محتوا نویسی محتوا نویسی .

محتوا نویسی

نحوه نوشتن مقدمه پایان نامه

همانطور که می دانید و طبق تحقیقاتی که تا کنون انجام داده اید مقدمه اولین بخش یک پایان نامه است. بخش بسیار مهمی است که ایده موضوع را برای خوانندگان مشخص می کند، همچنین مسیر تحقیق را نیز با مشخص کردن نکات مهم مشخص می کند.اهمیتی ندارد که موضوع پایان نامه شما چیست، یک سری نکات ضروری و فنی مانند مقدمه را باید در آن رعایت کنید. مقدمه پایان نامه شما باید خلاصه ای از روش های تحقیق، متغیرهای مورد بحث، تحلیل ها و توضیح مختصری از اثبات نقطه نظر شما باشد. نحوه نوشتن مقدمه پایان نامه یکی از مسائل ضروری می باشد که باید به هنگام انجام پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد به آن توجه کنید. به دلیل اهمیت این موضوع تصمیم گرفته ایم در این مقاله به نحوه نوشتن مقدمه پایان نامه بپردازیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید:

نحوه نوشتن مقدمه پایان نامه
یکی از مهم ترین نکاتی که باید درنحوه نوشتن مقدمه پایان نامه به آن اشاره شود تشریح و بیان مساله ی تحقیق است به شکلی که خواننده بداند در فصول بعدی پایان نامه قرار است درباره چه مطالبی مطالعه کند. این فصل جاییست که محقق بیان می کند چرا این موضوع را انتخاب کرده و به ویژگی های مساله ی تحقیق، گستردگی، علل احتمالی بروز مساله و پیامدهای حل مساله می پردازد.

به عبارت دیگر می توان گفت مطالب باید به این شکل بیان شود:

• افراد مورد مطالعه چه کسانی هستند؟( کسانی که تحقیق به روی آن ها صورت گرفته است )
• چه عواملی مورد مطالعه قرار گرفته اند؟ ( به آنها متغیر گفته می شود )
• این پژوهش چگونه انجام شده است؟
• مکان مطالعه و مورد تحقیق کجاست؟
• این تحقیق چه زمانی انجام شده و چقدر طول کشیده است؟

 

مقدمه یک پایان نامه باید متمرکز و غنی، و حاوی اطلاعات زیر باشد:


۱٫ عنوان پایان نامه: عنوان باید به وضوح در مقدمه شما ذکر شده باشد و مشخص باشد که قصد دارید در تحقیق نهایی خود در مورد چه موضوعی صحبت کنید.

۲٫ منطق نهفته در عنوان: دلیلی که شما را به سمت این موضوع مشخص سوق داده است باید مشخص باشد.

۳٫ پیش گفتار: همیشه باید یک توضیح مختصر در مورد پیشینه موضوع در یک مقدمه خوب وجود داشته باشد.

۴٫ اهداف پایان نامه را نشان دهد: باید اهدافی که می خواهید در طول این تحقیق به آن ها دست پیدا کنید را در مقدمه بیاورید.

۵٫ شناسایی وظیفه: وظایف و کارهایی که می خواهید در جهت رسیدن به اهداف خود انجام دهید را در مقدمه بیاورید. این کار یک مسیر در اختیار شما میگذارد تا مستقیما به هدف خود برسید.

ترجیحا مقدمه خود را در آخر کار بنویسید
اغلب اوقات استاد راهنما به دانشجو توصیه می کند که بخش مقدمه را در آخر کار بنویسید. زیرا در آخر کار را کاملا بررسی و تحلیل کرده اید و می توانید مقدمه بهتری بنویسید.


از کلمات فنی و پیچیده استفاده نکنید
بهتر است که مقدمه را با زبان ساده بنویسید. از کلمات پیچیده و فنی در مقدمه استفاده نکنید. مقدمه باید بهزبان ساده نوشته شود تا مخاطب را بیشتر جذب کند.

مقدمه پایان نامه نباید طولانی باشد
به یاد داشته باشید که مقدمه نباید خیلی طولانی باشد. مقدمه ایده آل یک دهم کل مقاله است. پس سعی کنید یک مقدمه مختصر و مفید بنویسید.

بهترین زمان نوشتن مقدمه
یک ترتیب منطقی برای نگارش مقاله می تواند به این صورت باشد که ابتدا بخش مواد و روشها، سپس نتایج، آنگاه مقدمه و در انتها بخش بحث مقاله به رشته تحریر درآید.

با این حال عده‌ای معتقدند مقدمه باید قبل از نوشتن سایر قسمتهای مقاله نوشته شود و برخی دیگر نیز بر این اعتقادند که در انتها اضافه شود؛ اما به هر شکل بذل توجه و دقت کافی از جانب نویسنده در تنظیم مقدمه ضروری است.

مقدار مقدمه خوب چقدر است؟
پیشنهاد می‌شود طول مقدمه حداکثر دو صفحه یا ۶ / ۱ کل مقاله باشد ( هر کدام که کمتر است).


نکات مهم در مورد نوشتن مقدمه پایان نامه
۱٫ هرگز در مقدمه به نتایج حاصل از مطالعه اشاره نکنید.
۲٫ تا حد امکان از افعال معلوم استفاده کنید. البته « من » کلمه‌ای است که اکثر داوران از آن دل خوشی ندارند، لذا در استفاده از ضمیر اول شخص پرهیز کنید.
۳٫ به هنگام نوشتن، آنجا که از موضوعی پذیرفته و اثبات شده سخن به میان می‌آورید، از زمان حال ساده و آنجا که به پژوهشها و مطالعات قبلی اشاره می‌کنید از زمان گذشته استفاده نمایید. چنانچه خواستید عبارتی را عیناً از دیگران نقل کنید آنرا داخل گیومه قرار دهید.
۴٫ تا حد امکان از مخفف‌های نادر و بعضاً نامانوس استفاده نکنید. هیچ چیز نمی‌تواند سریعتر از علایم اختصاری بی‌معنی یا اشاره به بیماریها، داروها، گزارشها یا مکانهایی که مخاطب « نمی‌داند » او را از خواندن مقاله منصرف نماید.
۵ . از تکرار فراوان واژگان کلیدی پرهیز کنید زیرا به زیبایی مقدمه لطمه می زند.
۶٫ همواره به همخوانی عنوان مقاله و مشکل مورد مطالعه توجه کنید و در گیرودار تحریر مقاله از این نکته مهم غافل نمانید.
۷٫ « برای مخاطبتان بنویسید؛ نه برای خودتان ». بعضاً مولفان در خصوص آنچه می‌خواهند بگویند و نیز مخاطبینشان توجه کافی ندارند. آنها نگارش خود را با ایده‌ای شروع می‌کنند و امیدوارند خواننده با درایت شخصی خود نکات مهم آنرا دریابد و اعتراضی هم نکند. این اشکال بویژه در مقالاتی که از جانب متخصصان برای پزشکان عمومی نوشته می‌شود به وفور دیده می‌شود.

نحوه نوشتن مقدمه در پروپوزال
در ابتدای مقدمه مهمترین مطلب، شرح مساله یا موضوع تحقیق است که باید با بیانی واضح، روان و البته جذاب برای خواننده، نوشته شود. در این بخش مخاطب می‌بایست با چارچوب و ابعاد مختلف پایان‌نامه شما آشنا شود و متوجه شود که شما می‌خواهید چه چیزی را در این تحقیق تشریح کنید و مقصد و هدف اصلی‌تان از پرداختن به این موضوع و پژوهش پیرامون آن چیست. همچنین در خصوص دلایل و انگیزه‌هایتان از انتخاب این موضوع و اهمیت آن مختصرا توضیح دهید و به تحقیقات و مطالعات دیگران بر این ایده خصوصا جدیدترین آنها اشاره کنید. پس از آن به ذکر دلایلتان برای لزوم پرداخت بیشتر به موضوع موردنظر و انجام مطالعات جدید بپردازید تا ضرورت و ارزشمندی کار پایان‌نامه شما برای مخاطب بیشتر مشخص شود.

مشکلات شایع در نوشتن مقدمه :
در این قسمت توجه شما را به شایع ترین مشکلات در نوشتن مقدمه جلب می‌نماییم :

عدم اشاره به مراجع مرتبط که از اعتبار مطالعه می‌کاهد.
شرح تحقیقاتی که ارتباط دوری با مطالعه فعلی دارند و موجب خستگی خواننده می شود.
عدم توضیح ساختار تئوریک کلی مطالعه که مخاطب را در خواندن سایر قسمتهای مقاله فاقد دیدگاه نگه بازمیدارد.
مشاوره انجام رساله دکتری
گروه پژوهشی نگارشگران برتر یکی از قدیمی ترین و قوی ترین مجموعه ها در حیطه امور پژوهشی و تحقیقاتی من الجمله مشاوره در انجام رساله دکتری ، انجام پایان نامه ارشد و انواع پژوهش ها دیگر در سطح کشور می باشد. گروه تحقیقاتی ما در سطح ملی و بین المللی به دانشجویان در رشته و گرایش های مختلفی چون علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، علوم پزشکی، دامپزشکی و … خدمات علمی و پژوهشی، ارائه می دهد. مراحل مشاوره انجام پایان نامه ارشد و انجام رساله دکتری از صفر تا صد می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید.

مشاوره انجام پایان نامه ارزان
اگر شما دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری باشید احتمالا انجام پایان نامه یکی از دغدغه های شماست. انجام پایان نامه علاوه بر مشکلاتی که برای نگارش ، انتخاب موضوع پایان نامه و نوشتن پروپزال دارد ، جنبه مالی آن نیز یکی از مشکلات دانشجویان است. نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها شامل هزینه هایی است که شاید برخی از دانشجویان توان پرداخت آن را نداشته باشند. بنابراین ما در نگارشگران برتر با استفاده از برترین مشاوران کشور سعی کرده ایم تا هزینه های اضافی را کسر و انجام پایان نامه برای شما ارزان تمام شود. کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما در انجام پایان نامه ارزان راهنمایی کنند.

 


برچسب: انجام پایان نامه ارزان، انجام پایان نامه با قیمت مناسب، انجام رساله دکتری فوری و ارزان، هزینه انجام پایان نامه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۵:۲۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

آب قلیایی چگونه به سم زدایی بدن کمک می کند

زندگی امروزی ما پر از آلودگی های مختلفی است که به بدنمان وارد می شود. تا آنجا که لازم است گاهی اوقات بدنمان را از این آلودگی ها پاک کرده و یک سم زدایی بدناساسی انجام دهیم. چندین نشانه خارجی می تواند نشان دهد که بدن فرد بیش از حد اسیدی است. برخی از نمونه ها شامل آکنه ، دایره های تیره زیر چشم ، پوست و ناخن های ترک خورده ، موهای شکننده و وزن اضافی است. علائم دیگر شامل ناراحتی معده و سوء هاضمه ، گیجی ، عصبانیت یا تحریک پذیری ، حساسیت به مواد غذایی و واکنش های آلرژیک ، عفونت های مکرر ، خستگی و حتی افسردگی است. هنگامی که فرد تعادل pH بدن را از طریق رژیم غذایی قلیایی ، از جمله غذاهای فراوان قلیایی تازه و خام و آب قلیایی بهبود بخشد ، مکانیسم های دفاعی طبیعی بدن قادر به عملکرد صحیح و مقابله با بیماری و به طور طبیعی شرایط بهینه سلامت را بازیابی می کنند.

با توجه به تحقیقات دانشمندان بر اثرات آب قلیایی روی بدن افراد به این نکته رسیده اند که براحتی با نوشیدن این نوع آب می توان بدن را سم زدایی کرد. در این مقاله ما به توضیح اینکه آب قلیایی چگونه به سم زدایی بدن کمک می کند می پردازیم. همراه ما باشید:


آب قلیایی چگونه به سم زدایی بدن کمک می کند؟
اگر می‌خواهید سموم بدن‌تان دفع شوند، اولین و مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید، مصرف آب قلیایی  است. آب  قلیایی به سوخت‌ و ساز بهتر بدن‌تان کمک می‌کند و باعث می‌شود نمک بدن‌تان در سطح نرمالی بماند. درست است که میوه‌ها و سبزیجات بخشی از آب مورد نیاز بدن‌تان را تامین می‌کنند اما باز هم باید هر روز 5 تا 7 لیوان آب  قلیایی خالص بنوشید. آنقدر آب ننوشید که مثانه‌تان منفجر شود اما تا جایی پیش بروید که ادرارتان به رنگ زرد کمرنگ دربیاید. اگر رنگ دیگری را در ادرارتان مشاهده کردید، یکی، دو لیوان دیگر هم به این میزان اضافه کنید.

وقتی نوشیدن آب قلیایی را شروع می کنید ، ممکن است در ابتدا همراه با سردرد ، خستگی ، درد عضلات ، آبریزش بینی باشد. همچنین، احتمالاً مدفوع شما تیره تر ، نرم تر یا بد بو تر خواهد بود و ممکن است گاز معده را تجربه کنید. این عوارض جانبی کاملا طبیعی و موقتی بوده و نشانه خوبی هستند ، زیرا آنها به طور مستقیم با سم زدایی که بدن شما از آن عبور می کنند در ارتباط هستند. آب میکرو خوشه ای (قلیایی) در اعماق بافت های شما نفوذ می کند و زباله های اسیدی و سموم که با گذشت زمان در بدن شما جمع شده اند را بیرون می کشد. با توجه به اینکه بدن شما به آب عادت کرده باشد ، در هر جایی از 2-3 روز تا 2-3 هفته بسته به هر فرد و میزان سم زدایی که بدن باید انجام دهد ، اثرات جانبی فروکش می کند.

