محتوا نویسی محتوا نویسی .

محتوا نویسی

چند نوع بیمه عمر داریم؟

چند نوع بیمه عمر داریم، درباره بیمه عمر بیشتر بدانیم؟ حتما در هنگام خرید بیمه عمر با عنوان های مختلفی از این بیمه مواجه شده اید که نمایندگان شرکت های بیمه به شما معرفی می کنند ، و احتمالا دچار کمی سردرگمی شده اید که این بیمه های عمر چه هستند و کدامیک از آنها بهتر است؟ قبل از اینکه اقدام به خرید بیمه عمر کنید بهتر است شما را با انواع بیمه عمر آشنا کنیم با ما همراه باشید:
بیمه های عمر به چند دسته تقسیم می شوند؟
♦بیمه‌های عمر زمانی (به شرط فوت یا خطر فوت ساده زمانی)

♦بیمه‌های تمام عمر

♦بیمه‌های پس‌انداز

♦بیمه‌های مانده بدهکار

♦مستمری‌ها

بیمه عمر زمانی چیست و چه مزایایی نسبت با سایر بیمه ها دارد؟
حق بیمه عمر زمانی نسبت به سایر انواع بیمه‌های عمر ارزان است و بیمه‌شده می‌تواند با پرداخت حق بیمه اندک از پوشش‌های مناسبی استفاده کند. این بیمه‌ها برای مدت معینی اعتبار دارد در صورتی که بیمه‌شده در طول این مدت‌زمان فوت کند سرمایه فوت به ذی‌نفعان بیمه‌نامه پرداخت می‌شود و در غیر این صورت شرکت بیمه تعهدی در مقابل بیمه‌گزار ندارد. این بیمه به ویژه کمک به خانواده‌هایی است که با فوت سرپرست خانواده از درآمد محروم می‌شوند. افراد همچنین می‌توانند با خرید این بیمه برای خسارت‌های ناشی از حوداثی که باعث فوت، نقص عضو و ازکارافتادگی می‌شود تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار بگیرند. مزیت بیمه‌های عمر زمانی حق بیمه ارزان آن‌ها در مقایسه با سایر بیمه‌های عمر است

بیمه تمام عمر پاسارگاد چیست؟
در بیمه‌های تمام عمر، سرمایه بیمه‌نامه با فوت بیمه‌شده و بدون توجه به زمان وقوع آن به ذی‌نفعان پرداخت می‌شود.

مزیت بیمه تمام عمر نسبت به بیمه عمر زمانی در این است که این بیمه‌ها دارای ارزش بازخرید هستند یعنی در صورتی که بیمه‌گزار پس از گذشت دو یا سه سال از تاریخ شروع بیمه‌نامه، از پرداخت حق بیمه منصرف شود می‌تواند بخشی از سرمایه خود را دریافت می‌کند.

بیمه‌های عمر مانده بدهکار
این نوع بیمه برای کسانی مناسب است که از بانک‌ها و یا از مؤسسات مختلف وام گرفته‌اند و اقساط خود را در سررسید آن پرداخت می‌کنند. تعهد بیمه‌گر در بیمه‌های عمر مانده بدهکار، پرداخت اقساط با فوت بیمه‌شده است. این بیمه‌ها برای بعضی مؤسسات مالی به قدری مهم است که فقط به شرط داشتن این بیمه وام می‌دهند.

بیمه عمر مستمری
دانستن اطلاعاتی در مورد بیمه عمر مستمری و تهیه آن می‌تواند کمکی برای کسانی باشد که حقوق بازنشستگی ندارند و یا حقوق بازنشستگی آن‌ها جوابگوی هزینه‌های زندگیشان نیست. تعهد شرکت بیمه می‌‎تواند پرداخت مستمری دوره‌ای برای مدت‌زمان معین و یا در سراسر طول حیات بیمه‌شده باشد. بیمه مستمری از دو مرحله تشکیل می‌شود. مرحله اول تشکیل سرمایه است که در این مرحله بیمه‌شده اقساط حق بیمه را تا زمان سر رسید مستمری پرداخت می‌کند. تعهد شرکت بیمه هم با آغاز سررسید مستمری شروع می‌شود

افراد تا چه سنی می توانند اقدام به خرید بیمه عمر کنند؟
افراد می‌توانند از بدو تولد تا سن 70-65 سالگی تحت پوشش بیمه عمر قرار بگیرند.

چه مواردی در میزان نرخ بیمه عمر و صدور آن موثر هستند؟
سن، جنس، قد و وزن، وضعیت جسمانی (چاقی، لاغری و عضلانی) ، تاریخچه سلامت خانواده، وضعیت جسمانی در معاینات پزشکی، سابقه سلامتی، شغل و حرفه و عادات اخلاقی همگی از عومل مؤثر در بررسی میزان نرخ و صدور بیمه عمر هستند

مزایای سود دهی بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سایر بیمه ها
♦سود تضمینی: میزان این سود توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود و معمولاً در همه شرکت‌های بیمه یکسان است. در بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد در دو سال اول 16% ، در دو سال دوم 13% و از سال پنجم به بعد 10% سود تضمینی به سرمایه بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد. بیمه پاسارگاد در سال‌های 93، 94 و 95 به ترتیب 22، 20 و 19درصد به دارندگان بیمه عمر پاسارگاد، سود پرداخت کرده است.

♦سود مشارکت در منافع: شرکت‌ بیمه پاسارگاد با سرمایه اندوخته بیمه‌گزاران در زمینه‌های مختلفی سرمایه‌گذاری می‌کند و در نهایت بیمه‌شده را در سود حاصل از آن مشارکت می‌دهند.

♦مزیت دیگر بیمه عمر پاسارگاد دریافت وام است. طوری که افراد می‌توانند بدون ضامن و وثیقه تا 90% اندوخته خود را از بیمه عمر وام بگیرند. البته این مزیت مخصوص بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد است

حق بیمه عمر پاسارگاد و تأثیر آن در شرایط بیمه‌نامه عمر چگونه محاسبه می شود؟

برای این که بدانید حق بیمه عمر چقدر در شرایط بیمه‌نامه شما تأثیر می‌گذارد به طور مختصر اشاره کنیم که حق بیمه‌ای که تعیین می‌کنید در میزان سود شما و همچنین میزان پوشش‌هایی که دریافت می‌کنید به طور مستقیم تأثیر می‌گذارد. هرچه حق بیمه عمر پاسارگاد شما بیشتر باشد در زمان پایان قرارداد اندوخته بیمه‌نامه بیشتری خواهید داشت. همچنین پوشش‌های انتخابی شما نیز از کیفیت بیشتری برخوردار هستند.

پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد در چه زمانی باید انجام شود؟
در این مورد نیز بیمه عمر پاسارگاد بازه‌های زمانی متفاوتی را به بیمه‌گزار پیشنهاد می‌کند و این بیمه‌گزار است که با توجه خواست خود می‌تواند انتخاب کند که حق بیمه خود را به صورت ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و یا سالانه بپردازد.

نحوه خرید بیمه عمر پاسارگاد در گرگان
خرید بیمه‌نامه عمر در وب سایت‌ بیمه قدس علوی نماینده شرکت پاسارگاد امکان‌پذیر است و روند آن به صورت کاملا آنلاین صورت می‌پذیرد. در واقع ثبت سفارش یکی از زیرمجموعه‌های بیمه عمر و آتیه مانند خرید یک محصول به صورت اینترنتی پس از طی مراحل خاص خود به سادگی  اتمام می‌پذیرد. قرارداد بیمه عمر یک قرارداد بلندمدت است که نیاز به توافق طرفین دارد. شما برای خرید بیمه عمر پاسارگاد به صفحه درخواست بیمه رفته و پس از پر کردن موارد خواسته شده ،کار خرید بیمه عمر شما به اتمام می رسد. در هر صورت برای خرید بیمه عمر در گرگان می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و یا در صورت بروز مشکل می توانید با شماره های 32329197 و 09112737896 تماس حاصل نمایید.


برچسب: بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه پاسارگاد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۹:۴۳ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

آیا زیبایی و لوکس بودن صندلی مدیریتی اداری مهم هست!

میز و صندلی مخصوص مدیریت از مشخصه های اتاق مدیران است. این صندلی از جهت ظاهر و کیفیت تفاوت های مشخصی با صندلی کارکنان دارد. این تفاوت ها راحتی، موقعیت، سلامت و بهره وری مدیر را افزایش می دهد.

از جمله تفاوت ها این است که صندلی مدیریت معمولاً ابعاد بزرگ تری دارد و پشتی آن تا شانه های فرد بالا آمده است، طراحی خاص صندلی، قدرت مدیر را نشان می دهد. پیش از خرید صندلی مدیریت باید ملاحظاتی را مد نظر قرار دهید:

نیازهای خود را هنگام خرید در نظر آورید!
صندلی‎ مدیریت  از جهت ابعاد و سبک طراحی متنوع می‎شود. غیر از درنظر گرفتن محیط اتاق باید تعداد ساعاتی که قرار است از صندلی استفاده کنید را محاسبه کنید.

دارا بودن تنظیمات پشتی و بلند بودن آن جهت استفاده مدیری که تعداد ساعات کمی بر روی آن می نشیند، کافی است.

مدیری که قرار است ساعت های متوالی از صندلی استفاده کند، مناسب است یک صندلی ارگونومیک که از همه تنظیمات برخوردار باشد، خریداری کند.

فضای اتاق هم مهم است؛ شما به غیر از صندلی و میز به فضای کافی جهت عبور و مرور نیاز دارید. همچنین علایق و سبک کاری خود را در نظر داشته باشید.

ممکن است صندلی چرمی با سلیقه شما سازگار باشد یا صندلی کاملا ساده دوست داشته باشید. پس قبل از خرید، باید نیازها و علایق خود را بررسی کنید.

 

از تنظیمات صندلی اداری اطلاع حاصل کنید
 انواع صندلی‎ مدیریت با کنترل های موقعیتی متفاوت در بازار موجود می باشند که بسته به نیاز مدیران تولید می گردند. تقریباً همه انواع این صندلی ها پایه های ۳۶۰ درجه ای دارند تا حرکت آزادانه و همراه کنترل باشد.

تنظیمات ارتفاع، زاویه و عمق در اکثر صندلی های ارگونومیک تعبیه شده اند که جهت استفاده هر فردی (قد بلند یا کوتاه، چاق یا لاغر) در موقعیت های متفاوت کاربرد دارند.

