محتوا نویسی محتوا نویسی .

محتوا نویسی

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل

شاید قدرت تغییر عناصر ساختاری خانه که مخالف قوانین فنگ شویی هستند را نداشته باشید اما بدون شک می توانید یکسری اشتباهات دکوراسیونی را اصلاح کنید.امروزه بسیاری از ما با واژه ی فنگ شویی و برخی نیز با اصول آن آشنا هستند، اما آیا می توان به همین شناخت اکتفا کرد و دکوراسیون منزل را به این افراد سپرد؟ همیشه جلوگیری از اشتباهات احتمالی به اندازه ی اجرای قوانین درست سازنده است و باعث می شود شما در هر کاری به حد ایده آل آن نزدیک تر شوید. در دنیای فنگ شویی نیز مواردی وجود دارد که شما را از مسیر صحیح منحرف می کند و دانستن آن ها برای داشتن خانه ای آرام و انرژی بخش کمک بسیاری به شما می کند. در این مقاله می خواهیم اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل را که اغلب بین افراد رایج است را برای شما بازگو کنیم. برای آشنا شدن با این اشتباهات تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل
با توجه به تعریف فنگ شویی در مقالات قبلی فنگ شویی یعنی ایجاد هارمونی و تعادل در فضای خانه و داشتن آپارتمانی کاملاً هماهنگ و هارمونیک؛ بنابراین اگر می‌خواهید خانه‌ای پر از انرژی مثبت و آرامش بخش داشته باشید باید تغییراتی را بر اساس راهنمای فنگ شویی اجرا و تمام چیزهایی که بر خلاف این قوانین هستند حذف کنید. در این قسمت از مقاله اشتباهات رایج فنگ شویی در چیدمان و دکوراسیون را برای شما شرح داده ایم که شامل موارد زیر می باشد:

افراط در اجرای اصول فنگ شویی
فنگ شویی بسیار سرگرم کننده است و انجام آن ساده به نظر می رسد و همین امر منجر به زیاده روی و افراط می شود. در فنگ شویی کوچک ترین تغییر، تأثیر و نتیجه ای بزرگ در پی دارد. افراط در اجرای فنگ شویی نتیجه را تخریب می کند. چنانچه هر تغییر را به تنهایی در زمان و مکان درست انجام دهید و به انرژی های محیطی فرصت کافی دهید تا خود را در فضا تطبیق دهند و مستقر کنند یقینا به نتیجه ای مطلوب تر خواهید رسید.


کف پوش های متفاوت اتاق ها
در فنگ شویی کف پوش به منزله بنیان خانه هاست. اگر کف پوش های هر اتاقی متفاوت باشد یعنی در تداوم و استحکام بنیان خانه خللی ایجاد شده است. پس بهتر است از کف پوش های یک شکل در اتاق های خانه استفاده کنید.

تجویز تجربیات موفق فنگ شویی خود برای دیگران
این کار درست مانند این است که رژیم غذایی خود را برای افراد دیگر نیز تجویز کنید، در حالی که فقط متناسب با شرایط متابولیسم شما برنامه ریزی شده است. هر فرد باید متناسب با هدفی که دارد و شرایطی که در خانه و زندگی اش جاری است، اصول فنگ شویی را اجرایی نموده و تغییرات لازم را اعمال کند.

عکس های خانوادگی در اتاق خواب
اتاق خواب یک فضای کاملا خصوصی است که فقط به شما و همسرتان اختصاص دارد. پس بهتر است عکس های خانوادگی را در هر اتاق دیگری به جز اتاق خواب آویزان کنید.

دنبال نکردن مسیر صحیح در فنگ شویی
تغییراتی که در فنگ شویی فضا باید انجام دهید، بعضا آسان و سریع انجام می شود و برخی دیگر زمان بر هستند. مهم این است که بدانید از کجا باید شروع کنید و در کدام مرحله وقت و انرژی بیشتری بگذارید. قرار گرفتن در مسیر اصلی از جمله مهم ترین نکاتی است که برای رسیدن به بهترین نتیجه باید رعایت شود. روی هر قسمت از کار تمرکز کنید و از عجله کردن بپرهیزید.

 


تلویزیون در اتاق خواب
خیلی ها در اتاق خواب تلویزیون دارند و با تماشای برنامه مورد علاقه خود به خواب می روند. اما در فنگ شویی تاکید شده است که هیچ ابزار الکترونیکی را با خود به اتاق خواب نبرید. اتاق خواب فضایی آرام بخش است و تلویزیون و موبایل آرامش را از شما می گیرند.

انتظار معجزه داشتن از فنگ شویی
سرعت جواب دهی فنگ شویی و میزان آن برای افراد مختلف متفاوت است. افراد با رعایت اصول فنگ شویی متناسب، طی زمان های متفاوتی جواب می گیرند و به نتیجه می رسند. برخی ها یک شبه و برخی دیگر، باید روزها و شاید هفته ها صبر کنند. بنابراین توقع معجزه نداشته باشید!

آکواریوم در آشپزخانه، غذاخوری یا اتاق خواب
درست است که آب یکی از عناصر مثبت در فنگ شویی است اما می توانید آن را در هر اتاقی به جز آشپزخانه یا اتاق خواب به کار ببرید. در فنگ شویی در فضای آشپزخانه و اتاق باید عناصر آتش و زمین به کار برده شود.

فنگ شویی کردن بدون توجه به ریخت و پاش و به هم ریختگی
یکی از مشکلات اصلی فنگ شویی به هم ریختگی فضا است. اولین قدم برای اجرای فنگ شویی این است که فضا و نقطه های اصلی انتشار انرژی را از هرگونه شلوغی و ریخت و پاش پاک کنید. هرگز این نکته را نادیده نگیرید و قبل از فنگ شویی فضا را سازماندهی و به هم ریختگی و بی نظمی را پاک کنید.

قرار دادن آینه در مقابل درب
بیشتر مردم در راهروی ورودی خانه را با یک میز کنسول و آینه تزئین می کنند و آینه را در مقابل درب قرار می دهند. این کار در فنگ شویی منع شده است زیرا انرژی مثبتی که وارد خانه می شود با آینه به بیرون از خانه منعکس می شود.


چشم پوشی از سبک شخصی خود در فنگ شویی
فنگ شویی و تمام عناصر و شاخصه هایش از چین باستان می آید. ممکن است برخی از این عناصر را در دکوراسیون خانه خود نپسندید، در این صورت از آن ها استفاده نکنید. آن هایی را در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید ئکه از لحاظ ظاهری و رنگ دوست دارید. مطمئنا سریع تر و بهتر به نتیجه می رسید.

ترکیب رنگ های کاملا خنثی
در فنگ شویی رنگ های خنثی برای ایجاد آرامش به کار برده می شوند. نکته دیگر این است که نباید فضا کاملا سفید یا کاملا بژ باشد. در فنگ شویی معمولا بین رنگ های خنثی با ترکیب رنگ های آتشین تعادل ایجاد می شود.

منعطف نبودن در فنگ شویی
زمانی که هدفتان را تعیین و با ذهنی متمرکز بر آن شروع به اجرای اصول فنگ شویی کردید، بهترین کار این است که در برابر انرژی های دریافتی و انچه کائنات به شما می دهد منعطف باشید. شاید در آن صورت چیزی فراتر از تصور نصیبتان شود.

عدم تمرکز روی هدفی مشخص در فنگ شویی
برای تدارک دکوراسیونی بر مبنای اصول فنگ شویی باید هدفمند شروع کرد و روی هدفی مشخص تمرکز داشت. پس از تعیین هدف و تمرکز روی آن می توانید به درستی به نقاط لازم قدرت دهی کنید و انرژی موردنیاز را برای رسیدن به هدفی که دارید دریافت نمایید.

کلام آخر

توصیه ما به افرادی که به این علم علاقه دارند ای است که قبل از شروع حتما فنگ شویی را مطالعه کنید و دانش خود را در این زمینه افزایش دهید و بروز باشید. به صرف شنیدن تجربیات و مشاهدات دیگران، شروع به کار نکنید. رسیدن به نتیجه ای مطلوب و ایده آل مستلزم داشتن دانش و بینش است. به بیان دیگر عمل کردن بدون مطالعه و داشتن اطلاعات کافی درباره فنگ شویی یک اشتباه بسیار بزرگ است.

دوره جامع فنگ شویی
یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است. آکادمی معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی
با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید. آموزش فنگ شویی با آکادمی معماری آرت کانر


برچسب: آموزشگاه فنگ شویی، دوره جامع فنگ شویی ،برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی معماری، آموزش معماری بر اساس فنگ شویی ،کارگاه آموزشی فنگ شویی ،تکنیکهای عملی فنگ شویی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۷:۵۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

فیلتر هوای کتان مزایا و معایب

فیلترهای هوای موجود در خودروها به سه‌دسته اصلی کاغذی، کتان و اسفنجی تقسیم می‌شوند. فیلتر‌های هوای کتان از همه فیلتر‌های اتومبیل گران‌تر هستند و در آن‌ها برای جذب بهتر مواد اضافی از ۶ لایه پارچه مخصوص روغنی استفاده شده است. این فیلتر‌ها عمر طولانی دارند و قابل شستشو هستند. در فیلتر‌های هوای کتان، خودرو تنفس بهتری دارد، زیرا فرم کلی ساختار سبب انتقال سریع جریان هوا در سیستم‌های داخلی اتومبیل می‌شود، بنابراین اتومبیل عملکرد بهتری نیز دارد. با ما همراه باشید تا مزایا و معایب این نوع فیلتر را بررسی کنیم.