چطور در یک هفته بدنمان را سم زدایی کنیم؟
مراقب غذا خوردنتان باشید

غذای‌های آماده و سرشار از افزودنی تمام نظم بدن‌تان را به هم می‌ریزند. می‌دانیم وقت ندارید و حسابی مشغول کار هستید اما برای دفع سموم بدن‌تان باید یک فریزر و یخچال پر از مواد غذایی بدون افزودنی داشته باشید و برای شام و ناهار درست کردن وقت بگذارید. همبرگر و ناگت را فراموش کنید و سراغ چیپس و کیک‌های آماده هم نروید. بدن شما به غذای بدون نگه‌دارنده نیاز دارد.


نقش کافئین در سم زدایی
کافئین تمرکز شما را بیشتر می‌کند و نمی‌گذارد سرطان بگیرید اما برای سم‌زدایی از بدن‌تان باید میزان کافئین مصرفی‌تان را حسابی کم کنید. یک فنجان بزرگ قهوه تقریبا 150 میلی گرم کافئین و یک لیوان چای حدودا 50 میلی گرم کافئین دارد. حالا هر طور حساب و کتاب‌کنید، مسئولش خودتان هستید اما برای سم‌زدایی از بدن‌تان باید میزان روزانه مصرف کافئین‌تان کمتر از 300 میلی گرم باشد.

زمان و مقدار مصرف آب قلیایی
وقتی از رختخواب خارج می شوید ، اولین چیزی که میل می کنید آب قلیایی باشد. وقتی معده شما خالی است ، آب به بهترین وجه جذب سیستم می شود. سپس باید در طول روز به نوشیدن آب قلیایی ادامه دهید.  آب  قلیایی به سوخت‌ و ساز بهتر بدن‌تان کمک می‌کند و باعث می‌شود نمک بدن‌تان در سطح نرمالی بماند. درست است که میوه‌ها و سبزیجات بخشی از آب مورد نیاز بدن‌تان را تامین می‌کنند اما باز هم باید هر روز 5 تا 7 لیوان آب  قلیایی خالص بنوشید. آنقدر آب ننوشید که مثانه‌تان منفجر شود اما تا جایی پیش بروید که ادرارتان به رنگ زرد کمرنگ دربیاید. اگر رنگ دیگری را در ادرارتان مشاهده کردید، یکی، دو لیوان دیگر هم به این میزان اضافه کنید.

لیمو مخصوص سم زدایی
لیمو به دو علت پای ثابت بسیاری از رژیم‌های غذایی برای سم‌زدایی بدن است؛ اول آنکه لیمو سرشار از آنتی‌اکسیدان ویتامین C است و برای پوست اثر فوق‌العاده‌ای دارد و با بیماری‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند و دوم آنکه اثر قلیایی بر روی بدن دارد به این معنا که به تعادل PH بدن کمک کرده و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می‌شود.سعی کنید صبح خود را با نوشیدن مقداری آب داغ همراه با برشی از لیمو شروع کرده تا بدنتان سم‌زدایی شده و شسته شود.


سم زدایی بدن در یک هفته!
میوه‌جات تازه سرشار از ویتامین، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان و فیبر هستند و همچنین کم کالری بوده و دارا بودن این خواص آنها را به مواد غذایی مهمی برای سم‌زدایی بدن تبدیل کرده است. اگر می‌خواهید چشم‌هایتان براق‌تر و پوست‌تان شفاف‌تر و مو‌هایتان درخشان‌تر شود و سیستم گوارشتان تقویت شود سعی کنید انواع میوه و سبزی‌جات را به مقدار زیاد مصرف کنید. خوشبختانه اضافه کردن میوه به رژیم روزانه کار ساده‌ای است بنابراین سعی کنید روز خود را با خوردن سالاد میوه تازه شروع کرده یا از آن به‌صورت میان وعده طی روز استفاده کنید.

خرید آب قلیایی
آب قلیایی را می توان در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و بهداشت مواد غذایی خریداری کرد. همچنین می توانید آنلاین آن را خریداری نمایید.

آب قلیایی لوکساب در بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ نیز به فروش می رسد.لازم به ذکر است آب قلیایی لوکساب اولین و تنها آب قلیایی در ایران است . در تولید آب قلیایی شرکت خوش نوشان مشرق زمین تمام استاندارد های جهانی رعایت شده و دستگاه های تولید آب قلیایی تمام وارداتی هستند.


برچسب: خرید آب قلیایی.آب قلیایی لوکساب، آب قلیایی، خرید آب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۹:۵۸ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

برنج طارم دم سیاه درجه یک 10 کیلو گرمی

این نوع طارم از ارقام کم محصول است که به همین دلیل از طارم محلی پرمحصول گرانتر است و جزو برنج های رده متوسط به بالا به حساب می آید.
بسیاری از مصرف کننده ها بخاطر تشابه اسمی طارم دمسیاه محلی را با دمسیاه آستانه اشرفیه اشتباه می گیرند،دمسیاه آستانه اشرفیه دارای قلم بلندتر و کشیدتراست و از ارقام نادر و کم محصول است. این نوع طارم دارای طعم و پخت خوب می باشد

معرفی برنج طارم دم سیاه درجه یک
برنج دمسیاه از مرغوب ترین برنج های استان گیلان محسوب می شود و عطر و طعم آن شهرت بسیاری دارد. برنج دم سیاه که به آن طارم دمسیاه هم گفته می شود از جمله برنج های مرغوب ایرانیست که در استان گیلان کاشته و برداشت می شود. این برنج جز محصولات کیفی و خوش عطر شمال ایران بوده و مختص شهرهای رشت، آستانه اشرفیه، لاهیجان و حومه این شهرها می باشد. میزان بهره وری این برنج نسبت به مدل های با کیفیت مشابه پایین بوده و به همین دلیل کاشت آن در سال های گذشته به دلیل به صرفه نبودن برای کشاورزان، با کاهش مواجه بوده است.


ویژگی ظاهری برنج طارم دم سیاه
این برنج عطری بعد از پخت، نرم بوده و شکل ظاهری آن مناسب و از نظر مزه، بسیار خوش طعم محسوب می شود. رنگ دانه آن سفید مایل به کرم می باشد و طول دانه خام برنج دمسیاه 7.5 میلی متر، طول دانه پخته آن 12.15 میلی متر و عرض دانه خام آن 1.87 میلی متر است.

ظاهر این برنج خیلی شبیه برنج هاشمی می باشد وبه سختی از ظاهر برنج میشود تفاوت ان را با برنج هاشمی احساس کرد. عطر این نوع برنح به نسبت برنج هاشمی ممتاز کمتر است واز عطر متوسطی برخوردار است. این نوع برنج حتی بعد از گرم کردن مجدد کیفیت اولیه خود را دارد.

این برنج برای استفاده در مهمانی ها و مجالس شما مناسب می باشد و از قیمت بالاتری نیز نسبت به اقلام پر محصول برخوردار است. چنانچه قصد خرید برنج از استان گیلان را دارید، این برنج پیشنهاد می شود. در مقایسه با برنج طارم فریدونکنار نیز این برنج، هم تراز با آن محسوب شده، اما بسیار بهتر از برنج های پر محصول مانند برنج شیرودی است.

قبل از مصرف بهتر است به مدت دو ساعت در آب نمک خیسانده شود این زمان برای برنج تازه تولید شده به مقدار یک ساعت کفایت می کند.

بهترین روش پخت برنج طارم دم سیاه درجه یک
روش آبکش: برنج را یک تا دو ساعت در آب ولرم (و نه سرد) و مقداری نمک قراردهید. سپس آب برنج را تخلیه کرده و برنج خیس خورده را درون آب در حال جوش بریزید. پس از نیم پز شدن برنج، آن را درون آبکش ریخته و یک لیوان آب سرد روی برنج بریزید. پس از اینکه آب برنج کاملا کشیده شد و به حالت تقریبا خشک درآمد، برنج را درون قابلمه بریزید و آن را روی شعله کم قرار دهید. پس از حدود ۳۰ دقیقه برنج شما حاضر خواهد بود.
روش کته: ابتدا برنج را یک و نیم تا دو ساعت در آب ولرم (و نه سرد) و مقداری نمک قراردهید. به ازای هر پیمانه برنج کهنه، یک و نیم پیمانه آب و به ازای هر پیمانه برنج نو، یک پیمانه آب بریزید. برنج را روی شعله زیاد قرار داده و کمی روغن اضافه کنید. حرارت زیاد تا زمانی ادامه می یابد که آب برنج کاملا تبخیر شود (این مدت زمان حدود پانزده دقیقه پس از جوش آمدن آب است). سپس شعله گاز را کم کنید تا برنج کاملا دم بکشد. حدود سی دقیقه (بدون ته دیگ) و حدود چهل دقیقه (با ته دیگ).
توجه: برنج نو که تازه برداشت شده، نباید بیش از نیم ساعت خیس بخورد و بایستی کمتر از حد معمول جوش بخورد.

خرید برنج طارم دم سیاه درجه یک مرغوب بخریم؟
 برای خرید برنج طارم دمسیاه درجه یک می توانید همانند صدری با مالیدن برنج میان دو کف دست چرب بودن را میتوانید احساس کنید. برنج طارم انواع مختلفی دارد از جمله طارم هاشمی،طارم سنگی،طارم دم سیاه و…

قیمت برنج طارم دم سیاه درجه یک 10 کیلوگرمی
این برنج برای استفاده در مهمانی ها و مجالس شما مناسب می باشد و از قیمت بالاتری نیز نسبت به اقلام پر محصول برخوردار است. قیمت بالای برنج طارم دمسیاه به دلیل کم محصول بودن ن است. چنانچه قصد خرید برنج از استان گیلان را دارید، این برنج پیشنهاد می شود. در مقایسه با برنج طارم فریدونکنار نیز این برنج، هم تراز با آن محسوب شده، اما بسیار بهتر از برنج های پر محصول مانند برنج شیرودی است.قیمت برنج شیرودی درجه یک تولید روز 10 کیلو گرمی در فروشگاه آرتا رحیمی 199000 تومان می باشد. با خرید از فروشگاه آرتا رحیمی دیگر نگران کیفیت و قیمت نباشید. زیرا برنج مورد نیاز خود را در نوع مرغوب آن با  مناسب ترین قیمت می توانید تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی برنج طارم دم سیاه درجه یک
برنج آرتا رحیمی سال های متوالی است که در زمینه تولید و عرضه برنج طارم دمسیاه درجه یک در سطح استان گلستان مشغول فعالیت می باشد. با ظهور اینترنت و ایجاد زیر ساخت های توزیع و بسته بندی و ارسال در فضای مجازی، چندین سالی است که در این حوزه فعالیت می نمایند.

خرید و فروش برنج طارم دم سیاه درجه یک
خرید و فروش عمده  برنج طارم دمسیاه درجه یک آرتا رحیمی در سراسر ایران آغاز شده است. محصولات ما از جمله برنج شیرودی، برنج طارم دمسیاه ،برنج طارم سنگی، برنج عنبر بو، برنج ندا, برنج فجر و سبوس برنج می توان با دفتر مرکز فروش برنج تماس گرفت.


در حال حاضر شرکت برنج آرتارحیمی انواع برنج محلی شمالی و برنج ایرانی و دیگر برنج ها را تولید و بسته بندی و در بسته های زیبا و محکم به صورت عمده و تک فروشی ارسال می نماید. هدف ما ارسال بهترین محصولات با قیمتی مناسب به دست شما مشتریان عزیز می باشد.

ارسال برنج طارم دم سیاه درجه یک
با توجه به مساحت و بازار متنوع برنج در دیگر شهرهای ایران، هزینه های جابجایی و پیداکردن بهترین برنج طارم دمسیاه درجه یک، کاری بسیار سخت و گاهی نشدنی می باشد. با توجه به وجود سایت های فروشگاهی برنج و برنج های تقلبی که در بازار عرضه می شود. پیدا کردن برنج مرغوب طارم دمسیاه درجه یک کاری بسیار دشوارتر است. اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که برنج فرستاده شده برای شما کاملا اصل بوده است چون ما از تولیدات خود مطمئن هستیم. هموطنان عزیز در در سراسر ایران می توانند تنها با یک تماس و مشاوره تلفنی محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و در محل خود تحویل بگیرند.

ارسال برنج طارم دمسیاه درجه یک 10 کیلوگرمی با طعم دلپذیر و عطر مطلوب مناسب برای ذائقه هر ایران به سراسر ایران

خرید اینترنتی ارزان برنج طارم دم سیاه درجه یک
اگر به دنبال خرید برنج طارم دمسیاه درجه یک با قیمت مناسب هستید، حتی یک ثانیه را هم از دست ندهید. ما به شما برنج آرتا رحیمی را پیشنهاد می کنیم. بسیاری از مردم در زمینه تشخیص برنج خوب و با کیفیت تخصص و توانایی ندارد. همچنین خرید این محصول به صورت مستقیم از شالیزار و خود کشاورز هزینه، زمان و زحمت زیادی را به دنبال دارد. ما همین کار را برای شما با هزینه کمتر و صرف کمترین زمان انجام می دهند. شما می توانید انواع برنج شمال را به صورت اصل و خالص از ما خریداری کرده و از طعم و عطر آن لذت ببرید.