راحتی به وقت کار، مطالعه گزارش و شرکت در جلسات، از مزایای صندلی مدیریتی مناسب می باشد. صندلی با قابلیت تنظیم شیب، برای مدیر این امکان را فراهم می کند تا استراحتی همراه با لذت و کوتاه را تجربه کند.

پشتی صندلی  مدیریتی باید چگونه باشد؟

ویژگی های پشتی مذکور در ذیل اعم از متریال و سبک، تأثیر زیادی در ایجاد راحتی دارند؛ از این جهت مناسب است هنگام خریدصندلی مدیریت ، وجود این ویژگی ها در پشتی صندلی را مدنظر قرار دهید:

برخی پشتی ها از کمر پشتیبانی می کنند تا شکل طبیعی ستون فقرات حفظ شود.
گردش راحت خون، از مزایای یک پشتی خوب است.
برخی پشتی ها دارای پارچه های تنفسی و مش دار هستند که باعث گردش هوا در ناحیه کمر و شانه فرد می گردد و آنها را خنک نگه می دارد تا کمتر عرق کند.
برخی متریال ها که برای تولید پشتی های صندلی استفاده می شوند، خاصیت ضد آلودگی دارند. مانند: چرم طبیعی، مصنوعی و پارچه‎های با کیفیت.
برخی پشتی های کوچک خاص وجود دارند که از پشت کمر حمایت کافی می کنند، ضمن اینکه اجازه حرکت آزادانه را به مدیر می دهند.
برخی صندلی ها (معمولاً ارگونومیک) پشتی میانی مخصوصی دارند که جهت استفاده طولانی مدت مناسب هستند.
پشتی بلند می تواند از شانه ها حمایت و راحتی بیشتری فراهم کند.
 

حرکت صندلی باید راحت باشد!
چرخ (کاستور) در اکثر صندلی های اداری از جمله صندلی مدیران تعبیه شده است؛ بدین ترتیب فرد می تواند حرکتی راحت را تجربه کند بدون اینکه نیازی به بلند شدن داشته باشد. اگر می خواهید از پایداری صندلی ها، اطمینان حاصل کنید، محصولی با پنج پایه چرخ دار را برگزینید. همچنین سازگاری نوع کاستورها با کف پوش دفتر را مد نظر داشته باشید.

آیا زیبایی و لوکس بودن صندلی مدیریتی اداری مهم هست!
نکات زیبایی شناسی هنگام خرید از اهمیت خاصی برخورداند. اگر می خواهید جلوه مدیریت را بالا ببرید، رنگ هایی مثل: مشکی و قهوه‎ای را انتخاب کنید. جنس چرم، احساس قدرت و لوکس بودن را افزایش می دهد که منزلت هر مدیری را بالا می برد.
مدیران توانا جدای از کاربرد صندلی، ظاهر شیک و مدرن آن را مد نظر قرار می دهند، چون پیشرفت کسب و کار تا اندازه زیادی به مبلمان اداری مناسب مربوط می شود.                 
نتیجه گیری
فاکتورهای مهمی به وقت تهیه صندلی‎ مدیریت، تعیین کننده می باشند. باید نیازها، علایق و فضای دفتر خود را به عنوان یک مدیر، در نظر بیاورید تا تصمیمی آگاهانه اتخاذ کنید. تنظیمات، ویژگی های پشتی، جنس و نکات زیبایی شناختی را فراموش نکنید تا علاوه بر افزایش کارایی، خطر آسیب های جسمانی کاهش یابد.

انتخاب  صندلی اداری برای فضاهای اداری مختلف با توجه به مقدار فضای در دسترس و نوع چیدمان می تواند بسیار متفاوت باشد. برای انتخاب مناسب یک ست مبل اداری  و یا صندلی اداری تک می توانید با دسترسی به اطلاعات مناسب درخصوص مبل های اداری موجود در بازار که به وسیله تولید کنندگان مختلف عرضه می شوند و مقایسه میان آن ها بهترین و مناسب ترین گزینه را بر اساس محل استفاده ، نوع کاربری مورد انتظار،  سبک دکوراسیون فضای مورد نظر و بودجه اختصاص داده شده انتخاب کنید. در وی چوب برندهای معتبر مبلمان اداری انواع مبل اداری خود را با طرح و رنگ های متفاوت عرضه کرده اند.

فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب با گردآوری انواع برندهای معتبر داخلی و خارجی تمام نیازهای شما را برای یک خرید ایده آل با هر قیمت و بودجه ای فراهم می آورد.

تمام کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی وی چوب دارای ضمانت و گارانتی هستند و همچنین در صورت معیوب بودن قابلیت مرجوع را نیز دارند. برخی از کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری وی چوب دارای ارسال رایگان نیز می باشند.

خرید صندلی اداری
فروشگاه اینترنتی صندلی مدیریتی وی چوب به پشتوانه تجربه 35 ساله مدیران خود در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری طراحی و پیاده سازی شده است . شما با اعتماد به پشتوانه تجربه مدیران این شرکت ، میتوانید بهترین کالاها از برندهای مختلف در دسته بندی های متنوع بررسی و خرید کنید . بهترین محصولات صندلی  اداری  وصندلی مدیریتی و صندلی کنفرانس، تجهیزات آموزشی را بررسی نمایید و سفارش دهید تا در اسرع وقت ، به محل شما، ارسال شود .

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید صندلی اداری با ما تماس بگیرید


برچسب: صندلی اداری، خرید صندلی اداری، صندلی مدیریتی، قیمت صندلی اداری،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۲۵ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

هیدروکورتیزون در چه مواردی استفاده کاربردی دارد؟

داروی هیدروکورتیزون از داروهای کورتیکواستروئید است ، این دارو جهت درمان التهابات داخلی و خارجی در بدن بکار می رود، زیرا در اشکال دارویی مختلفی از جمله پماد، ژل، قرص، داروی تزریقی و … موجود است. این دارو را میتوان بدون نسخه از داروخانه تهیه نمود، اما نوعی از آن که تنها با نسخه به فروش می رسد، قوی تر است. لازم به ذکر است این دارو توسط سازمان غذا و دارو (FDA) مورد تایید است. داروی هیدروکورتیزون به نام های تجاری Anusol HC, Locoid Westcort و … به فروش می رسد. همچنین در ترکیب با داروهای دیگر نیز (از قبیل آنتی بیوتیک ها مانند نئومیسین) موجود است.
پماد هیدروکورتیزون در چه مواردی کاربرد دارد؟
پماد هیدروکورتیزون در رفع خارش و التهابات پسوریازیس این داروی پرکاربرد در نوع خوراکی برای درمان انواع بیماری ها از جمله اختلالات پوستی، اختلالات خون، آسم، اختلالات کلیوی، مشکلات تیروئید، بیماری های خودایمنی و … کاربرد دارد. همچنین این دارو درمان نوع خاصی از سرطان ها و مشکلات کلیوی نیز به کار می رود. همچنین نوع موضعی هیدروکورتیزون جهت درمان زخم های جزئی پوست، آلرژی پوست، اگزما، نیش حشرات، زخم دهان، سم، هموروئید و سایر خارش ها کاربرد دارد.

 پماد هیدروکورتیزون و درمان بیماری بواسیر
یکی از کاربرد های مهم این دارو درمان هموروئید (بواسیر) است، هموروئید نوعی از عارضه های مقعدی است که در اثر تورم عروق در ناحیه مقعد ایجاد میشود و همراه با علائمی از جمله درد، سوزش، خارش و … می باشد. مصرف داروی هیدروکورتیزون موضعی می تواند به درمان این بیماری کمک کند. پماد هیدروکورتیزون موضعی می تواند به کاهش علائم این بیماری مانند درد جزئی، قرمزی، خارش و تورم هموروئید را بهبود بخشد. برای مصرف این دارو دستور عمل زیر را رعایت نمایید:

بواسیر داخلی : برای درمان بواسیر داخلی نازل پماد را درون مقعد فرو ببرید و بدون تماس انگشت پماد را داخل آن قرار دهید. اگر از اپلیکاتور استفاده می کنید، پس از یکبار مصرف آن را دور بیاندازید.
بواسیر خارجی : برای درمان انواع بواسیر خارجی، با کمک انگشت پماد را بر روی نواحی آسیب دیده پخش نمایید.
تعداد مصرف این دارو برای درمان هموروئید، بین ۲ تا ۴ بار در روز است، و بستگی به نظر پزشک دارد. بهترین زمان مصرف این دارو بعد از اجابت مزاج است.

مصرف هیدروکورتیزون به چه صورت است؟
پماد هیدروکورتیزون :(Hydrocortisone) از داروهایی است که به عنوان مرطوب‌کننده و ضدالتهاب برای درمان برخی از مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشکلاتی مثل اگزما، درماتیت، جوش، نیش حشرات، خارش اندام تناسلی خارجی در زنان از مواردی هستند که با این دارو بهبود می‌یابند. سوزش، قرمزی و خشکی برخی از عوارض مصرف این دارو است.
هیدروکورتیزون خوراکی :
مصرف این دارو همزمان با مصرف برخی دارو ها ممنوع است پس در صورت ابتلا به بیماری هایی نظیر بیماری کبد، بیماری کلیوی، بیماری روانی، کم کاری تیروئید، پوکی استخوان،عفونت چشمی، تبخال، تشنج، مالاریا، سل، بیماری روده، بیماری قلبی، دیابت و فشار خون بالا با پزشک خود مشورت نمایید.
قبل از انجام هر نوع جراحی پزشک خود را از مصرف این دارو مطلع نمایید.
یکی از خطرات این دارو این است که می تواند موجب تاخیر در رشد کودکان شود که در مصرف بلندمدت باید مرتباً رشد کودک مورد بررسی قرار گیرد.
همزمان با مصرف این دارو انجام هر نوع واکسیناسیون و تست پوستی ممنوع است.
اگر در زمان مصرف این دارو دچار علائم عفونت مانند تب، گلودرد، درد عضلانی شدید، پزشک خود را مطلع نمایید.
در صورتی که علائم بیماری شما با مصرف هیدروکورتیزون تشدید شد، پزشک خود را مطلع نمایید.
این دارو موجب افزایش قند خون می شود، بیماران دیابتی باید مرتباً سطح قند خون خود را کنترل کنند.
مصرف این دارو نباید ناگهانی قطع شود، زیرا که عوارض جانبی جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.
هیدروکورتیزون موضعی :
قبل از مصرف هیدروکورتیزون موضعی در صورتی که دچار مشکلاتی مانند؛ دیابت، عفونت، مشکل گردش خون و یا هر نوع اختلال ایمنی هستید، پزشک را در جریان قرار دهید.
در صورتی که از هیدروکورتیزون موضعی بدون نسخه پزشک استفاده می کنید، و وضعیت شما بعد از ۷ روز بهبود نیافت، لازم است، پزشک را در جریان بگذارید.
در صورتی که پس از مصرف این دارو دچار علائمی مانند قرمزی، تورم یا ترشح شدید، پزشک خود را در جریان بگذارید.
از مصرف طولانی مدت این دارو بر روی نواحی مانند صورت، ناحیه تناسلی، رکتوم و زیر بغل اجتناب نمایید.
از مصرف لوازم آرایشی بر روی نواحی که از این کرم موضعی استفاده می کنید، بپرهیزید.
مصرف هیدروکورتیزون در دوران بارداری:
این دارو در دسته داروی های گروه C دسته بندی می شود، یعنی اثرات جانبی این دارو بر روی جنین به طور کامل مشخص نیست، در نتیجه مصرف آن در دوران بارداری به جز موارد ضروری توصیه نمی شود. همچنین اگر از این دارو استفاده می کنید و قصد بارداری دارید، باید به پزشک خود اطلاع دهید.

