبان است که خوشبختانه مشتاق کتاب های فارسی زبان نیز هستند. از طرفی ایرانیان مقیم کشورهای خارجی علاقه زیادی دارند که از کتاب های داستان یا کتاب های علمی برای خود و فرزندانشان تهیه کنند که این مورد از مهم ترین اهداف نویسندگان برای چاپ کتاب در انتشارات خارجی می تواند باشد.


چاپ کتاب در تاجیکستان یا چاپ کتاب به زبان های دیگر، در رزومه تحصیلی و کاری دانشجویان و اساتید از ارزش بالایی برخوردار است و در واقع از مهم ترین اهداف اساتید و دانشجویان برای چاپ کتاب در خارج از کشور همین مورد است. هم چنین بسیاری از دانشجویان و یا اساتید برای قبولی در مصاحبه دکتری و یا مصاحبه شغلی، برای تبدیل پایان نامه خود به کتاب و چاپ در انتشارات خارجی اقدام می کنند.

هدف دیگری که بعضی از ناشران و نویسندگان فرهیخته از چاپ کتاب در تاجیکستان دنبال می کنند، شناساندن ادبیات فارسی ایرانیان به همه مردم فارسی زبان در کشورهای دیگر است. حتی جالب است بدانید که نردم افغانستان و تاجیکستان و بسیاری از کشورهایی که به نوعی به زبان فارسی گویش می کنند، علاقه زیادی به آثار شاعران بزرگ ایرانی دارند و از کتاب هایی که به زبان فارسی اصیل چاپ می شود، استقبال زیادی می کنند.

کسب درآمد و سود حاصل از فروش را نمی توان از اهداف چاپ کتاب در انتشارات خارجی خط زد. بهرحال در کنار همه سختی ها و هزینه هایی که نویسنده برای چاپ کتاب در تاجیکستان باید تحمل کند، رسیدن به سود نیز می تواند این انگیزه را تقویت کند.

نشر خارجی چاپ کتاب
برای چاپ کتاب خود در انتشارات خارجی، مهم ترین قدم، یافتن آژانس ادبی مرتبط با حوزه کاری شماست که به چاپ کتاب شما علاقه مند باشد. این مرحله از مهم ترین فعالیت های شما در انتشارات کتاب های خارجی است. در ادامه به این مرحله مهم کامل تر پرداخته شده است.


۵ مرحله چاپ کتاب در خارج از کشور
چاپ کتاب در انتشارات کتاب های خارجی مراحلی دارد که باید طی کنید.

۱٫ در قدم اول برای چاپ کتاب در خارج از کشور، باید با ناشران خارجی ارتباط بگیرید. در این ارتباط گیری از طریق ایمیل، باید چکیده ای از کتاب خود را به زبان فارسی و یا انگلیسی برای ناشر بفرستید. سپس منتظر پاسخ از طرف ناشر می مانید. اگر نظر مرکز نشر خارجی مثبت بود، در این جا یک نسخه چاپی از کتاب را برای ناشر ارسال کنید تا با ظواهر کار نیز آشنا شود.

۲٫ در قدم بعدی باید کل کتاب خود را به زبان مقصد ترجمه کنید و برای انتشارات کتاب های خارجی ارسال کنید، تا نشر خارجی با نوع ادبیات کتاب آشنا شود. البته لازم به ذکر است که ترجمه کتاب یک امتیاز مثبت در فروش کپی رایت ان خواهد بود.

۳٫ در قدم سوم برای چاپ کتاب در خارج از کشور، باید بهترین آژانس ادبی برای چاپ کتاب خود را بیابید که آن ها نیز مشتاق چاپ کتاب شما باشند. برای ارتباط با مرکز نشر خارجی، دو روش وجود دارد. روش اول حضور در نمایشگاه های بین المللی کتاب و ارتباط گیری مستقیم با ناشران است.

در طی این ارتباط حضوری باید کتاب خود را به آن ها معرفی کنید و از اهمیت چاپ کتاب خود صحبت کنید تا نظر آن ها را به چاپ کتاب خود مساعد کنید. روش دوم یافتن آژانس های ادبی چاپ کتاب به صورت مجازی است که در این راه باید از طریق سایت هایی که به صورت واسطه شما را به انتشارات خارجی وصل می کنند، کمک بگیرید.

۴٫ مرحله چهارم برای چاپ کتاب در خارج از کشور،امضای قرارداد بین شما و آژانس ادبی است. این مرجله بعد از این است که با ناشر خارجی برای چاپ کتاب شما در انتشارات خارجی به توافق رسیده اید. دقت داشته باشید که امضای قرارداد در این مورد به همین آسانی ها نیست و بهتر است حتما با کارشناس نشر بین الملل یا کسی که به مسائل حقوقی آشناست مشورت کنید تا در آینده پشیمان نشوید.

۵٫ مرحله آخر چاپ کتاب، مرحله پراخت هزینه است. برای چاپ هر نوع کتاب با هر موضوعی در خارج از کشور باید هزینه های آن را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که ضوابط چاپ کتاب در داخل ایران و چاپ کتاب در انتشارات خارجی متفاوت است و هزینه های ارزیابی کتاب، داوری، هزینه پیش از تولید و انتشار کتاب با نویسنده اثر می باشد.