برنج ایرانی طارم دم سیاه مرغوب را از کجا بخریم؟
با توجه به اینکه دلالان این حرفه بسیار زیاد شده اند و برای افزایش فروش برنج مرغوب و با کیفیت را با نمونه پایین تر ترکیب می کنند و قیمت برنج را پایین تر می فروشند. با این اوصاف ما به شما پیشنهاد می کنیم که خرید برنج خود را از برنج آراتا رحیمی انجام دهید که تمامی محصولات آن با کیفیت و مرغوب می باشد و با استاندارد های لازمه تولید و بسته بندی می شود.


برچسب: قیمت برنج، خرید برنج برنج ایرانی طارم دم سیاه، خرید اینترنتی ارزان برنج، برنج طارم دم سیاه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۵:۳۸ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

8 دلیل برای خرید آنلاین تشک

بسیاری از مصرف کنندگان فکر می کنند که آیا خرید تشک به صورت آنلاین بهتر است یا نه. برای برخی از افراد ، ممکن است انجام چنین خرید بزرگی بدون حضور فیزیکی در آنجا برای انجام آن دشوار باشد. خرید آنلاین نحوه خرید و فروش کالا توسط مردم را به خود اختصاص داده است بنابراین خرید تشک بصورت آنلاین به سرعت به گزینه ای تبدیل شده است که بسیاری از مردم انتخاب می کنند. از مزایای بی شمار خرید آنلاین می توان به مواردی از قبیل، از پس انداز قابل توجه مالی گرفته تا انتخاب بهتر مارک های تشک و موارد دیگر اشاره کرد. برای کسانی که هنوز کمی تردید دارند ، در این مقاله 8 دلیل اصلی برای خرید تشک به صورت آنلاین آورده شده است.

8 دلیل برای خرید آنلاین تشک تخت
1) انعطاف پذیری و راحتی و زمان بیشتر در خرید تشک اینترنتی
در شلوغی زندگی روزمره ، یافتن وقت برای خرید در ساعات کاری ممکن است دشوار باشد. اکنون ، مصرف کنندگان می توانند در خلوت خانه های خود پشت کامپیوتر خود بنشینند و به همان اندازه که نیاز دارند ، به دنبال تشک مناسب خود می روند. هنگام خرید تشک به صورت آنلاین نیازی به لباس پوشیدن ، آماده سازی بچه ها یا رانندگی در سطح شهر به نمایشگاه خرده فروشی نیست. در عوض ، می توانید با وقت و شرایط خود خرید کنید. اگر می خواهید روزها یا هفته ها تصمیم بگیرید ، می توانید تصمیم بگیرید. اگر می خواهید تشک خود را بصورت انلاین خریداری کنید ما به شما فروشگاه اینترنتی آقای تشک را پیشنهاد می دهیم.

2) فشار فروش کمتر

اگرچه ممکن است امنیت آزمایش تخت خواب قبل از خرید را دوست داشته باشید ، همچنین یک فروشنده به شما توضیح می دهد که چرا باید به یک تشک بزرگ تر و بهتر ارتقا دهید یا سعی کنید به سمت جدیدترین کالای بروید. هنگامی که فشار فروش باعث کاهش قضاوت شما شود ، تمرکز واقعاً بر نکات مثبت و منفی تختخواب هایی که به یک نمایشگاه اختصاص دارند ، برای مصرف کنندگان دشوار است. همچنین بسیاری از مردم از خوابیدن روی تخت در فروشگاه ها ناراحت هستند. خرید آنلاین حقایق محصولات را ارائه می دهد بدون اینکه شخصی در تمام مدت زمان شما را تحت فشار قرار دهد. وب سایت های خرده فروش به طور کلی گزینه ای برای گپ زدن با یک فروشنده دارند ، اما شروع این مکالمه به شما بستگی دارد. اگر ترجیح می دهید در آرامش خرید کنید ، این مزیت مهمی است که هنگام خرید تشک به صورت آنلاین دریافت می کنید.شما می توانید با مراجعه به قسمت محصولات آقای تشک محصول خود را انتخاب کنید و با کارشناسان فروش تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بگیرید. خرید آنلاین تشک خود را با فروشگاهی مطمئن مانند آقای تشک تجربه کنید.

 


3) فرصت داشتن یک خرید آگاه تر
وقتی به یک نمایشگاه خرده فروشی مراجعه می کنید ، اغلب بروشورها توسط فروشندگان برای ارائه اطلاعات به شما داده می شوند. نکته منفی این است که آنها فقط اطلاعات مربوط به مارک های خود را به شما ارائه می دهند. همچنین در بسیاری از فروشگاه ها مجموعه هایی با مارک های خصوصی از مارک های بزرگ وجود دارد که می تواند مقایسه بین فروشگاه ها را دشوار کند. وقتی یک تشک به صورت آنلاین خریداری می کنید ، می توانید مارک ها ، اندازه ها و سبک های بی شماری را مرور کنید و با ریزبینی و تفصیلی در مورد آنها بررسی کنید که بیشتر به خرید کدام یک علاقه مند هستید. در دسترس شما منابع مختلفی است که پارچه ها ، مواد و اصطلاحات مختلف مورد استفاده در صنعت تشک را توضیح می دهد. اطلاعات منتشر شده در وب سایت یک خرده فروش نیز ممکن است واقعی تر و قابل اعتماد تر از دهان به دهان فروشندگان باشد. بررسی های مصرف کنندگان و رسانه های اجتماعی همچنین بینشی در مورد آنچه که خریداران واقعی باید در مورد تخت های خاص پس انداز کنند ، فراهم می کند. انتخاب تحقیق و خرید آنلاین تشک امکان دسترسی بیشتر به اطلاعات و خریداران با آگاهی را فراهم می کند.

4) سیاست های بازگشت تشک
یکی دیگر از مزایای مهم دیگری که در مقاله اخیر تشک درباره مزایای خرید آنلاین تشک آورده شد ، سیاست های بازگشت طولانی مدت است. خرده فروشان اینترنتی می دانند تشک جدید چقدر برای شما مهم است. آنها همچنین می دانند که شما قادر به بررسی دقیق تخت خواب قبل از خرید نبوده اید ، و به طور کلی می خواهند این نگرانی را کاهش دهند و احساس کنند خطر خرید کمتر است. در حالی که بسیاری از فروشگاه های فیزیکی و حضوری فقط چند روز یا چند هفته برای بازپرداخت ارائه می دهند ، ارائه خرده فروشان آنلاین بسته به نوع تشک برای 1-3 ماه یک امر عادی است. این می تواند هنگام تصمیم گیری در مورد مناسب بودن یک تشک خاص بسیار مفید باشد ، زیرا می بینید که به جای فقط یک دقیقه ، قیمت آن در طول چند شب بیشتر است.


5) قیمت های بهتر تشک
قیمت گذاری بصورت آنلاین به طور کلی کمتر از فروشگاه های محلی است. دلایل این امر شامل نشانه های خرده فروشی زیاد و رقابت آنلاین بیشتر است. یک تشک آنلاین قابل مقایسه ممکن است تا 70٪ از قیمت تشکی که می خواهید در هر مکان فیزیکی خریداری کنید تخفیف داشته باشد. فروشگاه ها همچنین مالیات فروش را اضافه می کنند اگرچه تشک را به صورت آنلاین از خرده فروش در یک کشور دیگر خریداری می کنید ، معمولاً مجبور نیستید آن مالیات اضافی را پرداخت کنید. وب سایت ها همچنین تمایل به فروش و تبلیغات مکرر دارند تا از رقبا (در بالای قیمت های قبلاً کاهش یافته آنها) برتری کسب کنند. ما همچنین برخی از وب سایت ها را پیدا کردیم که با سایر فروشندگان مطابقت دارند مانند فروشگاه اینترنتی آقای تشک. صرفه جویی در هزینه ها ، بررسی گزینه های آنلاین برای اکثر خریداران ارزشمند است.

6) انتخاب بهترین تشک
در حالی که برخی از مصرف کنندگان فکر می کنند اگر به فروشگاه بروند شانس بیشتری برای انتخاب یک تشک خوب دارند ، حقیقت این است که انتخاب به دلیل اندازه ، هزینه و محدودیت های تجاری اغلب محدود است. به طور معمول ، خرده فروشان فقط چند مارک تجاری ارائه می دهند و فقط چند مدل را می توانید آزمایش کنید. هنگام خرید آنلاین تشک ، می توانید تعداد بی شماری تشک مشاهده کرده و در مورد تشک هایی که فکر می کنید نیازهای خاص شما را برآورده می کنند ، تحقیق بهتری داشته باشید. علاوه بر این ، بسیاری از مارک های تشک مخصوص لاتکس ، مموری فوم و بسترهای آب فقط به صورت آنلاین یافت می شوند و در فروشگاه ها موجود نیستند.


7) احتمال رضایت بیشتر از خرید تشک جدید
بسیاری از افراد تصور می کنند که امکان آزمایش تشک در نمایشگاه ، اطمینان از راحتی و رضایت مورد نظرشان را فراهم می کند. حقیقت این است که ، آمار ثابت می کند که این روش کافی برای اطمینان از اینکه یک تشک خاص از آسایش و پشتیبانی مناسب برخوردار نیست. بر اساس مطالعه رضایت تشک های مصرفی توسط بهترین تشک ها ، رضایت مشتری در مقایسه با نمایشگاه و خرید آنلاین به شرح زیر است:

تشک فنری - 60٪ هنگام خرید از یک نمایشگاه بسیار راضی بودند. 64٪ هنگام خرید آنلاین راضی بودند.
مموری فوم - 80٪ هنگام خرید در نمایشگاه بسیار راضی بودند. 82٪ هنگام خرید آنلاین راضی بودند.
لاتکس - 65٪ هنگام خرید در یک نمایشگاه راضی بودند. 84٪ از خرید آنلاین تشک راضی بودند.
همانطور که آمار به وضوح نشان می دهد ، مردم بیشتر از وقتی که بتوانند چند لحظه روی تشک دراز بکشند ، رضایت بیشتری دارند.  همه اینها نشان می دهد که وقتی افراد تشک را با استفاده از تفکر انتقادی و مقایسه دقیق به جای تست حضوری آن ، به صورت آنلاین خریداری می کنند ، رضایت بیشتری خواهند داشت.

8) مقایسه تشک های چند فروشگاه
خریداران باهوش معمولاً هنگام تصمیم گیری های بزرگ برای خرید ، همیشه ارزش یک محصول را در فروشگاه های مختلف مقایسه می کنند. خرید آنلاین این امکان را به افراد می دهد تا به راحتی از سایتی به آن سایت دیگر کلیک کنند تا در مورد تشک هایی که نظرشان را جلب می کنند بیشتر بدانند. در مقابل ، مقایسه خرید تشک در مکان های واقعی به معنای ساعت ها صرف رانندگی از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر است. مقایسه خرید هنگام خرید آنلاین تشک نه تنها سریعتر است ، بلکه معمولاً اطلاعات بیشتری نیز در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید 50 فروشگاه را بدون صرف هزینه زیاد مقایسه کنید ، می توانید.


سوالات متداول در زمان خرید تشک
آیا خرید آنلاین تشک مطمئن است؟
بله ، تا زمانی که از یک شرکت معتمد و بررسی شده خرید می کنید کاملا قابل اطمینان می باشد. اکثر شرکت های تشک آنلاین یک آزمایش خواب با یک روند بازگشت ساده ارائه می دهند ، بنابراین اگر از تشک خود راضی نیستید می توانید آن را برای بازپرداخت کامل برگردانید. همچنین با خرید آنلاین تشک می توانید پس انداز کنید. یکی از فروشگاه هخای معتبر اینترنتی تشک فروشگاه آقای تشک می باشد که شما می توانید انواع تشک را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

برای خرید تشک جدید چقدر  باید هزینه کنید؟
وقتی در حال خرید آنلاین هستید ، می توانید یک تشک عالی با زیر 2 میلیون تومان یا در همان مکان پیدا کنید ، مدل های با کیفیت بالاتر که حدود 5 و 7 میلیون قیمت دارند. قیمتی که احتمالاً پرداخت خواهید کرد به نوع تشک و ضخامت آن بستگی دارد. تشک مموری و ژل تشک معمولاً کمتر از یک تخت لاتکس هیبریدی یا طبیعی است. یک تشک ضخیم تر از یک تشک نازک تر ، هزینه بیشتری دارد زیرا حاوی مواد بیشتری است.


کدام تشک برای کمر درد بهتر است؟
اگر به یک تشک برای کمر درد نیاز دارید ، آن را با روکش کف فوم متوسط ​​امتحان کنید. تشک مموری فوم انتخاب خوبی است ، مخصوصاً اگر با بودجه قابل قبولی خرید می کنید. بعضی از افراد یک تشک هیبریدی یا لاتکس  را ترجیح می دهند.