مصرف هیدروکورتیزون در دوران شیردهی نیز ممنوع است، زیرا دارو می تواند به شیر مادر منتقل شده و باعث مشکلات متعددی گردد.

عوارض جانبی پماد هیدروکورتیزون چیست؟
هیدروکورتیزون خوراکی :

مهمترین عوارض جانبی که پس از مصرف هیدروکورتیزون خوراکی ایجاد می شود، به این شرح است :

تحریک معده یا استفراغ
سردرد
سرماخوردگی
بی خوابی و بی ثباتی
افسردگی یا اضطراب
آکنه
افزایش رشد مو
کبودی شدن بدن با کوچکترین ضربه
نامنظم شدن قاعدگی
در صورتی که این عوراض از بین نرفته و یا تشدید شدند، پزشک خود را مطلع نمایید.

عوارض جدی تر مصرف این دارو به این شرح است :
تورم پاها یا صورت
بثورات پوستی
مشکلات دید
تضعیف عضلات
سرد یا عفونت به مدت طولانی
مدفوع سیاه و قیری
در صورتی که دچار عوارض جدی و خطرناک این دارو شدید، مصرف آن را قطع و به پزشک اطلاع دهید.

هیدروکورتیزون موضعی :

عوارض هیدروکورتیزون موضعی که ممکن است بعد از مصرف ایجاد شود، به این شرح است:

آکنه
خشکی یا ترک خوردن پوست
خارش و سوزش پوست
تغییر رنگ پوست
در صورتی که این عوراض از بین نرفته و یا تشدید شدند، پزشک خود را مطلع نمایید.

عوارض جدی تر مصرف این دارو به این شرح است :

بثورات شدید پوست
خس خس کردن سینه
دشواری در تنفس و بلع
عفونت پوست
در صورتی که دچار عوارض جدی و خطرناک این دارو شدید، مصرف آن را قطع و به پزشک اطلاع دهید.

تداخلات هیدروکورتیزون پماد هیدروکورتیزون
هیدروکورتیزون خوراکی :

بهتر است برای حفظ سلامت خود مصرف هر دارویی را به پزشک خود اطلاع دهید، به خصوص اگر داروهای زیر را مصرف می کنید :

ضد انعقاد (رقیق کننده خون) مانند وارفارین (کومادین)
داروهای آرتروز
آسپرین
سیکلوسپورین (Neoral، سندیمون)
دیگوکسین (لانوکسین)
دیورتیک ها (قرص های ادرار آور)
استروژن (Premarin)
کتوکونازول (Nizoral)
قرص های پیشگیری از بارداری خوراکی
فنوباربیتال
فنی توئین(دیلانتین)
ریفامپین (ریفادین)
تئوفیلین (Theo-Dur)
ویتامین ها
هیدروکورتیزون موضعی :
از مصرف هیدروکورتیزون موضعی با داروهای زیر ممنوع است :

داروهای شیمی درمانی
داروهای موضعی
ویتامین ها
هیدروکورتیزون خوراکی :
دوز مصرفی هیدروکورتیزون خوراکی از ۱۰ میلی گرم (میلی گرم) تا ۳۰۰ میلی گرم متغیر است و بسته به نظر پزشک دارد. مصرف ای دارو باید مطابق با نظر پزشک باشد.

نوع موضعی این دارو در انواع پماد، لوسیون، کرم، مایع، ژل و اسپری در دسترس است. این دارو بسته به نوع عارضه بین ۲ الی ۴ بار در روز مصرف می شود.

در صورتی که مصرف یک دوز از این دارو چه نوع موضعی و چه خوراکی را فراموش کردید، اگر به نوبت بعدی نزدیک هستید، نیازی به مصرف دوز قبلی دارو نیست.

طریقه استفاده از پماد هیدروکورتیزون
نحوه مصرف پماد هیدروکورتیزون بر حسب نوع التهاب و ناراحتی پوستی در افراد مختلف متفاوت است.

برای استفاده از پماد هیدروکورتیزون ابتدا دست‌ها را شسته و خشک کرده و همچنین ناحیه آسیب دیده را تمیز و خشک کنید. سپس مقدار کمی از این دارو را به ناحیه آسیب‌ دیده اعمال کرده و آن را به آرامی مالش دهید.

نکات پیش از استفاده از پماد هیدروکورتیزون
از استفاده این دارو در چشم، بینی و یا دهان اجتناب کنید.
توصیه می‌شود از این دارو طولانی‌ مدت استفاده نشود.
در صورت بروز حساسیت مصرف دارو را قطع کرده و به پزشک مراجعه کنید.
چنانچه دچار عفونت پوستی هستید به طور خودسرانه از این دارو استفاده نکرده و قبل از مصرف پزشک را مطلع کنید.
به نظر می‌رسد مصرف پماد هیدروکورتیزون در دوران بارداری و شیردهی بی خطر باشد، اما برای مصرف اشکال دیگر این دارو حتما با پزشک خود مشورت کنید.
دارو را بیشتر از مقدار تجویز شده توسط پزشک مصرف نکنید.
از مصرف این دارو بیش از یک هفته در اطفال بدون نظر پزشک خودداری نمایید.
پس از استفاده از این پماد پوست را نپوشانید.
.اگر با مصرف این دارو پس از چند روز علائم التهاب بهبود نیافت حتماً به پزشک مراجعه نمایید.
مصرف کوتاه مدت این دارو معمولا عوارض جدی خاصی ندارد.
این دارو در نوزادان منع مصرف دارد.
در صورتیکه مبتلا به عفونت قارچی بوده و یا سابقه حساسیت دارویی داشته‌اید با مشورت پزشک از این دارو استفاده نمایید.
در طول درمان با هیدروکورتیزون نیاز به انسولین یا داروهای خوراکی کاهنده قند خون، افزایش می‌یابد
مرکز تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاهی
ما توانسته ایم با بهره گیری از بهترین و برترین دستگاه های روز دنیا در محیطی کاملا بهداشتی توسط کادری مجرب و حرفه ای و همچنین پزشک متخصص اقدام به درمان بیماری های نشیمنگاهی از جمله درمان بواسیر ، درمان شقاق ( درمان فیشر ) ، درمان کیست مویی ، درمان فیستول ، درمان توده های ناحیه تناسلی ، درمان زگیل تناسلی به طور تخصصی و بدون درد و بیهوشی نموده و رضایت بیماران عزیز را جلب نمائیم و در سریع ترین زمان ممکن آن ها بهبود دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه درمان بواسیر با ما تماس بگیرید


برچسب: پماد هیدروکورتیزون، کاربرد پماد هیدروکورتیزون، درمان بواسیر، بیمار بواسیر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۱۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