چاپ کتاب در خارج از کشور محال یا غیرممکن نیست. البته چاپ کتاب در انتشارات خارجی کار ساده ای نیست و به تلاش و پیگری زیادی نیاز دارد اما دور از دسترس نیست. برای ایجاد انگیزه در خود برای ممارست در چاپ کتاب در تاجیکستان و یا سایر کشورهای مدنظر، به مخاطبان پرشور خود و یا درآمدی که از این طریق می توانید کسب کنید بیاندیشید.
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۵:۰۰ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

چاپ مقاله isi روانشناسی

روانشناسی یکی از رشته های محبوب و پرطرفدار در میان رشته های دانشگاهی دنیا است که سالانه دانشجویان زیادی، متقاضی تحصیل در مقاطع تکمیلی این رشته بوده که پس از فارغ التحصیلی و موقع ارائه دفاعیات پایان نامه خود، ملزم به چاپ یک مقاله روانشناسی در یکی از مجلات معتبر می باشند. از طرفی اغلب پژوهشگران و اساتید این رشته نیز علاقمند هستند نتایج پژوهش ها و مطالعات خود را در اختیار سایر روانشناسان قرار داده و آنها را از آخرین تحقیقات خود در زمینه روانشناسی، مطلع سازند. موسسه isi با هدف سنجش مقالات علمی و اعتبارسنجی، وظیفه ارزیابی و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته های گوناگون مانند روانشناسی را برعهده داشته که در صورت پذیرش، در یکی از مجلات معتبر به چاپ می رسد. تعداد زیادی از این مجلات، چاپ مقاله isi روانشناسی را نیز انجام می دهند که نتایج پژوهش های این رشته و یا مقالات دانشجویان را در اختیار جوامع علمی دنیا قرار خواهند داد.

گرایش های مورد پذیرش برای چاپ در مجلات isi
همانطور که می دانید گرایش های روانشناسی بسیار متنوع و گوناگون هستند که ممکن است چاپ مقاله در تمام این گرایش ها برای برخی مجلات، امکانپذیر نباشد و تنها به شکل تخصصی و روی یک موضوع و گرایش خاص فعالیت کنند که در اینصورت باید مقاله ارسال شده به این مجلات، دقیقا در زمینه همان گرایش باشد. اما نقطه مقابل آن، مجلاتی هستند که به صورت عمومی اقدام به پذیرش و چاپ مقاله isi روانشناسی در گرایش های عمومی، بالینی، کودک، سلامت و… می کنند.

چاپ مقاله isi روانشناسی
فرآیند پذیرش و چاپ مقاله isi روانشناسی از مراحل متفاوتی تشکیل شده که انجام هریک از این مراحل در گرو آن است که پژوهشگران، استاتید یا دانشجویان از تجربه و دانش کافی بهره مند بوده و اصول و قواعد لازم برای انجام این مراحل را به خوبی فرابگیرند. برخی از این مراحل به شرح زیر می باشند:

انتخاب صحیح مجله روانشناسی
انتخاب صحیح مجله برای چاپ مقاله isi روانشناسی یکی از مهم ترین بخش های فرایند چاپ مقاله isi محسوب می شود و از آنجایی که هریک از مجلات مورد تایید موسسه isi در برخی شاخصه ها همچون درصد پذیرش، هزینه های دریافتی، مدت زمان لازم برای ارزیابی مقاله، معیارهای سنجش کیفیت مقاله و… متفاوت هستند، ضروری است که نهایت دقت خود را برای انتخاب مجله، به خرج دهید. مثلا برخی مجلات در کمترین زمان ممکن می توانند مقالات ارسالی را بررسی کرده و به سرعت پاسخ دهند، اما در مقابل سطح کیفی مناسبی ندارند. همچنین ممکن است تایید مقالات توسط برخی مجله ها، تا دو سال به طول بیانجامد و با اهداف برخی محققین و دانشجویان، متناسب نباشد.

آماده سازی مقاله و نوشتن cover letter
پس از آنکه مجله مناسب برای چاپ مقاله علمی پژوهشی یا روانشناسی انتخاب شد، نوبت به آماده سازی فایل های لازم برای ارسال مقاله و ویرایش آن بر اساس فرمت تعیین شده از جانب مجله، می رسد. نوشتن cover letter یا نامه پوششی یکی از این مراحل برای آماده سازی مقاله است که هدف آن معرفی نویسنده و بیان اهداف او از نگارش مقاله روانشناسی برای سردبیر مجله است که نیازمند دقت و مهارت ویژه ای می باشد.

سابمیت کردن مقاله
سابمیت مقاله قبل از چاپ مقاله isi در حوزه های مختلف همانند روانشناسی همان ارائه و ارسال مقاله شما به مجله مورد نظر است و انجام آن به معنای بارگذاری کلیه اطلاعات و فایل های لازم جهت ارزیابی مقاله خواهد بود. پس از اتمام این مرحله و ارسال اطلاعات درخواستی، نامه ای از طرف مجله به شما فرستاده می شود که تایید انجام صحیح سابمیت مقاله است.

پیگیری و ارتباط با ادیتور برای ویرایش مقاله
پس از ارسال و سابمیت مقاله، سردبیر مجله نظر خود را در مورد رد یا تایید اولیه مقاله به نویسنده اعلام می کند و اگر محتوا و کیفیت مقاله برای چاپ در مجله مناسب نباشد، مقاله ریجکت خواهد شد. اما پس از صدور تاییده از جانب سردبیر، مقاله توسط دو داور بررسی می گردد و اصلاحات لازم جهت ویرایش به نویسنده مقاله، ابلاغ می شود. اصلاح مقاله از بخش های مهم برای چاپ مقاله isi روانشناسی است که در تایید نهایی و یا رد مقاله، تاثیر زیادی دارد.
در مواقعی هم ممکن است داور، متوجه بخشی از مقاله نشده و به همین دلیل انجام اصلاحات بر روی قسمت مورد نظر، امکانپذیر نباشد. در چنین شرایطی، نویسنده باید توانایی متقاعد ساختن داور را با توضیحات قانع کننده داشته باشد و در غیر این صورت، مقاله ریجکت می شود.