از کجا بدانم چه نوع تشکی بخرم؟
یک راه این است که از خود بپرسید دوست دارید تخت خوابتان چه حسی داشته باشد. آیا تشکی متناسب با آن می خواهید که برای حسی شبیه بغل به بدن شما بدهد و اجازه دهد کمی در آن فرو بروید؟ در این صورت ممکن است بخواهید یک تشک مموری فوم در نظر بگیرید. با این حال ، اگر یک تخت خواب فنری ترجیح می دهید که به شما اجازه دهد "بالای تشک خود را" احساس کنید ، ممکن است یک تشک هیبریدی یا لاتکس بهتر باشید.

از کجا بفهمم تشک من باعث کمر درد من شده است؟
از خود بپرسید چه زمانی کمردرد در بدترین حالت خود قرار دارد. آیا صبح هنگام بیدار شدن بیشتر احساس درد می کنید و آیا با گذشت روز درد کمرنگ می شود؟ در این صورت مشکل می تواند وضعیت خوابیدن یا تشک شما باشد.

اگر بر روی شکم می خوابید ، ممکن است به این دلیل باشد و پیشنهاد می کنیم حالت خواب دیگری را امتحان کنید و ببینید هنوز با درد بیدار می شوید؟ اگر با عوض کردن حالت تشک باز هم احساس درد داشتید پس احتمالاً به دلیل تشک بد است.


با خرید آنلاین تشک خواب بهتری بخرید
خرید تشک سرمایه بزرگی در زندگی هر شخص است. این چیزی است که قرار است چندین سال آسایش و پشتیبانی مناسب را برای شما فراهم کند تا بتوانید بهتر بخوابید و یک سبک زندگی سالم داشته باشید. به همین دلیل ، بسیار مهم است که مصرف کنندگان بتوانند گزینه های خود و تشک های تحقیقاتی را کاملاً بسنجند ، ضمن اینکه در وقت و هزینه صرفه جویی می کنند. وقتی می خواهید بصورت آنلاین تشک بخرید تمام مزایایی که در این مقاله برای شما بیان کردیم را در اختیار شما قرار می دهد و به شما در تضمین شب های آرام و رویاهای شیرین کمک می کند. با خرید آنلاین تشک از فروشگاه اینترنتی آقای تشک تجربه ای نو از خرید را حس کنید.


برچسب: خرید تشک، گران ترین تشک، خرید تشک اینترنتی، خرید آنلاین تشک، تشک برای کمر درد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۰۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

چاپ مقاله علمی پژوهشی

اهمیت چاپ مقالات علمی و پژوهشی بر هیچکس پوشیده نیست ، مقاله علمی پژوهشی جزء معتبرترین مقالات در دنیا محسوب می شود. چاپ این مقالات برای محققان و نویسندگان آن امتیاز ویژه ای محسوب می شود. اما چرا مقاله علمی  پژوهشی بسیار مهم است؟ نحوه نگارش مقاله علمی و پژوهشی به چه صورت است؟ چاپ مقاله علمی و پژوهشی چقدر زمان میبرد؟ چه مجلاتی مجاز به چاپ مقاله علمی و پژوهشی هستند؟ آیا چاپ فوری مقاله علمی پژوهشی امکان پذیر است؟ مدت زمان پذیرش مقاله علمی پژوهشی چقدر است؟ مراحل چاپ مقاله علمی پژوهشی چیست؟ با ما همراه باشید تا شما را با نحوه چاپ مقاله علمی پژوهشی و هزینه و مدت چاپ آن در گروه پژوهشی هدف آشنا شوید :

 

به چه مقاله ای علمی پژوهشی گفته می شود؟
به مقالات و پژوهش هایی که نگرش های جدید و اطلاعات نوینی را وارد دنیای علم کنند ، مقالات علمی و پژوهشی گفته می شود. نویسندگان و محققان این مقالات ماه ها و گاها سال ها روی آن کار میکنند تا اطلاعات جدید و مفید را به دنیای علم ارائه دهند . داشتن ایده نو و نوآوری در موضوعی خاص رکن اصلی در چاپ مقاله علمی پژوهشی است. مقاله علمی پژوهشی بر روی تجزیه و تحلیل و هم‌چنین تفسیر این داده‌ها شکل گرفته است و روی تجزیه اطلاعات کسب شده از تحقیقات پیشین تمرکزی ندارد. مقاله علمی پژوهشی به رفع یک مشکل خاص اختصاص داده می‌شود که قبلاً درباره آن راه حلی ارائه نشده است و یا راه حل‌های ارائه داده شده شک برانگیز هستند. مقالات علمی پژوهشی اغلب دارای المان‌های تحقیقاتی به خصوصی هستند.

همچنین داشتن پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم به منزله نخبه بودن میباشد.

در فراخوان های جذب هیئت علمی بسیاری از دانشگاه های دولتی  شهرهای بزرگ و دانشگاه آزاد مراکز استان ها داشتن پذیرش و چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم تنها شرط پذیرش به عنوان هیئت علمی است.

نحوه نگارش مقاله علمی پژوهشی به چه صورت است؟
هر نوشته و مقاله قاعده و قوانین خاص خود را دارد . درباره نگارش و طرز بیان مقاله علمی پژوهشی کمی بیشتر سخت گیری وجود دارد . مقاله علمی و پژوهشی از لحاظ ساختار و چهارچوب تفاوتی با سایر مقالات ندارند و تنها از لحاظ محتوای مقاله با هم متفاوت می‌باشند بخش های یک مقاله علمی پژوهشی ثابت می‌باشد و آنچه که تفاوت دارد نحوه گردآوری تحقیقات و ارائه آنها است.

عنوان مقاله : { مقالات علمی پژوهشی جدید و تخصصی می‌باشند عنوان نیز باید جدید و خلاقانه باشد و از طرفی شامل کلمات کلیدی نیز باشد. عنوان مقاله علمی پژوهشی مختصر و کوتاه باشد.}
چکیده مقاله : { مقالات علمی پژوهشی حاصل تحقیقات و پژوهش های محقق و دانشجو و کاملا جدید باشد تمام بخش های چکیده و مقدمه و متد های تحقیق می‌بایست با توجه به نتایج تحقیقات و عملکرد حین مقاله نوشته شود.}
کلمات کلیدی
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج مقاله : { نتایج عملی با عنوان experimental results و نتایج شبیه سازی با عنوان simulation results بیان می‌شوند. در این قسمت باید دستاوردها، یافته ها و مقادیر عددی نتایج آزمایش، اهمیت و با ارزش بودن آنها کاملا دقیق و به صراحت توضیح داده شود و ویژگی های آماری نیز ذکر گردد. زمان افعال این بخش از مقاله گذشته است. هدف اصلی از نتایج، ارائه و نمایش یافته هایتان است. این بخش را یک گزارش عینی از نتایج قرار دهید، و تمام تفسیر ها را برای این بخش نگه دارید.}
بحث
نتیجه گیری
تقدیر و تشکر
مراجع
ضمیمه
موارد تکمیلی

چاپ مقاله علمی و پژوهشی چقدر زمان میبرد؟
فرایند داوری بعضی از مجلات بسیار سریع است و برخی دیگر مدت‌ها طول می‌کشد تا نتیجه‌ای مشخص به شما اعلام کنند. نشریات مختلف برای رسیدگی به مقالات زمانی از حدود یک هفته تا حتی یک سال را در نظر می‌گیرند. گاهی خیلی خیلی زود به شما پاسخ داده می‌شود و گاهی هم بیش از ۷ ماه تا شاید یک سال باید صبر کنید. جدا از این موارد موضوع مقاله و شخص نویسنده نیز در روند چاپ و پذیرش مقاله علمی و پژوهشی موثرند.

به طور کلی و تقریبی می‌توان مدت زمان تقریبی برای انواع مجلات علمی برای مراحل داوری، پذیرش و چاپ  را به این صورت بیان نمود:

مجلات علمی تخصصی: دو تا ۴ ماه
مجلات علمی پژوهشی داخلی: ۶ ماه تا یکسال
مجلات خارجی دارای ضریب تاثیر (بدون امکان داوری سریع): ۶ ماه تا یک سال و بیشتر
مجلات خارجی دارای ضریب تاثیر (با امکان داوری سریع): دو هفته تا ۳ ماه
مجلات خارجی دارای نمایه ISI ، SCOPUS، ISC با ضریب تاثیر پایین و یا رده بندی Q1 تا Q4 برای مجلات اسکوپوس: بین ۱۵ روز تا ۴ ماه
مدت زمان داوری مقالات علمی و پژوهشی چقدر است؟
مجلات علمی پروسه ی داوری یک تا دوماهه را خواهند داشت .در بخی مجلات میتوان با رایزنی های موثر این پروسه را کمی کاهش داد .  طول مدت داوری مجله ای که ضریب تاثیر ندارد حدود ۱۱ هفته طول می‌کشد و درصد نرخ پذیرش این مجله ۶۴ درصد است. مجله  ای دوم با داشتن ضریب تاثیر در ۴ هفته به صورت میانگین داوری مقالات را ارایه می‌دهد و نرخ پذیرش آن ۱۷ درصد است.

با توجه به این آمار، پژوهشگران می‌توانند مجله مورد نظر خود را بسیار ساده‌تر استفاده کنند. مجله اول در مقایسه با مجله دوم ریسک پایین ریجکت شدن را دارد. پژوهشگر باید تخمین بزند که مجله دوم ظاهراً سختگیری زیاد علمی درباره مقالاتی که دریافت می‌کند اعمال میدارد. این موارد میتواند در زمان تقریبی داوری مقاله شما کمک کننده باشد.


چه مجلاتی مجاز به چاپ مقاله علمی و پژوهشی هستند؟
مجلات ریادی در دنیا اقدام به چاپ مقاله می نمایند اما چاپ مقاله در مجلاتی معتبر است که دارای گواهی تایید اعتبار بین المللی و داخلی داشته باشند:

مجلات خارجی معتبر برای چاپ مقاله علمی و پژوهشی ، مجله تامسون رویترز ، مجله اسکوپوس ،  مجله پابمد ، مجله isc ،

علاوه بر مجلات علمی خارجی، دسته‌بندی‌هایی هم برای مجلات علمی داخلی وجود دارد که چاپ مقالاتتان در آنها می‌تواند اعتبار خوبی به رزومه‌تان بدهد. مجلات داخلی در ایران چاپ می‌شوند و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همیشه فهرستی از آنها را در وبسایت خود معرفی می‌کند و با این اعلام به پژوهشگران و محققان مختلف نشان می‌دهد که با انتشار در کدام مجلات از نظر این وزارت‌خانه، کارشان تأیید می‌شود.

چاپ فوری مقاله علمی و پژوهشی
زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در مجله معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارداما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد. نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد. پذیرش تضمینی مقاله نیز کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برای اینکه روند داوری هر چه سریعتر  اتفاق بیفتد و نتیجه پذیرش مشخص شود لازم است تغییراتی در ساختار مجلات به وجود آورید تا بیشتر مورد توجه داوران قرار بگیرد و سریعتر پذیرفته شود. موسسه هدف با استفاده از ترفندهایی اقدام به چاپ فوری مقالات شما مینماید.


چاپ تضمینی مقاله علمی و پژوهشی
نوع مجله ای که انتخاب می‌شود بسیار در شرایط چاپ مقاله تاثیر دارد.  چاپ مقاله در ژورنالهای تخصصی دارای ایمپکت فکتور تضمینی نمی‌باشد و بستگی به کیفیت مقاله دارد. برخی از ژورنالهای داخلی و خارجی نیز پذیرش تضمینی مقاله ندارند مانند ژورنالهای isc که جز ژورنالهای داخلی هستند و پذیرش تضمینی مقاله ندارند. ژورنال های ایمپکتدار jcr نیز به هیچ عنوان پذیرش تضمینی مقاله ندارند.اما موسسه پژوهشی هدف  شرایطی را برای چاپ تضمینی مقاله علمی و پژوهشی در مجلات معتبر فراهم آورده است.

برخی از خدمات موسسه چاپ مقاله هدف ریسرچ
نگارش، ترجمه و ویرایش تمامی مقالات توسط کارشناسان متخصص و Native انجام می شود.

در زمان نگارش، ویرایش یا ترجمه تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.

برای تمامی سفارشات گزارش عدم سرقت علمی (Plagiarism Report) به صورت رایگان ارائه می شود.

رفرنس های مورد استفاده برای مقالات از نشریات برتر هر رشته می باشد.

تمامی سفارشات در موعد مقرر تحویل می گردند


برچسب: چاپ مقاله علمی و پژوهشی، چاپ فوری مقاله، چاپ مقاله، چاپ تضمینی مقاله،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۲:۴۰ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

تجهیزات فست فود سیار

با توجه به مشغله های کاری که امروز افراد دارند مردم بیشتر به فست فودها روی می آورند و علاقه مند به استفاده از این نوع غذاها می باشند که هم بصورت سریع آماده می شود و اتالاف وقت ندارد هم می توانند در محل کار خود و یا در هنگام رفت و آمد خود بدون دردسر سرو کنند. شاید برای شما هم اتفاق جذابی باشد که ببینید ماشین قدیمی را دیزاین کرده و تبدیل به یک تهیه غذا سریع کرده اند بله درست حدس زدید منظورما همان فست فود سیار است که قابلیت حمل و نقل و جابه جایی را نیز دارد. بسیاری از افراد باتوجه به سودی که این حرفه دارد علاقه مند به راه اندازی فست فود سیار می باشند زیرا سرمایه اولیه نسبت به فست فود های مکانی کمتر می باشد و جذابیت بیشتری را نیز برای مشتری دارد. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا درباره راه اندازی فست فود سیار، مجوز آن و میزان درآمد فست فود سیار و تجهیزات فست فود سیار برای شما مطالب آموزنده ای را بیان کنیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید:

تجهیزات فست فود سیار
بهترین راهکار برای راه اندازی فست فود سیار
امروزه با توجه به رونق فست فودها و علاقه ی روز افزون مردم به غذاهای فست فود، شاهد راه اندازی و تأسیس فست فودهای متنوع و پیشرفته در کل جهان هستیم. همچنین در کشور عزیزمان ایران نیز هر ساله به تعداد فست فودها افزوده می شود و دلیل این امر کسب درآمد بسیار زیاد از این کسب و کار می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری راه اندازی فست فود سیار بسیار مد نظر افراد واقع شده است. برای انجام این کار باید یک سری اطلاعات و نکات ضروری در این زمینه بدست آورید.