فیلتر هوا کتان چیست؟

فیلتر هوا وسیله ایست که از مواد فیبری ساخته شده است تا ذرات جامد مثل گرد و خاک، گرده، کپک های قارچی و باکتری را از هوا پاک کند. فیلتر هایی که دارای جاذب یا کاتالیزور هایی مثل ذغال (کربن) هستند می توانند بو و آلودگی هایی مثل ذرات ارگانیک فرار یا گازهای اوزون را نیز از بین ببرند. فیلتر‌های هوای کتان از همه فیلتر‌های اتومبیل گران‌تر هستند و در آن‌ها برای جذب بهتر مواد اضافی از ۶ لایه پارچه مخصوص روغنی استفاده شده است. این فیلتر‌ها عمر طولانی دارند و قابل شستشو هستند. فیلتر هوای کتان دارای کیفیت بالایی می باشد و باعث سوخت بهتر اتوموبیل می شوند. توری کتان روغنی فیلتریست که استفاده آن در تعویض فیلترهوای اتومیبیل ها که به عنوان خدمات پس از فروش ارائه می شوند به سرعت رو به افزایش است و به عنوان گزینه های عملکرد بالا (های-پرفرمنس) شناخته می شوند. در گذشته استفاده کمی از فیلتر های توری کتان روغنی بعنوان فیلتر هوای خوردرو ها می شد. هرچند بعد از معرفی نسخه Abarth Ss شرکت فیات فیلتر های هوای توری کتان را به عنوان جایگزین فیلتر های OE مورد استفاده قرار می دهد.

مزایای فیلتر هوای کتان
فیلتر هوای کتان دارای شش‌لایه پارچه مخصوص است که قابلیت چندبار استفاده و شست‌وشو را دارد. این فیلتر سبب می‌‎شود هوای مورد نیاز پیشرانه با سرعت مناسبی وارد سیلندر شود؛ ازاین‌رو تنفس بهتری را برای خودرو ایجاد می‌کند. فیلترهوای اسفنجی به‌ندرت در خودروها استفاده می‌شود و فیلترهوای کاغذی که از متداول‌ترین نوع فیلتر در خودروها هستند، به‌صورت آکاردئونی طراحی و ساخته می‌شوند.

معایب فیلتر هوا کتان چیست؟
باتوجه به نقس اساسی و مهمی که فیلتر هوا در خودرو ایفا می کند باید بدانید اگر فیلتر هوای کتان تقلبی خریداری کرده باشید عملکرد خوبی نخواهد داشت و باعث آسیب رسانده به موتور خودرو شما شده و باعث متضرر شدن شما می شود. فیلتر هوای کتان نسبت به مابقی دیگر فیلترهای هوا از طول عمر بیشتری برخوردار است با این حال نیز نیاز به بازدید و تعویض یا تمیز کاری دارد که اگر از این کار غافل شوید میزان مصرف سوخت ماشین بالا می رود و عملکرد ماشین دچار مشکل می شود. در آخر می توان گفت قیمت بالای این نوع فیلتر هوا یکی از معایب آن به شمار می رود که همه ی افراد قدرت خریداری فیلتر کتان را برای خودروهای خود ندارند.

فیلتر هوای کتان مزایا و معایب
فیلتر هوای کتان را چه زمانی باید تعویض کنیم؟
این قطعات یکبارمصرف هستند و با گذشت ۱۰ هزار کیلومتر از کارکرد آن‌ها باید تعویض شوند. اگر هرنوع فیلتری که در خودرو موجود است، در زمان مشخص خود تعویض نشود، موجب افزایش استهلاک می‌شود. زیرا کار فیلتر پالایش سیال (هوا،روغن یا سوخت) ورودی به‌پیشرانه است. زمانی که هوای ورودی به‌پیشرانه به‌درستی تصفیه نشود، اجازه ورود گردوغبار و ذرات معلق به‌سیلندر را خواهد داد و سبب خط انداختن روی جداره آن می‎‌شود و استهلاک خودرو را افزایش می‌دهد. تعویض به‌موقع فیلترها از شیوه‌های درست نگهداری خودرو محسوب می‌شود.

تمیز کردن فیلتر هوای کتان
با توجه به قیمت ارزان این قطعه مصرفی پیشنهاد می‌شود در صورت کثیف شدن آن را تعویض کنید. شستشوی فیلتر هوا سبب می‌شود آن کارایی اولیه خود را در جذب گرد خاک نداشته باشد. فیلتر هوای خودرو پارچه‌ای را می‌توان بعد از شستشو دوباره استفاده کرد.

نحوه تمیز کردن فیلتر هوای کتان خودرو :
۱٫ ابتدا گردوخاک جمع شده روی فیلترتمیز کنید.

۲٫ سپس از مواد تمیزکننده و شوینده برای شستشو استفاده نمایید.

۳٫ پس از شستشو فیلتر را آبکشی کنید.

۴٫ در این مرحله فیلتر را توسط جریان هوا خشک نمایید.

۵٫ فیلتر را قبل از جازدن مجدد روغنکاری نمایید.

آیا فیلتر هوای کتان ارزش هزینه اضافی را دارد؟

قطعا جواب سوال بالا مثبت است، زیرا اثر فیلتر‌های هوای کتان در طولانی مدت قابل شهود است و از آنجایی که سیستم‌های داخلی اتومبیل با بهره‌گیری از این فیلتر‌ها عملکرد بهتری دارند، استهلاک خودرو کاهش می‌یابد و هزینه‌های تعمیر و نگهداری اتومبیل به شکل قابل توجهی کم می‌شود.

نقش فیلتر هوا کتان در خودرو؟
قطعات سیستم‌های داخلی خورو ها با هم در ارتباط هستند و نفوذ یک ناخالصی کوچک عملکرد آن را با مشکل مواجه می کند، به این علت از فیلتر‌های هوا کتان استفاده می شود. قطعات در سیستم‌های داخلی اتومبیل‌ها به صورت مداوم با هم در ارتباط هستند و نفوذ حتی یک ناخالصی کوچک، می‌تواند عملکرد کل اتومبیل را دچار مشکل کند، از همین رو مهندسان و طراحان صنعتی فعال در حوزه اتومبیل‌سازی با استفاده از فیلتر‌های هوا کتان  از ورود مواد خارجی به داخل سیستم‌های داخلی اتومبیل جلوگیری می‌کنند.

جایگاه فیلتر هوا ی کتان در خودرو
محل قرار گرفتن فیلتر هوا و شکل آن در خودروهای مختلف، متفاوت می باشد. در صورتی که فیلتر هوا در این جایگاه درست قرار نگیرد و درزهای آن به طور صحیح مسدود نشود، هوای ورودی به جای عبور از سطح کاغذ از میان درزها، وارد موتور میشود و عمل فیلتراسیون انجام نمی شود.

قیمت فیلتر هوا کتان
با توجه به نوسانات قیمت در بازار قیمت فیلتر هوا کتان نیز از این امر مستثنی نبوده و دارای قیمت ثابتی نمی باشد و برخی از فروشندگان با قیمت های پیشنهادی خود این کالا را به مردم عرضه می دارند. برای خرید فیلتر هوای کتان استاندارد دقت کنید از دست فروشان و افرادی که بصورت فله ای فیلتر هوای خودرو می فروشند خریداری نکنید و از فروشگاه های معتبر فیلتر هوای کتان تهیه کنید و به علامت استاندارد آن نیز توجه کنید.

 

 


برچسب: انواع فیلتر هوا، بهترین زمان تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر هوا، تمیز کردن فیلتر هوای کتان، تولید فیلتر هوا، تولید فیلتر هوا کتان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۲:۴۷ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

کدام رنگ مناسب رنگ آمیزی فایبر سمنت برد است؟

فایبر سمنت برد با توجه به قابلیت رنگ پذیری که دارد  گزینه مناسبی برای طراحی و اجرای انواع نماها و پوشش های داخلی است . ضرورت رنگ آمیزی سمنت بردها از لحاظ کاربردی  تا آنجایی است که میزان جذب آب این محصول بالاست و رنگ آمیزی باعث کاهش میزان جذب آب می گردد . از لحاظ زیبایی و مشخصات بصری رنگ آمیزی نقش موثری در پوشش اجرا شده توسط فایبر سمنت برد دارد . که با اعمال طیف گسترده ایی از رنگ ها میتوان کیفیت های بصری بسیار زیبایی خلق کرد که شامل انواع طیف رنگ و یا حتی ترکیبی از آنهاست . با توجه به اهیت رنگ کردن فایبر سمنت برد می خواهیم بدانیم هر رنگی برای رنگ آمیزی فایبر سمنت برد مناسب است؟ به بیان دیگر کدام رنگ مناسب رنگ آمیزی فایبر سمنت برد است؟ با ما همراه باشید.