لیست مجلات روانشناسی isi
یکی از شایع ترین اشتباهاتی که بسیاری از دانشجویان و اساتید دانشگاهی در انتخاب مجلات و نشریات برای ارسال مقاله خود مرتکب می شوند این است که به نوع مجلات توجهی نمی کنند و یا اینکه آشنایی کافی با مجلات معتبر دنیا ندارند.
با توجه به اینکه مجلات و نشریات منتشر شده در سراسر دنیا، در زمینه های علمی و اجتماعی هر ساله توسط پایگاه اطلاعاتی Web of Science مورد ارزیابی قرار گرفته و رتبه مجلات با عنوان گزارش استنادی مجلات یا Journal Citation report) JCR) توسط موسسه اطلاعاتی علمی تامسون نمایه می شود. با این حال بسیاری از دانشجویان در یافتن مجلاتی که منحصرا برای رشته آنها باشد، و اینکه جز لیست مجلات نامعتبر نبوده و ضریب تاثیر (IF) خوبی هم داشته باشد، دچار سردرگمی می شوند. بنابر این، برای سهولت دسترسی دانشجویان و اساتید، نشریات و مجلات معتبر ISI بر اساس رشته های تحصیلی مختلف، دسته بندی شده اند.

پذیرش مقاله روانشناسی
مجلات isi جز آن دسته از مجلاتی هستند که پذیرش و چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد و امتیاز آور است اعتبار این مجلات در دنیا بسیار زیاد است و به همین جهت طرفداران زیادی دارد از همه کشور ها اما تنها مقالاتی در این مجلات چاپ میشوند که از اعتبار بسیار بالایی داشته باشند و بسیار قوی باشند و همچنین این مجلات فقط مقالاتی را پذیرش میکنند که هم عنوان آنها ناب و جدید باشد و هم متن آنها مقالاتی که عنوان تکراری داشته باشند حتما ریجکت میشوند و مقالاتی که در آنها محتوای تکراری زیاد باشد و استناد نشده باشد دچار سرقت ادبی شده اند و ریجکت میشوند بنابر این اگر زمان شما محدود است و میخواهید که حتما مقاله تان برای بار اول پذیرفته شود و دچار دردسر نیفتید ما با کادری مجرب و حرفه ای در اختیار شما بزرگواران میباشیم.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۳:۵۹ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

فرمول تولید زغال فشرده چیست؟

امروزه تولید زغال به یکی از سودآورترین مشاغل دنیا تبدیل شده است و با توجه به افزایش مصرف کنندگان این محصول باعث شده تا افرادی که تصمیم به راه اندازی کارگاه تولیدی دارند در مسیر خط تولید زغال فشرده گام بگذراند.اما فقط داشتن انگیزه و سرمایه برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده کافی می باشد و نیازی نیست افراد آموزش های لازم تولید زغال را بیاموزند و رمز واز رمز و راز فرمول تولید زغال فشرده آگاهی داشته باشند؟به طور قطع تمامی موارد گفته شده باید رعایت شود تا تولید کننده زغال فشرده در اوایل شروع بکار با ورشکستگی روبرو نشود و توانایی سود آوری را داشته باشد.اگر شما از آن دست افرادی هستیدکه به تولید زغال فشرده علاقه دارید و تصمیم دارید تا در این شغل به صورت حرفه ای فعالیت کنید به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید زیرا می خواهیم به بررسی فرمول تولید زغال فشرده بپردازیم و برای شما بیان کنیم که فرمول تولید زغال فشرده چیست؟

فرمول تولید زغال فشرده چیست؟
می دانیم که انواع زغال در زندگی روزمره انسان استفاده های بسیاری دارد که می توان به روشن کردن شعله و آتش جهت طبخ غذا و کاربرد در در شومینه و غیره اشاره نمود و نیز برای تولید و ساخت ماسک های ضدگاز به کار می رود. همچنین از ماده گرافیت سفت و پودر شده در آثار هنری به کار گرفته می شود. این ها مواردی از کاربرد انواع زغال در زندگی انسان ها می باشد که به آن اشاره نمودیم. اما در این قسمت از مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با فرمول ساخت زغال فشرده می پردازیم.

در تولید و ساخت زغال‌ فشرده از مواد اولیه خاک اره، خاک زغال و پوست گردو یا بادام استفاده می شود. در شروع کار، ماده اولیه اصلی خاک اره و دیگر ضایعات دورریز چوب در کارخانجات، توسط دستگاه مخصوص جداسازی و سرند شده و در مرحله بعد به داخل دستگاه فشرده‌سازی هیدرولیک می روند.

برای فشرده کردن مواد اولیه ترکیب شده با هم و فشار زیاد اعمال شده در این عملیات، ماده خاک اره و خاک زغال بی هیچ گونه مواد اضافی و چسبناک، خیلی خوب به یکدیگر می چسبند و بنابراین مواد بعد از مرحله فشرده سازی به صورت مستطیلی یا چهارگوش‌ به قطعات کوچکتر و جداگانه ای مبدل می شوند.

فرمول زغال
باید بگوییم در تولید زغال فشرده هیچ فرمول ثابت و خاصی وجودندارد اما روش هایی نیز هست کهبا آموزش و رعایت آنها می توان دست به تولید زغال های فشرده زد.ما در این قسمت از مقاله فرمول زغالی را برای شما بیان می کنیم و به شما آموزش می دهیم تا بهترین زغال را تولید کنید.
دقت داشته باشید که یک زغال فشرده ی عالی فقط در شرایط عالی تولید میشود نه با یک فرمول خاص و ثابت،تولید یک زغال فشرده ی با کیفیت به شرایط مختلفی نیاز دارد که شامل موارد زیر می باشد و توضیحاتی درباره هریک از آنها را برای شما بیان می کنیم:

فصل: مهم ترین عامل در صنعت زغال فشرده،همین فصل می باشد زیرا ما بقی عوامل تحت تاثیر این مورد می باشند.
رطوبت خاک اره: یکی از مهم ترین عواملی که باعث میشه زغال فشرده محکم،عالی و بی ترک و یا علت ترک خوردن زغال باشد،همین رطوبت خاک اره میباشد.رطوب خاک اره در فصل های سرد باید کمتر باشه و در فصل های گرم تر باید رطوبت خاک اره بیشتر باشد.
میزان پوست گردو و خاک زغال: تنها مواردی که میتوان گفت که در فرمول زغال فشرده تقریبا ثابت است و نسبی نیست همین پوست گردو و خاک زغال می باشد.تقریبا ۱ گونی ( ۳۰ کیلویی تا ۴۰ کیلویی) پوست گردو در هر واگن.و ۲ تا ۳ گونی خاک زغال که این هم به نسبت ریزی و درشتی متغیر است.دقت داشته باشید که پوست گردو ی بیشتر باعث سنگینی زغال فشرده و حرارت بیشتر زغال فشرده و ریزش کمتر خاکستر زغال فشرده نیز میشود،پس استفاده کمی بیشتر پوست گردو ضرری ندارد و در این خصوص به شما پیشنهاد می کنیم دست و دلباز باشید.
مشعل: مشعل و میزان آتش آن یعنی همان درجه حرارت نیز در فرمول تولید زغال فشرده یک چیز نسبی می باشد ولی در فصل گرم طبیعی است که درجه ی آن را کم کنید چون خاک اره  از رطوبت کمتری برخوردار می باشد و در فصل سرد ترمیزان درجه حرارت آتش را بیشتر کنید زیرا خاک اره از رطوبت بیشتری برخوردار می باشد.
لوله سینوسی: جالب است بدانید که لوله سینوسی دارای طول مشخصی می باشد و بهترین طول آن که همان طول استانداردآن می باشد ۱۸ متر است که در این مسیر خاک اره به اندازه کافی رطوبت خود را از دست می دهد و اگر شن و ماسه در خاک اره باشد تا حدودی در این مسیر ۱۸ متری بماند و گیر کندو میتوان برای حفظ کردن گرمای داخل لوله سینوسی از عایق مانند پشم شیشه یا پشم سنگ استفاده کرد.خاک اره در طول مسیر تا رسیدن به سکلون بطور یکنواخت گرما می بیند و عملیات صمغ دهی خاک اره انجام می شود.
درجه المنت: درجه المنت درفصل های سرد باید بالا باشد و چیزی حدود ۳۸۰درجه است و این هم باز نسبت به میزان رطوبت خاک اره،متغیر می باشد.و در فصل های گرم تر حدود ۲۳۰ درجه است.وقتی دما در بهترین حالت است یک طرح هشتی مانند چریکی و یا پلنگی روی بریکت ظاهر می شود.دقت داشته باشید که با بالا بردن دما می شود تا حدودی ترک های ریزی که به دلیل رطوبت بالا ی خاک اره به وجود آمده را از بین برد.
سیلندر: جنس سیلندر و ساییده شدن سیلندر در جمع کردن خاک اره و فشردگیه بریکت خیلی مهم بوده که البته فهمیدن عمر سیلندر به کمی تجربه نیازمند است. ولی جای نگذانی نمی باشد زیرا بد ترین سیلندر هم ۴۰ واگن را میزند.

خط تولید زغال فشرده
با توجه به مواردی که در قسمت بالا برای فرمول تولید زغال فشرده بر ای شما بیان کردیم بدون وجو دستگاه های خط تولید زغال فشرده تولید آن میسر نمی باشد.به همین دلیا لازم است کهبرای خط تولیددز غال فشرده دستگاه های موردنیاز تولید زغال فشرده را تهیه کنید که شامل موارد زیر می باشد:

دستگاه سرند
دستگاه آسیاب کن
دستگاه اکسترودر
کوره
دستگاه خشک کن که شامل :مشعل دمنده گازی یا گازوئیلی،مخزن،لوله کشی سینوسی،مکنده توربینی،سیکلون گریز از مرکز.
روش تولید زغال از خاک اره
خط تولید زغال فشرده از فشرده شدن خاک اره در دمای ۴۰۰ درجه تحت فشار متوسط در دستگاه اکسترو در تولید می شود.بعدا وارد کوره میشود در دمای ۶۰۰ درجه سلسیوس گاز زدایی و قطران کشی می شود تا موقع استفاده از ذغال بدون بو و دود باشد .بهتر است بگوییم داخل کوره میرود و به ۱۰۰ درصد کربن خالص تبدیل می شود.

آموزش تولید زغال فشرده
در گروه زغال صنعت ، آموزش مهمترین نقش را دارد . ما تاکید داریم که شما آموزش نصب و راه اندازی خط تولید زغال را کامل ببینید . چرا که باید بتوانید روی کار خود مسلط باشید و باید بتوانید در صورت ایجاد مشکل در خط تولید ، خودتان مشکل را حل کنید . البته که ما همیشه در کنارتان خواهیم بود و در صورتی که نتوانستید ما برایتان انجام میدهیم . اما آموزش راه اندازی خط تولید زغال به شما کمک میکند که در زمان خود صرفه جویی کنید و کمترین خواب را در روند تولید و خط تولید خود داشته باشید . آموزش نصب خط تولید زغال به شما کمک می کند که با اجزای دستگاه بیشتر آشنا شوید و هر چه علم شما بالا تر رود توانایی شما نیز افزایش پیدا می کند . آموزش را جدی بگیرید . آموزش سرمایه شماست .