یکی از مهم ترین مواردی که جهت راه اندازی فست فود سیار باید در اختیار داشته باشید، سرمایه ی کافی برای این کار می باشد.
مورد دیگر داشتن مجوز از سازمان های مربوطه برای راه اندازی فست فود سیار است.
داشتن مهار و توانایی کافی جهت کسب رضایت مشتری
اگر شما تصمیم دارید یک فست فودی را راه اندازی کنید باید با شرایط آن آشنایی یابید. یا بهتر است بگوییم آموزش های لازم برای تهیه غذاهای سریع در فست فود سیار
هزینه ون
تجهیزات موردنیاز پخت غذاهای فست فودی
هزینه خرید مواد اولیه
این مواردی که گفته شداز جمله مواردی هستند که حتما باید هزینه آن در مقدار هزینه تمام شده و سرمایه موردنیاز راه اندازی فست فود سیار در نظر گرفته شود.


چگونه مجوز فست فود سیار بگیریم؟
شاید یکی از مجوز های کسب وکاری که در روزهای شیوع کرونا و شرایط اقتصادی نامناسب متقاضی زیادی دارد مجوز فست فود سیار است. از آنجا که این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا ، وزارت بهداشت توصیه اکیدی بر عدم صرف غذا در محیط رستوران دارد فست فود های سیار با استقبال بیشتری توسط مردم روبرو شده اند. به طور کلی ، براساس آمار موسسه All Business صنعت خوراکی یکی از دشوارترین حوزه ها برای شروع کسب و کار جدید است. باید بدانید که شروع به کار یک فست فود حتی از نوع سیارش به مانند هر کسب و کار دیگری نیازمند برخی کاغذبازی های رایج است. کسب مجوزهای لازم و پروانه های ضروری از مهم ترین اقدامات پیش از شروع به کار رسمی است. در غیر این صورت به احتمال زیاد با جریمه های سنگین دولتی مواجه خواهید شد.

کسب مجوزهای لازم اقدام برای اخذ پروانه آشپزی است. شاید شما دستپخت خوبی داشته باشید، اما این امر برای شروع کارتان به عنوان آشپز کافی نیست. بر این اساس باید اقدام به اخذ پروانه آشپزی کرد. این امر معمولا نیازمند طی دوره های آموزشی است.  فقط باید آموزش های اولیه در مورد بهداشت محیط آشپزخانه و پخت استاندارد غذاها به شما داده شود.

برای دریافت مجوز فست فود سیار در ابتدا باید یک پروانه بهداشت از وزارت درمان و آموزش پزشکی دریافت کنیم .


مدارک مورد نیاز جهت صدور صلاحیت و پروانه بهداشت فست فود سیار :
ارائه استعلام یا درخواست کتبی متقاضی
ارائه تعهد نامه محضری واحد پشتیبان مبنی بر پشتیبانی از واحد یا واحد های سیار توسط مالک ، متصدی یا مدیر
ارائه تعهد نامه محضری مالک ، مدیر یا متصدی واحد سیار مبنی بر دسترسی به واحد پشتیبان
ارائه کارت بهداشت معتبر برای شاغلین در واحد عرضه سیار و واحد پشتیبان
ارائه گواهینامه معتبر از اموزشگاه های بهداشت اصناف دارای مجوز
ارائه برنامه کنترل بهداشتی بر اساس سیستم HACCP
تاییدیه از پلیس راهنمایی و رانندگی ، شهرداری و سایر دستگاه هایی که به موجب قانون برای اینگونه فعالیت ها تاییدیه صادر می کنند .
ارائه تعهد محضری مبنی بر عدم عرضه ، نگهداری و استعمال مواد دخانی و پذیرش مسئولیت عواقب ناشی از آن .
کسب مجوز برای محل خودرو فست فود سیار
در صورتی که بخواهید ون خود را رو به روی مرکز خرید یا مکان نیمه خصوصی، استقرار دهید ، باید با مسئولین آن مکان هماهنگی های لازم را انجام دهید و در بعضی موارد مبلغی هم پرداخت کنید.
اما فعالیت در پارک ها و خیابان های عمومی معمولا بلا مانع است. و حتی شهرداری برای رونق بعضی خیابان ها به شما پیشنهاد همکاری می دهد.
لازم به ذکر است که کسب مجوز اماکن نیز برای برقراری امنیت ماشین و خریداران، ضروری است.

مهم ترین تجهیزات فست فود سیار که باید خریداری شود :
تجهیزات فست فود سیار بسیار قابل اهمیت است و به جرات می توان گفت که مهم ترین عامل برای داشتن یک فست فودی سیار موفق می باشد. قبل از اینکه لوازم فست فود سیار را خریداری کنید باید تعیین نمایید که می خواهید چه غذاهایی را ارائه دهید. همچنین باید توجه داشته باشید که سایز آن ها باید در اندازه های کوچکی باشد تا در ون مورد نظر شما به خوبی جا داده شود و مانع از رفت وآمد و پخت غذاهای شما نشود. تجهیزات فست فود سیار شامل مواردی می باشد که در قسمت زیر به بیان آن ها و قیمت های تقریب آن پرداخته ایم:

فر ساندویچ
دستگاه فر ساندویچ‌، دارای جایگاه بسیار قوی در لیست تجهیزات فست فود سیار است. معمولا شاهد آن هستیم که بیشتر سفارش‌های فست فودهای سیار، حول انواع و اقسام ساندویچ‌ها بوده و از این روی حتما باید از امکان ارسال تجهیزات فست فود سیار به تمام نقاط کشور استفاده کرده و یک فر ساندویچ برای راه‌اندازی فست فود سیار خود سفارش دهید.
قیمت فر ساندویچ: قیمت فر ساندویچ در لیست قیمت تجهیزات فست فود سیار، بین چیزی از ۳ تا ۷ میلیون تومان، متغیر خواهد بود.

سرخ کن سیب زمینی
سیب زمینی سرخ کرده، همیشه در منوی انواع فست فودها و رستوران‌ها جایگاه خود را دارد. حین راه‌اندازی فست فود سیار نیز باید به تهیه سرخ کن سیب زمینی توجه داشته و حتما این مورد را در فهرست لیست تجهیزات فست فود سیار قرار دهید.
قیمت سرخ کن سیب زمینی: قیمت سرخ کن سیب زمینی از ۲ تا ۵ میلیون تومان خواهد بود.
اجاق گریل رومیزی
اجاق گریل رومیزی برای آماده‌سازی و طبخ انواع و اقسام غذاهای فست فودی از جمله استیک و غیره کارایی دارد. با این همه در صورتی که منوی غذایی شما بسیار محدود باشد، امکان حذف این مورد را خواهید داشت.
قیمت اجاق گریل رومیزی: قیمت اجاق گریل رومیزی بین ۳ تا ۷ میلیون تومان برآورد می‌شود.

فر پیتزا صندوقی
فر پیتزا صندوقی در ابعاد مختلف عرضه شده و شما باید مطابق با فضا و تخمین از میزان سفارش‌های خود، نسبت به خرید آن اقدام نمایید. البته این در صورتی جایگاه خواهد داشت که در منوی فست فود سیار خود، حداقل یک نوع پیتزا را جای داده باشید.
قیمت فر پیتزا صندوقی: با نگاهی به لیست قیمت تجهیزات فست فود سیار، قیمت فر پیتزا صندوقی با توجه به ابعاد و ظرفیت آن را، بین ۴ تا ۱۲ میلیون تومان هزینه می‌یابیم.
کپسول گاز
با توجه به نیاز به اتصال گاز و این که غالبا در فست فودهای سیار، دسترسی به انشعاب گاز شهری نداریم، باید کپسول گاز تهیه نمایید. البته همیشه لازم است که نکات ایمنی را حین استفاده از کپسول گاز، به خوبی رعایت کنید.
قیمت کپسول گاز: قیمت کپسول گاز چیزی کمتر از ۵۰۰ هزار تومان است.
یخچال ویترین‌دار ایستاده
با توجه به ضرورت نگهداری از مواد اولیه، به هیچ وجه نمی‌توانید یخچال یا فریزر را از لیست تجهیزات فست فود سیار حذف کنید. از این جهت بهترین انتخاب برای شما، یخچال ویترین‌دار ایستاده است. این نوع از یخچال جای کمتری گرفته و در ضمن به شما این امکان را می‌دهد که داخل یخچال را به خوبی مشاهده نمایید.
قیمت یخچال ایستاده ویترین‌دار: قیمت یخچال ایستاده ویترین‌دار با توجه به اندازه و ابعاد آن، بین ۵ تا ۱۲ میلیون تومان خواهد بود.

فریزر صندوقی
معمولا برای راه‌اندازی فست فود سیار، از فریزر صندوقی استفاده می‌شود که هم فضای کمتری به خود اختصاص می‌دهد و هم از سطح قیمتی پایین‌تری برخوردار است.
قیمت فریزر صندوقی: فریزر صندوقی را با توجه به ابعاد آن، می‌توانید از ۴ تا ۱۰ میلیون تومان خریداری کنید.
تاپینگ رومیزی چند لگنه
تاپینگ های رومیزی دارای تعداد لگن‌های مختلف هستند. شما با توجه به میزان فضای در اختیار خود در یک فست فود سیار، می‌توانید از تاپینگ رومیزی با تعداد لگن کم یا زیاد استفاده کنید. در بیشتر مواقع، در صورت داشتن فضای کافی، خریداری کردن تاپینگ رومیزی با تعداد لگن بالاتر، مناسب خواهد بود. این به شما کمک می‌کند تا تاپینگ‌های مختلف را در لگن‌های جداگانه قرار داده و به راحتی از آن‌ها استفاده نمایید.
قیمت تاپینگ رومیزی: قیمت تاپینگ رومیزی با تعداد لگن کم از میان لیست قیمت تجهیزات فست فود سیار، (به طور مثال تاپینگ رومیزی ۴ لگنه)، چیزی بین ۳ تا ۵ میلیون تومان خواهد بود. از طرفی دیگر قیمت تاپینگ ۱۰ لگنه می‌تواند در بازه ۷ تا ۱۱ میلیون تومان شناور باشد.
دستگاه برگر ذغالی
برگر ذغالی از بهترین تجهیزات فست فود سیار به حساب می‌آید و با توجه به علاقه زیاد مشتری‌ها به خرید برگر ذغالی و بدون روغن، نباید این قلم را از دست بدهید. این دستگاه‌ها غالبا از ورق استیل و چدن مشبک ساخته شده و در طول‌های مختلفی عرضه می‌شوند.
قیمت دستگاه برگر ذغالی: دستگاه برگر ذغالی با سایز کوچک و مناسب فست فودهای سایر، می‌تواند چیزی بین ۲ تا ۴ میلیون تومان هزینه داشته باشد.

دستگاه بخارپز ذرت مکزیکی
ذرت مکزیکی یکی از گزینه‌های همیشگی فست فودهای سیار است و از آن جایی که در شمار موارد ارزان قیمت نیز محسوب می‌شود، همیشه می‌تواند فروش خوبی داشته باشد. از این روی با خرید یک دستگاه بخارپز ذرت مکزیکی، می‌توانید به فست فود سیار خود رونق ببخشید.
قیمت دستگاه بخارپز ذرت مکزیکی: قیمت این دستگاه بخارپز چیزی بین ۱ تا ۳ میلیون تومان متغیر است.
۴ نکته طلایی برای افزایش درآمد فست فود سیار
نمای بیرونی فست فود سیار از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و شما اصلا نباید اهمیت آن را دست کم بگیرید. توصیه ما به شما این است که از رنگ های شاد وجذاب و طرح های دوست داشتنی در بیرون ماشین خود استفاده کنید.
شما باید مکان درستی را برای ارائه غذاهای فست فودی خود در نظر بگیرید. مراکز خرید، پارک ها و محل های شلوغ انتخاب مناسبی برای اینکار به شمار می رود.
اهمیت تبلیغات را اصلا نباید دست کم گرفت. البته باید این نکته را افزود که نیازی به تبلیغات گرون قیمت نیست.
مهم ترین نکته ای که اما باید در راه اندازی فست فود سیار در نظر بگیرید ارائه غذاهای با کیفیت است و اصلا نباید فراموش کنید که غذاهای تازه و خوشمزه هست که باعث سود و پیشرفت شما خواهد شد.
 