نمای خلاقانه با فایبر سمنت کنامیت

این روزها زیبایی و طراحی نمای ساختمان نشان دهنده نوع فعالیت ، طرز فکر و ایده های مدیران شرکت ها می باشد . به همین دلیل اکثر مدیران سعی دارند نمای ساختمان محل کار خود را به گونه ای طراحی نمایند که نشان دهنده نوع و اهمیت فعالیت آنها باشد . استفاده از نمای خلاقانه یکی از گزینه هایی است که این روزها بسیار مورد استقبال و استفاده قرار می گیرد . نمای خلاقانه به نمایی گفته می شود که در ساخت آن از هنرمعماری و طراحی کلاسیک و نکات فنی ومهندسی  که در اجرای نما باید مد نظر قرار گیرد مورد استفاده قرار میدهند واین اجرا باید تاثیر زیادی در زیبایی نما و آسانی کار و سرعت عمل و قیمت مناسب را هم شامل بشود.وافرادی که به دنبال خانه های مدرن و طراحی های خلاقانه هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که خلاقیت و نوآوری در نمای ساختمان نباید به قیمت از مد افتادن نما در مدت کمی باشد.
طراحان در نما سازی ساختمان باید طراح ها و ایده های مختلفی را مورد استفاده قرار بدهند و البته با توجه به زمان، مکان هم اثر مستقیمی در طراحی های نمای ساختمان دارد و از همه مهم تر، آب و هوا هم می باشد.
فایبر سمنت برد یا سمنت برد :
کلمه ی سمنت برد و فایبرسمنت برد در بین اکثریت مصرف کنندگان به یک معنی تعریف شده است . عده زیادی از افراد بر این عقیده هستند که سمنت برد فقط عبارتی کوتاه شده است .
حقیقت این است که سمنت برد در زبان انگلیسی به معنی صفحه سیمانی است و ھر صفحه ای که از جنس سیمان باشد را می توان سمنت برد نامید.
سمنت برد ھا می توانند حاوی الیاف و فیبر ھای چوب،فیبر ھای شیشه، فیبر ھای معدنی مانند کلسیم سیلیکات، فیبر ھای آلی مانند سلولوز، و یا ترکیبی از این مواد باشند. به آن دسته از سمنت برد ھایی که حاوی این الیاف ھستند، فایبر سمنت برد یا ھمان صفحات سیمانی الیافدار گفته می شود.
واحد تحقیق و توسعه شرکت رزین چوب راش موفق به تولید محصول جدیدی به نام کنامیت (فایبرسمنت برد ) گردیده است.هدف از تولید صنعتی پانل سیمان الیافی در جهت صنعتی سازی ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتی می باشد که باعث حذف کارهای اضافی شده و موجب سبک سازی ساختمان می گردد
نمای خلاقانه با فایبر سنت کنامیت در عایق حرارتی
عایق حرارتی در نمای فایبر سمنت : با افزایش ساخت و ساز و رشد چشمگیر ساختمان سازی ، معماران و ساختمان سازان را بر آن داشت تا از مصالحی نوین و سریع در پیشبرد کار خود استفاده کنند . از جمله این مصالح ساختمانی می توان به فایبر سمنت برد اشاره کرد .
افرادی که به دنبال خانه های مدرن و طراحی های خلاقانه هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که خلاقیت و نوآوری در نمای ساختمان نباید به قیمت از مد افتادن نما در مدت کمی باشد.
یکی از مهمترین موارد در اصول ساختمان سازی که باید حتما به آن توجه داشت میزان مقاومت حرارتی سطح خارجی ساختمان است که یکی از مهم ترین شاخص های کیفیت ساختمان میباشد. به همین دلیل تمامی سازندگان و صاحبان املاک به دنبال مناسب ترین و جدیدیترین عایق ها برای ساختمانهای خود هستند . همچنین بهترین فرصت برای افرادی که قصد بازسازی ساختمان خود را دارند در نظر گرفتن عایق مناسب برای دیوار هاست تا در فصل زمستان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کنند
عایق حرارتی در نمای فایبر سمنت کنامیت
استفاده از فوم های سلول بسته موجب ایجاد یک پوشش محافظ در زیر پوشش نمای فایبر سمنت برد (و روی لایه زیر کار مانند OSB) خواهد شد این لایه میبایست مقاوم در برابر نفوذ آب و نفوذ ناپذیر در برابر هوا باشد. اما در عین حال باید اجازه خروج و کنترل عبور بخار را نیز بدهد تا از ایجاد کپک و قارچ در داخل دیوار و یا در میان عایق حرارتی جلوگیری به عمل آید.
استفاده از یک لایه فوم سلول بسته در زیر نمای فایبر سمنت باعث از بین بردن اثر پل های حرارتی شده و احتمال ایجاد جلبگ ، قارچ و کپک را از بین خواهد برد استفاده از این فوم ضمن جلوگیری از نفوذ هوا نباید مانع خروج و کنترل بخار گردد.
یکی از مواردی که ساختمان سازان فایبر سمنت برد را برای مصالح ساختمانی انتخاب می کنند ، هزینه کمتر نسبت به سایر مصالح و پیشرفت سریع کار است .
نمای خلاقانه با فایبرسمنت کنامیت
اگر قصد نماکاری ساختمان خود را با استفاده از فایبرسمنت برد دارید، باید بدانید که این نوع نما در رده نمای ساختمان با قیمت متوسط قرار می گیرد.از نظر ایمنی، ورق های سیمانی فایبرسمنت برد، دوام فوق العاده ای در برابر فشار از خود نشان می دهند. اما از نظر رنگ، نمای فایبر سمنت برد رنگ پذیر است. یعنی می توان این نوع از نما را رنگ کرد و همین موضوع تنوع خاصی به این نوع نما بخشیده است.
نمای فایبر سمنت برد رنگ پذیر است. یعنی می توان این نوع از نما را رنگ کرد و همین موضوع تنوع خاصی به این نوع نما بخشیده است. تنوع رنگ به ویژه در دنیای امروز بسیار مهم و حائز اهمیت است و به همین منظور نمای فایبر سمنت برد مورد توجه قرار می گیرد.البته همین منافذی که باعث رنگ پذیری ورق های فایبر سمنت برد می شوند، بسیار جرم گیر هستند که خود از نکات منفی آن است
درای وال فایبرسمنت چیست
دیوار سبک با سازه گالوانیزه استاد و رانر که بعنوان پادتیشن در دیوارهای داخلی و با استفاده از عایق پشم سنگ یا عایق پلی اورتان ، داخل استادها برای دیوارهای خارجی با ضخامت مورد نظر به صورت خشک ، بدون درز و فاقد هرگونه نیاز به مصالح سنتی یا ملات ، مورد استفاده قرار میگیرد .
اجزای تشکیل دهنده درای وال فایبر سمنت برد کنامیت
۱) زیر سازی دیوار های خارجی همراه با پروفیل گالوانیزه استاد و رانر که به سقف و کف ساختمان متصل می گردد .
۲) نصب پانل فایبر سمنت توسط پیچ مخصوص بالدار فایبر سمنت برد به سازه گالوانیزه متصل میگردد.
۳)برای اجرای طرح های برجسته ، برای احداث زیر سازی جهت انتقال نیروهای جانبی و جرم نمای فایبر سمنت برد به سازه اصلی و اسکلت ساختمان
 
نمای خلاقانه با فایبرسمنت کنامیت
ترکیب فایبرسمنت با دیگر متریال
شما می توانید در ساخت و طراحی ساختمان از نمای فایبرسمنت برد به همراه چوب و سنگ و شیشه نیز بهره ببرید . فایبرسمنت امکان ترکیب با مواد و مصاله دیگر را برای شما ایجاد می کند تا نما و ظاهری شکیل تر به ساختمان های خود بدهید. این نوع استفاده از متریال در نما علاوه بر کمک به هماهنگی وزن و محاسبات معماری، مقاومت در برابر آب و هوا های مختلف را نیز در نمای ساختمان فراهم می سازد.
استفاده از نمای خلاقانه با فایبر سمنت کنامیت
چه مکان هایی از ساختمان برای پوش با فایبر سمنت مناسب اند:
دیوار های بیرونی
دیوار های داخلی
شیروانی ها
طاق ها
برخی خصوصیت های فایبر سمنت ها(مثلا مقابله با اشعه فرابنفش یا مقاومت در برابر انجماد و رطوبت) شرایط ویژه ای را می طلبد و باید به صورت سفارشی تولید شود.سایز قطعات مورد استفاده در کاربرد و دوام آن موثر است. اگر قرار است دور پنجره ها را بپوشانید یا ساختمان شما دارای قوس و خمیدگی است آن را در استفاده و سفارش قطعات در نظر بگیرید. ترجیحا از قطعات استاندارد استفاده کنید.از آنجایی که ماده ی اصلی در تولید فایبر سمنت برد سیمان است به خودی خود مقاومت خوبی در برابر رطوبت،‌گرما و پوسیدگی دارد. اما با توجه به کاربردتان توصیه می شود به آن عایق های حرارتی اضافه کنید.
نمای خلاقانه با فایبرسمنت کنامیت
 فایبرسمنت رنگی
  همانطور که در مطالب قبل بارها گفته شد ، فایبرسمنت صفحات پیش ساخته ای است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این صفحات به دلیل سبکی و قیمت مناسبی که دارند ، مورد توجه بسیاری از افرادی که در حوزه ساختمان سازی فعالیت می کنند قرار گرفته است . فایبرسمنت رنگی دارای تنوع بسیاری می باشد و در تمامی قسمتهای ساختمان می توان از آن استفاده نمود .
نمای خلاقانه با فایبرسمنت کنامیت
مزیت استفاده از فایبر سمنت برد در ساختمان
فایبر سمنت برد دوام بسیار بالایی دارد علاوه بر وزن مخصوص پایین از مقاوت خمشی و فشار بالایی برخوردار بوده و همچنین فایبر سمنت برد انعطاف پذیری منحصر به فردی داشته باشد و ضمن حفظ حق منابع طبیعی باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری نیز میگردد.
فایبر سمنت برد سطح ایمنی بالایی دارد و در مقابل مصالح سنتی و قدیمی که از وزن نسیبی بالایی برخوردار هستند بسیار سبک تر می باشد و به همین علت ضریب ایمنی ساختمان مخصوصا در برابر زلزله می باشد و توانایی بسیار بالایی از نظر میزان مقاومت طبیعی از جمله قرار گرفتن در معرض آتش دارد.
فایبر سمنت برد نصب بسیار سریعی و آسانی دارد. نصب خشک فایبر سمنت برد باعث شده که در مصرف آب صرفه جویی شود و همینطور با توجه به انعطاف پذیری بالا و قابلیت انحنای خود در دنیای معماری زیبایی های خاص را به نمایش می گذارد.
با توجه به اینکه پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) سطح بسیار صافی دارند، بعد از نصب می توان بدون اجرای نازک کاری اقدام به رنگ آمیزی سطح پنل و یا اجرای کاغذ دیواری و یا هرگونه روکش PVC و ورق HPLبر روی سطح
نمای خلاقانه با فایبرسمنت کنامیت
نقاط قوت و ضعف انواع نما
چوب طبیعی به منزل شما یک نمای کلاسیک می دهد. این نوع نما علاوه بر زیبایی، کیفیت خوبی نیز دارد که این موضوع اجازه می دهد به راحتی با محیط اطراف هماهنگ شود. در حال حاضر محصولات چوب طبیعی که از کشورهای اروپایی وارد میشوند  کیفیت بالایی دارند و در تمام شرایط اب و هوایی کاملا مقاوم هستند و برای تهیه نوع مرغوب آن باید هزینه بالایی پرداخت.
نقطه ضعف این محصول، این است که بیشتر  از انواع دیگر به رنگ آمیزی مجدد نیاز دارند خصوصا در مناطقی که هوا رطوبت کمی دار
شرکت تولید کننده و صادر کننده فایبر سمنت برد در ایران
واحد تحقیق و توسعه شرکت رزین چوب راش موفق به تولید محصول جدیدی به نام کنامیت ( فایبر سمنت برد ) گردیده است.هدف از تولید صنعتی پانل سیمان الیافی در جهت صنعتی سازی ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتی می باشد که باعث حذف کارهای اضافی شده و موجب سبک سازی ساختمان می گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فایبرسمنت برد با ما تماس بگیرید


برچسب: فایبرسمنت برد، فایبرسمنت، فایبرسمنت رنگی، تولید فایبرسمنت برد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۵:۱۰ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

نورپردازی باغ عمودی

باغ عمودی یا دیوار سبز یکی از زیباترین و زنده ترین طرح هایی است که برای زیبا سازی نمای ساختمان به کار می رود. هنگامی که از باغ عمودی در داخل ساختمان استفاده می شود. دسترسی گیاهان باغ عمودی به نور طبیعی امکان پذیر نیست. در حالی که که نور برای زنده ماندن گیاهان حیاتی است. از طرف دیگر ایجاد نورپردازی برای دیوار سبز منجر به زیباتر دیده شدن آن نیز می شود. بنابراین ایجاد نور و روشنایی مناسب برای دیوار سبز اهمیت دارد و باید آن را مورد توجه قرار داد.  در ادامه در مورد نورپردازی باغ عمودی بیشتر توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.