معایب تولید زغال فشرده
بطور کل می توان گفت تولید زغال فشرده از معایب خاصی برخوردار نمی باشد که از راه اندازی خط تولید آن منصرف شوید. اما در صورتی که برخی تولیدکنندگان از مواد شیمیایی مثل چسب استفاده کنند، این یک عیب و نقص برای آن دسته از زغال های فشرده محسوب می شود. در صورتیکه فرآیندهای تولید زغال فشرده به درستی انجام نشود، زغال خروجی کیفیت مطلوب را ندارد و در هنگام استفاده حرارت زیادی ندارد و میزان دودی که تولید می کند بالاست. بنابراین سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنید تا زغالی با کیفیت نصیب تان شود.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۲:۴۶ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

آیا تفنگ بادی 5.5 مجوز می خواهد؟

تفنگ های بادی برای شکار، تمرینات و ورزشی و تفریحات مورد استفاده قرار می گیرد. برای بسیاری از افراد سوال است که آیا برای تفنگ بادی 5.5 مجوز نیاز است؟ یا برای شکار با تفنگ بادی به مجوز شکار احتیاج داریم؟ برای خرید تفنگ بادی به چه مدرکی نیاز خواهیم داشت؟ لذا در این مطلب علاوه بر پرداختن به سوال" آیا تفنگ بادی 5.5 مجوز می خواهد؟"، به سوالات پرتکرار در همین مورد خواهیم پرداخت.

آیا تفنگ بادی 5.5 مجوز می خواهد؟
در ابتدا باید بگوییم که طبق اعلام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نگهداری، حمل و استفاده از تفنگ های بادی فنری با کالیبر 5.5 و 4.5 میلی متر به مجوز نیاز ندارد و بدون هیچ مجوز قانونی می توانید از آن ها استفاده کنید. هم چنین بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران برای خرید تفنگ های بادی با کالیبر 4.5 و 5.5 به دریافت مجوزی نیازی ندارید. اما برای استفاده ار سلاح های شکاری باید از مراکز مربوطه برای گرفتن مجوز اقدام کنید.

آیا تفنگ پی سی پی مجوز میخواهد؟
با اعلام وزارت دفاع، نگهداری و حمل تفنگ های پی سی پی ورزشی که قدرتی کمتر از 40 ژول دارند و کالیبرهای 4.5 و 5.5 را شامل می شوند، بلامانع است اما مجاز به استفاده از آن در باشگاه های تیراندازی هستید.

 


ایا حمل تفنگ بادی جرم است؟
طبق قوانین و مقررات عمومی کشور ما ایران، حمل تفنگ بادی جرم نیست و نیازی به اخذ مجوز ندارد و این بدین معناست که هر تعداد تفنگ بادی فنری یا پی سی پی را با کالیبرهای 5.5 می تواندی همراه خود حمل کنید اما برای حمل سلاح های شکاری با محدودیت روبرو هستید و باید برای دریافت مجوز از ارگان های ذی صلاح اقدام کنید.

برای گرفتن مجوز تفنگ بادی در ایران باید مسیر پیچیده ای را طی کنید. برای این کار با  مراجعه به مراکز انتظامی و طی نمودن مراحل انگشت نگاری، ارائه گواهی عدم سوءپیشینه و سلامت فیزیکی و روانی می توانید به مقصود خود برسید. البته در این باره در ادامه مفصل توضیح خواهیم داد.

تفنگ بادی تا چند ژول مجاز است؟
طبق نظر وزارت دفاع و پشتیبانی های نیروی مسلح، استفاده از تفنگ های pcp با قدرت 40 ژول در ایران مجاز است و برای استفاده از آن های هیچ محدودیت و مجازاتی وجو ندارد.

آیا تفنگ بادی آدم میکشد؟
تفنگ بادی برای شکار، تفریح و مسابقات است و برای شلیک به انسان ساخته نشده است. تفنگ های بادی در قدرت و کالیبرهای مختلف موجود هستند و نمی توان نام برد که کدام یک خطر جانی دارد و کدام مدل ندارد. اما در صورتی که احتیاط نکنید و به فردی شلیک کنید، با توجه به حساسیت محل اصابت، امکان مرگ فرد وجود دارد. حتی ممکن است با شلیک به انسان، او را به قتل نرسانید اما باعث از کار افتادگی یا نقص عضو شوید که به هیچ وجه قابل جبران نیست. لذا همیشه جوانب احتیاط را رعایت کنید و با داشتن مجوز های لازم برای حمل و شکار با تفنگ بادی اقدام نمایید.


گرفتن مجوز تفنگ بادی
در ابتدای امر برای گرفتن مجوز تفنگ بادی به شما مجوز حمل سلاح از مغازه به منزل داده می شود و در این مدت عملکرد شما بررسی خواهد شد که به غیر از شرکت در ملاس های آموزشی و یا تعمیرات های لازم، کار دیگری با تفنگ خود نکنید.

توجه داشته باشید که پس از گرفتن مجوز تفنگ بادی نیز بارها به شما درباره مسئولیت های مالکیت آن تذکر داده می شود و نوع عملکرد شما هنوز هم مهم است. درواقع مسئولیت هر نوع شلیکی با اسلحه ای که به نام شماست، به عهده خودتان است و اهمیتی ندارد که در اثر بی احتیاطی تیر توسط کودک شلیک شود و یا اسلحه را به شخص دیگری سپرده باشید.

برای گرفتن مجوز حمل سلاح شکاری به مدارکی نیاز خواهید داشت که در ادامه آورده شده است.

مجوز حمل سلاح شکاری
ابتدا بدانید که برای شلیک با تفنگ شکاری، فقط مجوز حمل تفنگ بادی کفایت نمی کند و باید برای شکار با آن نیز، مجوز گرفته شود. متولی امر صدور مجوز و پروانه برای شکار با تفنگ بادی در ایران سازمان محیط زیست کشور می باشد. مدارک لازم برای دریافت مجوز حمل سلاح، اصل شناسانامه، کارت ملی و 12 قطعه عکس سه در چهار رنگی با زمینه سفید می باشد. توجه داشته باشید که برای آقایان ارائه مدرکی مبنی بر وضعیت خدمت نیز ضروری است.