برچسب: تجهیزات فست فود، تجهیزات فست فود سیار، فست فود سیار، راه اندازی فست فود سیار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۹:۲۳ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

اجاره ویلا در کتالم رامسر

کتالم هم مانند دیگر شهرهای شمالی یک شهر مهمان پذیر و پر رفت و آمد در نزدیکی رامسر است. هر کسی که گذری از رامسر داشته حتما شبی را در این شهر سپری کرده است. شهر کتالم به دلیل توریستی بودن دارای تعداد زیادی ویلا ، هتل و سوئیت است . بنابراین شاید فکر کنید اجاره ویلا در کتالم رامسر زیاد سخت نباشد . درست است که این شهر دارای تعداد زیادی ویلا و سوئیت است اما در پایان هفته و روزهای تعطیل شما قادر به اجاره ویلا در این شهر نخواهید بود ..اما گلستانی ها امکان رزرو ویلا در رامسر و کتالم را با هر قیمتی که بخواهید برای شما امکان پذیر کرده است. برای اینکه درباره اجاره ویلا در کتالم رامسر و قیمت اجاره ویلا در رامسر بدانید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

کتالم رامسر کجاست ؟

برای توصیف دقیق موقعیت مکانی شهر کتالم و سادات شهر باید بگوییم که در فاصله پنج کیلومتری جنوب شرقی رامسر و در حد فاصل شهر تنکابن و رامسر شهری زیبا در غرب استان مازندران واقع شده است که در قدیم به آن گته لم گفته می شد که در زبان محلی گته به معنی بزرگ و لم به معنای محلی است که در آن آب زیادی به صورت راکد وجود دارد. که البته در دهه ۸۰ این روستا توسط رضا شعبانی تغییر نام پیدا کرد و به سادات شهر معروف شد. سادات شهر هم از آن جا آمده است که در گذشته محل زندگی تعداد زیادی از سادات بوده است.

اجاره ویلا کتالم رامسر شبی چند؟


قبل از هرچیزی بهتر است بگوییم اگر قصد مسافرت به جایی را دارید حتما برنامه ریزی کنید و با برنامه اقدام به اجاره ویلا یا سوئیت کنید. زیرا بسیاری از افراد این عادت را دارند که بدون هیچ برنامه ای به شهر مقصد سفر می کنند و به هنگام رسیدن به شهر مورد نظر محل استراحت سکونت مناسبی را برای خود پیدا نمی کنند. گلستانی ها این امکان را برای شما فراهم کرده است که قبل از سفر به کتالم رامسر قادر به اجاره ویلا در کتالم رامسر خواهید و می توانید ویلا منالسب خود را طبق شراط جمعیتی و هزینه ای که در نظر گرفته اید انتخاب کنید. با گلستانی ها دیگر نگران هزینه های سنگین ویلاها نباشید.

اجاره خانه در کتالم رامسر
شما می توانید با گلستانی ها خاطره سفر به کتالم رامسر را برای خود ماندگار کنید. اجاره خانه در کتالم رامسر یکی از امکاناتی می باشد که گلستانی ها در اختیار شما میگذارد. شما می توانید طبق شرایط مالی خود و تعداد نفرات خانه مورد نظر خود را در کتالم رامسر برا ی اجاره انتخاب کنید. خانه های موجود در کتالم رامسر برای اجاره دارای خواب های متفاوتی می باشد که بسته به نظر مشتری در اختیارش قرار می گیر. برای اطلاع دقیق از قیمت اجاره خانه در کتالم رامسر می توانید با کارشناسان ما در گلستانی ها تماس بگیرید.


اجاره خانه دربستی در کتالم رامسر
یکی دیگر از امکاناتی که گلستانی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد اجاره خانه دربستی در رامسر می باشد. این خانه ها بصورت ویلایی یا واحدهای آپارتمانی می باشد که با تمامی امکانات در اختیار اجاره کننده به مدت معین قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به تعداد نفرات خود هر متراز فضایی را که برای اجاره خانه دربستی در رامسر مد نظر دارد را از گلستانی ها اجاره کنید. فقط بخاطر داشته باشید قبل از مسافرت حتما مکان و ویلا خود را رزرو کنید تا برای اقامت خود دچار مشکل نشید و از سفرتان لذت ببرید.

اجاره ویلا دربست در کتالم رامسر
اجاره ویلا دربست در کتالم رامسر برای تجربه سفری آرامش بخش در محیطی آرام، اجاره ویلا در  کتالم رامسر با گلستانی ها ، یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. سما می توانید با اجاره ویلا دربست در کتالم رامسر از امکانات بی نظیر این ویلا استفاده کنید. امکاناتی همچون خواب های مجزا دارای تخت خواب ، امکانات کامل آشپزخانه و ما بقیه چیزهایی که برای یک محل اقامتی لازم دارید دراین مکان موجود می باشد. با اجاره ویلا در رامسر از گلستانی ها یک سفر به یادمانهدنی و خاطره انگیز واهید داشت. شما می توانید به تمامی محل های دیدنی و تفریحی این شهر رفته و از گشت و گذار در این شهر شمالی نهایت استفاده را برده و برای استراحت می توانید  به ویلای خود برگشته و ساعاتی را در کمال آرامش به ریکاوری بپردازید. برای آگاهی بیشتر درباره این ویلاهای اجاره ای می توانید با همکاران ما در گلستانی ها تماس بگیرید.
مجموعه گلستانی ها در جهت رفاه حال مشتریان عزیز تعداد زیادی ویلاهای اجاره ای در کتالم رامسر با شرایط اجاره ای متفاوت و امکانات و در محل های متفاوت دارا می باشد که پاسخگوی هر گونه نیازی می باشد.


اجاره ویلا در کتالم رامسر با بهترین قیمت
مجموعه ویلاهای اجاره ای در کتالم رامسر توسط گلستانی ها به مشتریان عزیز اجاره داده می شود و در هر تاریخی قابل رزرو میباشد. این ویلاها با توجه به امکانت و محل قرار گیری آن و متراژ و خواب آنها قیمت دهی می شوند و با بهترین و مناسب ترین قیمت ها در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

اجاره ویلا در کتالم رامسر با ارزان ترین قیمت
کتالم یکی از شهرهای زیبای استان مازندران است که میان جنگل و دریا قرار دارد. بیشتر مردم این شهر باغدار می باشند و به کاشتن مرکبات مشغول‌اند. علاوه‌بر باغداری، دامداری هم در این شهر رواج دارد. سفر به کتالم مثل سفر به ییلاقی بهشتی است و شما الان با اجاره اقامتگاه در کتالم  با گلستانی ها می توانید خاطرات خوشی برای خود و خانوادتان بسازید. اگر دوست دارید در ویلای کتالم ساکن شوید یا یک اقامتگاه لوکس و ارزان داشته باشید یا یک سوئیت کوچک و زیبا، کافی است  با همکارن ما در مجموعه گردشگری گلستانی ها تماس بگیرید و طبق شرایط خود ویلای مورد نظر خود را با ارزان ترین قیمت رززو کنید.
اگر به کتالم سفر کردید دیدن قلعه مارکوه، دوشنبه بازار و ارتفاعات ییلاقی را از دست ندهید.

 


برچسب: قیمت اجاره ویلا، اجاره ویلا رامسر، اجاره سوئیت در رامسر، اجاره ویلا دربست در کتالم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۵:۳۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

قیمت دستگاه اکسترودر تولید زغال

امروزه تولید و استفاده از زغال فشرده رو به افزایش می باشد و یکی از مهم ترین راه های کسب درآمد نیز تهیه و تولید زغال قالبی است . مواد اولیه تولید زغال مرغوب و با کیفیت در ایران بالاست و قیمت مناسبی را دارد که می توان با تهیه آن و راه اندازی خط تولید زغال فشرده سود فراوانی داشته باشیم . دستگاه اکسترودر یا فشرده ساز یکی از دستگاه های خط تولید زغال فشرده است که برای تولید بریکت کاربرد دارد. در واقع دستگاه اکسترودر، مهم ترین دستگاه خط تولید زغال فشرده است. در بازار خط تولید دستگاه های اکسترودر ارزان قیمتی وجود دارد که توان تولید ندارند و زغال مطلوبی را به شما تحویل نخواهند داد. در این مقاله به بررسی دستگاه اکسترودر تولید زغال و نقش آن در تولید ذغال و معرفی بهترین نوع دستگاه اکسترودر و مقایسه آن با دستگاههای دیگر می پردازیم. همچنین اگر در صدد راه اندازی خط تولید زغال هستید ، می توانید برای خرید دستگاه اکسترودر به زغال صنعت مراجعه کنید . ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

دستگاه اکسترودر تولید ذغال چیست و چه کاربردی دارد؟
دستگاه اکسترودر زغال اصلی ترین بخش خط تولید زغال فشرده است و شکل اصلی زغال و قالب آن را به وجود می آورد.در خط تولید زغال فشرده از دستگاه اکسترودر زغال برای به هم چسباندن ضایعات چوبی همانند خاک اره و چوب های خشک برای ساخت زغال فشرده استفاده می شود.

ویژگی های دستگاه اکسترودر یا فشرده ساز
در تهیه دستگاه تولید زغال فشرده نوع تجهیزات بسیار مهم است و ارتباط مستقیم با موارد زیر را دارد که به شرح آن می پردازیم:

 

۱- شکل ظاهری ، یعنی عدم اسفنجی بودن بریکت خام :
اکسترودر خوب باید در طول ۸ ساعت کاری خروجی ماردون، بریکت یکدست تحویل دهد. عدم اسفنجی بودن بریکت و ترک نداشتن در هنگام خروجی ماردون یکی از نکاتی است که ماشین ساز باید به آن توجه داشته باشد و عیب یابی آن را انجام داده و آموزش لازم را به مشتری اعلام نماید. اگر عملکرد دستگاه اکسترودر درست نباشد ( بخصوص کنترل خشک بودن مواد اولیه ) بعد از چند سری تولید، دستگاه اکسترودر با مشکلات ظاهری بریکت در قسمت خروجی سیلندر روبرو خواهد شد .

۲-بافت مولکولی ایجاد شده در بلوک بریکت خام :
یکی دیگر از نکات حائز اهمیت ، که با زیبایی و سازگاری بالای زغال در هنگام مصرف تاثیر مستقیم دارد ، تراکم بالا در بریکت خام است. دراین حالت باید به درصد ترکیبی مواد اولیه دقت داشت ، و کمپانی سازنده باید به صورت کامل نسبت به مراحل تولید فرایند زغال آگاهی داشته باشد تا بتواند اطلاعات لازم را جهت تولید محصولی با کیفیت ، به مشتری ارائه نماید. همچنین درصد رطوبت دقیق مواد اولیه ترکیبی نسبت به توان فشار وارد شده از طرف موتور و ماردون محاسبه گردد.

۳-خشک کن مناسب قبل از بارور نمودن دستگاه اکسترودر یا فشرده ساز :
عمل خشک کردن و رطوبت گیری مواد اولیه قبل از عمل فشرده سازی بریکت با استفاده از دستگاه اکسترودر ،صورت می گیرد. این عمل باید به درستی صورت پذیرد و درصد ورودی مواد اولیه در خشک کن نسبت به اندازه ورودی باید تعریف شده باشد. در غیر اینصورت در قسمت فشرده سازی و ایجاد بریکت در دستگاه اکسترودر مشکل ایجاد می شود.

۴- فشرده سازی و کنترل دود :
کنترل دود و فیلتر کردن آن درکل کاری بسیار حائز اهمیت است. اگر دستگاه اکسترودر دارای استاندارد های لازم باشد و عمل فیلتراسیون درست انجام گیرد، هیچ مشکلی پدیدار نخواهد شد. نکته دیگر، در خروجی دستگاه اکسترودر که بریکت خام از آن خارج می گردد را می توان با کمترین هزینه به بهترین نحو عمل فیلتراسیون،ایجاد نمود، و تا حدود بسیار زیادی از آلایندگی محیط زیست کاهش داد .


۵-گاز گیری کامل کل محصول در یک دوره ی پخت با دستگاه اکسترودر بریکت
یکی از مهمترین نکات دستگاه اکسترودر بریکت ، گاز گیری کامل کل محصول در یک دوره ی پخت می باشدنکته بسیار حائز اهمیت و کلیدی در تولید بریکت که آن را تبدیل به زغال خام می کند، یکنواخت بودن پخت کوره سنتی، ترکیب و پخش شدن کامل حرارت در فی مابین و سوراخ های وسط بریکت های حفره دار است. عدم شکستگی در هنگام تبدیل بریکت خام به زغال ،گاز گیری کامل بریکت به صورت یکدست داخل کوره انجام شود (تا موجب شود زغال تولیدی ، باعث سردرد نگردد و در هنگام سرخ شدن بو نداشته باشد.)