باغ عمودی را بهتر بشناسیم.


باغ عمودی پوششی سبز رنگ از گیاهان است که جلوه ای سرزنده به ساختمان و نمای آن می بخشد. مسلماً دیواری که با گیاهان سبز پوشیده شده در مقایسه با دیواری که از مصالح سرد و خشن ساخته شده، حسی از حیات و زندگی را به شما منتقل می کند. در هر منطقه جغرافیایی با توجه به شرایط آب و هوایی و گیاهان مخصوص آن منطقه می توان منظره ای زیبا و زنده در طول سال ایجاد کرد.

گیاهان دیوار سبز نقش مهمی در پاکسازی هوا ایفا می کنند، از این رو طراحی و اجرای دیوار سبز یکی از بهترین راهکارهای کاهش آلودگی هوا در شهرها می باشد. علاوه بر آن گل ها و گیاهان بر روحیه افراد نیز تاثیرگذار هستند و حسی از آرامش و رهایی از دغدغه های روزمره به آن ها منتقل می کنند. دیوار سبز راحت ترین و در عین حال بهترین گزینه برای نمای ساختمان محسوب می شود و طرفداران زیادی دارد.

نورپردازی باغ عمودی چه اهمیتی دارد؟


همانطور که گفته شد باغ عمودی از انواع مختلف گیاهان پوشیده شده است. گیاهان موجودات زنده‌ای هستند که برای زنده ماندن به آب، دی‌اکسید کربن و نور نیاز دارند. گیاهان خودشان می‌توانند دی‌اکسید کربن موجود در هوا را بگیرند اما باید زمان مناسب آبیاری گیاه برای زنده ماندن را به خاطر داشته باشیم.

ایجاد روشنایی و نور مناسب برای زنده ماندن گیاه در محیط‌های داخلی نیز، یک موضوع ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد. نور مواد غذایی لازم برای رشد گیاه را تأمین می‌کند. گیاهان بدون نور کافی ضعیف می‌شوند، رنگ خود را از دست می‌دهند و رشد آن‌ها متوقف خواهد شد. گیاهان ناسالم جذاب نیستند. علاوه بر این نورپردازی نقش مهمی در زیباتر دیده شدن باغ عمودی دارد.

نورپردازی باغ عمودی به چه صورت انجام می شود؟


در مناطقی که نور طبیعی وجود ندارد به ‌ویژه در داخل ساختمان، ضروری است که نور و طیف رنگی مناسب برای رشد گیاهان را به‌ صورت مصنوعی در باغ عمودی ایجاد کنیم. چراغ‌های LED برای تأمین نور باغبانی، به‌ویژه در فصل رشد میوه‌ها و سبزیجات، مورداستفاده قرار می‌گیرند در چنین شرایطی استفاده از نور سفید مشکل ‌ساز نخواهد بود.

 طیف رنگی نور چراغ‌های LED برای رشد بهینه طراحی‌شده است. باغ عمودی به‌عنوان یک نمای تزیینی در داخل ساختمان استفاده می‌شود، بنابراین زمانی که به یک طیف نور گسترده برای جذاب‌تر جلوه دادن باغ عمودی نیاز باشد، باید به شیوه‌ای متفاوت رفتار کرد. در بحث نورپردازی باغ عمودی توجه به موارد زیر به بهتر شدن روند کارمان کمک می کند:

۱- نور مناسب و کافی برای نورپردازی باغ عمودی


کافی نبودن نور و نامناسب بودن آن، شایع‌ترین علت از بین رفتن باغ عمودی است. کمبود نور منجر به تولید گیاه ناسالم خواهد شد زیرا با کمبود نور آب توسط گیاه جذب نمی‌شود. ازآنجایی‌ که گیاه بدون نور، نوشیدن را متوقف می‌کند لذا آب اضافی در خاک جمع شده و محیط سمی ایجاد می‌کند. این خاک مرطوب رشد گیاهان را کاهش داده و باعث پوسیدگی ریشه می‌شود.

 همچنین این محیط برای رشد حشرات و کپک‌ها بسیار حاصلخیز می‌باشد که می‌تواند مشکلات بیشتری را در آینده ایجاد کند. گیاهان با دریافت نور زیاد می‌توانند خشک شوند، نقاط رشد بیشتری تولید کنند، به دلیل تخریب کلروفیل سفید شوند و یا نشانه‌های دیگری در آن‌ها ظاهر شود. سلامت گیاهان با ۱۲ تا ۲۰ ساعت نور تضمین خواهد بود و معمولاً با ۲۴ ساعت نور در هفت روز هفته سالم نخواهند ماند. بیشتر گیاهان حداقل در چند ساعت از شبانه‌روز به تاریکی نیاز دارند.

۲- شدت نور مورد نیاز برای نورپردازی باغ عمودی
به مقدار نور یا میزان روشنایی که توسط منبع نور منتشر می‌شود شدت نور می‌گویند. شدت نور به‌وسیله دستگاه نورسنج قابل‌ا ندازه‌گیری می‌باشد که درون کتابچه‌های راهنما میزان شدت نور موردنیاز برای هر نوع گیاه وجود دارد اگرچه می‌توان برای اندازه‌گیری شدت نور موردنیاز برای باغ عمودی از نورسنج استفاده کنیم اما این ابزارها اطلاعاتی در مورد نحوه پاسخ گیاه به این میزان نور نخواهند داد.

تولید نور زیاد در محیط داخلی ساختمان بسیار دشوار است، اما گیاهان به نور بیشتر، بهتر پاسخ می‌دهند و نرخ رشد آن‌ها به افزایش سطح نور بستگی دارد. گیاهان می‌توانند با شدت نوری برابر ۵۰۰ لوکس زندگی کنند اما این مقدار، حداقل میزان نور موردنیاز برای بقای آن‌ها می‌باشد و برای زنده ماندن آن‌ها باید نور بیشتری تولید شود. برای افزایش میزان شدت نور باید تعداد وسایل نوری یا تعداد لامپ‌ها را افزایش دهید.

۳- کیفیت نور موردنیاز برای رشد گیاه در باغ عمودی
کیفیت نور برای رشد گیاه ضروری است.  نوری که توسط چشم انسان دیده می‌شود در طیف رنگی سبز و زرد می‌باشد لذا برای محاسبه کیفیت نور بیشتر به این طیف‌ها توجه می‌شود و مشارکت نور قرمز و آبی کاهش می‌یابد، در این صورت میزان شدت نور به‌ طور خاص به دید انسان مربوط می‌شود و لزوماً به نور گیاهان ارتباط ندارد. اما نور دیده شده توسط گیاهان به عمل فتوسنتز بستگی دارد که با جذب نور توسط رنگ‌دانه‌های کلروفیل در برگ گیاهان انجام می‌شود.

با اندازه‌گیری میزان فتوسنتز در طول‌موج‌های مختلف می‌توان دریافت که بهترین رنگ‌ها برای رشد گیاهان کدم‌اند. نورهایی با طیف رنگی آبی و قرمز تأثیر مثبتی بر فتوسنتز می‌گذارند لذا گیاهان به جذب این نورها تکیه می‌کنند. طول‌موج‌های آبی و قرمز برای تولید فتوسنتز، کلروفیل و درنهایت رشد گیاه بسیار حیاتی می‌باشند. علم سنتی بیان می‌کند که گیاهان غیر گل‌دار نور آبی را ترجیح می‌دهند زیرا که سبب رشد برگ‌های آن می‌شوند و گیاهان گل‌دار نور قرمز را ترجیح می‌دهند و با جذب نور قرمز شکوفه و گل می‌دهند.

گیاهان مختلف در ساعت‌های مختلف روز به نور نیاز دارند. نمی‌توان با روشن نگه‌داشتن لامپ‌هایی با نور ضعیف‌تر در ساعات بیشتری از روز میزان نور موردنیاز برای رشد گیاه را تأمین کرد.

۴- لامپ‌هایی با نور مناسب برای باغ عمودی انتخاب کنید.
لامپ با نور مناسب لامپی است که نوری با شدت و کیفیت مناسب را ارائه دهد. بعضی از لامپ‌ها مانند هالوژن برای گیاهان مناسب نمی‌باشند زیرا نور قرمز و مادون‌قرمز زیادی را منتشر می‌کنند. گیاهان به چراغ‌هایی با طیف آبی و قرمز نیاز دارند تا بتوانند عمل فتوسنتز را انجام دهند، بنابراین باید از لامپ‌هایی در باغ عمودی استفاده کنید که طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را در خود داشته باشد. بعضی از لامپ‌های فلورسانت، متال هالید و چراغ‌های LED برای استفاده در باغ عمودی بسیار عالی می‌باشد لذا باید انتخاب درستی داشته باشید.

داشتن درک درستی از طیف رنگی لامپ‌ها، می‌تواند در انتخاب طیف مناسب برای گیاه، بسیار کمک‌کننده باشد. توصیه می‌شود که از لامپ‌های سفید و متال هالید استفاده شود زیرا برای اکثر پروژه‌های باغ عمودی مناسب بوده‌اند. باید توجه داشت که هر لامپ امتیاز خاصی در مصرف انرژی، میزان نور خروجی، دمای نور و شاخص رنگی نور دارد. از آنجایی ‌که می‌خواهید گیاهان جذاب دیده شوند و رنگ‌های طبیعی خود را به نمایش بگذارند، بنابراین شاخص رنگی نور مهم است.

سخن آخر:
هدف اصلی نورپردازی باغ عمودی در محیط داخلی ساختمان این است که نوری با طیف رنگی مناسب برای عمل فتوسنتز گیاهان ایجاد کرد تا درصورتی‌که نور طبیعی در دسترس نبود بتوان از نور مصنوعی برای رشد گیاهان باغ عمودی استفاده کرد. چگونگی اندازه‌گیری شدت نور، کیفیت نور و نحوه‌ی انتخاب لامپ‌های مناسب برای نصب بروی باغ عمودی، از مفاهیم پایه در نورپردازی باغ عمودی می باشند.