شرایط لازم اخذ مجوز شکار
در ایران هر شخص بالغ و ذی صلاح می تواند سه نوع پروانه برای شکار دریافت کند که عبارتند از مجوز برای تفنگ ساچمه زنی، تفنگ گلوله زنی و مجوز برای تفنگ ساچمه زنی با کالیبر کوچکتر از 6 میلی متر در مسابقات است. برای گرفتن مجوز حمل اسلحه و مجوز شکار باید صلاحیت افراد برای دریافت مجوز محرز شود:

داشتن حداقل 18 سال به بالا
ارائه گواهی پزشکی سلامت جسمانی و عقلانی از سوی پزشک معرفی شده
ارائه کارت پایان خدمت یا معاف از خدمت و یا گواهی اشتغال به تحصیل از سوی مراکز آموزشی معتبر
گذراندن دوره های آموزش تیراندازی
عدم سوء پیشینه شرارت، سرقت، تهدید، مشکلات روانی و حمل مواد مخدر ضروری است

مدارک لازم جهت خرید اسلحه شکاری
برای خرید تفنگ بادی چه به صورت حضوری یا خرید از فروشگاه های معتبر فروش تفنگ بادی و ادوات شکار مانند وب سایت شاه شکار، باید مشخصات مالک را ارائه کنید.

برای خرید تفنگ بادی حداقل 18 سال باید سن داشته باشید و هیچ محدودیتی برای خرید تفنگ بادی برای بانوان وجود ندارد و بلامانع است. درواقع هر ایرانی که حداقل 18 سال سن داشته باشد می تواند برای خرید اسلحه شکاری اقدام کند. اما نکته ای که قابل توجه است این مورد می باشد که آقایان باید کارت پایان خدمت یا معاف از خدمت و یا گواهی اشتغال به تحصیل خود را ارائه دهند. همچنین با ارائه کارت معاف از خدمت نیاز به تایید سازمان پزشکی قانونی نیز دارید.

این نکته را در نظر داشته باشید که با خرید تفنگ بادی فقط در داخل کشور می توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که می خواهید در کشورهای دیگر از آن استفاده کنید، باید قوانین سلاح در کشور مقصد مانند اندازه کالیبر و قدرت خروجی را رعایت کنید.

در نهایت باید بدانید که سختگیری های خرید، حمل و استفاده از تفنگ بادی و اسلحه های شکاری در ایران برای حفظ نظم و قوانین در بین مردم و جلوگیری از هر اتفاق ناگوار است. لذا به عنوان شهروند ایرانی برای استفاده از تفنگ بادی، طبق قوانین عمل کنید تا برای شما و اطرافیانتان مشکلی رقم نخورد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۵:۴۰ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

مهارت های مورد نیاز پیمانکار نما

پیمانکار نما علاوه بر نظارت بر کار کارکنان اجرای نما، بایستی به گونه ای برنامه ریزی نماید که همه اقدامات در راستای انجام پروژه مطابق با ضوابط و قوانین موجود صورت پذیرند. تا تخطی در انجام اجرای نما پیش نیاید و در وقت معین ساختمان را تحویل دهد.مسئولیت های اصلی پیمانکار نما شامل برنامه ریزی های فردی و انجام همه فعالیت های مرتبط با ساخت و ساز نماهای ساختمان های مسکونی یا تجاری و … می باشد. اگر می خواهید بیشتر با مهارت های مورد نیاز پیمانکار نما آشنا شوید تا انتهای مقاله همراه ما باشید:

مهارت های مورد نیاز پیمانکار نما
• پیمانکار نما یک شخص حقیقی یا حقوقی است که تخصص کافی را در حوزهاجرای نما ساختمان‌ها دارد.

• پیمانکارنما باید قدرت تصمیم‌گیری صحیح و سریع داشته باشد و بتواند برنامه‌ریزی دقیق را برای اجرای کامل پروژه ارائه دهد.

• پیمانکار نما موظف است پروژه پیمانکاری اجرای نما ساختمان را در مدت زمان مشخص شده به پایان برساند؛ در غیر این صورت باید تمام تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را برای مواقع اضطراری و وقوع حوادث ناخواسته انجام دهد.

• پیمانکار نما، فردی منضبط، خوش اخلاق، مدیر و با سابقه درخشان در حوزه تخصصی خود است.

• یک پیمانکار نما ساختمان باید نگاه فنی به پروژه داشته باشد و در حین انجام پروژه نیز از خلاقیت استفاده کند.

• یک پیمانکار نما باید یک مدیر تحقیق و کارآمد باشد. او باید بتواند پروژه را دقیق و سریع پیش ببرد.

• یک پیمانکار نما وظیفه دارد تیم کاری با تجربه را برای اجرای نما خود به کار گیرد.

• یک پیمانکار نما ساختمان موظف است که تمام تلاش خود را برای اجرای پروژه‌ها صرف کند. همچنین به کارفرما متعهد می‌شود تا بهترین مصالح ساختمانی را برای اجرای نما او فراهم نماید.

• پیمانکاران نما ساختمانی بر انواع قراردادهای پیمانکاری نما ساختمان مسلط هستند و می‌دانند که کدام قرارداد برای چه نوع پروژه مناسب است.

• برای پیمانکار نما ساختمان در حوزه بازسازی نما نیاز به افراد با تجربه‌ تری دارد. یک پیمانکار نما با تجربه تمام موارد بازسازی ساختمان را برای شما تشریح می‌کند.

 

پیمانکار نما چه وظایفی دارد؟
شرکت‌هایی که در حوزه پیمانکاری نما ساختمان فعالیت می‌کنند دارای تیم تخصصی، مهندسان با تجربه و تجهیزات مرتبط هستند. یک پیمانکار نما در صورتی می‌تواند پروژه را با حداکثر بهره‌وری ارائه دهد که دارای تیم با تجربه و ماهر باشد. در این صورت است که یک پروژه پیمانکاری ساختمان با کیفیت بالا به پایان می‌رسد. تمام افرادی که در یک شرکت پیمانکاری نما با یکدیگر همکاری می‌کنند، به وظایف خود پایبند هستند. همچنین از شرایط قرارداد و تعهداتی که بین دو طرف قرارداد وجود دارد آگاه می‌باشند.