انواع اکسترودر زغال فشرده
دستگاه زغال ساز یا اکسترودر زغال فشرده یکی از مهم ترین و اصلی ترین دستگاه های خط تولید زغال به شمار می رود .به طور کلی دستگاه اکسترودر زغال فشرده شامل دستگاه اکسترودر گیربکسی و تسمه ای می شود که هر یک دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند . در راه اندازی خط تولید زغال فشرده از اکسترودر و کوره خط تولید زغال استفاده می شود . بهترین اکسترودر زغال فشرده برای ساخت و تولید زغال فشرده از مواد اولیه استفاده می شود که در ادامه به توضیح هر یک از انواع آن ها می پردازیم:

اکسترودر دو ماردونه
خروجی اکسترودر دو ماردونه سه برابر اکسترودر تک ماردونه می باشد . در این اکستـرودر معمولا دو ماردون برای چرخش یکسان وجود دارد که مواد از یک ماردون به ماردون دیگر منتقل می شود

اکسترودر گیربکسی
دستگاه اکسترودر گیربکسی سرعت پایین در تولید بریکت دارد که یکی از ضعف های دستگاه زغال ساز محسوب می شود و همین امر موجب تولید بریکت هایی با استحکام کم می گردد . در کنار آن یکی دیگر از مشکلات این نوع از دستگاه های زغال ساز صدای بالای آن است که تحمل آن برای زمان طولانی دشوار و آزاردهنده خواهد بود .

در مقابل مشکلات دستگاه زغال ساز می توان به نقاط قوت آن اشاره کرد که پرس بسیار بالا و قوی بریکت ها می باشد .هم چنین در این نوع دستگاه های زغال ساز پس از پرس و فشرده سازی مواد اولیه که همان خاک اره و ضایعات چوب است ، تنها می توان در کوره های صنعتی آن ها را پخت و به دلیل نبود پوست گردو و سایر مواد افزودنی در آن در کوره های سنتی نمی توان آن ها را خشک نمود .


اکسترودر تسمه ای
از دستگاه های متداول تولید زغال در ایران ،اکسترودر تسمه ای می باشد که از نظر تولید زغال فشرده بالاتر از دستگاه زغال ساز گیربکسی قرار می گیرد .در این نوع دستگاه به دلیل قرارگیری تسمه به جای گیربکس مشکلات مربوط به سرعت تولید زغال کمتر مشاهده می شود و از این جهت در جایگاه بهتری قرار می گیرد .

اکسترودر تسمه ای هیچ گاه پرس و فشرده سازی دستگاه اکسترودر گیربکسی را ندارد و همین امر موجب ایجاد مشکلات این دستگاه در زمان ساخت بریکت و ساختار زغال تولید شده ایجاد خواهد کرد.طراحی و اشتباه ساختاری این دستگاه موجب شده است که از این نوع دستگاه زغال ساز کمتر استفاده کنند زیرا در زمان تولید زغال فشرده مواد اولیه بیشتری در اکسترودر انباشته می شود.

اکستـرودر هیبردی
این نوع دستگاه ترکیبی از اکسترودر تسمه ای و گیربکسی می باشد .

تاثیر اکسترودر در تولید زغال مرغوب
تجهیزات در خط تولید زغال فشرده بسیار مهم است و ارتباط مستقیم با شکل ظاهری زغال ، بافت مولکولی ، خشک شدن و فشرده سازی زغال دارد و از مهم ترین موارد در دستگاه زغال ساز فشرده می توان به گازگیری کامل آن در زمان دوره پخت زغال اشاره کرد ، موارد بیان شده همگی از ویژگی های خاص دستگاه اکسترودر زغال فشرده می باشد .

قیمت دستگاه اکسترودر تولید زغال
دستگاه اکسترودر زغال اصلی ترین دستگاه در خط تولید زغال فشرده به حساب می آید. امروزه استفاده از زغال برای کباب و قلیان افزایش یافته است و یکی از راه های کسب درآمد نیز تولید زغال عمده برای مصرف کنندگان است. از طرفی قیمت تهیه چوب های خوب برای زغال افزایش یافته و به همین دلیل حاشیه سود زیادی برای تولید صنعتی زغال های معمولی وجود ندارد. به همین جهت خط تولید زغال های فشرده افزایش چشم گیری داشته است. با توجه به بالا رفتن قیمت ارز و نوسانات موجود در بازار برای اطلاع از قیمت دستگاه اکسترود تولید زغال می توانید (……) مراجعه کنید.

مشخصات بهترین دستگاه اکسترودر تولید زغال
توان مصرفی دستگاه اسکترودر زغال :
به عنوان مثال توان مصرفی این دستگاه می تواند برابر با ۳۰ کیلو وات باشد که در این صورت دستگاه اکسترودر زغال توان مصرفی زیادی نیاز ندارد و مصرف انرژی آن در سطح پایینی قرار دارد.


ولتاژ اسکترودر زغال :
دستگاه اکسترودر زغال می تواند از ولتاژ برق ۲۲۰ ولت معمولی خانگی برای کار استفاده کند و یا ممکن است که نیاز به برق سه فاز صنعتی داشته باشد.

ظرفیت تولیدی دستگاه اسکترودر زغال :
به عنوان مثال ظرفیت کلی تولید دستگاه اکسترودر زغال می تواند برابر با ۲۰۰ کیلوگرم در هر ساعت باشد. که در این صورت در صورتی که دستگاه فقط ده ساعت در طول روز کار کند، می تواند ۲ تن زغال فشرده را آماده قرار گرفتن در کوره زغال کند.

ماردون و سیلندر ضد سایش :
استفاده از قطعات ضد سایش در دستگاه موجب بالا رفتن طول عمر آن و همچنین کاهش نیاز به مراقبت و بررسی دستگاه برای طولانی مدت می شود. هر چقدر طول عمر دستگاه و قطعات آن بیشتر باشد، قطعا سود عملیاتی شما نیز از خط تولیدی بیشتر خواهد بود.

شدت جریان دستگاه اسکترودر :
به عنوان مثال شدت جریان دستگاه اسکترودر برابر با ۳۲ آمپر است.


برچسب: اکسترودر زغال فشرده، بهترین دستگاه اکسترودر تولید زغال، خرید اکسترودر زغال فشرده، خرید دستگاه فشرده ساز زغال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۲:۲۹ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

خرید تفنگ مناسب شکار

شناخت اصولی و آشنایی با استاندارد های لازم برای اسلحه مناسب شکار یکی از موارد مهم در خرید تفنگ مناسب شکار می باشد. طبق قوانین، اسلحه های شکاری عادی و نیمه خودکار جزو ادوات نظامی محسوب نمی شوند. ولی با این حال خرید، فروش و حمل و نقل آن تابع قوانین مشخص و سخت گیرانه ای است. در این مقاله می خواهیم درباره خرید تفنگ مناسب شکار مطالبی را برای شما بیان کنیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید:

10 نکته مهم در خرید تفنگ مناسب شکار برای حیوانات کوچک و بزرگ
قبل از هر چیز برای خرید یک اسلحه مناسب شکار باید هدف خود را برای صید و شکار حیوانات مشخص نمایید. به طور مثال می خواهید از سلاح خود در صید پرندگان، پستانداران کوچک، حیوانات بزرگ و... استفاده نمایید. مرحله بعدی برای خرید اسلحه مناسب مراجعه به مراکز معتبر فروش اسلحه و انتخاب یک سلاح مجاز تایید شده از سوی نیروی انتظامی جهت دریافت مجوز حمل سلاح می باشد. از جمله نکات مهمی که باید در هنگام خرید اسلحه مناسب شکار در نظر داشته و رعایت نمایید موارد زیر می باشد:

 


1. از فروشگاه های مجاز و معتبر خرید نمایید

2. اگر در انتخاب اسلحه مبتدی هستید یک نفر آشنا به مشخصات فنی اسلحه را به همراه داشته باشید.

3. از جمله راه های شناخت یک اسلحه مناسب شکار و استاندارد تطبیق شماره لوله تفنگ با پیش قنداق آن می باشد.

4. یک تفنگ مناسب برای شکار را با توجه به فیزیک بدنی و راحتی خود خریداری نمایید. به طور مثال خوش دست باشد، قنداق آن بر روی شانه فرد به خوبی جاگیر شود و برای دقت در شکار دچار مشکل نباشد.

5. تفنگ شکاری را در فروشگاه تست کنید و با توجه به نوع هدف خود برگزینید.

6. ایمنی ضامن اسلحه مناسب شکار با کوبیدن تفنگ خالی امتحان نمایید. ضامن شل و بدون استاندارد فرد را دچار خسارت های جبران ناپذیری می سازد.

7. دقت و هدف گیری متمرکز در سلاح با طول بدنه بلند بیشتر است.

8. یک معیار مهم در خرید اسلحه وزن و قابلیت حمل آن می باشد، انواع قنداق فلزی، چوبی و کامپوزیتی برای این مورد در نظر گرفته شده اند.

از جمله برند های معروف در ساخت اسلحه سبک برای شکار برند تفنگ بادی دیانا ، تفنگ بادی گامو و وارخ می باشند.
9. انتخاب اسلحه دوربین دار برای مسافت های دور تر و شلیک به هدف توصیه می گردد.

10. موارد مهمی همچون قدرت کشتار، افت گلوله، قدرت شلیک، لگد اسلحه، صدای شلیک، نوع مهمات و کیفیت اسلحه مناسب شکار را در هنگام خرید مد نظر داشته باشید.


تفنگ شکاری کدام برند بهتر است؟
از جمله برند های اسلحه سازی معروف در جهان می توان به برند های وینچستر، برتا، بنلی، فرنچی-بروونینگ-بالت اکشن، والتر ، هاتسان ، گامو و ... اشاره نمود که ساخت کشور هایی همچون روسیه، آلمان، ترکیه، انگلیس، ایران، اسپانیا و چین می باشند.

انواع تقنگ مناسب شکار
شناخت انواع سلاح های رایج در شکار و انتخاب و بکارگیری آنها تأثیر بسیاری در یک صید مناسب و تقویت مهارت های مربوط به ان دارد. از جمله انواع سلاح مناسب برای شکار در دو نوع تفنگ ساچمه زنی و تفنگ گلوله زنی خلاصه می گردد. انتخاب نوع سلاح و بکارگیری آن در مورد صید حیوانات یک عامل مهم در تفریح شکار می باشد. هر کدام از این سلاح ها دارای مشخصه ها و ویژگی های خاص خود می باشند که افراد علاقه مند می توانند با توجه به نیاز خود آن ها را برگزینند. به طور خلاصه مشخصات فنی و کاربرد این نوع از سلاح های مناسب شکار موارد زیر می باشند:

تفنگ ساچمه زنی: این نوع از سلاح قدرت پرتاپ چند تیر را به سوی صید ریز همانند پرندگان و پستانداران کوچک همانند کبک، تیهو، قرقاول و...را دارا می باشد. تنوع کالیبر در آن پایین است و پیشنهاد می شود افرادی که به تازگی به شکار علاقه مند گشته اند در ابتدا با این اسلحه مناسب شکار استفاده نمایند. کالیبر رایج این اسلحه نمره 12 و 16 در ایران می باشد.
تفنگ گلوله زنی: این اسلحه مناسب شکار برای پستانداران بزرگ همانند گراز ف کل، آهو، گوزن و قوچ و... می باشد. در هر شلیک یک تیر به سوی حیوان شکار می گردد و تنوع نمره کالیبر در آن متنوع می باشد. دقت، قدرت کشتار و انرژی گلوله در این نوع از اسلحه شکاری بسیار بالا بوده و گلوله های آن قدرت تخریب بیشتری نسبت به باقی گلوله ها و مهمات دارد.

از تفنگ شکاری چگونه استفاده کنیم؟
✅ از جمله موارد مهم در هنگام تفنگ شکاری مناسب را می توان در موارد زیر عنوان نمود:

✅ بهترین حالت برای نگه داری تفنگ، ایستاده-قائم و روبه بالا می باشد.

✅ بهترین حالت برای شلیک نشسته و دراز کشیده می باشد.

✅ برای شلیک یک تکیه گاه مناسب و نرم داشته باشید.

✅ شلیک مناسب برای صید نشانه گرفتن نقاط حیاتی حیوان همانند شش و قلب می باشد.

نحوه نگهداری تفنگ شکاری
بعد از خرید تفنگ مناسب شکار نحوه نگهداری از آن و مراقبت از تفنگ بسیار مهم و کاربردی می باشد. از جمله موارد مهم در نگهداری سلاح مواد زیر می باشد:

? به هیچ عنوان با سلاح شکاری برای شوخی یا خنده استفاده نکنید. حتی یک تفنگ ساچمه زنی با قدرت شلیک کم نیز توانایی کشتن یک انسان را دارد.

? در شکار حیوان دست به نفله کشی یا شکار کشی نزنید. این مسئله محیط زیست را حساس کرده و جواز شما را باطل می سازد.

? هرگز گلوله، مسیر عبور آن در لوله تفنگ و سیلندر اسلحه را با مواد نفتی چرب نکنید. این کار موجب تراکم دما و انفجار اسلحه می گردد.

? اسلحه خود را به فرد دیگر و یا کودکان نسپارید. این موارد موجب نزول حسن شهرت شما و لغو مجوز پروانه شکار می گردد.


برچسب: خرید اسلحه، خرید تفنگ شکاری، خرید تفنگ بادی، خرید تفنگ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۳:۳۶ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

اجاره ویلا در تالش

 

اجاره ویلا در تالش: استان گیلان یکی از باصفاترین و بکرترین استان های شمالی ایران است که با جاذبه های دیدنی بسیارش دل از همه برده است. افرادی که به قصد اجاره ویلا تالش را انتخاب می کنند، همیشه آرزو می کنند که ای کاش سفر چند روزه شان، به گونه ای ادامه دار می شد تا بتوانند تمام عمر را در این منطقه از گیلان زندگی کنند.اما برای این که مسافرت دلنشین بعدی ات را برنامه ریزی کنی، بهترین کار این است که برنامه ای هم برای گشت و گذار در جنگل های خاطره انگیز گیلان داشته باشی و با این هدف عزم سفر به تالش را داشته باشی.
شاید تا به حال بارها به اقامت در تالش فکر کرده باشید اما اگر می‌خواهید جزئیات بیشتری در این باره بدانید، آنچه در ادامه می‌آید را بخوانید و برای تجربه‌ای جدید و ناب آماده شوید.

