محتوا نویسی محتوا نویسی .

محتوا نویسی

چرا بیمه عمر را بیمه سرمایه گذاری می نامند؟

چرا بیمه عمر را بیمه سرمایه گذاری می نامند؟ درخصوص بیمه عمر که بهتر است آن را بیمه زندگی و سرمایه گذاری نام ببریم باید به شما بیمه گذاران عزیز عرض نماییم که ما مجبوریم خودروی شخصی خود را بیمه شخص ثالث نماییم و اکثرا از بیمه بدنه نیز استفاده می کنیم .اکثرا منازل خود را نیز بیمه می نماییم .این عمل نوعی آرامش به انسان می دهد که در صورت بروز حوادث پشتوانه پرداخت خواهیم داشت. اما در مورد بیمه عمر اولا اینکه آیا ارزش خودمان و فرزندانمان به اندازه خودرو یا منزل شخصی نمی باشد که خودمان و فرزندانمان را بیمه نمی کنیم. ثانیا انسان یا باید به اندازه ای پشتوانه مالی داشته باشد یا سرمایه گذاری بلند مدتی انجام داده باشد مثلا یک قطعه زمینی ارزشمند برای آینده فرزندانش خریده باشد که دیگر نیازی به بیمه زندگی و سرمایه گذاری نداشته باشد. بنظر می رسد برای کسانی که پشتوانه مالی یا امکان سرمایه گذاری کلان در حال حاضر را ندارند بهترین گزینه خرید بیمه زندگی و سرمایه گذاری با صرف هزینه های کم می باشد.
در ادامه ما برترین دلایل برای سرمایه گذاری در بیمه عمر را برای شما برمیشماریم با ما همراه باشید:

خرید بیمه عمر چه مزایایی برای ما به ارمغان می آورد؟
بهره‌گیری از اثر مرکب
در صورتی که شما ماهیانه 200 هزار تومان را در حسابی با سود سالیانه 18 درصد بگذارید و البته سود آن را برداشت نکنید، پس از سی سال در حدود سه میلیارد تومان سرمایه خواهید داشت، بدون هیج زحمتی.

این معجزه ی سود مرکب است. این اصلی است که ثروتمندان به کار می گیرند تا ریال‌های آنها شروع به زاد و ولد مضاعف کنند. مجموع پولی که شما در این سی سال کنار گذاشته اید 72 میلیون تومان است اما این معجزه‌ی ریاضی آن را به حدود سه میلیارد تومان تبدیل کرده است.

عاملی که بیمه عمر را منحصر به فرد می‌کند، اثر مرکب آن است. بدون اینکه مشکلی و نگرانی برای شما ایجاد کند با کمترین پس انداز و حتی با پس انداز مبلغ ماهیانه 100 هزار تومان، در زمان بازنشستگی سرمایه در حدود 3 میلیارد تومان داشته باشید

 

امکان دریافت وام بدون ضامن
تابه‌حال شاید برایمان پیش آمده باشد که نیاز ضروری به پول داشته باشیم و تصمیم بگیریم راه‌های مختلف را برای جور کردن آن امتحان کنیم. قطعاً یکی از اولین گزینه‌ها وام گرفتن است؛ ولی همان‌طور که می‌دانید دریافت وام از بانک‌ها یا مؤسسات اعتباری فرآیند طولانی دارد، به ضامن و وثیقه نیاز دارد و ممکن است نتواند نیاز ما را به‌موقع برآورده کند. اینجا است که بیمه عمر می‌تواند به ما کمک کند. اگر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری داشته باشیم می‌توانیم از این بیمه بدون نیاز به ضامن یا وثیقه وام دریافت کنیم.

بنابراین، در طول مدت بیمه نامه با افزایش پس‌انداز خود می‌توانید از وام هم بهرهمند شوید بدون نیاز به ضامن و تنها از طریق اعتباری که کسب کرده‌اید.

بهره‌مندی از پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه عمر پاسارگاد
می‌توانید از پوشش‌های بیمه‌ای از جمله پرداخت هزینه بیمارستانی در اثر وقوع حادثه و پوشش بیماری‌های پرهزینه (خاص) بهره مند شوید. پوشش دیگر پوشش از کار افتادگی و مستمری است.

زمانی که به برخی از افراد بیمه عمر پیشنهاد می‌شود، می‌گویند ما چند سال است بیمه تامین اجتماعی داریم و بازنشسته هم می‌شویم ولی غافل از این هستند که اگر خدای ناکرده یک هفته بعد شرایطی برای آنها به وجود آید که از کار افتاده شوند تنها یک ششم حقوق عادی خود را دریافت خواهند کرد.

یا مثلا شرایط دیگری را در نظر بگیرید فردی دو فرزند دارد و 10 سال تامین اجتماعی دارد در صورت فوت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ تنها یک سوم حقوق برای دو فرزند و همسر شما باقی خواهد ماند. پس اگر شما بیمه تامین اجتماعی و یا خدمات درمانی دارید، بیمه عمر به مانند یک بیمه تکمیلی است که می تواند پشتیبان شما از زمان شروع قرارداد تا پایان قرارداد باشد.

زندگی با آرامش بیشتر
بیمه نامه عمر در صورتی که توسط یک شرکت مطمئن به فروش رسیده باشد و کارشناس فروش شرکت هم اطلاعات قرارداد را به درستی به خریدار منتقل کرده باشد، بعد از تولید برای دارنده یک آرامش ایجاد می کند و تاثیر این آرامش حتی به اعضای جامعه هم منتقل می شود. چرا که خریدار می داند با هزینه کردن بخشی از درآمد ماهانه یا سالانه خود خطرات زندگی خود را تحت پوشش قرار داده است و بعد از سپری شدن این دوران می تواند به یک اندوخته نسبتا قابل ملاحظه دست پیدا کند. هر چند خرید بیمه نامه در یک تقسیم بندی کلی برای افراد مسن و جوان مزیت های مختلفی را به همراه می آورد، اما فصل مشترک این مزیت برای هر دو گروه دست یابی به خواسته هایی است که هنگام خرید بیمه نامه مدنظر داشته اند

تامین هزینه‌های زندگی در هنگام بازنشستگی
آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فکر کرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداش‌های پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مکمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟

بیمه عمر می‌تواند با پرداخت مبلغی بصورت ماهانه، در هنگام بازنشستگی، هزینه‌های زندگی‌تان را پوشش دهد و مانع سربار بودن شما نزد خانواده باشد.

حفظ ارزش مبالغ پس‌انداز شده
بیمه عمر و سرمایه‌گذاری این امکان را برای شما فراهم آورده است که با پس‌انداز مبالغ اندک، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و کاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امکان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشکیل گردد.

دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید نیز در برخی شرکت‌ها وجود دارد. در این حالت در صورتی که حق بیمه قبل از سر رسید پرداخت شود، علاوه بر سود تضمینی به نسبت روزهایی که حق بیمه زودتر واریز شده سود بیشتری پرداخت خواهد شد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بیمه عمر پاسارگاد با ما تماس بگیرید


برچسب: خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد]خرید بیمه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۵۰ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)