رنگ مخصوص فایبر سمنت برد چیست؟
رنگ مخصوص سمنت برد رنگ پودر می باشد. رنگ پودری بر پایه سیمان که ضمن تامین نیاز رنگی و زیبا سازی باعث محافظت و افزایش عمر فایبر سمنت نیز میشود. این رنگ پوششی اقتصادی برای زیبا سازی سمنت برد است و علاوه بر داشتن رنگ های متنوع و زیبا با چسبندگی بالا ، لایه ای ضد آب و محافظ سطح تشکیل میدهد و به علت کاملاً همجنس بودن با سمنت برد پوسته نمیشود .

روش و میزان مصرف رنگ پودری فایبر سمنت برد :
برای رنگ آمیزی فایبر سمنت برد با رنگ پودری سطح کار باید تمیز و مرطوب گردد و سپس ۱۰ لیتر آب تمیز را با ۲۰ کیلوگرم رنگ پودری ترکیب نموده تا یک مخلوط یک نواخت و روان به دست آید و پس از رنگ آمیزی و خشک شدن رنگ تا ۲ روز روی رنگ را مرطوب نمائید.

مشخصات رنگ پودری
حالت فیزیکی : پودر
رنگ : متنوع می باشد
میزان مصرف: ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم در هر متر مربع
کدام رنگ مناسب رنگ آمیزی فایبر سمنت برد است؟
ساختار سیمانی سمنت بورد ها استفاده از انواع رنگ بر روی آنها را میسر می نماید ، اما امروزه استفاده از رنگ های پایه آب ( اکرلیک ) هم به لحاظ زیست محیطی و هم به لحاظ کارکردی دارای اقبال بیشتری است . اگر فایبر سمنت برد را بر روی نما یا سیستم های خشک مانند سازه های LSF استفاده می کنید ، ملاحضات تنفس و تعریق در این سیستم ها را جهت انتخاب رنگ در نظر داشته باشید . رنگ های روغنی عموما مانع از عبور بخار شده و امکان تنفس را از دیوار یا نمای خشک می گیرد .

روش رنگ آمیزی فایبر سمنت برد
برای اجرای رنگ بر روی فایبر سمنت برد ابتدا بایستی سطح نما را از گرد و غبار و یا احیانا لکه های گچ و سیمان به خوبی تمیز کرد . پس از تمیز کردن سطح بایستی محل درز ها و تقاطع ها گوشه ای خارجی و داخلی و دور پنجره ها و محل تقاطع فلاشینگ ها با چسب پلی اورتان درزبندی شود . همچنین در محل های درز بین دو پنل که به عنوان درز انساط قرار داده شده بایستی تزریق چسب انجام شود . همچنین در پوشش هایی که از فایبر سمنت برد ساده استفاده می شود بایستی بر روی گل پیچ ها نیز عملیات بتونه کاری استفاده نمود . نحوه اجرا و بستن صحیح پیچ ها و دفن شدن کامل گل پیچ از موارد حائز اهمیت در این مورد است که با استفاده از پیچ مخصوص فایبر سمنت برد به راحتی قابل اجراست .

پس از اجرای بتونه و چسب پلی اورتان و اعمال سمباده زنی بر روی آنها با استفاده از پرایمر های مخصوص سطح فایبر سمنت برد را به صورت کامل پوشش می دهیم . اجرای پرایمر به دلیل نفوذ در بافت و ایجاد یک فیلم مستحکم در چسبندگی و مقاومت رنگ نهایی تاثیر بسیار مثبتی دارد . پس از اجرای پرایمر سطح آماده ی اجرا رنگ نهایی می باشد . رنگ نهایی میتواند از نوع Coating معمولی یا Texture باشد . رنگ های تکسنچر دارای ضخامت بوده و در مقابل ترک نیز مقاوم هستند .

نحوه اجرای رنگ فایبر سمنت طرح چوب
پس از اجرای درز بندی و بتونه کاری جهت اجرای رنگ طرح چوب به صورت پتینه بایستی از دو طیف رنگی استفاده نمود . یک رنگ زمینه که معمولا کم رنگ تر و رنگ رویه که معمولا تیره تر است . البته به صورت عکس این ترتیب هم می توان عمل نمود . رنگ زمینه با قلم مو و یا غلتک و یا اسپری اجرا می شود . رنگ رویه به وسیله یک اسفنج نرم بر روی سطح کشیده می شود . به صورتی که تمام سطح رنگ نگیرد و فقط قسمت های برجسته و بافت دار رنگ بگیرد . در نهایت می توان از یک رنگ آبرنگی برای ترکیب این رنگ ها در یک دیگر استفاده نمود و یا قبل از خشک شدن رنگ رویه یک اسفنج خیس بر روی رنگ رویه کشده شود تا دو رنگ در هم ترکیب شود و حالت طبیعی به خود بگیرد.

مزایای رنگ آمیزی فایبر سمنت برد
زیباسازی سمنت برد
محافظت و افزایش عمر فایبر سمنت
محافظت در برابر رطوبت و  تشکیل لایه ضد آب
عدم پوسته شدن  سطح فایبر سمنت برد

 


برچسب: فایبرسمنت طرح چوب، رنگ آمیزی فایبر سمنت،فایبر سمنت برد،فایبر سمنت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۷:۳۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

بهترین نمونه های طراحی و ساخت کلبه جنگلی

بهترین نمونه های طراحی و ساخت کلبه جنگلی : داشتن یک کلبه درختی تجربه ای به یاد ماندنی و بی نظیر برای شما خواهد بود . کلبه هایی با تمام تجهیزات مورد نیاز ، با فضایی اختصاصی در جنگل های بکر و یا در باغ شما آرامشی مثال زدنی را برای شما به ارمغان می آورد.

طراحی ، اجرا و ساخت انواع محصولات چوبی
مجموعه اسپرلوس دکور با سالها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما اجرا کند. برای سفارش و ساخت محصولاتی که در سایت می بینید، با ما تماس بگیرید.
یکی از ویژگی های اسپرلوس دکور این است که می توانید طرح ها را با رنگ بندی مختلف و همچنین در سایز و ابعاد اختصاصی خودتان سفارش دهید.
شماره تماس جهت ثبت سفارش ساخت و خرید :
۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹
مجموعه اسپرلوس دکور با سالها تجربه در  طراحی و ساخت  دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت  برای شما اجرا کند.
برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.
همچنین در حال حاضر انواع تی وی ست ، میز ناهارخوری ، کتابخانه ، میز مدیریتی ، کمد و قفسه و تخت خواب در اسپرلوس دکور طراحی و ساخته می شود.


برچسب: کلبه زیبای جنگلی ،کلبه جنگل زیبا ،کلبه جنگلی زیبا، طرح کلبه جنگلی ، کلبه جنگلی ،کلبه جنگلی عکس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۲:۲۸ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

پاسخ به سوالات شما درباره کناف

شرکت مدرن سازان رادیس، با سالها تجربه در زمینه نصب و اجرای کناف و با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده تمام تلاش خود را نموده است تا بهترین متریالها را در زمینه ساختمان سازی به شما معرفی نماید . همانطور که می دانید کناف یا تایل های گچی، سالهاست که در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی نسبت به دیگر متریال ها، فرم پذیری، سبک بودن در کنار استحکام، قابلیت کار روی دیوار و سقف و ….. از جمله دلایلی هستند که باعث محبوبیت این محصول شده است . در ادامه قصد داریم تا به تعدادی از سوالات شما عزیزان در زمینه نصب و اجرای کناف پاسخ دهیم .

آیا می دانید مزیت سقف های کاذب کناف نسبت به سایرسقف های کاذب چیست؟
سرعت نصب ، دسترسی آسان به تاسیسات ، قابلیت تعمییر سقف کاذب کناف ، مقاوم در برابر زلزله ، مقاوم در برابر آتش سوزی ، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی

در چه آب و هوایی میتوان از سقف کاذب کناف استفاده کرد ؟
سقف کاذب کناف با توجه به هر آب و هوایی محصولات مناسب با آن آب و هوا را ارائه می دهد.

آیا می توان از دیوارهای جداکننده کناف به عنوان دیوار بارکش استفاده کرد؟
خیر ، این تیغه ها صرفا جهت جدا کردن فضاها استفاده می شوند و توانایی تحمل بار را ندارند.

آیا دیوارجدا کننده کناف از دیوارهای آجری سبک تر است؟
وزن یک متر مربع دیوار جدا کننده کناف ۲۵ کیلوگرم ، وزن یک متر مربع تیغه آجری فشاری ۲۶۷ کیلوگرم است . وزن دیوارآجری حدودا ۱۰ برابر دیوار جداکننده کناف است.

 آیا از دیوارهای جدا کننده کناف می توان برای دیوار کشی داخلی استفاده کرد؟
بله. از دیوارهای جدا کننده کناف می توانید در دیوارکشی داخلی ساختمان استفاده کرد.