طراحی دیوار سبز با سبز نما
ما متخصصان باغبانی عمودی هستیم. این باغ‌ها که در اصطلاح معماری به آن‌ها باغ عمودی یا دیوار سبز گفته می‌شود در اطراف و اکناف مجتمع‌های مسکونی و تجاری بزرگ کاشته می‌شوند و نمایی متفاوت و جذاب به آسمانخراش‌ها  می‌دهند. این سیستم رشد، گیاهان را بدون نیاز به سرمایه گذاری در آب و نگهداری به طور منظم تشویق می کند. ما عمیقاً برای سؤالات شما ارزش قائلیم و سعی می کنیم به بهترین شکل ممکن به سؤالات شما پاسخ دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی باغ عمودی با ما تماس بگیرید. می توانید برای مشاهده ی طرح های دیوار سبز به سایت شرکت سبز نما www.sabznama.com نیز مراجعه کنید.


برچسب: باغ عمودی، دیوار سبز، طراحی دیوار باغ، طراحی باغ عمودی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۳:۳۲ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

فرآیند تولید فیلتر هوا

فیلتر هوا یک قطعه ای در خودرو است که عهده دار تصفیه هوای وارده به موتور خودرو به منظور ترکیب با سوخت و احتراق آن می باشد.
فیلترها عموماً دارای صفحه ای کاغذی هستند که آغشته به برخی مواد شیمیایی مومی شکل شده اند.
این فیلترها در مسیر گذر هوا از محیط به موتور خودرو قرار داده می شود، به طوری که در هنگام عبور هوا از آن، کلیه گرد و خاک ها ، غبار معلق آب، دود و غیره گرفته شده و هوای تمیز وارد موتور می گردد.
هر آنچه در مورد فیلترهوا باید بدانید
فیلتر هوا یک قطعه مصرفی در خودرو است و علت آن این است که به مرور گرد و خاک، دوده و دیگر اجرام معلق در هوا روی فیلتر رسوب کرده و سبب کاهش و در نهایت از بین بردن قدرت تصفیه فیلتر می شود و در این زمان است که عمر سرویس دهی فیلتر به پایان رسیده و دیگر زمان تعویض فیلتر هوا فرا می رسد و شما بایدبرای محافظت ازموتور خوردرو فیلتر هوا را تعویض کنید.

عمر سرویس دهی فیلتر کاملاً بستگی به میزان کارکرد خودرو دارد. لازم به ذکر است که کلیه خودروها بدون استثناء از فیلتر هوا استفاده می نمایند و به عبارت دیگر هیچ خودرویی بدون فیلتر هوا یافت نمی شود.

فیلترهای هوا علاوه بر خودرو در سایر موتورهای احتراقی نیز کاربرد دارند. موتورهای مورد استفاده در کشاورزی ، موتورهای مورد استفاده در صنعت، قایق ها، سمپاش ها، ژنراتور برق، لیفتراک ها، جرثقیل ها و … که از موتور احتراقی (بنزینی ، گازوئیلی ، گازی) استفاده می نمایند نیز از فیلترهای هوا استفاده می کنند.

 

انواع فیلتر هوا
فیلترهوا برای خودروهای سبک
فیلتر هوا برای خودروهای سنگین
فیلترهوا برای خودروهای صنعتی
فیلترهای هوا برای مصارف خاص
ماهیت کار و عملکرد هر چهار گروه فیلتر با همدیگر یکسان است و آنچه که سبب تفکیک آن ها می گردد ساختمان فیلتر، روش تولید و ابعاد ظاهری آن ها می باشد.

روند تولیدفیلتر هوا به چه صورت می باشد
آماده سازی مواد اولیه پلیمری ( رزین )
پلیمر ( رزین ) مورد استفاده در فیلتر، از ترکیب چند ماده پلاستیکی حاصل میشود. این مواد به طور دقیق توزین و در داخل ماشین تزریق قرار داده میشوند. اضافه کردن رنگ یکی دیگر ازمراحل فرایند آماده سازی مواد اولیه محسوب می گردد.

برش کاغذ به اندازه مورد نیاز
هر فیلتر بر حسب اندازه و ابعاد آن ، نیازمند مقدار مشخصی کاغذ میباشد. لذا ابتدا کاغذ به اندازه مناسب فیلتر برش و آماده می شود.

فرم دهی کاغذ به شکل کنگره
عامل اصلی در تصفیه هوا به وسیله فیلترها، نوعی کاغذ آغشته به مواد شیمیایی چرب می باشد. به طوری که هوا در هنگام عبور از منفذهای بسیار ریز کاغذ، کلیه ناخالصی ها و آلودگی ها به وسیله این کاغذ جذب شده و هوای تمیز از آن عبور و وارد موتور خودرو میشود. در زمان ساخت فیلتر به منظور افزایش ظرفیت و طول مدت کار فیلتر، لازم است سطح مناسبی از کاغذ تهیه و در فیلتر استفاده شود.

از طرف دیگر اندازه فیزیکی فیلتر باید در حدی تهیه شود که با توجه به محدودیت فضا در روی موتور، امکان استفاده از آن فراهم گردد. لذا با توجه به عوامل فوق الذکر، کاغذ مورد استفاده به شکل کنگرهای شکل داده شده و پس از برش و تعیین اندازه دقیق، در داخل فیلتر مونتاژ میگردد. این عملیات به وسیله ماشین مخصوص صورت می گیرد.

فرم دهی کاغذ کنگره شده به شکل رول
کاغذ کنگره شده به شکل رول (شکل نهایی فیلتر) تبدیل و در داخل قالب تزریق پلاستیک قرار داده میشود. لازم به ذکر است که قالب فوقالذکر متفاوت از قالب های مورد استفاده در ماشینهای تزریق پلاستیک است. عملیات فرمدهی و قرار دادن کاغذ در داخل قالب به دو شکل اتوماتیک و دستی صورت می گیرد که در طرح حاضر شکل دستی آن مورد نظر است. تزریق مواد پلیمری در قسمت فوقانی و تحتانی کاغذ صورت می گیرد.

کنگره و رول شده
قسمت فوقانی و تحتانی هر فیلتر را دو قطعه پلاستیکی تشکیل داده است که این قطعات علاوه بر ایجاد سازه فیلتر، قطعه نگهدارنده کاغذ رول شده نیز می باشد. این قطعات به طور کامل به کاغذ چسبیده و مانع باز شدن کاغذ می شوند. شیوه تولید این قطعات بدین صورت است که مواد پلاستیکی مایع (رزین) روی قسمت فوقانی و تحتانی کاغذ رول شده تزریق و فیلتر آماده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید فیلتر هوا با ما تماس بگیرید


برچسب: فیلتر هوا، خرید فیلتر هوا، تولید فیلتر هوا، انواع فیلتر هوا، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۱:۵۳ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

نحوه ی رنگ آمیزی فایبر سمنت برد

فایبر سمنت برد محصولی منحصر به فرد که در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد . این محصول با توجه به قابلیت رنگ پذیری گزینه مناسبی جهت طراحی انواع نماها و پوشش های داخلی ساختمان است . از لحاظ زیبایی و مشخصات بصری رنگ آمیزی نقش موثری در پوشش اجرا شده توسط فایبر سمنت برد دارد . که با اعمال طیف گسترده ایی از رنگ ها می توان موجب افزایش زیبایی ظاهری نمای ساختمان شد. در ادامه به موضوع رنگ آمیزی فایبر سمنت برد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
رنگ آمیزی فایبر سمنت برد به چه صورتی انجام می شود؟
تفاوت خاصی بین رنگ آمیزی فایبرسمنت برد و دیوارهای معمولی وجود ندارد . فقط در زمان رنگ زدن باید یک سری نکات را رعایت کنید تا به بهتر شدن کارتان کمک کند . زمانی که می خواهید شروع به رنگ آمیزی فایبر سمنت برد کنید. بایستی سطح نما را از گرد و غبار و یا احیانا لکه های گچ و سیمان به خوبی تمیز کرد . پس از تمیز کردن سطح بایستی محل درز ها و تقاطع ها گوشه ای خارجی و داخلی و دور پنجره ها و محل تقاطع فلاشینگ ها با چسب پلی اورتان درزبندی شود . همچنین در محل های درز بین دو پنل که به عنوان درز انساط قرار داده شده بایستی تزریق چسب انجام شود . همچنین در پوشش هایی که از فایبر سمنت برد ساده استفاده می شود بایستی بر روی گل پیچ ها نیز عملیات بتونه کاری استفاده نمود .

نحوه اجرا و بستن صحیح پیچها و دفن شدن کامل گل پیچ از موارد حائز اهمیت در این مورد است که با استفاده از پیچ مخصوص فایبر سمنت برد به راحتی قابل اجراست . پس از اجرای بتونه و چسب پلی اورتان و اعمال سمباده زنی بر روی آنها با استفاده از پرایمر های مخصوص سطح فایبر سمنت برد را به صورت کامل پوشش می دهیم . اجرای پرایمر به دلیل نفوذ در بافت و ایجاد یک فیلم مستحکم در چسبندگی و مقاومت رنگ نهایی تاثیر بسیار مثبتی دارد . پس از اجرای پرایمر سطح آماده ی اجرا رنگ نهایی می باشد . رنگ نهایی می تواند از نوع Coating  معمولی یا Texture  باشد . رنگ های تکسنچر دارای ضخامت بوده و در مقابل ترک نیز مقاوم هستند .

لوازم مورد نیاز برای رنگ آمیزی فایبر سمنت برد
برای رنگ زدن فایبر سمنت برد باید یک سری ابزار استفاده شود، که یک نقاش حرفه ای همه ی آن ها را دارد. به کمک فرچه یا غلطک و اسباب و لوازم اولیه ی نقاشی می توانید این کار را انجام دهید .