نحوه کار با پیمانکار نما چگونه است؟
نحوه کار با پیمانکارنما ساختمانی در هر مقیاسی که باید به صورت بسیار شسته و رفته بر اساس منعقد کردن قراردادهایی میان کارفرما و پیمانکار ساختمانی صورت می‌گیرد. مفاد و مواردی که در این قرارداد ذکر خواهد شد تعیین کننده نحوه همکاری میان دو طرف کارفرما و پیمانکارها خواهد بود. به عنوان نمونه در این قرارداد در مورد نحوه خرید مصالح و پرداخت هزینه‌ها از سوی کارفرما بحث خواهد شد. نحوه کار با پیمانکار ساختمانی به صورت درصدی، امانی، دستمزدی و مقطوع خواهد بود.

پیمانکار نما در اجرای نما چه مواردی را باید رعایت کند؟
۱-معماری ساختمان: عمر مفید یک ساختمان مسکونی حدود ۳۰ تا ۵۰ سال است .باید برای این سال ها به فکر یک طراحی نمای ساختمان زیبا و چشمگیر بود تا از زیبایی و ابهت ساختمان طی این سال ها کم نشود و ایجاد خستگی در چشم افراد نکند.

۲- ایجاد هماهنگی با معماری شهری: هر شهر و محله ای هویت و شخصیت مخصوص به خود را دارا است. یک طراحی نمای ناهماهنگ و ناهمگون به تاریخ ، زیبایی و بافت منطقه لطمه می زند. برای همین است که هنگام طراحی نمای ساختمان باید به معماری شهر و منطقه توجه ویژه نمود.

۳- تعرفه طراحی نمای ساختمان : برای این که ساختمان یک نمای زیبا و مناسب با بودجه داشته باشد باید از همان ابتدا یک طراحی درست و حساب شده انجام شود. تعرفه طراحی نما ساختمان بسته به متریال و تعداد طبقات متفاوت است. با بررسی دقیق و کارشناسی میتوان از افزایش قیمت طراحی نما ساختمان جلوگیری کرد.


پیمانکار نما چه اصولی را برای طراحی نما ساختمان باید بداند؟
زیبایی نمای یک ساختمان روی جذابیت بیشتر فضای عمومی تاثیرگذار است . بهتر است یک ساختمان علاوه بر منحصر به فرد بودن با همسایگی هایش نیز هماهنگی داشته باشد و خطوط و متریال هایی از نماهای آن منطقه در طراحی نما دیده شود. در طراحی نما،باید فرهنگ و بافت منطقه بررسی شود و با هنر معماری و خلاقیت طراح ترکیب شود تا ظاهر چشم نوازی برای ساختمان ساخته شود.

نورپردازی نما :
نورپردازی باعث میشود نمای ساختمان در شب مانند روز تاثیر گذار باشد. از این رو طراحی نورپردازی به اندازه طراحی خود نما حائز اهمیت است. نورپردازی نباید خیلی خیره کننده باشد. در نگاه اول باید نما به چشم بیاید و بعد نورپردازی جلب توجه کند.

پویایی در طراحی نما :
با تغییر ابعاد بازشوها و ترکیب متریال های مختلف و استفاده از المان های افقی و عمودی میتوان نمای پویایی ایجاد کرد. نمای ساختمان پویا و سیال در نگاه بیننده جذاب تر و از لحاظ بصری با ارزش است.

خوانایی نما :
سادگی و خوانایی نما برای ساختمان های چند طبقه و بلند مرتبه از اصول طراحی نما است و باید در طراحی از ایجاد تنوع بیش از اندازه جلوگیری شود. استفاده از مصالح تک رنگ با بافت های شبیه به هم میتواند در ایجاد خوانایی مثمر ثمر باشد .استفاده از المان های برجسته افقی و عمودی باعث کاهش این یکنواختی میشود.

سازگاری نما با اقلیم :
توجه به شرایط آب و هوایی منطقه از مهمترین اصولی است که باید در طراحی معماری ساختمان به آن توجه شود. نما به عنوان بدنه ساختمان، وظیفه محافظت از ساختمان و مهیا کردن آسایش ساکنین را بر عهده دارد. پس باید در شرایط متغیر جوی، از سازه در برابر تنش های آب و هوایی محافظت نماید.

سازگاری نما با سازه :
اولین نکته در ایستایی یک نما ،اتصال اصولی آن به سازه ساختمان است. فرایند طراحی نما یک حرکت رفت و برگشتی از پلان به سازه است . بدنه نما با در نظر گرفتن اینکه از چه مصالحی استفاده میشود، باید اتصالات محکمی با سازه اصلی داشته باشد. بنابراین باید تمام جزئیات طراحی نما با نقشه سازه منطبق باشد. از مشخصه های یک ساختمان استاندارد، اتصالات یکپارچه بدنه ساختمان با ساختار و سقف میباشد.


پیمانکار نما برای اجرای نما از چه مصالحی استفاده می کنند؟َ
نوع مصالح و سبک نمای ساختمان نشان دهنده کاربری و هویت ساختمان است.در پروسه طراحی نما و انتخاب سبک و متریال باید سازه و کاربری ساختمان در نظر گرفته شود. دوام و حفظ زیبایی مصالح در درجه اول و وزنی که هر کدام به نمای ساختمان میدهند در درجه دوم از عوامل تاثیر گذار در انتخاب نوع مصالح نما محسوب می شوند. استفاده از مصالح سبکی مانند ورق آلومینیوم ، چوب، اچ پی ال و همچنین سرامیک پرسلانی ، سنگ های صنعتی و فایبرسمنت ، در کدام وزن های متفاوتی به نمای ساختمان می دهند.