 آیا از کناف به عنوان پوشش بر روی دیوار آجری ، سفال یا بلوک می توان استفاده کرد ؟
بله. این نوع دیوار را دیوار پوششی کناف می نامند. که میتوان بصورت تک جداره یا دو جداره از آن به عنوان عایق صوتی وحرارتی استفاده نمود.

آیا دیوار جداکننده کناف ،قابلیت نصب کابینت یا تلویزیون LCD یاLED را دارند ؟
بله.  ولی باید سازه کشی کناف در نظر گرفته شود.

چگونه میتوان به دیوارهای کناف تابلو آویزان کرد ؟
این کار توسط قلاب های سنجاقی امکان پذیر است.

آیا کناف را میتوان در مناطق مرطوب استفاده کرد ؟
بله. پانل های  مقاوم به رطوبت  MR برای این منظور تولید شده است .

 آیا می توان از کناف برای سقفهای کاذب دکوراتیو یا قوس دار استفاده کرد ؟
بله ، بخاطر انعطاف پذیری پنل ها این کار امکانپذیر است .وبه طور کلی یکی از مزیت های کناف سهولت استفاده در فرمهای منحنی و پیچیده می باشد.

 آیا کناف قابلیت شستشو دارد ؟
خیر .به علت این که بخش عمده این محصولات با بیس گچ هستند این کار امکان پذیر نیست .ولی تمیز کردن با پارچه مرطوب امکان پذیر است.

آیا می توان کناف را به عنوان سقف اصلی استفاده کرد ؟
خیر. ازسقف کناف فقط در سقفهای کاذب می توان استفاده کرد .

آیا کناف مقاومت ساختمان در برابر زلزله را افزایش می دهد ؟
بله.به علت کاهش وزن و قابلت انعطاف در سازه .

 آیا سقف کاذب کناف عایق صوتی و حرارتی هم هست؟
بله. با استفاده ازپنل های ضد صوت، ضد رطوبت ، ضد حریق و ضد آب (FM>FR>MR>RG)

 سازه های کناف از چه جنسی است و آیا در مقابل رطوبت مقاومند ؟
سازه های کناف از جنس گالوانیزه هستند .بنابرین در مقابل رطوبت مقاومند.

 سقف های کاذب مشبک کناف چگونه به سقف اصلی متصل می کنند ؟
برای ارتفاع کمتر از ۲۵  سانتیمتر از مفتول و ارتفاع بالای  ۲۵ از فنر های مخصوص آویز گیری دوبل استفاده می شود .

شماعزیزان می توانید جهت اطلاع از طرح و نمونه اجرای کناف و همچنین قیمت کناف با کارشناسان و مشاورین شرکت مدرن سازان رادیس تماس گرفته و یا با مراجعه به آدرس اینترنتی radiscompany.com پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید. شما را در انتخاب سقف و دیوار کناف مناسب راهنمایی می نماییم. با ما تماس بگیرید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۶:۳۱ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

نرم افزار مدیریت مطب قلب و عروق

نرم افزار مدیریت مطب قلب و عروق سورنا نرم افزاری جامع و پیشرفته جهت مدیریت و اتوماسیون مطب متخصص قلب و عروق می باشد. این نرم افزار جایگزین پرونده کاغذی در روش سنتی می شود. نرم افزار پرتابل مطب قلب و عروق قابل نصب بر روی تبلت می باشد که پزشک می تواند به سادگی تمام گرافی ها، تصاویر، برگه هی آزمایشات ، نسخه ها و ... بیمار را هم در بیمارستان و هم در مطب و یا هرجای دیگر به راحتی مشاهده نموده و باقلم ویرایش نماید. هر پزشک یا مدیریت مرکز پزشکی از این مسئله آگاه است که مدیریت پرونده های بیماران، سوابق پزشکی، اسناد مالی بیماران و … زمانی که تعداد مراجعات مطب رشد می کند به مراتب سخت تر و پیچیده تر می شود. لذا وجود یک استراتژی دقیق برای مدیریت این پرونده ها و راه های رسیدگی هرچه سریعتر به این امور موضوعی بسیار مهم تلقی می گردد.

در گذشته پزشکان از زونکن ها و پوشه ها و طبقه بندی های شخصی خود برای دسترسی به این پروند ها استفاده می کردند و منشی مطب با مراجعه به قفسه و پوشه مورد نظر و کمی جستجو، می توانست به اطلاعات بیمار دسترسی پیدا کند که حتی با وجود این طبقه بندی ها باز هم گاهی روند مدیریت مطب با کندی صورت می گرفت و بیمار و پزشک دقایقی معطل می شدند. از این رو نرم افزار مدیریت مطب  و نوبت دهی برای دسترسی هرچه سریعتر و دقیق تر به پرونده های پزشکی توسط تیم برنامه نویسی سورنا گردآوری شد تا ضمن دسترسی به پرونده ها، اطلاعات آماری و گزارشات متنوع از روند کاری مراکز پزشکی را برای پزشکان فراهم آورد.

نرم افزار مدیریت مطب متخصص قلب و عروق
نرم افزار مطب قلب و عروق سورنا قابلییت ثبت اطلاعات آنژیو گرافی ،آنژیوپلاستی، اکو کاردیوگرافی ، تست ورزش و همچنین ثبت دیگر اطلاعات ناراحتی های قلبی بیمار امکان درج اطلاعات بیماری قلبی بیمار همانند مراجعه قبلی با یک کلیک و امکان ویرایش آن برای کم و زیاد کردن اطلاعات پذیرش بیمار و محاسبه درآمد روزانه ، ماههانه و... قابلیت ثبت یادداشت های پزشک برای هر بیمار را دارا می باشد.

نرم افزار مطب قلب و عروق هم بر روی سیستم کامپیوتر / لپ تاپ / Allinone پزشک و هم بر روی سیستم منشی نصب می گردد. همچنین در صورت تمایل پزشک نرم افزار بر روی تبلت هم نصب می گردد تا در صورت حضور در بیمارستان پزشک بتواند به تمامی اطلاعات سیستم خود دست یابد.

نرم افزار مدیریت مطب پزشک قلب و عروق مجهز به سیستم فیلد ساز، فرمول ساز و گزارش ساز می باشد. که این سیستم ها قابلیت توسعه نرم افزار طبق پرونده تخصصی پزشک را توسط کاربر فراهم می سازد.


نرم افزار مدیریت مطب در دو نسخه منشی (بخش پذیرش) و پزشک (بخش ویزیت) به منظور سهولت در کارها و کاهش زمان در مطب طراحی شده است

این نرم افزار به خوبی پرونده های پزشکی بیماران را مکانیزه کرده و حسابداری مطب شما را در سریع ترین حالت انجام می دهد. توسط این نرم افزار می توانید این سیستم را بر روی کامپیوتر منشی و پزشک راه اندازی کرده و در کمترین زمان سیستم مدیریت مطب خود را حرفه ای تر و با دقت بالا انجام دهید.

به طوری که یک پزشک به هنگام استفاده از امکانات جامع این نرم افزار، کمترین نیاز را به سیستم سنتی کاغذ و قلم احساس خواهد کرد.

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت مطب و درمانگاه

ایجاد پرونده الکترونیک برای بیمار شامل مشخصات فردی و سوابق پزشکی، پذیرش و تخصیص خدمات به ایشان، ثبت معاینات و شرح حالات توسط قلم نوری، صندوق و تسویه حساب، ارتباط با دستگاه های پوز بانکی، بانک تصاویر با امکان عکس برداری و اسکن پرونده ها، سیستم رزرو وقت و نوبت دهی به بیماران و گزارش صندوق به پزشک، گزارشات جامع از کارکرد مطب، تعریف کاربران با سطوح مختلف و … در نظر گرفته شده است.