معمولا بهترین پیشنهاد برای اقامتی امن و لذت بخش و آرام در تالش اجاره ویلا است . اجاره ویلا در تالش دارای زمینه های مختلفی است که در زیر به آن اشاره می کنیم.

    اجاره ویلا جنگلی
    اجاره ویلا شهری
    اجاره ویلا روستایی
    اجاره ویلا ییلاقی و کوهستانی
    اجاره ویلا ساحلی.
اجاره ویلا جنگلی در تالش
اجاره ویلا جنگلی در تالش باعث می شود که شما به راحتی در دل جنگل های شمال پیاده روی کنید و از فضای جنگل نهایت استفاده را بکنید.

با اجاره ویلا جنگلی در تالش، یک فرصت منحصربفرد به خودتان بدهید و آرامش بخش ترین روزها و دل انگیز ترین صبح ها را تجربه کنید و آرامش شب را به صدای ظریف پرندگان جنگلی تحویل بگیرید.

 

امکان اجاره ویلا در جنگل تالش دارای شرایط مختلفی است. برخی از ویلاهای جنگلی در نزیکی شهر و در جنگل و برخی در دل جنگل هستند و برخی هم در نزدیکی ساحل و دریاچه و جنگل بنا شده اند.

ویلاهای جنگلی دارای امکانات کافی و بی نظیری هستند که به تناسب، نوع امکانات دارای هزینه های مختلفی نیز می باشند.

اجاره ویلا ییلاقی و کوهستانی در تالش
در تالش سرزمین های ییلاقی و کوهستانی زیادی وجود دارد که هم مردم بومی در آن جا زندگی می کنند و هم مورد پسند و توجه توریست های زیادی است.

به همین دلیل توریست ها تمایل دارند با اجاره ویلا ییلاقی در تالش تجربه متفاوتی از حضور در گیلان و دامنه های سر سبز را داشته باشند.

این ویلاها، با امکانات مختلف ارائه شده اند و به راحتی می توان از راه دور و نزدیک، توسط گلستانی ها آن ها را رزرو کرد و به محض حضور در محل ویلای اجاره شده را در اختیار گرفت.

 

اجاره ویلا ساحلی در تالش
افرادی که به دنبال اجاره ویلا ساحلی در تالش هستند. اجاره ویلا ساحلی معمولا این تصویر را در ذهن تداعی می کند که با اجاره ویلا تا گام در حیاط ویلا می گذارید به ساحل برسید و در حیاط ویلا بتوانید منظره دریا را به خوبی مشاهده کنید و آن را لمس کنید.

باید به این نکته توجه داشته باشند که ویلاهای ساحلی تالش کمی از دریا دور است و شما باید تقریبا مسافت 500 تا 2 کیلومتر و گاها بیشتر را برای رسیدن به ساحل داشته باشید و اگر به دنبال اجاره ویلا ساحلی در یک قدمی ساحل هستید به دنبال اجاره ویلا ساحلی در رامسر باشید.

 

اجاره کلبه جنگلی در تالش
هر چند در گلستانی ها صرفا می توانید ویلاهای مختلف را اجاره کنید اما در تالش کلبه هایی جنگلی نیز وجود دارد که امکان اجاره کلبه جنگلی در تالش را فراهم کرده است. این روزها از شبکه تهران، فیلمی به نام " زندگی از نو " پخش می شود که در آن فردی در حال اجاره کلبه های جنگلی و ساحلی به توریست هاست.

این منطقه دقیقا در تالش واقع است و هم اکنون به طور واقعی دایر است و توریست ها می توانند به آن سر بزنند و کلبه های آن جا را رزرو کنند.

 

اما دقت داشته باشید که این کلبه ها، به هیچ وجه دارای امکانات ویلا نیستند و نمی توان آن ها را به عنوان مکان لاکچری به شمار آورد.

اجاره ویلا استخردار در تالش
همانطور که گفتیم امکان اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در تالش فراهم نیست به همین دلیل علاقمندان به ساحل گردی و شنا لاجرم باید گزینه دیگری انتخاب کنند و آن هم اجاره ویلا استخردار در تالش است.

با اجاره ویلا استخر دار تالش و محدودیت هایش برای دسترسی مستقیم به دریا به چشم نخواهد آمد. بنابراین شما می توانید با چنین اقدامی فرصت 24 ساعته ای برای تمام روزها برای شنا داشته باشید آن هم کاملا شخصی و در محیطی کاملا اختصاصی.

 

اجاره ویلا در تالش گیسوم
اجاره ویلا جنگلی در گیسوم از فرصت اقامت امن در جنگل بهره مند باشید. با اجاره ویلا در نزدیکی گیسوم می توانید تجربه ای خاص و بی نظیر داشته باشید.

وقتی که جنگل را پیمودید و دوباره به راه خود ادامه دادید به ساحلی بی نظیر می رسید که این ساحل زیبا بخشی بی نظیر از دریای خزر است. در این قسمت می توانید به پارک ساحلی گیسوم بروید و اقامتی بی نظیر داشته باشید.

از طرفی در ساحل و منطقه گیسوم ویلاهایی وجود دارد که اگر بخواهید به قصد اجاره ویلا در گیسوم به آن مکان سفر کنید، باید متحمل هزینه زیادی شوید.

 

بنابراین بهترین پیشنهاد به شما اجاره ویلا تالش است تا بدین صورت بتوانید با پیمودن حدود نیم ساعت به منطقه زیبای گیسوم برسید و از این مجموعه زیبا لذت ببرید.

قیمت اجاره ویلا در تالش
قیمت اجاره ویلا در تالش، بازه نسبتاً وسیعی را شامل می‌شود زیرا ویلاها امکانات و شرایط بسیار متفاوتی دارند. ضمن اینکه طبیعتاً اجاره ویلا در تالش، در روزهای تعطیلات بیشتر می‌شود یعنی نه تنها هزینه ویلاها با هم فرق دارد بلکه اجاره یک ویلای خاص هم در زمان‌های مختلف یکسان نیست.

ممکن است اجاره یک ویلای نقلی و صمیمی با حیاطی کوچک و باصفا در ایام معمول سال، بین ۱5۰ تا ۲۰۰ هزار تومان برای هر شب باشد. از سوی دیگر ممکن است ویلایی بزرگتر، زیباتر و لوکس‌تر بیابید که قیمتش به بیش از ۱ میلیون تومان برای هر شب برسد.

شاید در ابتدا قیمت این ویلا کمی گران به نظر بیاید اما با توجه به فضای قابل توجه چنین ویلاهایی و ظرفیت پذیرایی از تعداد بیشتری میهمان، هزینه اقامت پس از تقسیم میان میهمانان، کاهش خواهد یافت.

به طور کلی، اجاره ویلا در تالش، با هدف های مختلف صورت می گیرد. افرادی که سنتی پسند هستند و می خواهند سفری رویایی داشته باشند با اجاره ویلا در جنگلی در تالش و یا اجاره ویلا در روستای تالش ، متفاوت ترین سفر خود را رقم بزنند.

اما افرادی که علاقه به ویلاهای لوکس و لاکچری دارند، می توانند با اجاره ویلا شهری در تالش، به گونه ای دیگر از لذت  دست یابند.

اما متفاوت ترین حالت اجاره ویلا که معمولا در شهرهای دیگر یافت نمی شود، اجاره ویلا ییلاقی و کوهستانی در تالش است که فضایی متفاوت را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید تجربه زندگی چند روزه در ییلاقی سر سبز در ایام اردیبهشت و خرداد ماه را در کارنامه تفریح و زندگی خود ثبت کنید.

چرا برای سفر تالش را انتخاب کنیم؟
معمولا ایرانی ها تابستان و بهار را در مکان های سر سبز سپری می کنند و سفر به شمال کشور یکی از بهترین گزینه هایی است که به ذهن می اورند.

اما برای این که بتوانید رویایی ترین مناظر را تجربه کنید و خیال گشت و گذار در اروپا را از سر بیرون کنید باید چند روزی را برای سفر به تالش برنامه ریزی کنید.

زمانی که می‌خواهیم برای سفر برنامه‌ریزی کنیم، پس از انتخاب وسیله حمل و نقل، به فکر محل اقامت می‌افتیم. اگر بخواهیم کاملاً در چهارچوب عمل کنیم و انتخابی «مثل همیشه» داشته باشیم، احتمالاً به رزرو هتل برای اقامت‌مان فکر می‌کنیم. اما اگر بخواهیم کمی متفاوت فکر کنیم و تجربه جذاب‌تری را پشت سر بگذاریم، گزینه‌ای مانند اجاره ویلا در تالش می‌تواند انتخاب بسیار خوشایند و خاصی برای‌مان باشد.

 

تالش کجاست؟
تالش در استان گیلان با طبیعت بکر و گاه وحشی خود، یکی از پرطرفدارترین شهرها برای سفر است. این منطقه که اسمش را از قوم تالش گرفته،، از غرب به استان اردبیل، از شمال به آستارا و از جنوب به رودبار و از شرق به دریای خزر و انزلی محدود می‌شود و همین قرار گرفتن در بین دریا و کوه و جنگل خواستنی ترش هم میکند.

طبیعت تالش انقدر ناب است و تصاویر جدیدی پیش رویت قرار می‌دهد که گاهی فکر میکنی به جای دیگری در این کره خاکی سفر کرده‌ای. برای همین هم هست که بدون دیدن جاهای دیدنی تالش، انگار اصلا ایران را ندیده‌اید.

 

بهترین فصل سفر به تالش
در مورد تالش باید بگوییم که این منطقه به عنوان شهر 4 فصل به شمار می آید. یعنی شما در هر فصلی که بخواهید می توانید به این شهر سفر کنید و از جاذبه های گردشگری آن لذت ببرید.

هر چند ممکن است که برخی از بخش های کوهستانی تر و مناطق ییلاقی، طراوت ایام بهار را نداشته باشند، اما زیبایی های فصل پاییز و زمستان برای برخی از بخش ها کماکان همانند روزهای بهار است و برای برخی بخش ها با تغییر رنگ و فصل، زیبایی های جدید به بار می آورد. به همین دلیل است که برای سفر به گیلان و تالش نباید نگران ایام و فصل های مختلف بود.

تنها برای سفر به تالش برای زمستان و پاییز یک پیشنهاد واقعا ارزشمند داریم و آن هم این است که برای در امان بودن از بارش های ناگهانی و البته سیل آسا، بهترین پیشنهاد به شما این است که با اجاره ویلا تالش را برای چند روز، سفر لذت بخش انتخاب کنید.

حتی می توانید با اجاره ویلا استخردار در تالش، در فصل زمستان، از فرصت آبتنی بهره مند باشید. با اجاره ویلا استخر دار در تالش یک آبتنی لذت بخش برای هر زمانی که بخواهید برای شما فراهم است و لازم نیست نگران سوت های پیاپی ساحل بان ها باشید

 

جاذبه های گردشگری تالش
تالش علاوه بر جاذبه های طبیعی از جمله دریای نیلگون مازندران، رودها، جلگه های کشاورزی، دارای بسیاری از مناطق و مکان های دیدنی میباشد از جمله:

ییلاقات تالش از جمله: سوباتان ،آق اولر، مریان، شکردشت، کاخ ییلاقی سردار امجد، بام سبز تالش، زیارتگاه نرگس خاتون، منطقه ییلاقی دوخاله کوه تالش، قلعه صلصال، آبشار ورزان، پارک ساحلی و توریستی قروق، ساحل گیسوم، آتشکده ایسپیه مزگت، پارک جنگلی سیاه داران، سورتمه ریلی، رودخانه کرگان رود، بازار هفتگی هشتپر، دریاچه سراگاه در بین جنگل، روستای جنگلی کیش دیبی و ...

منطقه ییلاقی سوباتان
اگر برای سفر به تالش اقدام به اجاره ویلا در تالش کرده اید، برای سفر به منطقه زیبای سوباتان حدود 20 تا 30 کیلومتر باید راه طی کنید تا به این منطقه زیبا برسید. این فاصله تقریبا با 30 دقیقه زمان صرف کردن به راحتی طی می شود. بنابراین می توان گفت از جمله مزیت های منطقه سوباتان نزدیک بودن آن به محل اقامت شما در تالش است.

 

اگر می خواهید بدانید سوباتان دقیقا مربوط به کدام بخش از تالش است کافی است به مسیر شهر لیسار از توابع شهرستان تالش بروید. در این منطقه مردمان لیسار در حال زندگی کردن هستند و از زندگی واقعا لذت می برند اما توریست ها در تمام فصول سال می توانند به این منطقه توریستی سفر کنند و لذت ببرند.


برچسب: اجاره ویلا در تالش، اجاره ویلا جنگلی در تالش، اجاره ویلا استخردار در تالش، اجاره ویلا ساحلی در تالش، قیمت اجاره ویلا در تالش، اجاره ویلا ارزان در تالش،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۳:۰۱ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)