چگونه رنگ فایبر سمنت برد را تغییر دهیم؟
شاید دوست داشته باشید رنگ فایبرسمنت برد را به رنگ های دیگری درآورید . اگر این فایبر سمنت برد دارای رنگ روشنی است و می خواهید آن را به رنگ قهوه ای تیره درآورید ، بدون شک ایجاد یک رنگ قهوه ای به صورت یک باره روی آن نمی تواند خیلی کار جالبی باشد . در این موارد معمولاً ابتدا یک زیر سازی به کمک رنگ های معمولی بر روی سمنت برد قرار داده می شود و طی چند مرحله رنگ رزی ، به مرور تن رنگ را به سمت رنگ مورد نظر متمایل کرده تا اگر خراشی بر روی رنگ افتاد رنگ زیرین خیلی تغییرات شدید را نشان ندهد .

در مواردی که رنگ تیره به رنگ روشن تغییر داده می شود نیز همین امر باید مورد توجه قرار گیرد و مرحله به مرحله این کار انجام گیرد . البته رنگ زیرین باید کمی خشک شده باشد که رنگ رویی را بر آن قرار دهید .

چه رنگ هایی را می توان بر روی فایبر سمنت برد استفاده کرد؟
انتخاب رنگ به سلیقه ی افراد بستگی دارد. می توانید بر اساس نیاز و سلیقه ی مشتری رنگ را انتخاب و اجرا کنید و در ضمن خودتان هم بسته به تجربه هایی که دارید مشاوره های لازم را برای بهتر شدن نتیجه ی کار ارائه دهید .

در گذشته بیشتر رنگ های سرد مانند سفید ، خاکستری ، آبی کمرنگ و مواردی از این قبیل به کار می رفتند . امروزه هر رنگی در فضای منزل به کار گرفته می شود . و بر اساس دکوراسیون و تغییراتی که در طراحی داخلی ایجاد می شود رنگ هایی مانند زرد ، قرمز و مواردی این چنینی نیز به کار می رود . ولی متداول ترین رنگ هایی که امروزه در فضای داخلی منازل استفاده می شود و بیشترین طرفدار را دارد ، رنگ های طرح چوب، قهوه ای ، کرم و رنگ های نزدیک به این ها است .

فواید قابلیت رنگ پذیری فایبر سمنت برد چیست ؟
فایبر سمنت برد دارای قابلیت رنگ پذیری می باشد . شاید این قابلیت را بتوان یک مزیت بسیار خوب برای این مصالح دانست ، چرا که با کمک آن می توان تمامی سلیقه ها را راضی نگه داشت . از فواید رنگ آمیزی فایبر سمنت برد:

۱-به مشتری این امکان را می دهد که طرح مورد نظر خود را انتخاب کند.
معمولاً رنگ های مختلفی بر روی این پانل ها در کارخانه ی تولیدی قرار داده می شود . رنگ های سفید ، کرم ، طرح چوب ، قهوه ای تیره و مواردی از این قبیل را می توان در پانل های آماده ی فایبر سمنت برد دید ، اما گاهی اوقات مشتریان برای این که بتوانند طرح مورد نظر خود را داشته باشند از رنگ زدن این سمنت بردها استقبال می کنند .

۲-رنگ زدن این مصالح مقاومت آنها را در برابر رطوبت و جانداران بالا می برد.
رنگ زدن این مصالح مقاومت آن ها را در برابر رطوبت و جانداران بالا می برد . هر چند مشکلی در این موارد وجود ندارد و این صفحات سیمانی خود به خوبی مقاومت دارند ولی این کار به افزایش کارایی آن ها کمک می کند .

۳-ایجاد طرح های زیباتر و متنوع تر
انواع فایبر سمنت برد با طرح های مختلف وجود دارد که انتخاب آنها بستگی به سلیقه ی فردی دارد.  مصالح ساختمانی می تواند بیشترین بازار خرید و فروش را از آن خود کند که بتواند سلیقه های بیشتری را ارضا کند . هنگامی که یک مصالح قابلیت رنگ پذیری دارد ، بدون شک می توان به کمک رنگ های مختلف طرح های زیباتری را با آن رقم زد و به هر رنگی آن را درآورد و طرح های زیباتری را ایجاد کرد .

۴-تغییر در رنگ متناسب با طراحی داخلی و دکوراسیون منزل
با توجه به این که فایبر سمنت برد در بخش های مختلف ساختمان به خصوص نما و طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرد ، رنگ پذیر بودن آن بیشتر مهم می شود و می توان بعد از گذشت یک دوره ی زمانی با رنگ زدن آن، همزمان با تغییر دکوراسیون منزل ، زیبایی و هم سانی را در طراحی داخلی و دکوراسیون منزل به نحو احسن اجرا کرد .

شرکت نوین آراد تولید کننده فایبر سمنت برد
محصولات فایبر سمنت برد نوین آراد را با اعتماد خریداری کنید از این رو که می دانید بهترین را انتخاب کرده اید. محصولات ما ضمانت جوان ماندن ساختمان و عمر یک انسان را تضمین میکنند و با خرید فایبر سمنت برد خانه خود را بهتر نگه دارید و از مشکلات معمول ساختمان با مصالح سنتی آسوده بمانید و خانه شما از همه نظر عالی تر به نظر می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فایبر سمنت برد با ما تماس بگیرید. شما می توانید به ادرس سایت www.novinarad.com نیز مراجعه کنید.


برچسب: فایبرسمنت برد، فایبرسمنت، رنگ امیزی فایبرسمنت برد، فایبرسمنت برد مناسب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۰:۴۸ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

با اجرای پله چوبی طبیعت را به خانه هدیه خواهید داد

نرده و راه پله چوبی یکی از بهترین عناصر برای گرما بخشیدن و ایجاد فضایی مثبت در خانه است. با اجرای پله چوبی طبیعت را به خانه هدیه خواهید داد و هیچ گاه از داشتن پله چوبی خسته نخواهید شد.در این نوشته ایده هایی برای پوشش پله داخل ساختمان و حتی بین طبقه ها با استفاده از پله و نرده چوبی برای شما گردآوری کرده ایم. با اسپرلوس دکور همراه باشید.
 ساخت پله و حفاظ
در فصل زمستان پله چوبی مانند پله های سنگی سرد و بی روح نخواهد بود به همین خاطر است که در بیشتر ساختمان های دوبلکس برای پوشش پله ها، از چوب استفاده می شود.معمولا نرده هایی که در ساخت پله های چوبی به کار برده می شوند، خراطی می شوند و امکان سفارش طرح های مختلفی از نرده خراطی شده توسط شما وجود دارد. حتی امروزه با ورود دستگاه های cnc اجرای هرگونه طرح بر روی نرده و ستون امکان پذیر هست.
اگر به دنبال اجرای ایده های خاص و متنوع از پله چوبی در داخل یا بیرون ساختمان هستید، ما در اسپرلوس دکور ایده های متنوع، جدید و زیبایی را گردآوری کرده ایم و همیشه شما عزیزان را به روز نگه خواهیم داشت.

طراحی ، اجرا و ساخت انواع محصولات چوبی
مجموعه اسپرلوس دکور با سالها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما اجرا کند. برای سفارش و ساخت محصولاتی که در سایت می بینید، با ما تماس بگیرید.
یکی از ویژگی های اسپرلوس دکور این است که می توانید طرح ها را با رنگ بندی مختلف و همچنین در سایز و ابعاد اختصاصی خودتان سفارش دهید.
شماره تماس جهت ثبت سفارش ساخت و خرید :

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹

مجموعه اسپرلوس دکوربا سالها تجربه در  طراحی و ساخت  دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت  برای شما اجرا کند.
برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.
همچنین در حال حاضر انواعتی وی ست، میز ناهارخوری، کتابخانه، میز مدیریتی، کمد و قفسهو تخت خوابدر اسپرلوس دکور طراحی و ساخته می شود.


برچسب: ساخت نرده و راه پله چوبی، ساخت پله و حفاظ، اسپرلوس دکور،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۹:۰۰ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

هر آنچه در مورد تشک مسافرتی باید بدانید.

هنگامی که در سفر هستید شاید نتوانید در یک جای مناسب بخوابید و یک خواب راحت داشته باشید اما تشک های مسافرتی این امکان را به شما می دهد که در سفرتان خواب راحتی داشته باشید. این تشک ها به راحتی خواب حمل بوده و جای زیادی نمی گیرند، علاوه بر این قیمت این تشک مقرون به صرفه است، که موجب شده است نقش پر رنگی در میان کالاهای خواب داشته باشد. در ادامه در مورد این تشک ها بیشتر توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

تشک مسافرتی چیست؟

تشک‌های مسافرتی از انواع تشک های طبی هستند، و بسیار سبک هستند. وزن تشک مسافرتی تقریباً 2 کیلوگرم بوده و  به‌راحتی جمع می‌شوند همچنین جای زیادی را نمی گیرد. و بیشتر آنها دارای ابعاد 200 سانتی‌متر در 90 سانتی‌متر است که از ضخامت آن‌ها از کم شروع ‌شده و بعضی از آن‌ها تا 10 سانتی‌متر هم ضخامت دارند.

اغلب تشک‌های مسافرتی از پارچه‌های ضد حساسیت درست ‌شده‌اند و دارای خاصیت ضد رطوبت نیز می‌باشند. این تشک‌ها را به‌راحتی می‌توان شست و در معرض آفتاب قرار داد. پارچه تشک‌های مسافرتی از الیاف باکیفیت و قابل شستشو تهیه ‌شده است و بسیار با دوام هستند. این تشک‌ها همگی به همراه کاور یا روپوش مخصوص خود تحویل داده می‌شود و شما می‌توانید از نظامت و تمیزی آن اطمینان خاطر داشته باشید. این تشک ها در هنگام استراحت از ستون فقرات شما محافظت می‌کنند و در جلوگیری از ابتلا به کمردرد نیز نقش دارند.

انواع تشک مسافرتی

1- تشک‌های مسافرتی دو نفره

به طور کلی تشک‌های مسافرتی در نوع یک نفره تولید و عرضه می‌گردد. البته تشک‌های مسافرتی به صورت دو نفره نیز در بازار وجود دارند. این تشک ها به دلیل فضای زیادی که اشغال می‌کنند نسبت به تشک‌های تک نفره از محبوبیت کمتری برخوردار هستند.

2- تشک‌های مسافرتی هوشمند

بعضی از برندهای معروف به تازگی اقدام به تولید تشک‌های هوشمند کرده‌اند. در این تشک‌ها قابلیت تنظیم دما وجود دارد به گونه‌ای که شما می‌توانید این تشک‌ها را به برق وصل کنید و دمای آن را تنظیم کنید. برخی دیگر از تشک‌های مسافرتی دارای ماساژور هستند. وجود ماساژور در این تشک‌ها باعث می‌شود تا از دردهای عضلانی ناشی از خستگی زیاد جلوگیری شود. همچنین در بیمارانی که قدرت حرکتی چندانی ندارند از ابتلا به زخم بستر جلوگیری می‌شود.