نرم اقزار مدیریت مطب از دو پنل کارشناس و پزشک تشکیل شده که در ادامه قابلیت های هر کدام را به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد :
امکانات نرم افزار مدیریت مطب نسخه منشی ( بخش پذیرش )
امکانات تشکیل پرونده بیمار
ثبت مراجعات بیمار
ثبت اطلاعات کامل بیمه
امکان خروجی بیمه برای مسلح و درمانی به دو صورت pdf و فایل تکست
امکان نوبت دهی
چت بین منشی و پزشک
ویرایش و حذف پرونده و مراجعه
امکان شخصی سازی تمامی قسمت ها
امکان جستجوی بیمار بر اساس نام و شماره ملی و شماره بیمه
امکان تعریف و طبقه بندی انواع تعرفه های خدمات تشخیصی ودرمانی قابل ارائه در مطب
تشکیل کد پرونده خودکار و منظم
امکان ارسال مجدد بدون هزینه بیمار به پزشک
کنترل سیستم ارسال بیمار به پزشک
سیستم بانک تصاویر و درج انواع تصاویر مربوط به دوره درمانی، آزمایشات و یا سوابق پزشکی بیمار
امکانات نرم افزار مدیریت مطب نسخه پزشک ( بخش ویزیت )
امکان نوشتن پرونده  ونسخه بیمار با قلم نوری
امکان کار کردن با سیستم بدون موس  وتنها با قلم نوری
چت با منشی
امکان شخصی سازی سیستم نگارش نسخه و پرونده طبق مراحل سازمانی مطب
امکان بایگانی نسخه ها و مراجعات و تشکیل پرونده و مشاهده مراجعات قبلی
امکان فعال سازی قسمت هایی مانند تاریخ عمل ها و...
امکان جستجو در پرونده ها
مشاهده پرونده های هرروز به ترتیب ارسال
قابلیت چندین رنگ و اندازه قلم در سیستم قلم نوری
امکان ثبت تمامی خدمات مطب اعم از سونوگرافی و...
سیستم حسابداری ساده ویژه درج بدهکار و بستانکار کردن بیماران
امکان شخصی سازی سیستم حسابداری
امکان جستجوی پیشرفته پرونده ها
دسته بندی مراجعات
امکان کنترل کامل خروجی بیمه
نرم افزار مدیریت مطب و درمانگاه بخش بیمه ها :
ایرانیان
کارمندی
سایر اقشار
تامین اجتماعی
نیروهای مسلح(ارتش)
جانباز- نیروهای مسلح
آزاد
و تمامی بانک ها و موسسات بیمه
چگونگی پشتیبانی نرم افزار مطب و نوبت دهی
اطلاعات بیمار ، حساب ها و سوابق پزشکی و مراجعات یک مطب، برای هر پزشک بسیار حائز اهمیت است و در صورتی که مشکلی برای این اطلاعات پیش بیاید می تواند ضرر های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. لذا شرکت سورنا ، تیمی مجزا را برای پشتیبانی از این نرم افزار در نظر گرفته است و هر پزشک یا کارمند مطب می تواند در صورت هر گونه سوال یا درخواست پشتیبانی در ساعات کاری شرکت تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این زمینه را اخذ نماید.

قابل ذکر است این نرم افزار قابلیت افزایش امکانات با توجه به نیازهای مرکز پزشکی شما را دارا می باشد. همچنین مراکز درمانی ، درمانگاه ها و کلینیک های پزشکی می توانند از این نرم افزار به صورت اختصاصی بهرمند شوند.

 


برچسب: نرم افزار مدیریت مطب در گرگان ،خرید نرم افزار مدیریت مطب در استان گلستان ،خرید نرم افزار مدیریت مطب قلب و عروق در گرگان ،نرم افزار مدیریت مطب جراح قلب و عر ق ،قیمت نرم افزار مدیریت مطب پزشک قلب و عروق، نرم افزار مدیریت کلینیک قلب و عروق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۲۲ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

بایدها و نبایدهای روز دفاع پایان نامه دکتری

همه ی ما می دانیم انجام پایان نامه یکی از بزرگترین دغدغه‌های دانشجویان است. اما نگرانی بزرگتر از آن دفاع از پایان نامه است. دانشجو ممکن است  تجربه دفاع را نداشته باشد یا به هر دلیل دیگری استرس داشته باشد. داشتن استرس کاملا طبیعیه اما چگونه می‌توان این استرس را کاهش داد و بر خود مسلط شد تا بتوان دفاع خوبی داشت و نتیجه چند ماه زحمت و کوشش را به ثمر رساند؟ همانطور که گفتیم نگارش پایان‌نامه‌ علمی، معتبر و باکیفیت مهمترین دغدغه دانشجویان دوره دکتری است، اما حقیقت این است که مهمتر از این کار، دفاع از پایان‌نامه است؛ از این‌رو لازم است تا بایدها و نبایدهای روز دفاع پایان نامه دکتری را بدانید.

هدف دفاع از پایان نامه چیست؟
در جلسه دفاع دانشجو به همراه اساتید داور و استاد راهنما جمع میشوند تا درباره‌ی پژوهش دانشجو صحبت کنند. هدف از این جلسه این است که استادان مطمئن شوند دانشجو خود پژوهش‌ها رو انجام داده و سرقتی در پژوهش از آثار دیگران صورت نگرفته است. به علاوه استادان با پرسیدن سوال های مختلف متوجه می‌شوند که دانشجو تا چه حدی موضوع پژوهش خود را درک کرده است. شاید همین پرسش های عمیق باعث ترسناک به نظر رسیدن جلسه دفاع از پایان نامه می‌شوند!


بایدها و نبایدهای روز دفاع پایان نامه دکتری چه مواردی را شامل می شوند؟
۱٫تمرین واقعی داشته باشید.

برای آن که بتوانید بر روی پایان نامه خود به طور کامل تسلط پیدا کنید نیاز به تمرین مکرر خواهید داشت. در خانه بارها و بارها تمرین کنید تا در روز دفاع بتوانید بدون تکیه بر کاغذ و یادداشت های خود صحبت نمایید. تجربه نشان داده افرادی که بدون نگاه به یادداشت و به طور شفاهی پایان نامه خود را ارائه می دهند به مراتب موفق تر عمل می کنند.

به طور میانگین دانشجو بین ۳۰ الی ۴۵ دقیقه فرصت خواهد داشت تا به ارائه پایان نامه خود بپردازد. برای مثال در مدت ۳۰ دقیقه زمان بندی ارائه می تواند مانند زیر باشد:

معرفی اهداف پژوهش : ۳ دقیقه
بیان پیشینه تحقیق و ساختار کلی پژوهش : ۷ دقیقه
معرفی روش تحقیق : ۵ دقیقه
دستاورد های تحقیق : ۱۰ دقیقه
بخش نتیجه گیری و توصیه : ۵ دقیقه
بایدها و نبایدهای روز دفاع پایان نامه دکتری
۲٫ پیش از روز دفاع ، تجهیزات مورد نیاز را بررسی نمایید
از آن جا که معمولا پایان نامه در روز دفاع توسط برنامه پاورپوینت ارائه می شود لازم است پیش از زمان دفاع تجهیزات مربوط به نمایش آن بررسی و تست شوند به همین دلیل نکات زیر را در نظر داشته باشید:

کامپیوتر یا لپ تاپی که قرار است اسلایدهای خود را توسط آن به نمایش درآورید چک کنید. ( شارژ کافی داشته باشد یا فونت های به کار رفته را به طور صحیح نمایش دهد.)
سیستم های پخش کننده تصویر (ویدئو پروژکتور ) را بررسی کنید تا از نمایش اسلاید های خود به طور درست و واضح اطمینان حاصل کنید. سالن دفاع را پیش از ارائه از لحاظ امکانات ، نور و … بررسی کنید.
۳٫ مراقب سلامتی خود باشید
اگر چه مراقبت از سلامتی همیشه یک اصل مهم به شمار می آید اما در روزهای نزدیک به روز دفاع اهمیت دوچندان می یابد. توصیه می کنیم شب قبل از دفاع به طور کامل استراحت نمایید تا با تمرکز بیشتری در جلسه حضور یابید.

۴٫ مناسب ترین پوشش را داشته باشید
داوطلبان باید در نظر داشته باشند که قرار است در یک جلسه کاملا رسمی شرکت نمایند لذا باید پوشش مناسبی را انتخاب نمایند. توصیه می شود که از لباس های تمیز و اتو شده و در عین حال ساده هم چنین عطر ملایم برای روز دفاع استفاده نمایند.

۵٫ در جلسات دفاعیه شرکت کنید
شرکت در جلسات دفاعیه از نکاتی است که باید به آن توجه کرد. بهتر از پیش از زمان جلسه دفاعیه خود ، در جلسه های دفاعیه دوستان و همکلاسی های خود شرکت نمایید تا با فرآیند ها و رویداد های جلسه دفاعیه آشنا شوید.

۶٫ قوانین دانشگاه خود را بررسی کنید
بهتر از پیش از حضور در جلسه دفاعیه ، درباره شیوه کار و قوانین دانشگاه محل تحصیل خود در برگزاری جلسات دفاعیه پرس و جو کنید. به طور مثال تحقیق کنید که کدام اساتید در جلسه دفاع حضور می یابند.

۷٫ بهترین زمان را برای جلسه دفاعیه خود انتخاب کنید
برای دفاع پایان نامه خود مناسب ترین زمان را انتخاب کنید. بهتر است ساعت دفاعیه خود را پیش از ساعت ۱۰ صبح قرار ندهید.

۸٫پذیرایی را به دیگران واگذار نمایید
بهتر است کارهای مربوط به پذیرایی (از تهیه تا توزیع) را به شخص دیگری مثلا یکی از هم کلاسی ها یا دوستان خود واگذار نمایید و ذهن خود را مشغول این گونه مسائل نکنید تا بتوانید عمده تمرکز خود را بر ارائه پایان نامه معطوف نمایید.

۹٫ تمام جزئیات پایان نامه خود را بررسی نمایید
اساتیدی که قرار است در جلسه دفاعیه شما حضور داشته باشند پایان نامه شما را با تمام جزئیاتش مطالعه می کنند لذا بهتر است بر تمام بخش های پایان نامه خود به طور کامل تسلط داشته باشید و از آخرین پژوهش های انجام شده در راستای موضوع پایان نامه خود آگاهی یابید.

۱۰٫ فهرستی از سوالات احتمالی تهیه کنید
بهتر است یک لیست از سوالاتی که احتمال پرسیدن آن ها توسط داوران زیاد است ، تهیه نمایید. این کار باعث می شود تسلط بیشتری بر پایان نامه خود بدست آورید همچنین از استرس شما در جلسه دفاعیه کم خواهد کرد. در این قسمت ما بخشی از سوالات جلسه دفاع پایان نامه را که احتمال بیشتری دارد تا از داوطلب پرسیده شود ، قرار داده ایم.

