محتوا نویسی محتوا نویسی .

محتوا نویسی

درآمد تولید فیلتر هوا چقدر است؟

تولید فیلتر هوا و صنعت فیلتر سازی امروزه یکی از مشاغل پر رونق در ایران و جهان می باشد؛ با توجه به اینکه امروزه در ایران می توان به راحتی خط تولید فیلتر هوا را راه اندازی نمود، این صنعت می تواند یکی از مشاغل خوب برای آغاز نمودن یک کسب و کار باشد. برای راه اندازی خط تولید فیلتر هوا نیز امکانات زیادی لازم نیست، و فقط کافیست با چند نیروی مجرب و استفاده از دستگاه های خط تولید فیلتر هوا که دارای دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشند، کار خود را برای تولید فیلتر هوا آغاز نمایید. شاید شما از آن دست افراد باشید که بخواهید برای راه اندازی خط تولید فیلتر سرمایه گذاری کنید و می خواهید اطلاعاتی درباره درآمد تولید فیلتر هوا نیز داشته باشید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید :

درآمد تولید فیلتر هوا چقدر است؟
 همانطور که برایتان گفتیم تولید فیلتر هوا جزء مشاغل پردرآمد و سود آور می باشد که شما میتوانید با هزینه ای اندک مشغول به کار شوید و درآمد کسب کنید ضمن اینکه تولید فیلتر هوا بسیار ساده و آسان میباشد با سرمایه ای بسیار اندک یک کارگاه تولیدی با سود عالی داشته باشید .برای جوانان و افراد جویای کار و کسانی که به آینده فکر می کنند.کاری تمیز و بدون بو و بدون آلودگی وبا در آمد روزانه بین ۱۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان می باشد و با توجه به میزان تولید و کیفیت فیلتر های تولیدی شما این رقم افزایش پیدا می کند و باعث درآمد بالای شما می باشد. فقط باید به این نکته توجه کنید که به هنگام تولید فیلتر هوا فریب افراد سودجو و متقلب را نخورید که با فروش دستگاههای تقلبی تولید فیلتر هوا به شما ماع از درآمد بالای شما شوند.

شغل پر درآمد تولید فیلتر هوا
همواره برای رسیدن به موفقیت نیاز به تلاش و استفاده از تجربه ی گذشتگان می باشد و برای انتخاب مناسب دستگاه تولید فیلتر هوابهتر است با متخصصان این امر حتما مشورت نمود. برای ورود به شغل پر درآمد تولید فیلتر هوا نیز باید با متخصصان این امر و افراد با تجربه حتما مشاوره گرفت تا با اطلاعات کافی و آموزش های لازم وارد این عرصه شد که منجر به سوددهی بالا و افزایش درآمد شود.
فیلتر هوایکی از قطعات مهم هر خودرو می باشد که نیاز به چک شدن مداوم دارد و حتی می تواند در کمتر شدن آلودگی نقش مهمی داشته باشد، پس این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که با تعویض به موقع فیلتر هوا و همچنین تولید فیلتر هوابا کیفیت می توانیم نقش مهمی در بهتر شدن هوای کشور عزیزمان داشته باشیم.


آیا بازار فروش فیلتر هوا رونق دارد؟
تولید کننده فیلتر هوا مانند خودرو ساز نبوده که فقط خودرو خاصی را تولید نماید ، تولید کننده فیلتر هوا می توانند فیلتر هوای تمامی خودروهای ایرانی و خارجی را تولیدکند.

در کشور ایران واردات فیلتر هوا فقط برای خودروهای خارجی آنهم با کسب مجوز از وارد کننده اصلی آن خودرو خاص مجاز بوده و در بازار شما به هیچ وجه نمی توانید فیلتر هوای خارجی بیابید. بنابراین تنها رقبای شما هموطنان شما خواهند بود . بنابراین شما می توانید با تولید فیلتر هوا با کیفیت بازار فروش را از آن خود کنید .


این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن قیمت پایین تر نسبت به بقیه رقبا و تولد کنندگان یکی دیگر از راه های فروش بیشتر خواهد بود .

راه اندازی کارگاه تولید فیلتر هوا
فیلتر هوا قطعه ای مصرفی میباشد وبازار فروش آن وجود دارد و موفقیت شما به عوامل مهمی مثل سرمایه کافی وبازار فروش فیلتر شما بستگی دارد. راه‌اندازی یک کارگاه مجاز و قانونمند تولید فیلتر به مجوزهای مختلف خط تولید و ماشین‌های مختلف استاندارد روز دنیا نیاز دارد و این زیرساخت‌ها و تامین فضای کارگاه استاندارد چند صد میلیون هزینه در بردارد و انتخاب روش میان‌بر تولید فیلتر خانگی با چند میلیون سرمایه‌گذاری، نامعقول و غیرمنطقی و نادرست بوده و فیلتر تولیدی فاقد ارزش و اعتبار لازم است.

صفر تا صد تولید فیلتر هوا
وجود فیلتر هوا در خودرو به عنوان یکی از اجزای اصلی سیستم خودرو به شمار می آید. همانطور که می دانید فیلتر هوا برای جلوگیری از عبور گرد و خاک به داخل موتور مورد استفاده قرار می گیرد . اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به دنبال شغلی آسان با درآمد بالا هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم تا درباره تولید فیلتر هوا بیشتر بدانید.

در ساخت خط تولید فیلتر هوا دو ماده اولیه به صورت دستی طبق فرمول خاصی ترکیب و با میکسر صنعتی دستی مخلوط و در قسمت مواد ریز قالب های پلاستیکی ریخته می شوند و بعد از گذشت چند دقیقه تبدیل به فیلتر هوا می گردند این تکنولوژی جدید بوده و نیاز به گاز یا آب ندارد.


قیمت دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا
راه اندازی خط تولید فیلتر هوا مستلزم داشتن دستگاه با کیفیت وتهیه آن از تولید کننده معتبر به علت خدمات پس از فروش و مشاوره و حمایت صادقانه میباشد نه وعده های پوچ ووسوسه برانگیز.لطفا کمی تحقیق نمایید بعد تصمیم بگیرید.

قیمت دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا دارای رنج های مختلفی می باشد که با توجه به مدل و تیپ های مختلف آن متغیر است در کل می توان گفت قیمت دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا از ۵۹ میلیون تومان شروع می شود به بالا که با توجه به نیاز و بودجه خود می توانید اقدام به خرید این نوع دستگاه ها کنید. بهترین فرمولی که میتوان پیشنهاد داد شما باید دستگاهی را که انتخاب میکنید معادل ۶۰درصد مبلغ آن را نیز برای مواد اولیه داشته باشید.


برچسب: صفر تا صد تولید فیلتر هوا، قیمت دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا، خط تولید فیلتر هوا، دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۵:۳۵ توسط:naghmeh موضوع: نظرات (0)