امروزه تکنولوژی جدیدمصالح نوینی از قبیل ترموود ، کامپوزیت، سوییس پرل یا گاما استون را در اختیار طراحان و سازندگان قرار داده است . نمای کرتین وال شیشه ای یا گلس ویو نیز که خود خاصیت سازه ای دارد سازگاری مناسبی با سازه نمای ساختمان دارد.

به طور کلی در طراحی نمای یک ساختمان تنوع رنگ و تنوع بافت از اهمیت زیادی برخودار است. شما می توانید با انتخاب مصالح مناسب و در نظر گرفتن جزییات فنی و ترکیب بندی به نمای مناسبی دست یابید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۴:۳۹ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

درمان سنگ کیسه صفرا با آب قلیایی

درمان سنگ کیسه صفرا با آب قلیایی چند سالی است که تاثیرات آب قلیایی بر روی سنگ صفرا در کشورهای پیشرفته مورد بررسی قرار گرفته است و تمامی پژوهشگران و جامعه سلامت تاثیرات موثر در درمان سنگ کیسه صفرا را تایید کرده اند و مطمئنند بیماری مزمن کیسه صفرا با قرار دادن آب قلیایی در رژیم غذایی روزانه درمان می شود. اما آب قلیایی چگونه به درمان سنگ کیسه صفرا می پردازد درحالی که بسیاری از دارو ها در درمان آن عاجز مانده اند؟ اگر می خواهید با تاثیرات مثبت و مستقیم آب قلیایی این آب شفابخش بر روی بدن آگاه شوید ، با ما همراه باشید :

سنگ کیسه صفرا چگونه به وجود می آید ؟
مونث بودن یعنی ابتلا به بیماری های صفرا در بانوان بیشتر از مردان است.
بارداری در سن بالا
توزیع چربی در ناحیه شکم
دیابت
اسیدی شدن بدن یعنی اگر بدن در حالت قلیایی قرار بگیرد احتمال ابتلا به سنگ صفرا کم می شود.
استفاده از داروها (داروهای کاهش دهنده چربی خون، ضد بارداری)
کاهش سریع وزن
علائم بیماری سنگ صفرا چیست ؟
وجود دو حالت تهوع و سرگیجه با هم دیگر از بهترین علائم سنگ صفرا و به طور کلی بیماری صفراوی است. درد یا فشار شدید و مداوم در ناحیه سر دل، نشانه دیگری است. شروع دردها معمولاً ناگهانی است در عرض چند دقیقه شدت آن بالا رفته و به حد ثابت می رسد. هچنین می تواند با شدت زیادی ۱ تا ۴ ساعت ادامه یابد و سپس به تدریج یا به سرعت برطرف شود.

این دردها ممکن است به دنبال مصرف یک غذای چرب و خوردن مقادیر زیادی غذا بعد از دوره گرسنگی طولانی و حتی گاهی بدنبال یک غذای معمولی ایجاد شود.

آب قلیایی چگونه به درمان سنگ کیسه صفرا می پردازد ؟
آب یونیزه قلیایی به دلیل حجم مولکولی پائین، قدرت حلالیت و نفوذ بالا پیدا می کند که این ویژگی می تواند کلسترول و چربی های بد را در خود حل کرده و از بدن دفع کند از این طریق می تواند به درمان و جلوگیری از حملات بیماری کیسه صفرا جلوگیری کند از سوی دیگر آنزیم و ترشحات موجود در کیسه صفرا در محیط قلیایی فعالیت و عملکرد مناسب را دارند که آب یونیزه با خنثی کردن محیط اسیدی کیسه صفرا، محیط لازم برای عملکرد ترشحات کیسه صفرا را فراهم می کند.

جلوگیری از تشکیل مجدد سنگ کیسه صفرا با آب یونیزه قلیایی
همچنین سنگ های کیسه صفرا، خاصیت اسیدی دارند که آب قلیایی با خنثی کردن سنگ ها باعث دفع آنها شده و با ایجاد محیط قلیایی از تشکیل مجدد سنگ جلوگیری می کنند.

درمان سنگ کیسه صفرا با آب قلیایی
مصرف روزانه حداقل ۸ لیوان آب قلیایی در طول روز و در کنار آن رعایت رژیم غذایی مواد مصرفی در روزانه خود ساده ترین راه برای کنترل و درمان بیماری کیسه صفرا است و می تواند از بروز این بیماری جلوگیری و نگذارد کار به عمل جراحی برسد و سایر مشکلات دیگر را بوجود آورد


آب قلیایی را از کجا تهیه کنیم ؟
اگر شما یا یکی از نزدیکانتان به سنگ کیسه صفرا مبتلا هستید و قصد دارید از آب قلیایی برای درمان کیسه صفرا استفاده کنید و نمی دانید این آب را از کجا تهیه کنید ، ما به شما آب قلیایی لوکساب را پیشنهاد می کنیم .

شرکت خوش نوشان مشرق زمین امکان تهیه آب قلیایی را در بطری های آماده در بازار فراهم کرده است . کافیست به نزدیکترین فروشگاه محل خود مراجعه کنید و یا با شرکت لوکساب برای تهیه آب قلیایی تماس بگیرید.

آب قلیایی لوکساب به عنوان اولین و تنها آب قلیایی در ایران اقدام به تولید آب قلیایی با دانش روز دنیا و جدیدترن دستگاه های تولید آب قلیایی نموده است، شرکت لوکساب امکان خرید آب قلیایی را به صورت آنلاین نیز فراهم آورده است. شما برای خرید آب قلیایی  صورت آنلاین به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید.
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۳:۲۶ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)