دلیل استفاده شما از این روش تحقیق چیست؟
در این روش ، با چه محدودیت هایی مواجه شدید؟
آیا یافته های شما از لحاظ آماری مهم هستند؟
قوی ترین و ضعیف ترین بخش کار شما چیست؟
مهم ترین دستاورد کار شما چیست؟
برای پژوهش های بعدی که در راستای موضوع شما شکل می گیرد چه توصیه هایی دارید؟
کاربردهای عملی تز شما در چیست؟
۱۱٫ یک نسخه از پایان نامه خود را به همراه داشته باشید
یک نسخه از پایان نامه خود را که با نسخه تحویل داده شده به داوران یکی است ، به همراه داشته باشید. نکات و بخش های مهم آن را مشخص نمایید (هایلایت کنید) تا راحت تر بتوانید از آن ها استفاده نمایید.

۱۲٫ داوران را به چالش بکشید
شروع خوبی داشته باشید. سعی کنید در ارائه پایان نامه خود ، متکلم وحده نباشید چرا که این کار باعث می شود جلسه را به فضایی کسل کننده تبدیل کنید. مدام سوال و چالش ها را مطرح کنید و خودتان پاسخ دهید تا ذهن شنونده درگیر شود. مطمئن باشید با این روش جلسه از فضای خسته کننده به دور خواهد بود. فراموش نکنید که خستگی داور نتیجه خوبی ندارد. در طی صحبت ، با آوردن نام افراد صاحب نام فضای جلسه را تغییر دهید.

۱۳٫ با نگاه کردن به پایان نامه از استرس خود بکاهید
همان طور که پیش تر ذکر کردیم ، روز قبل از جلسه دفاعیه به طور کامل استراحت داشته باشید و از تغذیه مناسب استفاده کنید. چنانچه در روز دفاعیه دچار استرس شدید سعی کنید به بهانه چک کردن چیزی در پایان نامه ، از شدت آن بکاهید.

۱۴٫ در پایان جلسه از اساتید حاضر در جلسه قدردانی کنید
در بیشتر اوقات مشاهده شده است که دانشجو به دلیل اضطراب جلسه دفاع ، تشکر و قدردانی از اساتید حاضر در جلسه را فراموش می کند. برای جلوگیری از این کار بهتر است در زمان تهیه پاورپوینت اسلاید آخر را به اسامی استادانی که در جلسه حضور دارند اختصاص دهید و قدردانی های لازم را به عمل آورید.

۱۵٫ برخی اتفاقات از کنترل شما خارج هستند
برخی موارد مانند قطع شدن برق ، افتادن صفحه پروژکتور ، خاموش شدن ناگهانی پروژکتور و… به هیچ عنوان نقصی را متوجه شما نخواهد کرد. در این مواقع ، خونسردی خودتان را حفظ کنید. خیلی خونسرد در محل ارائه تان بایستید و اجازه دهید دوستانتان رفع مشکل کنند. البته اگر کامپیوتر یا لپ تاپ ویروسی باشد و ناگهان وسط کار هنگ کند، نقص متوجه شما خواهد بود.

در هنگام دفای از پایان نامه دکتری به ۵ نکته توجه کنید
هنگام برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه دکتری نیز دانشجویان باید به نکات مهمی توجه کنند که عبارت‌اند از:

۱٫ آغازی درست، پرانرژی و جذاب: بهتر است با نام خدا و معرفی خود و موضوع پایان‌نامه کلام را آغاز کرد، سپس به معرفی استاد راهنما و مشاور با ذکر لفظ استاد یا دکتر پرداخت و از آن‌ها و حضار تشکر کرد. یک مقدمه مناسب و محترمانه می‌تواند تاثیر خوبی بر حاضران در جلسه بگذارد و در نهایت به پایانی خوب ختم خواهد شد.

۲٫ صحبت درباره موضوع پایان‌نامه‌: دانشجو باید براساس برنامه‌ریزی‌اش‌ داستان پایان‌نامه خود را روایت کند و نکات مهم را طبق اولویت‌هایی که مشخص کرده توضیح دهد؛ دلایل انتخاب موضوع پایان‌نامه، اهداف پژوهش، اهمیت آن، ساختار کلی و روش تحقیق، چگونگی گردآوری اطلاعات، فراز و فرودهای فرآیند تحقیق، دستاوردهای پژوهش، مدت زمان پژوهش و… در این بخش می‌توان به متمایز و مفید و موثر بودن پژوهش اشاره کرد تا ارزش کار مشخص شود.

۳٫ طرح سوالات و فرضیه‌ها: هر پایان‌نامه‌ بر مبنای پرسش‌هایی شکل می‌گیرد و در هر فصل به یکی از آن‌ها با طرح فرضیه‌هایی پاسخ داده می‌شود. اینک باید به‌طور خلاصه به این سوال و جواب‌ها پرداخت، مگر این‌که استادان خواستار توضیح بیشتری باشند.

۴٫ بیان نتیجه‌گیری: در بخش پایانی باید نتیجه‌گیری دانشجو از پژوهش بیان و پیشنهادهایی ارائه شود.

۵٫ تشکر مجدد و قدردانی از استادان: در انتهای جلسه ضروری است از استادان دوباره سپاسگزاری کرد و یکی از روش‌های خوب آن اختصاص اسلاید پایانی پاورپوینت به ذکر نام استادان و تقدیر از آن‌هاست.

مشاوره انجام پایان نامه ارزان دکتری
اگر شما دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری باشید احتمالا نوشتن پایان نامه یکی از دغدغه های شماست. انجام پایان نامه علاوه بر مشکلاتی که برای نگارش ، انتخاب موضوع پایان نامه و نوشتن پروپزال دارد ، جنبه مالی آن نیز یکی از مشکلات دانشجویان است. نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها شامل هزینه هایی است که شاید برخی از دانشجویان توان پرداخت آن را نداشته باشند. بنابراین ما در نگارشگران برتر با استفاده از برترین مشاوران کشور سعی کرده ایم تا هزینه های اضافی را کسر و انجام پایان نامه برای شما ارزان تمام شود. کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما در انجام پایان نامه ارزان راهنمایی کنند.


برچسب: انجام پایان نامه ارزان، مشاوره انجام پایان نامه ارزان ارشد، مشاوره پایان نامه ارزان دکتری، موسسه انجام پایان نامه، نحوه دفاع از پایان نامه دکتری، نوشتن پایان نامه، هزینه انجام پایان نامه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۵:۰۸ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

فایبر سمنت برد چند سال عمر می کند؟

پانل های سیمانی الیاف دار که به فایبر سمنت برد نام گرفته اند  مخلوطی از سیمان پرتلند، سیلیس، سلولز و آب می باشند، نسل جدید و پیش رفته صفحات پیش ساخته سیمانی است که دارای سیستمی نوین بوده. امروزه این نوع مصالح ساختمانی جز محبوب ترین و پرکاربرد ترین مصالح ساختمانی می باشند که می توان از آن ها در انواع مکان ها استفاده نمود. همچنین لازم به ذکر است که در استاندارد جهانی این نوع مصالح جز کلاس A می باشد. با توجه به مقالاتی که در خصوص مزایای فایبر سمنت برد در مقالات گذشته گفته شد می خواهیم بدانیم آیا فایبر سمنت برد عمر محدودی دارد و نیاز به باسازی مجدد  یا خیر؟ با ما همراه باشید تا بدانیم فایبر سمنت برد چند سال عمر می کند؟

فایبر سمنت برد چند سال عمر می کند؟
همانطور که می دانید هر مصالح ساختمانی عمر مفیدی د ارد که بعد از آن مدت یا باید باسازی شوند یا نیاز به رنگ آمیزی دارند. با توجه به گفته کارشناسان و متخصصان در این امر عمر مفید برای فایبر سمنت بردها ار بقیه مصالح بیشتر در نظر گرفته شده است به همین دلیل مورد توجه سازندگان قرار گرفته . با توجه به قیمت پایین و کیفیفت بالا و طول عمر بالا فایبر سمنت سازندگان ترجیح می دهند تا بجای استفاده از مصالح سنتی گران قیمت با طول عمر کم از فایبر سمنت بعنوان مصالح جایگزین استفاده کنند. طبق تحقیقات  طول عمر فایبر سمنت ها را بین ۱۵ تا ۲۰ سال تخمین زده اند که در این بین فایبر سمنت برد طرح چوب عد از مدتی نیاز به رنگ آمیزی دارد و فرسوده نمی شود.


طول عمر فایبر سمنت برد در نما ساختمان
یکی از مسائل مهم در زمینه نمای ساختمان ، عمر نما است. هر نوع نمای ساختمان یک عمری داشته و بعد از آن از زیبایی آن کاسته می شود. البته آنچه که مشخص است ، عمر نما به نحوه نصب و جنس مصالح ساختمانی به کار رفته در نمای ساختمان نیز وابسته بوده و همین موضوع می تواند مشکلات زیادی را ایجاد نماید.