تشک مسافرتی در چه مواردی کاربرد دارد؟

به دلیل قابل‌حمل بودن این نوع از تشک‌ها، می‌توان از آن‌ها در سفر استفاده کرد.
به این نوع از تشک‌ها، تشک مهمان نیز گفته می‌شوند و می‌توانند برای مهمان بسیار مناسب و ایده آل باشند.
قابل استفاده در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها
برای استفاده شخصی در منزل یا محل کار
مورد استفاده برای کسانی که مشکل یا بیماری دارند و نمی‌توانند روی تشک عادی بخوابند.
افرادی که تشک‌های سفتی دارند می‌توانند این تشک‌ها را بر روی تشک اصلی خود قرار دهند.
مناسب برای کوهنوردانی که می‌خواهند  شب را در طبیعت بگذرانند.
مزایای تشک مسافرتی چیست؟

از ویژگی های تشک سفری قابلیت حمل، سبک بودن و حجم کم می‌باشد.
این تشک‌ها ضد حساسیت بوده و مشکلی برای پوست و موی شما ایجاد نمی‌کنند.
تشک‌های مسافرتی سبک هستند و شما می‌توانید از آن‌ها با خیال راحت در سفر استفاده کنید.
 تشک‌های مسافرتی ضد رطوبت می‌باشد.
تشک‌های مسافرتی جای کمی را اشغال نموده و مشکلاتی نظیر کمبود فضا را پیش نخواهد آورد.
برای استفاده افراد در هر سن و وزنی مناسب هستند.
مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی دارند.
قابل شستشو هستند.
قیمت تشک مسافرتی به چه عواملی بستگی دارد؟

امروزه تشک‌های مسافرتی توسط برندهای معتبر تولید تشک خوشخواب عرضه می‌شوند. اغلب این تشک‌ها بسیار به‌ صرفه و اقتصادی بوده و به همین علت مشتریان بیشتری نسبت به سایر تشک‌ها دارند. قیمت این تشک‌ها اغلب رابطه مستقیمی با جنس و کیفیت آن دارد به این صورت که هر چه جنس و الیاف به‌ کار رفته در یک تشک مرغوب‌تر باشد به همان میزان قیمت آن نیز نسبت به سایر تشک ‌ها بیشتر خواهد بود. رنگ و مدل این نوع از تشک‌ها نیز در قیمت آن ‌ها تاثیرگذار است.

نگه داری از تشک های مسافرتی به چه صورتی انجام می شود؟

در انتخاب رنگ و مدل تشک مسافرتی دقت کنید، در اغلب موارد پس از خرید این نوع از تشک‌ها پس گرفته نمی‌شوند.
سعی کنید از پریدن کودکان بر روی تشک جلوگیری نمایید، زیرا باعث خراب شدن و سست شدن لایه‌های تشک می‌شود.
بعد از استفاده میهمان و مسافرت حتماً آن‌ها را بشویید و در معرض آفتاب قرار دهید.
برای مراقبت بیشتر از این نوع تشک‌ها بعد از استفاده آن‌ها را جمع نموده و در کاور خود قرار دهید.
سعی کنید پس از چند بار استفاده از تشک مسافرتی آن را در فضای باز قرار دهید تا منافذ آن از هوای تازه پر شود.
خرید اینترنتی تشک خواب

با توجه به اینکه فروشگاه های متنوعی برای فروش تشک وجود دارد و باتوجه به حجم بازار خریدران تشک خوا با این مشکل روبه رو هستند که وقت کافی برای بازدید از فروشگاه ها را ندارند، از همین رو فروشگاه سورنا صنعت برای رفاه حال مشتریان خود  در زمینه فروش اینترنتی تشک خواب فعالیت می کند. خریداران عزیز می تواند با وارد شدن به سایت سورنا صنعت محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهند تا برایشان ارسال شود.

قیمت تشک خواب در سورنا صنعت

با توجه به متریال هایی که در ساخت تشک خواب استفاده می شود و هم چنین ابعاد آن و رویه تشک قیمت این محصول متغیر می باشد. برای اطلاع بیشتر از قیمت بروز تشک ها می توانید به سایت سورنا صنعت www.surenasanat.com مراجعه کنید.

خرید تشک مناسب

فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت در زمینه تولید، تأمین، فروش و توزیع انواع محصولات صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی فعالیت میکند. در حال حاضر با مجموعه ای هدفمند و تیم مدیریتی قوی، پای در عرصه فروشگاه آنلاین گذاشته است. این مجموعه بیش از 8 سال به صورت سنتی در بازار حضوری قوی داشته است. برای خرید تشک طبی با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت که در زمینه فروش انواع تشک فعالیت می کند سر بزنید.


برچسب: تشک مسافرتی، خرید تشک مسافرتی، خرید تشک، تشک طبی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۵۵ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

مورد از بیشترین کاربرد فایبر سمنت

فایبر سمنت ها در دهه اخیر جزء محبوب ترین و پر مصرف ترین مصالح ساختمانی بوده است. مزایای فایبر سمنت برای تمام کسانی که از آن استفاده کرده اند پوشیده نیست. نظر ساختمان سازان و معماران درباره فایبر سمنت برد مثبت ارزیابی شده است. اما فایبر سمنت در ۳ مورد بیشترین کاربرد را دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت:
۱ . استفاده از فایبر سمنت در نمای خارجی
فایبر سمنت به عنوان ماده جایگزین مصالح ساختمانی سنتی محبوبیت قابل توجهی کسب کرده اند. این امر به این دلیل است که آنها نسبت به گزینه های دیگری مانند نمای وینیل و نمای چوبی بسیار بادوام تر هستند و از نما های گچبری ، سنگ و آجر اقتصادی تر هستند (حتی با توجه به هزینه نصب). جدا از این واقعیت که فایبر سمنت در برابر تأثیرات خارجی مانند اشعه ماوراء بنفش ، نمک در خانه های نزدیک ساحل ، باران و گرما بسیار مقاوم هستند. آنها همچنین توسط پرندگان یا حشرات غیرقابل نفوذ هستند. علاوه بر این ، فایبر سمنت در برابر تغییرات دما و ضربه مصون هستند و به حداقل نگهداری نیاز دارند. علاوه بر این ، فایبر سمنت در سبک های مختلف با بافت ها و رنگ های مختلف در دسترس هستند. فایبر سمنت برد به صاحبان خانه اجازه می دهد تا طرحی را انتخاب کنند که متناسب با نیاز آنها باشد. علاوه بر این ، پانل های سیمانی فایر سمنت به اشکال مختلفی در دسترس هستند و از این رو می توانند برای کوچ کترین جزئیات ساختمان نیز استفاده شوند. گفته می شود ، چون برخی از فایبر سمنت ها بیشتر به دلیل اینکه از نظر ظاهری مانند چوب هستند اما ارزان تر و بادوام تر هستند محبوبیت بیشتری کسب کرده اند.

۲٫ فایبر سمنت جایگزین کاشی و سرامیک
فایبر سمنت در داخل خانه نیز مفید هستند. آنها به عنوان دیوار پشتی کاشی یا حتی خود کاشی، به خصوص در حمام ها و آشپزخانه ها ایده آل هستند. از آنجا که فایبر سمنت در برابر آب مقاوم و یا به اصطلاح ضد آب هستند ، آنها انتخابی مناسب در مناطق مرطوب خانه ، هستند. آنها نسبت به قارچ و کپک مقاوم تر هستند و در نتیجه رطوبت ثابت در روی آنه نمی ماند. علاوه بر این ، آنها به چسبیدن دیوارها بهم کمک می کنند و باعث می شود دیوارهای کاشی کاری شما دوام بیشتری داشته باشد. دیوار فایبر سمنت در انتها صاف و یک دست خواهد بود که برای نصب کاشی بسیار مهم است. از فایبر سمنت به دلیل مقاومت در برابر آب و دوام بالایش ، برای پیشخوان های آشپزخانه و صفحات ، قفسه های حمام نیز استفاده می شود.

۳٫ فایبر سمنت جایگزین انواع کفپوش ها
تخته های سیمانی فایبر بستر مناسبی برای کفپوش کاشی و هر کفپوش دیگری است. از این موارد در هر جای خانه قابل استفاده است ، اما بیشتر به عنوان زیر پوشش کف حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که فایبر سمنت نسبت به چوب و کاشی چسبندگی بهتری دارند و یک سطح صاف و محکم را فراهم می کنند ، یک انتخاب عالی برای زیر لایه ایجاد می کنند. هنگام استفاده از پانل سیمانی فایبر سمنت به عنوان زیر لایه ، استفاده از تخته های ½ اینچ بسیار مهم است. اینها از ترک خوردگی و شکستن کاشی جلوگیری می کنند و همچنین سطح سختی را برای کار روی شما ایجاد می کنند. پانل های سیمانی با ضخامت اینچی بیشتر به عنوان تخته پشتی روی دیوارها مورد استفاده قرار می گیرند.

 سیمان فایبر به دلیل داشتن قالب و خاصیت مقاومت در برابر رطوبت ، پشتیبان بسیار خوبی برای کف آشپزخانه یا حمام است.

نحوه نصب فایبر سمنت برد
از آنجا که پنل های فایبر سمنت دارای قطعات بزرگ است ، نصب این کار ۲ نفره است و ابزارهای مخصوصی برای برش نیز لازم است. پیشنهاد می کنم با فروشنده و نصاب فایبر سمنت تماس بگیرید ، مگر اینکه شما یک نصاب حرفه ای فایبر سمنت برد باشید.

در هر صورت ، فایبر سمنت به سرعت و به راحتی اجرا می شود و عملاً غیر قابل خراب شدن است. بنابراین فایبر سمنت یک انتخاب خوب برای فضای خارجی و داخلی است. سایر مصالح هرگز نمی توانند چنین ادعایی داشته باشند.

جهت کسب اطاعات بیشتر در زمینه فایرسمنت با ما تماس بگیرید


برچسب: فایبر سمنت برد، خرید فایبر سمنت برد، فایبر سمنت، نصب فایبر سمنت برد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۶:۴۳ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)