توجه به عمر نما اما از جهت دیگری نیز قابل توجه است. برخی انتظار دارند نمای هرچند با کیفیتی که بر روی ساختمان خود ایجاد کرده اند، عمری طولانی تر از آنچه که استاندارد است داشته باشند؛ این یک تصور غلط است. هر نوع از نما ، عمری بخصوص داشته و قطعا نمی تواند بیش از آنچه که استاندارد آن است عمر مفیدی داشته باشد.

برنامه ریزی برای استفاده بهینه از نمای ساختمان و بالا بردن عمر آن باید در هنگام ساخت ساختمان صورت گیرد. زمانی که نوع نمای ساختمان مشخص می شود و خرید مصالح ساختمانی انجام می شود و نصاب آن تعیین می گردد ، باید به فکر عمر نما نیز بود.

خوشبختانه برخی از مندسین ساختمان ، با استفاده از فایبر سمنت برد در اجرای نمای مناسب و همچنین به کارگیری مصالح ساختمانی باکیفیت مانند فایبر سمنت توانسته اند گامی مناسب در جهت بهبودطول عمر نماهای ساختمانی بردارند. این نما ها که توسط نصاب های حرفه ای نیز باید نصب شوند ، عمر بالایی داشته و تا سالیان متمادی این نوع نمای ساختمان خراب و یا غیرکاربردی نمی شود.

تاثیر ضد آب کردن فایبر سمنت برد در طول عمر آنها
انواع سمنت برد ساختمانی جاذب آب و رطوبت محیط میباشد ،آب بعنوان حلال قوی آسیب رسان ترین عامل به سمنت برد طبیعی محسوب میگردد ، بنابراین در مناطق مختلف کشور آب مهمترین عامل تخریب آجر ها و سنگ ها میباشد که پایداری آنها را به کمتر از یک پنجم عمر مفید کاهش میدهد ، فناوری نانو در آجر و سنگ های طبیعی ساختمان و ضد آب کردن آنها همه خسارت ناشی از جذب آب را بطور کامل حذف مینماید . با توجه به توضیحات گفته شده ضد اب کردن فایبر سمنتبرد تاثیر بسزایی در افزایش طول ع ر آن و جلوگیری از فرسایش آن دارد.

مزایای فایبر سمنت برد
دارای استاندارد بین المللی
قابلیت رنگ پذیری با انواع رنگ های ساختمانی و ایجاد طرح های متنوع بدین روش
ایجاد ساخت و ساز خشک بدون نیاز به ملات خاص
سهولت در اجرای تاسیسات مکانیکی و برق توسط فایبر سمنت برد ها
فاقد آزبست و مواد مضر می باشد که این امر به حفط سلامتی انسان کمک می کند.
عدم شکنندگی و ترد شدگی در فایبر سمنت برد
مقاوم در برابر رطوبت و انواع آب و هوا، انواع فشار، کشش و تنش ها
مقاومت بسیار بالا در برابر احتراق،گرما، اشعه ماورا بنفش، نفوذ حشرات و …
عمر مفید و بالای این محصول نسبت به دبگر مصالح ساختمانی.
به راحتی برش داده می شود و بنا به استفاده می توان فرم دلخواه را به دست آورد.
خاصیت ضد آب بودن
سطح ایمنی بسیار بالا به ویژه در مقابل بلایای طبیعی
حذف مصالحی همچون گچ، خاک و غیره و به همین موجب عدم وجود نخاله ساختمانی و آوار
نصب سریع و آسان نصب به دیگر مصالح به طوری که سرعت کار را تا ۵ برابر افزایش می دهد.
امکان تهیه آسان و حمل راحت حتی از راه های دور به دلیل سبک بودن این نوع محصول

چرا از فایبر سمنت در ساخت و سازهای امروزی استفاده می کنند؟
با توجه به پیشرفت صنعت ساختمان سازی و پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید مصالح فایبر سمنت برد یکی از مصالح نوینی بوده که توجه بسیاری از معماران و مهندسین ساختمان سازی را به خود جلب کرده است. آیا می دانید چرا از فایبرسمنت در ساخت و سازهای امروزی استفاده می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت با توجه به مزایای فایبر سمنت برد که در قسمت بالا عرض کردیم مهندسین ترجیح داده اند تا این نوع محصول را جیگزین مصالح سنتی و قدیمی کنند. نصب سریع و آسان فایبر سمنت برد باعث شده تا سرعت عمل در ساخت و ساز پروژه ها بالا رفته همچنین کیفیت بالا این محصول باعث طول عمر بنا شده است . فایبر سمنت برد با توجه به نوع کارایی آن می توان در تمامی قسمت های یک ساختمان از آن استفاده کرد. اگر شما برای ساخت و ساز خود به دنبال انتخای یک مصالح مناسب هستید فایبر سمنت برد گزینه مناسبی می باشد و از آن غافل نشوید.

کاربرد فایبر سمنت برد
با توجه به قابلیت انعطاف بالای این محصول و ضررورت وجود انعطلف در مصالح نما، فایبر سمنت برد جایگاه ویژه ای در طراحی و ساخت ساختمان ها پیدا کرده است. از جمله کاربردهای فراوان استفاده از این محصول را می توان موارد زیر نامید:

استفاده در نماهایی با ارتفاع بالا به دلیل پایداری بسیار بالای این محصول
استفاده در نمای داخلی و بیرونی ساختمان
استفاده در سقف مکان های مرطوب همچون پاسیو، آشپزخانه، تراس و غیره
استفاده در دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان و پوشش سقف حمام و توالت
استفاده در کف ساختمان به ویژه کف مکان های پر رفت و آمد همچون پارکینگ ها


برچسب: فایبرسمنت ایرانی، فروش فایبر سمنت برد، قیمت فایبر سمنت برد، کاربرد فایبر سمنت برد، مزایای فایبر سمنت برد، مقاومت فایبر سمنت برد، نصب کردن فایبرسمنت برد، نمای فایبر سمنت برد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۸:۳۴ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

سلامت برنج ایرانی تایید شد

سلامت برنج ایرانی اعلام شد وزارت بهداشت پس از بررسی‌های انجام‌شده، سلامت برنج‌ایرانی را به‌صورت رسمی اعلام کرد. دبیر کانون هماهنگی دانش و صنعت برنج از رفع اتهام برنج های ایرانی به بهانه آلودگی خبر داد و گفت: در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های بهداشت، جهاد کشاورزی و اتاق بازرگانی برگزار شد، آلودگی نسبت داده شده به برنج فریدون‌کنار و آستانه اشرفیه تکذیب شد.
غلامرضا خانکشی‌پور افزود : نمونه‌هایی که وزارت بهداشت از خرده‌فروشی‌ها به نام برنج ایرانی برای تعیین میزان آلودگی گرفته بود، پس از بررسی نشان داد که عرضه‌کنندگان این نوع برنج‌ها با اختلاط برنج‌های ایرانی با انواع دیگر و در کیسه برنج‌های ایران باعث شده بودند که اذهان عمومی متشنج شود.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام عجولانه باعث شد که برنج ایرانی بدون هیچ دلیل مورد اتهام قرار گیرد.

خانکشی‌پور ادامه داد: وزارت بهداشت باید از مؤسسه تحقیقات برنج کشور و یا ثبت و گواهی اصلاح و تهیه بذر و نهال استعلام و سپس اعلام می‌کرد که برنج‌های ایرانی آلوده است.

سموم بر پایه آرسنیک یک قرن است که در کشور ممنوع است
دبیر کانون هماهنگی دانش و صنعت برنج تصریح کرد: طی دو جلسه پی‌درپی در اتاق بازرگانی اعلام رسمی شد که برنج ایرانی سالم است و مشکلی ندارد و هیچ گزارشی مبنی بر آلودگی‌های آن به سم‌های آرسنیک وجود ندارد.

وی یادآور شد: استفاده از کود و سم بر پایه آرسنیک بیش از یک قرن است که در کشور ممنوع شده است. بنابراین نمی‌توان گفت که مزارع ایرانی آلوده به آرسنیک است.

خانکشی‌پور تأکید کرد: برنج‌های خارجی که عموماً از هند و پاکستان وارد می‌شوند، باید مورد تجدید نظر بیشتر قرار گیرد؛ چرا که پس از بررسی‌ها و پایش‌های دوره‌ای مشخص شد که حتی شالیزارهای ایرانی که با آلوده‌ترین آب‌ها آبیاری می‌شدند نیز به این سموم آلوده نبودند.

شناسنامه‌دار کردن برنج شمال و ایرانی ، حرکت مثبتی است
دبیر کانون هماهنگی دانش و صنعت برنج اظهار داشت: در جلسه اتاق بازرگانی پیشنهاد شد که برای برنج‌های ایرانی شناسنامه صادر شود.

وی همچنین گفت: شناسنامه‌دار شدن تمامی محصولات کشاورزی، امنیت برای مصرف‌کننده ایجاد می‌کند و بدین‌ترتیب می‌توان تفاوت بین انواع فله‌ای و شناسنامه‌دار قائل شد.

خانکشی‌پور در ادامه افزود: برنج‌های ایرانی برای شناسنامه‌دار شدن نیازمند مکانیزم هستند که در صورت تصویب نهایی این پیشنهاد، کانون هماهنگی صنعت و دانش برنج، آماده همکاری است.

وی خاطرنشان کرد: به اعتقاد این کانون، برنج‌های ایرانی و حتی وارداتی باید شناسنامه‌دار شوند.

خانکشی‌پور تصریح کرد: از آنجا که دوره انبارداری برنج باید به‌صورت فله‌ای انجام شود و امکان کیسه کردن برنج از مزرعه و نگهداری در انبار وجود ندارد، می‌توان مکانیزمی تعریف کرد که در هنگام ورود به بازار شناسنامه برای برنج‌های ایرانی صادر شود.


برچسب: برنج‌ایرانی،خرید برنج‌ایرانی،قیمت برنج‌ایرانی،خرید انلاین برنج‌ایرانی،برنج‌ایرانی ارزان،خرید عمده برنج‌ایرانی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۷:۲۹ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)

خرید آنلاین آب قلیایی

در این سایت ویژگی های بسیاری از آب قلیایی را عنوان کردیم و شواهد علمی را که نشان می داد آب قلیایی می تواند به بهبود سلامت بدن و درمان برخی از بیماری ها کمک کند اشاره کردیم. اکنون آب قلیایی لوکساب علاوه بر خرید آب قلیایی از مراکز فروش و نمایندگی ها امکان خرید آنلاین آب قلیایی را نیز فراهم آورده است . شما می توانید جهت خرید آب قلیایی یا دریافت اشتراک برای ارسال روزانه یا ماهانه به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید.

در ادامه این مطلب به برخی از ویژگی ها و مزایای آب قلیایی برای آن دسته از دوستانی که فرصت مطالعه تمام مطالب را نداشته اند اشاره خواهیم کرد، با ما همراه باشید :

آب قلیایی چیست ؟
ممکن است شما ادعای بهداشتی مختلفی در مورد آب قلیایی داشته باشید و یا شنیده باشید. برخی می گویند آب قلیایی می تواند به کاهش روند پیری، تنظیم pH بدن شما و جلوگیری از بیماری های مزمن مانند سرطان کمک کند. اما دقیقا آب قلیایی چیست و به چه دلیل توجه همه در جامعه سلامت و عموم مردم به آن جلب شده است ؟

"قلیایی" در آب قلیایی به سطح PH آن اشاره دارد. سطح pH یک عدد است که میزان اسیدیته یا قلیایی ماده را در مقیاس 0 تا 14 اندازه گیری می کند. به عنوان مثال، چیزی با pH 1 بسیار اسیدی است و چیزی با pH 13 بسیار قلیایی خواهد بود.

به چه آبی قلیایی می گویند ؟
آب قلیایی pH بالاتر از آب آشامیدنی معمولی دارد. به همین دلیل برخی از طرفداران آب قلیایی معتقدند که می تواند اسید را در بدن شما خنثی کند.

آب آشامیدنی معمولی به طور کلی دارای pH خنثی از 7 است. آب قلیایی معمولا دارای pH 8 یا 9 است. با این حال، PH به تنهایی برای افزودن قلیایی قابل توجهی به آب نیست.

آب قلیایی نیز باید حاوی مواد معدنی قلیایی و پتانسیل کاهش اکسایش منفی (ORP) باشد. ORP توانایی آب به عنوان یک پروتئین یا آنتی اکسیدان است. هرچه مقدار ORP منفی باشد، آنتی اکسید کننده تر آن است.


آیا واقعا آب قلیایی شفابخش است؟
آب قلیایی تا حدودی بحث برانگیز است بسیاری از متخصصان سلامت می گویند تحقیقات کافی برای حمایت از بسیاری از ادعاهای سلامتی توسط کاربران و فروشندگان وجود دارد. تفاوت در یافته های تحقیق ممکن است مربوط به انواع مطالعات آب قلیایی باشد.

به گفته کلینیک مایو، آب معمولی برای اکثر مردم بهتر است و مردم بهتر است با مشورت پزشک خود درمان با آب قلیایی را شروع کنند .با این حال، مطالعات متعددی وجود دارد که نشان می دهد آب قلیایی برای شرایط خاص مفید است.

به عنوان مثال، یک مطالعه در سال  2012 stud Trusted Source دریافت که آب آشامیدنی به طور طبیعی گازدار با قلیایی با pH 8.8 ممکن است به پپسین، یعنی آنزیم اصلی که موجب ریفلاکس اسید معده می شود، را غیرفعال کند.

مطالعه دیگری نشان داد که مصرف آب قلیایی یونیزه ممکن است برای افراد دارای فشار خون بالا، دیابت و کلسترول بالا مفید باشد.

یک مطالعه اخیر که شامل 100 نفر بود، پس از مصرف آب با pH بالا نسبت به آب معمولی پس از یک تمرین شدید، اختلاف قابل توجهی در ویسکوزیته کل خون داشت. ویسکوزیته اندازه گیری مستقیم این است که چگونه جریان خون به طور موثر از طریق عروق جریان می یابد.

کسانی که آب با pH بالا مصرف می کنند ویسکوزیته را با 6.3 درصد کاهش می دهد در مقایسه با 36.3 درصد با آب آشامیدنی استاندارد شده. این بدان معنی است که جریان خون با آب قلیایی موثرتر می شود. این می تواند تحویل اکسیژن را در سراسر بدن افزایش دهد.

طول عمر با آب قلیایی
مطالعه ای که در سال 2016 منتشر شد، به بررسی تأثیر مصرف آب قلیایی بر روی 150 موش در طی 3 سال پرداخت.

نتایج نشان می دهد که افرادی که آب قلیایی را می خورند علائم طول عمر بیشتری داشته اند، به عبارت دیگر، آنها سال ها کمتر و بیشتر احتمال دارد که طول عمر بیشتری داشته باشند.

در قلب، کبد، کلیه ها، مغز و روده گروه های مورد مطالعه اختلاف معنی داری مشاهده نشد و آسیب دیده نبود اما تفاوت در نحوه موش و ارگان های بدن آنها بود


آیا آب قلیایی باعث کاهش وزن می شود؟
آب قلیایی برای سلامتی عمومی و متابولیسم مزایای بیشماری دارد. تحقیقات بسیاری در زمینه کاهش وزن و تناسب اندام با آب قلیایی انجام شده است . اما اب قلیایی به صورت یکسان بر روی همه تاثیر ندارد پس ممکن است اگر دلیل چاقی شما اسیدی بودن بدن و استفاده از مواد غذایی اسیدی ، می توانید نوشیدن آب قلیایی را برای کاهش وزن امتحان کنید.

خلاصه فواید بهداشتی و سلامتی آب قلیایی روی بدن و سلامت انسان  :
آب قلیایی یونیزه شده برای آشامیدن و پخت و پز استفاده می شود و برای مصرف کنندگان چندین حسن دارد:
قلیایی کردن : بازگرداندن موازنه PH با کاهش درجه اسید
خواص آنتی اکسیدان : کمک به خنثی کردن رادیکالهای آزاد که باعث جلوگیری از صدمه به سلول ها و DNA می شود.
سوپر هیدراتاسیون (نفوذ پذیری و آبرسانی بالا) : کوچکتر بودن اندازه مولکولهای آب (حالت خوشه ای) که اجازه نفوز بیشتر آب را به سلول ها می دهد.
 غنی سازی معدنی : شامل غلظت های بالائی از مواد معدنی قلیایی شامل کلسیم و پتاسیم می باشد که برای سلامتی انسانی حیاتی هستند.
غنی سازی اکسیژن : میزان اکسیژن محلول خون را افزایش می دهد.
 سم زدایی : از بین بردن مخاط ساخته شده در دیواره روده بزرگ که این عمل باعث افزایش توانایی بدن در جذب مواد مغذی می شود.
پاکسازی : کمک به شستشو و دفع و دفع مواد زائد اسیدی و سمی که بیشتر نقاط بدن تجمع پیدا می کنند.
انرژی زایی : یون هیدروکسیل (OH) با بار منفی در افزایش انرژی ، هوشیاری ذهنی و بالا بردن سطح کل هوشیاری بدن کمک می کند.
کاهش وزن
حذف آفت کش ها : آب قلیایی قوی با PH بالای 10.5 به حذف آفت کش ها از میوه ها و سبزیجات کمک می کند
خرید آب قلیایی در قم

آب قلیایی را می توان در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و بهداشت مواد غذایی خریداری کرد. همچنین می توانید آنلاین آن را خریداری نمایید.

آب قلیایی لوکساب در بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ نیز به فروش می رسد.لازم به ذکر است آب قلیایی لوکساب اولین و تنها آب قلیایی در ایران است . در تولید آب قلیایی شرکت خوش نوشان مشرق زمین تمام استاندارد های جهانی رعایت شده و دستگاه های تولید آب قلیایی تمام وارداتی هستند.


برچسب: خرید آنلاین آب قلیایی در قم ،خرید آب، خرید آب قلیایی ،خرید آنلاین آب قلیایی ،خرید آب قلیایی در قم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۲:۳۹ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)